• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
30. bře 2010 v 15:12 • zuzanocka
tak venku spala malá dvě hodiny,to už nepamatuju :slight_smile: a po sváče jsem ještě šli ven a dala ještě asi 45 minut :slight_smile: teď mručí v postýlce
30. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
my jsme byly dneska skoro celý den venku,jen jsme chodily domů na jídlo :grinning: ted už Nelinka konečně usnula...dneska sice s křikem,ale už spinká :slight_smile:
30. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
no v tak krásným počasí by to byl hřích zůstávat doma :grinning:
my nespíme a řádíme :angry: a vůbec nic nevečeřela,zkusim to znovu,pak už na to prdím :grinning:
30. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,je třeba toho využít než zase začne pršet :wink:
Justýnka se asi pořádně vyspala přes dne a teď se ji spinkat nechce
30. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem si říkala :slight_smile: už ale spíííí - no ale bez jídla :frowning2:
má se počasí zase horšit? já ty předpovědi vůbec nesleduju :confused:
30. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
mají být nějaké přehánky,vítr a tak kolem 10stupňů :frowning2:
30. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu dneska už spát..... dobrou noc
30. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
dobrou :slight_smile:
a s tím počasím jsi mě ale nepotěšila :frowning2:
30. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno a je to tady...u nás je teda zataženo,ale zatím neprší...no uvidíme,snad nebude ať můžeme aspoň na chvíli ven
31. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jaká byla noc,když týnka usínala bez večeře?
31. bře 2010 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: v deset jsem ulehla a v jedenáct už hlad samozřejmě :slight_smile: ,pak až ale v pět a spaly jsme do půl osmé :slight_smile: takže ok
co vy? až do ráná bílého? :slight_smile:
tady začalo pršet už v noci a ještě nepřestalo :confounded: jak je možný že včera tak krásně a dneska hnus :angry:
31. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
nelinka usnula po 20h. a vstávaly jsme v 6:20h
ted už má za sebou 30min.další spánek :grinning: a já se stihla vklidu nasnídat
31. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
teď jsem ze sebe udělala pěknýho blba před doktorem :angry: jsem mu volala kvůli tomu prevenaru a on mi říká: já jsem vám ho už naočkoval,akorát že teďkon se jmenuje synflorix!!!! já to z těch stránek prevenaru vůbec nevyčetla :confused: jsem blbá a ještě ani neumím číst
31. bře 2010 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a on mi to prý vysvětloval,ale já si to vůbec nepamatuju :confused:
31. bře 2010 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
synflorix je podobný,jen jiný výrobce....prevenar byl na 7 nějaký kmenů pneumokoku a synflorix na 10 a ted je nový prevenar a ten je na 13
31. bře 2010 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem si říkala,že se tam píše prevenar 13,ještě s ním o tom v poradně promluvím
31. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak vy jste šli asi ven,tady leje pořád :frowning2: takovej uplakanej den je to
co vaříte dneska? pro malou mám hovězí-brambory-směs zeleniny, pro sebe nemám nic,páč tady nic není :confounded: musíme nakoupit :grinning:
31. bře 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tady taky prší.... :frowning2: psala mi kámoška z vedlejšího vchodu,že mám s malou přijít,tak jsme byly na návštěvě.
dneska asi nikam nepůjdem a to bych potřebovala na poštu a taky něco nakoupit,nemám žádné pečivo.ale naštěstí jsem si koupila včera kousek kuřecího masa,tak si ho udělám s těstovinama,brokolicí a smetanou :slight_smile: a nelinka má kombinaci brambor+dyně+fenykl ze skleničky....uvidím jestli ji bude chutnat.já dyni nesnáším,tak bych ji ju ani nevařila,tak ať ochutná aspon tak
31. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
máš dobré sousedky :slight_smile: já mám v sousedství nějaký důchodce a z druhý strany asi 6 dělníků,co sem dojíždí za prací :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já snad dýni ještě nikdy nejedla :sweat_smile: ale vždycky jsem to házela do jednoho pytle s cuketou a patizonem :grinning:
31. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jj,ta má 5měs.holčičku a v dubnu se má narodit sousedce přímo v baráku holčička :slight_smile:
babička když mi ji dávala,vždycky říkala,že je to ananas a já na to,že je teď nějaký hnusný a stejně ho snědla :grinning: (ananas miluji)
ale pak už jsem přestala být tak blbá,dýně mi prostě nechutná....
31. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás už se hodinu spinká v postýlce...nechápu :grinning: kdybych to věděla,tak spím taky
31. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ke mě chodí na návštěvu taky mámy,ale takové,co mají doma už puběrťáky a pak mi tu dávají zaručeně ty pravé rady pro mě :sweat_smile: :confused:
no,jak bys zalehla,tak by se Nelča vzbudila určitě,tak to funguje u nás aspoň :grinning: zákon schválnosti
mě takhle máma jednou nutila houby,já je nemám ráda a jednou je dělala mamka v omáčce z hovězího a dávala mi ochutnat "jako že maso" já blbec taky hnedka otevřela papulu a teda fuj,chutnalo mi to jako uvařená okurka :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Cawte holky, potřebuji radu... Malý mi nechce spát v postýlce.
31. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
eli - jj,to by vstávala raz dva.však ani ráno když ji dávám spát po té 8hod. tak si nemůžu jít lehnout,to neusne...až když odejdu z ložnice
hříbky ty já můžu :slight_smile: tak Nelča je vyspaná i po obědě- snědla toho 3/4 té větší skleničky :slight_smile:
31. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
hanulik - a dřív v postýlce usínal? nechce tam spát přes den nebo i v noci?
31. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já to dneska vim přesně,kolik Justýnka snědla,protože jsem koukla na měrku tý nádobky,ve který mixuju a bylo to něco okolo 260 :grinning: chutná jí :grinning:
týý jo,to nevim to spaní,jak dlouho to už trvá?
31. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
fíííha,260?to bych do Nelči ještě nenatlačila,tohle je asi její rekord.ale zatím ji vždy dokojím.
31. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
teď se docela rozpapkala,to je fakt
víckrát i kadíme :grinning: někdy i 4x denně
31. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to pak jo...co vydá,musí doplnit :wink:
kudy lezla tudy ublinkávala :confounded: tak nevím,jestli ji pak mám ještě kojit? :confused: jenže když ona se k tomu prsu tlačí když sní 100g i když snědla tu dnešní porci
31. bře 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek