• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
no nic,pro dnešek se loučím,půjdu spát,ať můžu zase zítra fungovat.z úklidu jsem moc nestihla a to jsem si nachystala i žehlení...tak snad to zítra nějak zvládnu :grinning: a když ne,tak pozítří...práce neuteče :grinning:
dobrou a klidnou noc :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to neměla s práci tak pestré(myslím druhy zaměstnání,dny bývaly občas pestré až až).po škole jsem nastoupila v nemocnici na interní JIP a tam jsem byla až do mateřské :sunglasses:
tak a už mizím...dobrou
25. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak my bydlíme v domě,kde je v přízemí obchod s květinami,nad ním má pan domácí kancelář a je tam jen vyjímečně a soused,který buď spí nebo chodí do práce,takže ten hluku moc nenadělá,pokud se zrovna taky nehádají s tou jeho.Ale musim říct,že to je kolikrát taková Itálie :sweat_smile: pak tak bouchají vším,že se celý barák otřásá :stuck_out_tongue_closed_eyes: jednou ta jeho přítelkyně přišla v noci z práce a on měl zamknutý byt a zřejmě klíče zevnitř a spal a ona se chudák nemohla dobouchat,tak mlátila i židlí do těch dveří,to byly rány a on spal klidně,to musely slyšet lidi v sousedství a on si klidně hajá :grinning:
nteeklo vám někdy do bytu?
25. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak tos taky klidnou práci ale neměla :unamused:
dobrou a dlouhou noc :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile: jaká byla noc? U nás se vstávalo o půlnoci a pak v půl páté na jídlo,ještě jsme spali do půl osmý,takže pohoda :slight_smile: jinak jsem teď přišla z města,byla jsem něco málo nakoupit,budu dělat zapečený těstoviny,tak jsem musela koupit žebírka,jestli zbude nějaký masíčko,bude i polívka :slight_smile: pro malou mám už oběd připravený a je toho docela dost,tak bude mít ještě na zítra - a je to.
26. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
tak u nás budíček ve 4:30,musela jsem ji odsát,tak když už byla vzhůru co by se i nenapila a pak jsme vstávaly v 5:30 :frowning2: já jsem měla zapeč.těstoviny ještě od včera a Nelinka měla brambor+květák+kuř.maso.copak má Týnka na oběd?
dopoledne jsme byly s kámoškou venku a za chvíli vyrazíme do města.
26. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
v půl šestý :frowning2: je to ranní ptáče teda
já s květákem musim opatrně,dost jí nadýmá :confounded: to samý s brokolicí,musím malinko.Dneska měla taky kuřátko,směs zeleniny mražený a brambory,snědla všechno,až jsem se divila :slight_smile: hlavně že jí chutná
nám teď dorazil taťka a já uložila malou do postýlky,už si mnula očička,ale nějak se jí tam nelíbí :angry:
my půjdeme ven po sváče,venku je hrozný dusno,tak doufám,že nezačne pršet,než se vypravíme :unamused:
26. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dala jsem fotečky jak si malá sedla,jestli chceš odemču na chvilku fotoblog.Jééé vy se máte,že máte taťku doma.náš před chvíli psal,že dneska nedojede :frowning2:
26. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím maminky... Můžu se tady k vám přidat? :slight_smile: Mám chlapečka Kevinka, narodil se 20. srpna 2009. Akorát žijeme v Anglii :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanullinek: ahoj :slight_smile: mám spolužačku,která je těhotná a pendluje mezi Anglií,kam po škole odjela a Polskem,odkud je její přítel a kde žijou jeho rodiče.Říkala,že zdravotní péče o těhotné je v Anglii dost špatná prej,máš taky takovou zkušenost? Ona si pak našla privátního gynekologa a pak už byla spokojená,ale jinak prej hrůza :frowning2: Ty ses tam přivdala? To já budu nadosmrti v naší rodné zemi :grinning:
26. bře 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kevinek je krásnej :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile:
Já jsem tady přiletěla za přítelem před 4 lety a už tady chceme zůstat.. Nevím, já si nemůžu stěžovat zatím na doktory tady. A i když jsem byla těhotná, tak prohlídky, odběry jsem měla pravidelné, jen na ultrazvuk jdeš tady jen 2x, pokud nemáš jiné komplikace a porod byl taky fajn :slight_smile: Po porodu jsem šla akorat na druhý den už domů s malým ale to byla moje volba, protože jsme byli oba v pořádku a docházela k nám domů doktorka, takže tohle se mi taky líbilo :slight_smile:
26. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to joo :slight_smile: no ona od puberty měla pořád nějaké zdravotní potíže a lítala po doktorech,tak je asi přirozený,že očekávala větší péči o sebe v "jiným" stavu,ale s pláčem mi třeba psala,že šla na gyndu a ten doktor se na ní jen kouknul od stolu a prej: jste v pořádku :sweat_smile: to se jí nedivím,že se jí to nezdálo.Ale je to všude asi stejný,je to o přístupu k lidem.
Cos tam dělala a přítel? Obdivuju každýho,kdo se rozhodne odjet do ciziny,do novýho prostředí,nota bene když vím,že bych se nejlíp nedomluvila :sweat_smile: já jsem v tomhle hrozná :unamused:
26. bře 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přítel jezdí náklaďákem pro jednu firmu s oblečením a já jsem dělala ve skladu s hračkama :slight_smile:
Chvilku to trvalo, než jsme si tady zvykli, ale život je tady mnohem jednodušší než v Česku nebo na Slovensku.. proto se nám už nechce ani zpátky.
A co Justýnka? Už máte zoubky?
My se zrovna trápíme s prvním.. předevčírem měl horečku 39 a od včerejška se nám k tomu přidal průjmik, tak snad o víkendu bude první zoubek na světě :grinning:
26. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlavně,že se vám tam líbí :slight_smile:
my už máme dva zuby - spodní - už asi tři týdny,najednou se objevily :slight_smile: doufám,že u dalších to bude mít taky tak hladký průběh.
tak snad to Kevču :grinning: brzo přejde a jste zubatý :slight_smile: můžu říkat Kevča? :wink: Jak mu říkáte jinak?
26. bře 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, že můžeš.. říkáme mu všelijak a většinou Kiko nebo Kevánku :slight_smile:
Tak to jste měli super s těmi zoubky..
Jsem ráda, že jsem našla tohle forum, alespoň máme skoro stejně staré děti a o rady nebude taková nouze :slight_smile:
Jsem tady na něj tak nějak dost sama, žádná babička ani tetička po ruce :frowning2: Ale jinak nám dost pomáhá i tatínek :slight_smile:
26. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zatím jsme měli štěstí :slight_smile: uvidíme,jak to půjde dál
Já jsem tady na Koníkovi už od minulýho roku a četla jsem si jednu diskuzi,ale nikam jsem nepřispívala,ta diskuze se bohužel stala soukromou a pro mě tudíž nedostupnou,tak jsem hledala,kam bych se vtírla :grinning: a je fakt,že tady máme stejně starý dítka plus mínus a je to vždycky dobrý,mít se koho zeptat na vše
já jsem tady taky sama,rodinu mám v jiným městě,ne daleko,ale ani ne za rohem :slight_smile: náš taťka se taky snaží,ale převážně jen o víkendech,protože přes týden je na montážích,ale už jsem si tak nějak zvykla,ono mi taky nic jinýho nezbylo :grinning: to je dobře,že se váš taťulda snaží,měli by že jo? co furt jenom my? :grinning: máš aspoň nějakou kamarádku,se kterou bys mohla někam vyrazit?
tak my pádíme ven,dokud je hezky,chci malý koupit capáčky,jak jsme vylezly ze zemního fusaku,tak nemáme co na nohy :sweat_smile: tak jdem na nákupy - zatím čuuus,písnu,jak jsme pořídili :slight_smile:
26. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulinek - ahojky,vítej :wink:
máš krásného chlapečka a má moc hezký úsměv :sweat_smile: :dizzy_face: i Nelinka se začala smát jak ho viděla
taky obdivuju,já bych asi nikde v zahraničí žít nechtěla,ani bych se nedomluvila a pro mně je doma tady :wink: :slight_smile:
eli - ať nějaké hezké koupíte,my máme dvoje a asi nám brzy budou malé
jinak jsme před chvíli dorazily z prochajdy,venku je hezky až na ten vítr
26. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawky, děkuji...
Ono pokud to zahraničí nezkusíš tak nevíš... Jsme tady vážně spokojenější :slight_smile:
A malý bude umět alespoň od mala dobře anglicky i česky :slight_smile:
Četla jsem jaká je ta tvoje malá šikulka. Malý se na čtyři postaví, ale ještě neví co dělat dál s tím těličkem, jinak hodně běhá v chodítku :slight_smile: Sám se ještě neposadí, ale sedět vydrží dlouho už sám. Ale to všechno ještě přijde :slight_smile:
Čekáme teď na ten zoubek, trápíme se dva dny, ale pořád nic..
26. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je,ale zase nic neudělám a pořád hlídám :frowning2: :unamused:
Kevik na na všechno přijde,pořád má ještě čas :wink:
26. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme zpět :slight_smile: Taťka ještě venku vozí,protože Jusťule usnula před barákem akorát,tak ať se ještě trošku prospí :slight_smile: já se aspoň osprchuju a umyju si vlasy.
Tak botičky máme,večer dám foto na ukázku,jsou nám dobře,akorát se mi zdá,že tam tu její patičku nemůžu nějak pořádně dostat,zkoušeli jsme několik a vždycky jsem měla pocit,že tu patu tam prostě nemá dosazenou :unamused: ale to asi tak ještě nevadí,když to nejsou botky na chození?hlavně aby měla schovaný nožičky.
Tak vítr tam je a toho prachu,jsme toho měli s mužíkem plný oči,jsme furt měnili směr,aby to nešlo do kočárku :slight_smile:
duchu zrovna jsem se chtěla zeptat co váš taťka,jestli dorazí,tak čtu,že ne,tak aspoň v tu sobotu?No a mě bylo divný,že máš albíčko prázdný a přitom jsem si říkala,vždyť jsem se tam už koukala :sweat_smile: určitě to na chvilku pusť,ať můžu závidět :wink: Ta naše potvůrka dělala dneska na zemi hodiny,ale jak rychle :sweat_smile: že jí z toho nebolí bříško?
26. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tou angličtinou to máš pravdu,to bude mít malý super
26. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nelča v těch jedních taky nemá tu petu úplně dosazenou,ale v ty druhé má super.když se v nich zatím nestaví tak to nevadí,až se bude stavět a bude dělat první krůčky tak to budou muset botičky sedět perfektně.
odemčeno :wink:
26. bře 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je šikovnááá :slight_smile: má tak krásný modrý kukadla,ty má po kom? a hodně vlásků,Týnka se narodila strašně vlasatá á černý ty vlásky měla,ale pak postupně začala plešatět :sweat_smile: ale už jí to pomalu dorůstá,ale dost jí ty vlásky zesvětlaly
26. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujem :wink: ty má asi po sousedovi :grinning: :grinning: :grinning: (to je vtip :wink: ) kdoví - já mám hnědé a manža zelenošedé,ale třeba se ji ještě dovybarví
taky ji vlasy hezky rostou-hlavně už zarůstá ta pleška co měla vzadu,už ani není pořádně poznat,že tam nějakou měla
přijde mi,že ty vlasaté miminka vypadají starší
26. bře 2010 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nelince strašně zachutnaly ty kukuřičné křupky.ani se nenadám a má ji v sobě :grinning:
26. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
tu plešku měla taky,nejdřív tam měla takový kraťoučký vlásky hodně tvrdý,už je to dobrý :slight_smile:
já je chci taky zkusit,zatím jí dávám od Nestlé takový sušenky,ale jsou tak snadno rozpustný,že to chvilku žužlá a úplně je rozmočí :grinning: a nedáví se tím?taky se dobře rozpustí?
26. bře 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty bych řekla,že se rozpouští líp než sušenky,jen je z toho pak celá ulepená.
jdu koupat a uspávat večer ještě nakouknu.zatím papa
26. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se dneska spinká :dizzy_face: :sweat_smile:
26. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
týýý jo gratuluju :grinning: to už máš volno nebo tě čeká to žehlení? já to furt odkládám,ale zítra dopoledne se už na to fakt vrhnu! :sunglasses: my to máme dneska pěkně šoupnutý,jak taťka venku vozil malou,tak už bylo po šestý,tak mu volám,kde je a on mi říká,ona tak hezky pořád spí,tak jezdím a jezdím :grinning: tak jsem ho honem nahnala domů,no a večeřeli jsme později a koupali později,tak se půjde asi i později do pelíšku :slight_smile: ale třeba bude spát dýl do noci :sweat_smile: si naivně myslím :grinning:
26. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek