• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
klarka-vás budou vítat dřív :wink: :wink:
ad vánoce - zatím vím,že budeme kupovat židličku a já chci chůvičky.taky bych chtěla nějakou inspiraci,hraček si myslím že dostane dost-máme velkou rodinu
11. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také zdravíme :wink:
My na Vánoce jsme koupili malé pěnnové puzzle a nafukovací Válec, a mističku s přilepením a hrneček ,lžičku a bryndáček :grinning: a jěště chceme koupit malý balonek asi plyšový :grinning:jinak to nějak hrotit nebudeme možná pořídím jěště ohrátku :grinning: :grinning: :grinning:pro tu naši cestovatelku :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, máme za sebou kontrolu kyčliček a nález Ia-Ia :dizzy_face: Huráááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Zahazujeme široké balení v dáli (no, už jsme to nějaký čas šidili :sweat_smile: ) a zůstává nám ještě cvičení (to bereme víc než poctivě) do další kontroly 8.2. Mám hroznou radost!

Dárky na vánoce zatím moc neřešíme, ale občas mrknu do letáků co přijdou do schránky. Taky mě zaujal ten nafukovací válec, tak uvidím. Chtěla bych pro malou pevný šátek a možná ještě Manducu příp. Bondolino, ale to ještě uvidím, přece jen je to už dost peněz...
11. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to se těšíme s vámi kyčličky ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ten Válec jsem měla i u syna a vyhrál si s ním strašně moc :wink: koupili jsme ho a nelituji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - to je super že kyčličky jsou v pořádku. :slight_smile: A jak musíte ještě cvičit??My musíme ještě s širokým balením vydržet do konce měsíce a pak snad už to taky bude dobrý. :unamused:
11. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky :slight_smile:
josifku, jsem ráda za pozitivní ohlasy, jsem na to taky zvědavá...
duchu: to cvičení jsme měli už od začátku 5x denně, ale snažím se procvičovat při každém přebalování (přes den). Cvičíme nožičkama do stran, tak nějak podobně jako když se plavou prsa. Ze začátku se to Pepince moc nelíbilo, ale rychle si na to zvykla a naopak se u toho hezky řehní jak jí to počítám a taky u toho blbnem :grinning: Ani není možné jak nám to nošení uteklo! Když peřinku dostala, tak jsem si zoufala, že to bude na dlouho a už je to fuč :slight_smile: Uvidíš, taky se dočkáte! Mě akorát mrzí, že jsme nemohli využít zavinovačku ke spaní, určitě by to tomu našemu nespavci pomohlo... teď už si na to těžko zvyká, je to holt už velká holka...
11. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk - gratulace ke kyčličkám :wink:
válec jsem už objednala, ale dostane ho k svátku ten slaví ještě před Vánocema :grinning:
11. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte děvčátka :slight_smile:
včera se mi po čase podařilo přidat pár foteček do albíčka, tak mrkněte :wink: http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.7.2009/#222-DSC06014.JPG
12. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
martu Josefínka je fakt kočka :grinning:
12. lis 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti malá je krásná :wink: :wink: :wink:
my dali 2 nové fota do alba :wink: :grinning: :grinning: :grinning: a koupili jsme dřevěnou ohrádku bo malá je jak šídlo furt se točí jak vrtule :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak ji mám na zemi na dekách ale v ohrádce ji bude líp :wink:
http://www.terulka.cz/terulka/eshop/17-1-OHRADKY-PRO-DETI/39-2-Ohradky-drevene/5/258-Ohradka-pro-deti-drevena-GRAPI-100x80cm
17. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte maminky, pořád sem koukám a nikde nikdo... kam jste se ztratily? :fearful:
děkujeme za pochvalu :dizzy_face: ještě se pochlubíme http://www.youtube.com/watch?v=tm8uQ0IKTM8 tohle se nám daří už týden bez pláče! :slight_smile:

klarka: koukala jsem k vám do albíčka (teda žádné nové fotečky...) ale chtěla bych se tě zeptat, jak to děláš, že ti to ten text píše hezky zvlášť do řádků? taky jsem si do alba chtěla připisovat novinky, ale zobrazovalo se to vše za sebou... bylo to dost nepřehledné, tak jsem to vzdala

josifek: malá je správňácká :grinning: sem na koníka se do alba moc fotek nevejde, tak přidávám hlavně na Rajče... koukala jsem na tu vaši ohrádku a nevypadá vůbec špatně... taky budem pořizovat, ale nevím ještě jestli dřevěnou nebo látkovou...
18. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
josífek - simonka je pěkná čertice :sweat_smile:
marti - josefínka krásně pase :wink: a závidíme náušničky
ohrádku máme taky,ale sítovanou-po synovci a neteři
a přihodila jsem pár foteček,jak se měníme :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu dík a malá je šikulka
Marti my budeme mít zase dřevěnou osvědčila se u syna sám se naučil díky ní chodit a chodítko jsme nepotřebovali, ale záleží na každé mamince co jí vyhovuje :wink:
19. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a malá pase krásně je suprová Marti :wink:
19. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk přidala jsem jednu koupací fotečku :grinning:

jinak odstavce uděláš, když před text vložíš tohle pak by ti to mělo řádkovat. :wink:
Více fotek máme na facebooku, tak pokud je z vás někdo zaregistrovaný můžete mi do IP poslat třeba jméno nebo mail a pokochat se jak Oja roste :slight_smile:

poznatek z posledních dní, Ondra se naučil křičet a výskat, jde mu to tedy pekelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, děkujeme :slight_smile:

duch: neboj, však se taky co nevidět dočkáte :wink: my už máme ouška hezky zahojená, tak mám radost

klarka: koukala jsem na fotečky :slight_smile: Ondrášek vypadá moooc spokojeně! to u nás je po koupání děsnej rachot :sweat_smile: ve vodě Pepinka dovádí, směje se, ale utírání faaakt nemá ráda... jo, nemohla bys mi to "tohle" prosíííím poslat do IP? tady se to nezobrazilo :grinning:

jinak u nás jsme se vrátily k vyplazování jazýčku, ale dost velkému, je to sranda :grinning: taky příšerně slintáme a zuřivě cucáme paleček, případně cokoliv jiného (klidně deku :sweat_smile: ) Josefínka začala před týdnem hodně povídat a taky se občas nahlas směje
21. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
21. lis 2009 ve 21:40 • erikasadek
jé teď koukám, že se mi nezkopírovalo to řádkování, jak to???? zkusím to napsat ještě jednou :pensive: :sweat_smile:

22. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to nejde, nechápu
tak se to pokusím popsat
znamínko pro méně lomítko/p znamínko pro více, snad je to pochopitelné martulikk :grinning:
22. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte...
nějak jsem neměla teď vůbec čas na psaní.Manžel byl minulý týden doma nachlazený,bála jsem se aby to od něj nechytla malá.Nelinka nakonec v pohodě a dostala jsem to já,ted jsem s ní zase celý týden sama,tak snad to neprsknu na ni :unamused:
jinak poslední 3dny u nás změna - když ji vyslíkám na koupání směje se,když sundám plínu,tak spustí řev a neuklidní se ani ve vodě,kde byla vždycky spokojená a vysmátá.nikdy u koupání neplakala až ted. :frowning2: včera už to bylo trochu lepší,neplakala,dala jsem ji do vany a v pohodě se i smála chvíli,pak už začala natahovat tak jsem to nijak neprodlužovala a brala ji ven.snad se to bude zlepšovat
jinak přes den je spokojená,pořád se směje,na bříšku vydrží docela dlouho a taky hodně slintá :grinning: a nejlepší hračkou jsou ručičky :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda

tak my jsme včera absolvovali výlet do Prahy, byla jsem na sociálce kvůli potvrzení na rodičák, na gyndě kvůli antikoncepci, v bance a taky mě Ondra dovolil zajet do nákupního centra a koupit mu něco k Vánocům
Byla se mnou mamča, nevím jak bych to zvládla sama, jelikož jsou všude schody, tak nevím kde bych nechávala kočár a samotnej bych ho tam ani nenechala, jelikož bych se bála že by už Ondra neměl v čem jet domů

dneska jsme byli na a 4 měsíční kontrole. Ztvrdli jsme ta dvě a půl hodiny, byla tam nacpaná čekárna, no hrůza ale poznala jsem ta maminku skoro stejně staré holčičky jako je Oja, tak jsme pokecali a mám z toho radost, protože vede mateřské centrum, tak se snad s Ondrou někam dostaneme
Kontrola dopadla na jedničku, váha 6370 g, délka 64 cm, obvod hlavičky, 40,5cm.
Ondra si po hexa pěkně poplakal, ale asi za tom mohla i únava a hlad, jen tak tak jsme stihli dojet domů a nakrmit, sebou jsem jídlo nebrala, nepředpokládala jsem, že tam budeme tak dlouho :unamused:
24. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak my dnes taky lítaly po doktorech. Nejdřív nás čekala neurologie, tam nás naše doktorka poslala kvůli tomu, že se Josefínka narodila sekcí. Čekaly jsme tam přes hodinu, fakt děs! Nechápu, proč si nás (aspoň s těmi miminky) nemůžou pozvat na konkrétní hodinu :unamused: No, dopadlo to dobře, vše je v pořádku, jen nesmíme dávat malou na bříško dokud se tam sama nepřevalí. To mě fakt překvapilo... Z nemocnice jsem frčela rychle domů nakrmit a hned jsme zase jely k doktorce na tu 4-měsíční kontrolu. Pepinka rozdávala úsměvy na všechny strany a doktorka se sestřičkou se smály, že prostě nevěří tomu, že by jsme doma měli uplakané a nespavé dítko :grinning: Malá plakala akorát po injekci, ale přešlo to hned, jak jsem jí dala napapat, no a závěrem tam hezky usnula :grinning:
A naše míry: 5550g a 61cm, obvod hlavičky 42cm :slight_smile:

klarka: koukám, že jste to vzali všechno jedním vrzem :wink: ale tak aspoň to máte za sebou... je fajn, že máte stejně starou kamarádku, my bohužel nikoho neznáme, tak mě to dost mrzí... myslela jsem, že se seznámíme s někým na plavču (měly jsme začít příští týden), ale dnes jsme se domluvili s manželem, že chodit nebudeme... všude řádí chřipky a je zbytečné jí vystavovat takovému riziku, je tam navíc chladná voda, brrr... počkáme až jí bude 6 měsíců a pak uvidíme

duch: u nás je to po koupání skoro vždy boj o přežití... docela se divím, že jsme ještě neohluchli :sweat_smile:
24. lis 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer děvčátka gratulka ke všem kontrolkám a k mírám a váhám :wink:
Marti Pepince vše nej ke 4 měsícům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme na kontrolní vážení měli 5760 g :wink: 64 cm a obvod hlavičky 39.5 cm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak máme novou ohrádku můžete kuknout v albíčku :wink:
24. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
josifku: děkujeme :wink: Simonka má taky super míry :slight_smile: koukala jsem na fotečky, ohrádka vypadá suprově, asi o ní fakt popřemýšlíme k vánocům... jen si zatím nedovedu nijak představit, kam by se u nás dala dát :sweat_smile: i když asi budeme dávat pryč terárko, tak se uvolní kus místa :slight_smile:
24. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondráškovi a Pepince vše nej ke 4měsícům :slight_smile:
a gratuluji ke kontrolám,míry a váhy krásné a jak tak koukám,tak my jsme největší obříci :grinning: :grinning:
Marti a proč ji nesmíte dávat na bříško??
24. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: děkujeme :slight_smile: doktorka říkala, že když se sama ještě nedokáže přetočit na bříško, tak by tam být neměla... Pepinka se od narození sama přetáčí na bok (dokázala to i s peřinkou :grinning: ), ale na bříško zatím ne... to video, co máme na youtube se povedlo, ale začíná se teď občas propínat do luku a natahuje ručky, měla by být jakoby opřená bříškem a zadečkem, ale ten spíš zvedá... takže aby neměla špatné držení tělíčka... můžeme jí tak dávat na chviličku, ale říkala že třeba 15 minut je už hodně... no, my tam trávíme tak minutku-dvě, takže snad to bude ok... poloha na bříšku se u nás vždy šíleně oplakávala a Josefínka ji vlastně toleruje asi 2 týdny, takže jí nechceme nijak naštvat a dáváme jí tam třeba při masáži, což je opravdu maličká chvilička

klarka: úplně jsme Ondráškovi zapomněly s Pepinkou popřát vše nej nej ke 4 měsícům :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joj kukla jsem a omlouvám seOndráškovi Vše nejlepší nejkrásnější a nej nej nej a velké cmuky od Karamelky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Marti také nemáme velký obývák ale ohrádka je supr malá je s námi v obýváku a nemusím ji pořád hlídat na gauči neboť je to malá vrtulka pořád se toči :grinning: :grinning: :grinning: Tak to má teď jako druhou větší postýlku a pak to bude ohrádka :wink:
25. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkujeme za gratulace a Josefínce taky tak :grinning:
25. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek