Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

Ahoj holky,
máme doma téměř 4-týdenní miminko. 🙂 Protože je to naše první, chtěla jsem se pro inspiraci spojit s maminkami, které mají doma stejného tygříka. Dávat dohromady dítka podle měsíce narození mi nepřišlo tak trefné, jako podle znamení. Přeci jen, i svou povahou by si tato dítka měla být bližší... 😉
zuzanocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elidule
30. bře 2010
tak venku spala malá dvě hodiny,to už nepamatuju 🙂 a po sváče jsem ještě šli ven a dala ještě asi 45 minut 🙂 teď mručí v postýlce
duch
30. bře 2010
my jsme byly dneska skoro celý den venku,jen jsme chodily domů na jídlo 😃 ted už Nelinka konečně usnula...dneska sice s křikem,ale už spinká 🙂
elidule
30. bře 2010
no v tak krásným počasí by to byl hřích zůstávat doma 😃
my nespíme a řádíme ]-( a vůbec nic nevečeřela,zkusim to znovu,pak už na to prdím 😃
duch
30. bře 2010
jj,je třeba toho využít než zase začne pršet 😉
Justýnka se asi pořádně vyspala přes dne a teď se ji spinkat nechce
elidule
30. bře 2010
taky jsem si říkala 🙂 už ale spíííí - no ale bez jídla 😞
má se počasí zase horšit? já ty předpovědi vůbec nesleduju =-)
duch
30. bře 2010
mají být nějaké přehánky,vítr a tak kolem 10stupňů 😞
duch
30. bře 2010
jdu dneska už spát..... dobrou noc
elidule
30. bře 2010
dobrou 🙂
a s tím počasím jsi mě ale nepotěšila 😞
duch
31. bře 2010
Dobré ráno a je to tady...u nás je teda zataženo,ale zatím neprší...no uvidíme,snad nebude ať můžeme aspoň na chvíli ven
duch
31. bře 2010
jaká byla noc,když týnka usínala bez večeře?
elidule
31. bře 2010
ahoj 🙂 v deset jsem ulehla a v jedenáct už hlad samozřejmě 🙂 ,pak až ale v pět a spaly jsme do půl osmé 🙂 takže ok
co vy? až do ráná bílého? 🙂
tady začalo pršet už v noci a ještě nepřestalo :-S jak je možný že včera tak krásně a dneska hnus ]-(
duch
31. bře 2010
nelinka usnula po 20h. a vstávaly jsme v 6:20h
ted už má za sebou 30min.další spánek 😃 a já se stihla vklidu nasnídat
elidule
31. bře 2010
teď jsem ze sebe udělala pěknýho blba před doktorem ]-( jsem mu volala kvůli tomu prevenaru a on mi říká: já jsem vám ho už naočkoval,akorát že teďkon se jmenuje synflorix!!!! já to z těch stránek prevenaru vůbec nevyčetla =-) jsem blbá a ještě ani neumím číst
elidule
31. bře 2010
a on mi to prý vysvětloval,ale já si to vůbec nepamatuju =-)
duch
31. bře 2010
synflorix je podobný,jen jiný výrobce....prevenar byl na 7 nějaký kmenů pneumokoku a synflorix na 10 a ted je nový prevenar a ten je na 13
elidule
31. bře 2010
jsem si říkala,že se tam píše prevenar 13,ještě s ním o tom v poradně promluvím
elidule
31. bře 2010
tak vy jste šli asi ven,tady leje pořád 😞 takovej uplakanej den je to
co vaříte dneska? pro malou mám hovězí-brambory-směs zeleniny, pro sebe nemám nic,páč tady nic není :-S musíme nakoupit 😃
duch
31. bře 2010
tady taky prší.... 😞 psala mi kámoška z vedlejšího vchodu,že mám s malou přijít,tak jsme byly na návštěvě.
dneska asi nikam nepůjdem a to bych potřebovala na poštu a taky něco nakoupit,nemám žádné pečivo.ale naštěstí jsem si koupila včera kousek kuřecího masa,tak si ho udělám s těstovinama,brokolicí a smetanou 🙂 a nelinka má kombinaci brambor+dyně+fenykl ze skleničky....uvidím jestli ji bude chutnat.já dyni nesnáším,tak bych ji ju ani nevařila,tak ať ochutná aspon tak
elidule
31. bře 2010
máš dobré sousedky 🙂 já mám v sousedství nějaký důchodce a z druhý strany asi 6 dělníků,co sem dojíždí za prací :-p
já snad dýni ještě nikdy nejedla :-N ale vždycky jsem to házela do jednoho pytle s cuketou a patizonem 😃
duch
31. bře 2010
jj,ta má 5měs.holčičku a v dubnu se má narodit sousedce přímo v baráku holčička 🙂
babička když mi ji dávala,vždycky říkala,že je to ananas a já na to,že je teď nějaký hnusný a stejně ho snědla 😃 (ananas miluji)
ale pak už jsem přestala být tak blbá,dýně mi prostě nechutná....
duch
31. bře 2010
u nás už se hodinu spinká v postýlce...nechápu 😃 kdybych to věděla,tak spím taky
elidule
31. bře 2010
ke mě chodí na návštěvu taky mámy,ale takové,co mají doma už puběrťáky a pak mi tu dávají zaručeně ty pravé rady pro mě :-N =-)
no,jak bys zalehla,tak by se Nelča vzbudila určitě,tak to funguje u nás aspoň 😃 zákon schválnosti
mě takhle máma jednou nutila houby,já je nemám ráda a jednou je dělala mamka v omáčce z hovězího a dávala mi ochutnat "jako že maso" já blbec taky hnedka otevřela papulu a teda fuj,chutnalo mi to jako uvařená okurka :-N
hanullinek
31. bře 2010
Cawte holky, potřebuji radu... Malý mi nechce spát v postýlce.
duch
31. bře 2010
eli - jj,to by vstávala raz dva.však ani ráno když ji dávám spát po té 8hod. tak si nemůžu jít lehnout,to neusne...až když odejdu z ložnice
hříbky ty já můžu 🙂 tak Nelča je vyspaná i po obědě- snědla toho 3/4 té větší skleničky 🙂
duch
31. bře 2010
hanulik - a dřív v postýlce usínal? nechce tam spát přes den nebo i v noci?
elidule
31. bře 2010
tak to já to dneska vim přesně,kolik Justýnka snědla,protože jsem koukla na měrku tý nádobky,ve který mixuju a bylo to něco okolo 260 😃 chutná jí 😃
týý jo,to nevim to spaní,jak dlouho to už trvá?
duch
31. bře 2010
fíííha,260?to bych do Nelči ještě nenatlačila,tohle je asi její rekord.ale zatím ji vždy dokojím.
elidule
31. bře 2010
teď se docela rozpapkala,to je fakt
víckrát i kadíme 😃 někdy i 4x denně
duch
31. bře 2010
tak to pak jo...co vydá,musí doplnit 😉
kudy lezla tudy ublinkávala :-S tak nevím,jestli ji pak mám ještě kojit? =-) jenže když ona se k tomu prsu tlačí když sní 100g i když snědla tu dnešní porci

Začni psát odpověď...

Odešli