• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
autor
ahaaa :grinning: no, já jsem dneska asi nějaká mimo :sweat_smile: tak to joooo, my jsme ze začátku taky tolik nekroužily...
víš co je nejhorší? že oni se z nich stanou největší spáči až po nich budeme my něco chtít a budeme je hnát z postele :sweat_smile: přitom spánek je tak úúúúžasná věc!
my se vypravíme ven asi zítra, zvažuju, že bych se jela mrknout do Hypernovy do Teplic... myslím, že je tam i H&M, chtěla bych se mrknout na nějaké mimi věcičky pod stromeček... ale uvidím, jestli bude zase taková mlha jako dnes, tak se nikam nepoženu... do vánoc ještě času dost :wink:
3. pro 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
však oni na to taky přijdou jak je úžasné se pořádně vyspat.když nás posílali rodiče do postele,tak se nám taky nechtělo,z kočárku jsme vylézali a chtěli chodit...co by jsme ted za to dali,kdyby nás někdo vozil a ani by nás nikdo nemusel prosit aby jsme spali :grinning: :grinning:
to my zítra určitě ven půjdem,nakoupit aby měl manžel co jíst,když se vrátí zase po týdnu domů
a zítra by měly dorazit dárečky - hračky od Fischer Price,tak jsem na ně zvědavá :slight_smile:
oblečení chci taky ještě nějaké koupit,jen nevím kdy se někam do těch obchodů dostanu :unamused:
3. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už mizím spát.Včera měla Nelinka nějakou špatnou noc,tak at se dneska vyspím,snad ji nebude opakovat.
Dobrou dlouhou a klidnou noc :wink: :slight_smile:
3. pro 2009 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno,
tak my měly děsnou noc :confounded: Pepinka se vzbudila po třetí hodině a usnula až po půl šesté, no hrůůůůza! A pak se vzbudila už po sedmé, takže jsme zase papaly v posteli, ona si u toho tak napůl chrupkala a já mám hlavu jak střep. Jak jsem chtěla dnes vyrazit na "výlet", tak z toho nic nebude. Přivezou mi balíček, tak musím být doma. Ale ono je venku stejně zase mizerně, tak možná pak vyrazím jen u nás po městě, aby mi to aspoň líp utíkalo.
4. pro 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak u nás noc dobrá,kojení ve 3:30,pak hned usnula a vstávaly jsme po 8hod.Teda Nelinka si vykládala už od 7h,al byla hodná v postýlce tak já jsem dospávala včerejšek.
Mi dovezou taky dneska balíček,je teda vůbec nevím v kolik- vždycky ráno voali v kolik asi dojedou a ted nic
tady taky počasí nic moc,ale aspon na chvíli ven půjdem
4. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda

tak já jsem dneska absolvovala návštěvu kadeřnice, sice jen zastřihnutí ofiny, ale kamarádka kadeřnice, byla s Ondry úplně paf (ona sama má dvě skoro dospělé děti), tu hodinku co jsme tam pobyli se zubil , povídal, prostě pohodář
pak jsme s kočárkem zajeli na nákup, mimo jiné koupili vánoční františky a mašličky, takže dnes naparádím dárečky

u nás noc celkem dobrá, usnul (s mou pomocí) kolem 7, stávala na papů v 22.30, 3.30 a stávali jsme v půl sedmý a váleli se ještě do osmy :grinning:
4. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme nakonec nikde nebyly :frowning2: taťka teď kouká na tenis, sice říká, že půjdem do města aspoň mrknout po dárcích, ale nechci ho zbytečně tahat, když se na tu telku tak těšil... však nám nic neuteče... když budou koukat s Pepinkou na tenis, tak já si udělám aspoň těsto na rohlíčky... musím to všechno nějak vymyslet na dobu, kdy budem všichni doma

duch: tak nějak podobně jako vy máme v poslední době naše noci :slight_smile: Josefínka usíná mezi 21-22h (jak kdy), pak se vzbudí po třetí ráno a u papání i usne, no a budíček bývá po sedmé hodině... jenže občas se vzbudí už o půlnoci nebo v jednu, což tolik nevadí když pak hned zase spinká... jenže ten dnešek, ooouuuuu :fearful: to bylo teda něco... už jsem si odvykla :sweat_smile: no, budu doufat, že dnešní noc bude zase lepší...

klarka: koukám, že vy sice vstáváte víckrát, ale zase Ondrášek spinká o dost dřív :slight_smile: ty už máš dárky? :astonished: uf, já před pár dny koupila dvě plyšové hračky a takový balíček hraček do vany, ale to je vše :sweat_smile:

mám tady prďolku v náručí a jak vám píšu, tak mě chytá nožičkama ruku :grinning:
4. pro 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se spinká,za celý den spala jen 2hodinky.tak jsem zvědavá jaká bude dnešní noc,snad v poho.
Nelinka se taky někdy budí kolem půlnoci a jedné,ale to stačí dát dudlík a pohladit a spí dál.když to nezabere,tak nakojím a pak spinká až do těch sedmi.Takže už dlouho kojíme jen jednou za noc a jsem za to ráda,aspon se vyspím,když jsem na ni celé dny sama.
Marti - co balíček,dorazil?Mi jo,tak jsem ho hned zkontrolovala :slight_smile: :slight_smile:
Já taky ještě nemám nakoupené všechny dárky,ale chceme jít zítra a v něděli už to dokoupit,at nelítáme na poslední chvíli
4. pro 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: jééé to ti závidím! :slight_smile: my teprve teď papáme...
balíček dorazil, tak jsem ráda, že to mám z krku... obednávala jsem si 3 věci... tu Manducu, k tomu MaM kapsu - to přišlo ve středu - no a ještě moskytiéru na kočárek, kterou jaksi zapomněli přibalit, i když ji vyfakturovali... tak hlavně, že už je to doma...
my se zítra taky asi půjdeme na něco mrknout, manža pak bude zase sloužit, tak bude mít nervy, že ještě nemá dárky :sweat_smile: ale u něj je to klasika až do nějakého 23.12. (v tom lepším případě) :grinning: teď má teda službu na telefonu, takže nemůžeme nikam jet, ale mrknem se aspoň u nás ve městě a uvidíme co objevíme :wink:

holky, jaké máte teda dárky pro mimísky? pořád hledám inspiraci... chtěla jsem ten nafukovací válec, ale ten postačí až bude mít malá svátek... nemá smysl, aby se tu na to zbytečně prášilo... už takhle tu máme mašinku-odstrkávadlo, co jsme dostali od švagra k narození malé :unamused:
4. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti- my máme koupenou židličku,mluvícího šneka FP,aktivní skládačku FP-jsou od 6měs.,ale ty bude mít za chvilku. a k tomu i kousátko hrající.ještě chci koupit nějaké oblečení a knížečku.a jsem zvědavá co dostane od příbuzných
4. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo, tak oblečky budou u nás taky :slight_smile: uf, už židličku? no, i když s mou rozhodností bych se po ní asi už taky měla začít poohlížet :grinning: jakou jste vybrali? jo a ještě mě zaujalo to hrající kousátko... nemáš odkaz (nebo název)? my máme kousátka, myslím, že od Nuku, ale ty jsou obyč. (tvrdé, měkké, chladivé)
4. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupili jsme nakonec židličku fabulu oranžovou - no na začátku ledna už bude mít 5měsíců pak za chvíli se začne s nějakým příkrmem...my nemáme lehátko,tak se bude hodit a aspon tam bude mít i jeden velký dárek
obyčejné kousátka taky máme a to co jsem koupila ted je od FP hrací kousátko klíče.Mrkni na www.funkids.cz mají tam super ceny :wink:
4. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda ta židlička je boží! :grinning: zkusím nejdřív omrknout něco v reálu a pak možná objednám na netu... my teda lehátko máme, ale to je dobré tak na podávání lžiček, ale až bude malá sedět a chtít papat sama, tak stejně musí do jídelní židličky, teda dle mého...
jo a nám bude 5 měsíců na štědrý den :slight_smile: je to hrozné jak to letí, když jsem myslela "nedávno" na tu dobu, tak jsem si říkala, jak je to ještě daleko, že Pepinka bude už veliká holka... ach jo...
děkuju za ten odkaz, zítra na to pořádně mrknu... dneska jsem už k.o... mímátko mi spinká, tak já jdu taky, ať aspoň maličko doženu tu předchozí noc... snad to dnes bude lepší :sweat_smile:
tak hezkou dobrou noc!
4. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týká dárečků, plyšovýho sloníka, píská, chrastí, šustí .... klasika, pak jsem koupila knížku se zvířátky, která když se dá do vody, tak zvířata dostanou barvu, pak jsem koupila pěnové zvířátka na vanu, jelikož se budeme muset přesídlit do velké vany, jelikož Ondra se do té malé už skoro nevleze :grinning: , pak chceme ještě koupit jídelní stoličku, přemlýšlím o té z Ikey, hodně jsem na ní slyšela chválu a stojí pár kaček a pak ještě dokoupím nějaké bodýčka velikosti 74 jelikož 68 už nám jsou některá skoro malá :wink:

martulikk Ondra dostal od tatínka k svátku tohle kousátko a má ho moc rád
http://www.funkids.cz/cz/menu/233/katalog-hracek/hracky-dle-druhu/baby-program/clanek-10550-a-fp-k7188-hraci-kousatko/
5. pro 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...
klarka - to kousátko to je přesně to co jsme ted koupili Nelince na ty vánoce :slight_smile:

tak vánoční dárečky už máme skoro všechny nakoupené,zbývá jen ještě jeden a oblečení pro Nelinku a je to vše,tak jsem ráda,že jsme to tak zvládli
6. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, my jsme včera jeli do těch Teplic, ale HM tam není... nevím jak se mi do hlavy dostalo, že ano :unamused: oblečení zatím teda nenáme, ale do vánoc ještě pojedeme do Prahy, tak tam něco stopro nakoupíme. Včera jsme koupili aspoň nějaké hračky :slight_smile: pár drobnějších kousátek, něco i chrastí... pak takovou hrací housenku od Lamaze, přemetací hříbek od Simba baby, pak síťku s hračkami do vany

ještě se nám líbilo takové hrací leporelo (myslím, že to bylo od Lamaze, chceme k vánocům pořídit ohrádku, tak by to bylo do ní... pak se manžovi hrozně líbily takové hrací papučky a náramky :slight_smile: Pepinka hodně mrská nožkama, to by se jí také mohlo líbit... no a mě zaujaly takové kostičky, které když se zmáčkou, tak taky pískají (myslím že od FP)... buď je prodávají v takovém plastovém boxu, nebo jen po 3 kouscích

jo, koukala jsem na to kousátko (klíče) co máte už koupené :slight_smile: v reálu mi to přišlo nějak moc velké... ale ještě uvidím, když si to tak pochvalujete :wink: bojím se, že takhle před vánocemi to bude co návštěva hračkářství, to koupě něčeho :grinning:
6. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ještě jsem zapomněla na berušku od Baby play, je taková hezká plyšová červená a taky různě šustí :slight_smile: myslím, že se s ní ta naše čiperka taky pěkně vyřádí :grinning:
6. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk, já jsem Ondrovi ty klíče připla na hrazdičku a pokud na ně může má je hned v papule a ty zvuky jsou příjemný na ucho :slight_smile:
7. pro 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...

tak my jsme se zrovna vrátili od dr.,počasí hnus,takže jsme zmokly Nelinka váží 6800g a měří 68cm očkování neproběhlo,protože se mi z něčeho osypala,tak budem dávat fenistil kapičky a když to přejde tak za týden máme přijít na očkování
jo a když jsme došly k dr.,tak tam plakalo miminko a naše Nelinka se k němu musela kolegiálně přidat a když jsme se oblíkali už na odchod,tak plakalo další a to by bylo aby se k němu nepřidala
8. pro 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezký večer :slight_smile:
no, dneska to počasí opravdu stálo za houby... začala jsem si vyřizovat rodičák, jela jsem teda na OSSZ vyzvednout si papír o délce a výši mateřské, přijela jsem tam ve 13:58 a končili ve 14h, což jsem zjistila až na dveřích... na netu mají uvedeny úřední hodiny do 16h :angry: Tak tam na mě spustila taková stará tlustá bába z ochranky, že už maj zavřeno... což mě pěkně vytočilo, nenechala jsem se odbýt, řekla jsem jí, že si jdu jen pro jeden papír a na to bohatě 2 minuty stačí :grinning: navíc, že v tomhle počasí se tam s miminkem nepotáhnu znovu... no, nakonec zavolala nahoru, paní ochotně přišla za mnou dolů, nemají tam totiž výtahy, tak nechápu jak bych to ve špičce jinak vyřídila... no a překvapení bylo, když se z té ochotné paní vyklubala spolužačka ze základky :slight_smile: tak hurá, aspoň něco jsem vyřídila! zítra mě čeká ještě jít s tím na MÚ na sociálku, to jsem dnes už bohužel nestihla... no a ještě do práce zažádat o čerpání dovolené... do toho se mi ale vůůůbec nechce :unamused: no, ale aspoň to budu mít z krku...

duch: koukám jaká je Nelinka šikulka, takové proporční míry! :grinning: držíme palce, ať se brzo uzdravíte :wink: jinak s tím pláčem je to u nás stejné, jakmile pláče jiné miminko, tak ho v tom přeci nenecháme... někde jsem četla, že miminka reagují na pláč jiných taky pláčem, ale na když slyší svůj pláč, tak přestanou... no, ještě jsme tu druhou variantu nezkusili :sweat_smile:
8. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti,já už to naštěstí všechno vyřízené mám,žádost o čerpání dovolené mi z práce poslali,tak jsem to jen vyplnila a odnesla zpět.rodičák mám na 3roky.na jak dlouho ty?
Nelinka má míry krásné,ale za poslední měsíc přibrala jen 300g :unamused: ,ale dr.je spokojená,že prospívá pěkně,po jídle taky nepláče,tak snad je to v poho
9. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky budu žádat o 3 roky, žádosti mám vyplněné, je to tam odvést, možná poprosím mamču, aby mi to tam odnesla, nechce se mi jet do Prahy :grinning:
9. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdyby nešlo o peníze tak bych chtěla klidně i 4roky být doma s ní,ale ty 3tis.jsou směšné,to by jsme asi brzo bydleli pod mostem
9. pro 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
my by jsme pravděpodobně chtěli Ojovi pořídit sourozence, tak snad se to do 3 let povede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, já taky budu žádat na 3 roky :slight_smile: a budu doufat, že druhé mímátko se nám podaří v návaznosti :wink:
Ohledně té dovolené jsem z práce bohužel nic nezískala, zřejmě doufají, že si o ní nezažádám a oni nebudou muset platit, jenže to mají smůlu... No, právě jsem vyplnila tu žádost o RP a zjistila jsem, že chtějí podpis manžela :sweat_smile: takže se za chvíli projedu do nemocnice a snad ho někde odchytím...
9. pro 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj lvíčátka,
Pepinka vám večer napovídala něco na pozdrav :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=RTaHDUDQenE
10. pro 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
Marti - pepínka krásně povídá :slight_smile: to u nás se snad nikdy nepovede natočit,když se objevím s foťákem nebo kamerou,tak je okamžitě ticho
11. pro 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však u nás to taky nebyl první pokus :grinning: Manža to nahrával na mobil, ale já to chtěla dát na net, tak jsme ještě zkoušeli... To byla ještě oblečená, jenže při tom začala tak příííšerně slintat, že měla už celé triko mokré... Normálně "povídá" bez toho jazýčku, ale večer se jí tam nějak připletl a jí se to asi zdálo zase o něco zajímavější :grinning: No, my se tu váleli smíchy...
11. pro 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem krásný den dětičky jsou kouzelné a pepinka jakoby naší Karamelce vypadla z oka také tak brbláme :wink: . Mateřskou máme také na 3 ročky, a dalšího sourozence neplánujeme :wink:
my máme také nové video můžete mrknout :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=6XJV1cqXPi0
11. pro 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Josifku, malá je fakt zlatá :grinning: ...u nás teď taky šíleně frčí ožužlávání mých prstů :wink:
11. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek