• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
taky jsem na něj myslela,jestli už je mu líp :confused: snad ano.Uvidíme až se hanulik ozve
eli-však ona na to přijde,že je škoda je dorbit,že to je dobrota :grinning:
29. bře 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
i mě celkem chutnají,sice mám zalepenou celou pusu ale ..... :grinning: no pořád je to lepší než brambůrky že jo?
29. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
na postavu asi jo,ale na chuť vedou ty brambůrky :grinning: :grinning: ale už se snažím omezovat,přece jen mám ještě pořád nějaké ty kila navíc,které chci shodit
29. bře 2010 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
mě o tom povídej,jak se teď udělalo teplo a musela jsem odhodit nějaký svršky,tak jsem se zhrozila :frowning2: :grinning:
něco nám bouchá v pračce,když se ždíme :confused: ještě aby odešla :rolling_eyes: musíme dát auto do servisu a chtěla jsem koupit novou autosedačku,kdyby do toho ještě vybouchla pračka,tak ... :frowning2:
29. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda...tak snad pračka ještě vydrží :wink:
my jsme ted nechali dodělat skříňky v kuchyni,musíme koupit letní pneumatiky a autosedačku brzy budeme taky kupovat.do toho chci nechat malou naočkovat prevenarem a od dubna začínáme plavání...takže těch výdajů teď bude taky dost. snad nám něco vrátí z daní
29. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
no vidíš,na ten prevenar jsem se chtěla zeptat - do kdy se očkuje?to je jedna dávka nebo jich je víc?
no stát se moc nepředá :angry:
29. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nám to mohlo vyjít,že by jsme ho měli zadarmo,ale dr. ho neměla,pak nám řekla,řže nám už to nevyjde,aby jsme ho měli zdarma...takže ho nelince zaplatíme sami
mrkni tady - je tam i očkovací schéma http://www.prevenar.cz
29. bře 2010 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuji,brnknu doktorovi a domluvíme se,protože jak jsem tam četla,tak bychom měli stihnout do 11. měsíce dvě dávky
29. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Cawte holky... tak jsem dala na vaší radu a fičela dneska s malým k doktorovi. A nakonec se ukázalo, že teda žádné zoubky, ale nějaká infekce. Dostali jsme léky a do tří dnů by měl být v pořádku.
Teď akorát nevím co je zase se mnou, od včera mám horečku a nemám vůbec chut k jídlu. :frowning2:
29. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj hanu,no vidíš :confounded: jéé a nemohla jsi to taky chytit? :unamused: ať je vám brzo líp!
29. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Asi jo, asi jsem to taky chytla od malého :frowning2: Hlavně, že už víme co ho tak trápilo..léky máme tak už se s tím poperem :wink:
29. bře 2010 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
hanuli - ahojky,ať jste brzy fit,jak Kevik tak i ty :wink:
29. bře 2010 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
a neříkal doktor, z čeho to Kevča mohl chytit?někde z venku?
29. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
co vím,tak je toho ted hodně...takové 1-2denní střev.chřipky
29. bře 2010 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem uložila malou,už si mnula očička,k večeři ale zrovna moc nesnědla,tak se asi brzy vzbudí na jídlo :unamused:
29. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás už se taky spinká :slight_smile:
29. bře 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
budete čučet na telku? dávají něco vůbec?já si už asi dva měsíce říkám,že vytáhnu nějaký čtivo a pořád nic :confounded:
29. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak koukám na Sněženky a machry,ale půjdu spát ještě asi,než to skončí,tak dobrou noc :slight_smile:
29. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem teď dovařila mrkev,pastiňák,řepu a králičí masíčko - a šoupnu to zamrazit...ať taky nemusím vyvařovat každý den :slight_smile:
jdu do sprchy a půjdu spát :slight_smile:
taky přeji dobrou noc :dizzy_face:
29. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrý ránko, mám pocit,že vstáváme čím dál dřív :sweat_smile:
a je tu mlha,že není vidět ani na ulici z okna
30. bře 2010 v 08:43  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno...
eli - jakto?změna času způsobila i změny v režimu?
my jsme dneska vstávaly v 5:40h na kojení a vyjímečně ještě usnula a vstávaly jsme v 8h :slight_smile:
tak to u nás je hezky :dizzy_face:
30. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
je to možný :unamused: kolikrát si brouká v postýlce už od šesti,je sice v klidu,něco si tam řeší :slight_smile: ale mě u toho spát nejde - taťka ten naopak zaspí vše :grinning:
píšeš,že vyjímečně ještě usnula,to taky vstáváte tedy brzo normálně?
tady se to snad vybere,včera jsem šla ven a mrholilo,takže nic moc
30. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jak dlouho vaříš tu řepu? taky jí chci udělat
30. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,vstáváme v 6,nakojím v posteli a do 7 polehávám a ona si hraje u mně v posteli. pak jde dospávat po 8hod.
ani nevím jak dlouho jsem ji vařila...až byla trochu měká,tak jsem ji rozmixovala. měla ji s bramborem,moc ji to nechutnalo,ale druhý den jsem ji tam přidala maso a snědla všechno :slight_smile:
30. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to mě chodí spát pak okolo desátý a je jedno,jestli vstávala v šest nebo v sedm :slight_smile:
jsem už taky včera připravovala oběd pro malou a je to jenom můj pocit,že to vařený maso tak smrdí? :confounded: mě voní jen vařený hovězí,jinak všechno mě přijde takový smradlavý,manžel říká,že mu to voní,malý to chutná,tak co .... ale stejně :unamused:
30. bře 2010 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Cawte holky.. Moc tady nejsem, malý je ještě trochu mrzout a na večer jsem si našla práci.. Jinak my jsme dneska vstávali něco málo před devátou :grinning: Ale noc byla hrozná :frowning2: Kevik se pořád budil a kňoural..
30. bře 2010 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj hanu a už je to s tím průjmem lepší? a co u tebe?
a co budeš pracovat? já si hledala práci na doma,ale už jsem vyzkoušela tolik nabídek,většinou chtějí nějaké peníze předem za zprostředkování práce nebo je to podvod,ale kdyby byl muž doma,tak jsem mohla chodit do své práce na částečný úvazek,bohužel není :frowning2:
30. bře 2010 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to úklid v officu Mercedesu, na dve hodinky.. 170 kč na hodinu :slight_smile:
Jinak já to chytla pořádně až dneska, tak jdu taky na 11:40 k doktorovi..
30. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
my už jsme po obídku,tak razíme ven,samozřejmě se tam zatáhlo :unamused:
hezký den přejeme :slight_smile:
30. bře 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobrý,každá kačka (libra) dobrá :wink: :grinning:
tak ať tě toho zbaví :slight_smile:
30. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek