• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Josifek Simonka je kouzelná, moc pěkné fotečky :wink:
25. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarka: děkujeme :wink: Ondrášek vypadá už takovej velikej, dospěláckej :slight_smile: moc mu to sluší!

josifek: teda ty fotky jsou boží! Simonka je správná modelka :slight_smile:

taky chceme jít s malou k foťákovi, jen pořád nestíhám tam zavolat a objednat nás... koukám, že bych se měla polepšit taky zase přidat nějaké fotky Josefínky... stáhla jsem si je teď večer z foťáku, tak tu hromadu zase zpracovat :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké skoro poledne :slight_smile:
tak fotečky zpracované ještě nemám, ale natočila jsem vám video, jak Pepinka začala včera nové povídání. Do teď to bylo jen "aaa". Je to legrace, večer jsme z toho byli s manžou hotoví :grinning: Je to něco mezi pliváním a povídáním, včera u toho ještě navíc příííšerně slintala, ráno to bylo zatím "na sucho" :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=ltw-7fQc7H8&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=C93iTTfjREE

No, venku je zase nádherně, tak se nadlábnem a půjdem s holkama na prochajdu :slight_smile:
26. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti malá je supr :wink:
26. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se pěkně zasmála u pepinky, je kouzelná :grinning:

jinak to bodýčko s dinosaurama je luxusní :wink:
26. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, u nás je teď fakt sranda :grinning: Pepinka si takhle brblá od rána do večera...
dnes odpoledne jsem vzala kočárek a pejsky a šly jsme ven, sice foukalo o dost víc než včera, ale to sluuuuníčko... bylo to moc fajn! myslela jsem si, že by malá mohla zůstat spinkat, ale krapátko mě vypekla :sweat_smile: tak jsem jí nakrmila a pak se jí podařilo i spinkat... takže já mám za sebou necelou hodinku válendy v posteli :dizzy_face: pak tu jezdilo takové to reklamní auto, co příííšerně řve, takže já spát nemohla ten šmejd mi dvakrát vzbudil i malou... naštěstí se po chvilce mletí v postýlce zase uklidnila, pocucala si paleček a usnula tak tvrdě, že jsem ji musela budit! nechala jsem jí 2 hodinky prospat, ale bylo to až do pěti hodin, tak jsem zvědavá, jestli se jí bude chtít večer usínat... jsem sama doma, tak mám na starosti i večerní a ranní venčení, tak bych moc potřebovala, aby prďolka hezky usnula... no, uvidíme

klarka: to body je z Tesca :wink: ještě bylo v balení s oranžovým a pruhatým, bylo to sice pro chlapečky, ale asi by mě trefilo, kdyby všechno naše oblečení bylo jen růžové :grinning:
26. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk
to usínání závidím, já jsem se teda rozhodla, že Ondra budu usínat sám v postýlce, ale není to tak snadné jak se napíše. On nechce v postýlce vůbec být, nepomáhá nic, hračky, kolotoč, zpívání, hlazení, řičí a řičí, nevím jestli to zvládneme, trvá to většinou tak dvě hodiny než zabere a spaní má mělké a furt se mele :frowning2: chjo není to jednoduchý a mě to hodně vyčerpává, teď spí v kočáru, tak jdu žehlit místo odpočinku :slight_smile:
až pojedu do Tesca, mrknu na to bodýčko, moc se mi líbí :grinning:
27. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarka: jejda, to fakt nemáš co závidět! my přes den skoro nespíme :sweat_smile: občas se tedy zadaří, ale to je opravdu málokdy... zato venku v kočárku, to je pohodička :grinning: jenže to bych se upajdala, uf... taky zkoušíme samostatné usínání, ale ne večer... to jsem ráda, když Pepinka zabere u mě v náručí... občas je ale totálně aktivní a to už je na mě takhle večer moc... nedávno nám tu večer hystericky řvala, já musela utéct na chvíli z ložnice a dát si chvilku pauzu... manža mě pak do ložnice chvíli nepustil, abych jí hned nebrala na ruku... bylo mi to strašně líto, ale musím uznat, že od té doby malá dokáže být chvilku sama v postýlce... jinak u nás totiž neexistovalo ji tam přes den byť jen položit, to hned přišel rachot... teď se mi ráno daří dávat jí tam na chvilku než vyvenčím pesky a někdy stihnu i snídani :slight_smile: jak jsem te´d přidávala to nové video, tak takhle si breptá pod kolotočem nebo dnes to bylo i v noci :grinning: jo a taky jsem rezignovala na vyndavání palečku z pusinky (teda v noci, přes den jí terorizujeme zákazem :sweat_smile: )... je skoro v transu, když si ho strčí do pusinky... dudlík nám doma nepomáhá a kdyby na noc měla rukavičky (to jsme dělali v prvních týdnech), tak by je stejně měla okamžitě proslintané a do rána by měla rozmáčené ručičky... taky občas pomůže zavinovačka, ale je pravda, že někdy jí zase akorát víc vynervuje :sweat_smile:
jo a ještě k těm bodyčkům... mají i pyžámka v těchle barvách, ale ty budeme brát až v té další velikosti, aby neměla vše stejné :wink:
27. lis 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S Josefínkou přejeme vše nej...nej...nej... Ondráškovi k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondráškovi velké cmuky od Josi a Karamelky :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelinka a já se taky připojujeme s gratulací Ondráškovi,přejeme všechno nej...nej...nejlepší :dizzy_face: :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím
Oja všem moc děkuje za milé gratulace a všem slečinkám posílá sladkou pusu :grinning: :grinning:

Oslava byla fajn a Vítání ještě hezčí, bude to hezká vzpomínka, jdu uspávat :wink:
30. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
večer se Pepince vůbec nechtělo spinkat, většinou usne během kojení, ale včera si chtěla ještě povídat :sweat_smile: Takže jsme spolu dokoukaly Superstar a pak se šlo do ložnice. Naštěstí pak sama nějak usnula v postýlce, trvalo jí to teda minimálně 3/4 hodiny, kdy měla puštěný kolotoč, hrála si s hračkama, cucala prstíky, já jí zkoušela vyměnit paleček za dudu (krapet troufalost z mé strany :grinning: ), taky se i maličko povztekala... ale nakonec padla únavou :dizzy_face: V noci naštěstí vstávala jen jednou, tak nejsem aspoň tak k.o. Včera přes den totiž vůbec nechtěla spinkat... a to ani v kočárku, tam dala jen 15 minutek a pak se vesele koukala do světa.

klarka: to je bezva, že se vám Vítání povedlo :wink: budou fotečky?
1. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Konečně se mi podařilo dodělat fotečky Josefínky, tak až se tu někdy objevíte, mrkněte :wink:
http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_24.7.2009/#233-DSC06061.JPG
1. pro 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
klarka - to je fajn,že se vám vítání líbilo,já jsem zvědavá na to naše 12.12.
marti - super fotečky,Josefínka se tak krásně směje :slight_smile:
my jsme byly dneska na kontrolu s kyčlema,tak široké balení máme dávat dál a další kontrola 9.2. :frowning2: já se těšila,že už ho nebudem muset dávat a nic :frowning2: přijde mi,že když má ty plíny,tak se mín hýbe,ani ty nožičky nedá tak nahoru,pootočit se na bok ji s tím taky nejde...asi ji budu aspon dopoledne nechávat chvíli bez toho :unamused:
1. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: děkujeme za pochvalu :slight_smile: to je mi líto, že vám ta kontrola takhle dopadla... jaký máte nález? já byla hotová, když jsme ve 3 týdnech dostali tu peřinku... už tak mi míma nespala a peřinka jí ze začátku docela vadila... dávali jsme jen přes den, pak po pár dnech i v noci... a Pepinka si na ni tak zvykla, že neměla problém se i s ní přetáčet na bok :grinning: musím teda říct, že jsme to dost šidili, protože ji nosila jen doma... do autosedačky se to dát nedalo, doma si jí občas počůrala, pokakala nebo poblinkala, takže to pak schlo do druhého dne... ale na druhou stranu jsme cvičili při každém přebalování místo 5-ti cvičení za den... když jsme pak přešli na široké balení, tak jsem to zkusila jen párkrát, ale nějak nám to nešlo... navíc pod sebou měla ten "balík", no hrůza... takže jsem jí místo toho dávala pořád tu peřinku, i když taky už ne tak často... teď už máme jen to cvičení, tak se mi ulevilo... poslední nález byl Ia-Ia (z původního IIa-IIc, pak Ia-IIa)... no a na kontrolu jdeme o den dřív než vy :slight_smile: moc držím palečky, ať už to taky máte z krku!
1. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dávala jsem ji ho poctivě a ted tam naspal IIb-IIb jestli to po něm dobře čtu.Musíme vydržet,snad v tom únoru už to bude dobrý.zkusím ji taky s těma nožkama cvičit...nám o cvičení nic neříkal.
1. pro 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zkuste i to cvičení... je to jako, když se plavou "prsa"... s nožičkama dělám skoro ten samý pohyb... kolínka nejdřív k bříšku, pak mírně zatlačit od sebe do stran a nakonec dokroužit dolů už volněji... kdybys nevěděla jak na to, tak písni a já to natočím a dám na náš youtube... ze začátku se jí to moc nelíbilo, ale za chviličku si zvykla a teď se při tom cvičení řehní, jak jí to odpočítávám :slight_smile: máme z toho bezva hru
1. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,to bys byla moc hodná kdybys mi to natočila.tak nějak jsem to včera zkoušela,ale abych to nedělala třeba špatně
2. pro 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: až přijde manža odpoledne domů, tak to zpracujeme :wink: zkusím to natočit i sama, ale asi se nezadaří tak aby to bylo dobře vidět, odpoledne to bude stopro
2. pro 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsi zlatá,to odpo to bude stačit,my stejně nebudeme celé dopoledne doma,za chvíli se jdeme chystat a vyrazíme ven.Mám tady mamku a chce jít do města
2. pro 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
foto z vítání
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3587806&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

duch, vydržte kyčličky se určitě brzy zpraví :wink:
2. pro 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte, tak jsem konečně tu :slight_smile:

klarka: moc vám to slušelo! :dizzy_face: malej je hodně podobnej tatínkovi, že? :slight_smile:

duch: tady je to naše "video" http://www.youtube.com/watch?v=4H1_4Tcmq2E normálně teda cvičíme bez plínky... ale myslím, že to z toho je i tak dobře vidět... kolínka k bříšku (to mi poradili na prdíky), pak do stran od sebe, mírně zatlačit a pak to jemně dokroužit... Pepinka zase čučela na ten foťák, tak se žádná legranda nekonala... tu jsme si nechaly na cvičení po koupání :grinning:
2. pro 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti - díky moc,tak budeme taky zkoušet cvičit,jsem zvědavá jak se na to bude nelinka zítra tvářit :grinning:
2. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno :slight_smile:

duch: nemáš zač :wink: Pepinka se tenkrát ze začátku fakt vztekala (ona měla jen 3 týdny, tak možná i proto), ale pak si zvykla a dneska u toho hrozně vyvádí... teda když nevidí ten objektiv :grinning: je to hrozná modelka :grinning: tak snad vám to pomůže!

jinak nám včera dorazila Manduca, malá si jí hned oslintala, to asi aby jí to nikdo už nevyměnil :grinning: tak jsem zvědavá, jestli nám to doma k něčemu bude
3. pro 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný mrazivý čtvrtek :confounded:

tak ten můj klučina se už sám přetočí na levý bok, strašně se pak rozčiluje, chtěl by ještě dál, ale nějak mu tam závádza ruka, tak jsem zvědava, kdy to dá a najdu ho na bříšku. Včera jsem myslela, že už se tak stane, tak jsem byla jak paparazi :sweat_smile: , ale ono ještě ne :grinning:

teď chrupká v kočárů, zabalenej, že mu koukají jenom tvářičky , za chvilenku se mi už do korby nevejde tak nevím, kdy ho přesedlám do sporťáku????
3. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už nějakou dobu si dávám ráno malou do postele na kojení, abych se mohla trošku pomaleji probírat :sweat_smile: mám jí položenou na boku a ona si spokojeně cucá, kope, šmátrá ručkama, a postupně objevuje co se dá ještě kolem vyvádět :grinning: když dneska dopapala, tak jsem se maličko posunula, aby na mě nemusela tolik vyvracet hlavičku, když si chtěla povídat... no a ona se přetočila na bříško! chviličku jsem jí nechala a vrátila zpátky na zádíčka, aby se nevztekala... tak to udělala ještě dvakrát :slight_smile: byla z toho teda dost vyvalená, ale neplakala, asi proto, že to byla její snaha, ne moje... tak uvidíme zítra ráno, jestli bude zase tak akční :wink:
jinak v postýlce se točí jak hodiny dokola, o víkendu jsme zkusili narovnat postýlku do vodorovné polohy, tak aspoň není teď hlavičkou dolů :grinning:

klarka: malej ti spinká ve stojícím kočárku? jůůůů, to bych taky chtěla! :dizzy_face: my se zatím do hluboké korbičky vejdeme v pohodě, je pravda, že jsem tomu ze začátku nevěřila, ale jsem za to ráda... máme i bezva fusak, který nezabere moc místa, tak aspoň zbyde víc na Josefínku :slight_smile: jinak sporťák by nám měl jít dát do úplného lehu, tak kdyby malá nějak rychle vytáhla, tak by holt ležela tam
3. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,tak jsme zkoušeli cvičit a malá po chvilce začala natahovat,ale nezačala plakat,tak pro dnešek jen 5x u každého přebalování :wink:
no já mám taky pocit,že se mi za chvíli Nelinka do korbičky nevejde,ještě tam má trochu místa,ale než aby se tam pak měla nějak mačkat a krčit to ju raději dám do sporťáku.
Jinak jsem v šoku,už od 14hod.mi spinká doma v kočárku(jindy doma spinká max45min),tak pořád chodím kontrolovat jestli vůbec dýchá.Venku jsme byly jen dopo na hodinku
Pepínka i Ondrášek jsou šikovní že se tak točí :slight_smile: To Nelince se to povedlo jen jednou a omylem.Ležela jsem vedle ní a bylo to před kojením.Vždycky ji pomáhám aby se otočila ke mně a mohla papat.a jednou jsem si lehla a než jsem si ji stihla otočit,tak švihla nožičkou a ručičkou a ani na tom boku se nezastavila a hned byla na břichu.Jsem nechápala a ona taky ne :grinning: :grinning: zatím jen cestuje zleva doprava,zprava doleva a nahoru :slight_smile:
3. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: my máme to cvičení "naordinováno" taky jen 5x denně :slight_smile: někdy se mi to povede víckrát, jindy zase míň... udělám to vždy po 10-ti kroužení a různě u toho blbneme... říkám jí "aaaa jedna, aaaaa dva..." a u toho dávám pusinky na pupíček, na tvářičky a všude možně...
s tím přetočením na bříško jsem zvědavá na ráno, jestli se ten náš omyl zase zopakuje :grinning: Nelinka je taky šikulka! však ono to je u všech metoda "pokus-omyl" až se z toho stane železná košile

jinak dneska bylo asi něco ve vzduchu... Pepinka usnula SAMA v postýlce a spinkala od tří do pěti odpoledne, to už jsem jí vzbudila, aby spinkala v noci, tak uvidím jak to tu nakonec dopadne :sweat_smile: mě se přes den vůbec nechtělo ven, u nás bylo fakt hnusně, mlha, zima, ble...
3. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela jako 5 kroužení :wink: :grinning: u přebalování
Nelinka se nakonec vzbudila v 16hod. a od 19 už spinká :slight_smile: Nechtěly ty naše děti nakonec prospat ten škaredý,zamlžený den??My jsme byly venku jen dopo asi hodinku,musela jsem jít do obchodu,ale vůbec se mi teda nechtělo. Snad zítra bude aspon trošičku líp
3. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek