• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Odpoledne tam spinkal, ale večer jsme ho uspavali na rukách a pak ho šoupli do postýlky.. ale v poslední době, jen co ho tam položím, otevře oči a začne řvát. Tak jsme ho začali brát do postele.. já vím naše chyba.. Myslíte že ho ještě naučím zpátky na postýlku?
31. bře 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli - myslím,že se to naučit dá... mi nelinka usínala vždycky krásně v postýlce...v poslední době usíná občas s křikem.
přes den ji tam dám,někdy spí během chviličky.jindy začne brečet tak tam jdu,položím ji zase,dám dudlík,pohladím,zapnu kolotoč a odcházím nebo občas zůstávám u ní a jen ji hladím,ale pokud nabírá na intenzitě a je to spíše vztek než pláč,tak odcházím.někdy má potřebu si před spaním poplakat.když odejdu je tam za chvíli ticho a když ne,tak jdu zase zpátky a zase hladím. a večer je většinou tak unavená,že mi usne u kojení a nevzbudí ji ani když si ji dám na rameno na odříhnutí ani když ji položím.nebo to dělám jako přes den
sice ten její pláč je o nervy,rve mě to u srdce,ale chce to trpělivost.pokud ji nic není,je najezená,přebalená....tak se snažím vytrvat a jen hladit a dávat dudlík,prostě už z postýlky nevytahovat. kromě víkendu jsem s ní sama,takže to bych se zbláznila,kdybych musela pořád uspávat a neusnula by sama
31. bře 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, budu ten jeho křik muset nějak vydržet.. Dneska odpoledne jsem ho šoupla do postýlky a tak jak mi poradila i sestra, odešla jsem.. plakal ještě asi deset minut a pak spinkal hodinu a půl :slight_smile:
Bylo to super, protože jsem si v klidu stihla navařit a trošku uklidit..
Uvidíme večer.. taky mi sestra radila at ho naučím spát už jen jednou deně, bude večer lépe usínat. Rve mi to taky strašně u srdce, když slyším jak pláče ale musíme s tím už něco udělat.. léto se blíží a já s ním přece nepůjdu už o půl osme do postele.. :unamused:
Kolik vám ještě spinkají přes den mrňátka?
31. bře 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás by jeden spánek nešel.Nelinka vydrží vzhůru tak 2-3hod. pak je protivná,knourá a pak i pláče.takže spí tak 3x během dne. já myslím,že na jeden spánek je ještě brzo. já bych chtěla,aby mi spala dopoledne i odpoledne 1-1,5h
budem na vás myslet,at se to s tím usínáním lepší :wink:
31. bře 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím,že to chce trpělivost,já ze začátku,blbec,jsem uspávala na rukách,nevadilo mi to,ale asi po pár týdnech,když jsem takhle uhoupávala,tak malá brečela a dlouho trvalo,než mi vůbec usnula a pak jsem jí jednou šoupla rovnou do postýlky a usnula krásně a po pár dalších zkoušeních jsem zjistila,že se jí líp usíná v postýlce samotný :slight_smile: mamka říkala,že jsem jí tím houpáním a ukolébáváním jenom rušila :grinning:
a my spíme dvakrát a někdy třikrát denně,nejsme bez režimu,odvíjí se to od toho,jestli jsme dlouho venku nebo nás něco bolí,nebo odněkud jedeme (to si zaručeně schrupne v autě )třeba dneska spala dopoledne dlouho (nebudím na jídlo),tak je jasný,že po obědě nedám hnedka spát.Usnula po třetí hodince,ještě spinká,až se vzbudí,už je jasný,že půjde spát až večer,ale kdybych s ní šla ven po obědě,v kočárku zaručeně na chvíli usne,třeba na půl hodky a když bych pak dorazila domů okolo třetí,vím,že by si šla ještě lehnout. Celkově když to tak sleduju,tak vydrží tři hodinky vzhůru a začíná být unavená.A já se zatím řídím jejími spacími potřebami :grinning: když vidím,že se jí klíží očička,dám jí spinkat,i když mi to kolikrát nabourá časový režim nebo plán,ale neudržuju za každou cenu vzhůru.
Snad jsem to nenapsala nějak chaoticky :sweat_smile:
31. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý mi práve od malinka nechce nejak moc spát přes den ale když jsem si s nim lehla tak vždycky usnul.. Jinak sestra má dva kluky a naopak říkala, že už mu je sedm měsícu tak mu bude pomalu ten jeden spánek stačit. Jak říkam uvidím, vyzkoušíme.. :wink:
31. bře 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš,že se Kevík umoudří :wink: určitě si zvykne
31. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška těhule si pořizuje košík na spaní,taky jsem ale někde četla,tady na koníkovi určitě,že si pak mimča blbě zvykají na postýlku
31. bře 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
duch: to já jsem teda slaboch - já pláč Justýnky vydržím tak max. 15 minut,pak beru do náručí a ňuchňám :sweat_smile:
31. bře 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky dlouho nevydržím,ale ona naštěstí usne nebo se něčím zabaví a uklidní
31. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,teď jsem objevila malý na hlavičce takový šupinky,jakoby lupy nebo co :confused:
31. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme taky měly,zkoušely jsme oleje a vyčesíávat,ale moc to nepomohlo,pak nám dr.napsala ondřejovku,tak jsme namazali a vyčesali a byla většina pryč už napoprvé.nám fakt pomohla
31. bře 2010 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ondřejovka - to je jen na předpis?
31. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to netuším,zkus se zeptat v lékárně,myslím že by mohla být i volně na prodej
31. bře 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se dneska spí...snad se nevzbudí za hodinku,že je vyspaná,ale bude spinkat až do rána
31. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Nelince přejeme dobrou noc :slight_smile:
tady se ještě nespí a ještě se ani nejedlo :rolling_eyes: zkusím mlíko ještě jinak,se divím,že nemá hlad,jedla oběd,od tý doby nic nechce,je možný,že by se tím obídkem tak zasytila :confused:
31. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá,tady se už taky spinká :slight_smile: véča sice nic moc,ale něco v bříšku má :slight_smile:
co Nelinka? vzala to spaní vážně? :slight_smile:
31. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super...před 15min,byla vzhůru,tak jsem tam chvíli postála,držela ji za ručičku a pak jsem odešla.když jsem se šla za chvíli podívat tak spinká :slight_smile:
31. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem musela hladit po spánku,to povětšinou zabírá :slight_smile: teď si dávám kávičku,já jsem jí nikdy nepila,začala jsem až asi před měsícem,ale mám po ní hroznou žízeň :unamused:
31. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj nebo taky na čelíčku a přes kořen nosu :sweat_smile: tak to já piju akorát caro nebo čaje...ikdyž bych měla pít víc,piju strašně málo
31. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně,že víme,jak na ně :grinning: caro jsem ještě neměla,to je něco jako melta?
taky tomu pití moc nedám,přes den žádná sláva a večer mám žízeň jako blázen.
jsem zkoušela dneska dát Justýnce kaši z lahvičky,když je ze lžičky nechce,ale ne e, tak ty kaše asi úplně z jídelníčku vypustíme,už jsme vyzkoušely tolik druhů,ale zařadíme třeba ten chlebík s lučinou,kromě mlíka,je zvláštní,že kousky ve skleničkách plive nebo se po nich dusí,ale kousky rohlíku nebo chlebíka jí nevaděj
31. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
řekla bych,že jo...caro bych řekla že je slabší,jemnější...mi teda chutná víc.
no vidíš,my ještě kaše vůbec nedáváme ani chlebík ani rohlík.dr. mi posledně říkala,že do 8měsíce nemám lepek ještě dávat.za týden jdeme na kontrolu ,tak uvidím co mi řekne.
31. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě překvapilo,kolik těch kaší obsahuje lepek a přitom tam píšou,že to je pro mimi od 5. měsíce a tak,jak to vůbec můžou vyrábět,když se to nesmí :confused: nebo nemělo by se
no každopádně,nám ty kaše nejedou,ať ze lžičky nebo z flaška,ať řidší nebo tužší :slight_smile: já bych je teda taky nepozřela,švagrová mi minule říkala,že když jí dcery už kaši nechtěly,tak to po nich dojedla,že to bylo moc dobrý,ale mě to teda nechutná
a to mi připomnělo: byla jsem v kauflandu u regálu s dětskou výživou a vybírala jsem tam pro Týnku nějaký sklínky a byla tam maminka s kočárkem a asi malým mimnkem,protože vybírala první lžičky a opodál stál tatínek a taky to tam študoval a ta maminka říká,a co když mi to nebude chtít jíst a ten její hnedka na to: tak já to dojím né? tak jsem si říkala,kdybys věděl,do čeho jdeš :grinning: já jsem trošku ochutnala z těch skleniček a musela bych tak tejden nejíst a umírat hlady,ybych to zbaštila :grinning: a to nemluvím o našem taťkovi,kdybych mu tu skleničku nabídla k dopapkání :grinning:
já jsem pár dnů dávala malý třeba kůrku chleba nebo patičku rohlíku,nemyslim si,že by toho nějak snědla,spíš to celý rozžužlá,ale teď už by to nemuselo vadit a ten můj doktor je takovej,že všechno ale po málu :grinning: teď mi říkal,že mám dát malý i rybí maso,netušila jsem,kdy se už může,ale tak nějak jsem myslela,že ještě ne :sweat_smile:
31. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
popravdě,já jsem ty kaše ještě ani nestudovala :grinning:
no já bych ty skleničky taky nedojídala,to ji raději vyhodím.se divím,že těm dětem to tak chutná :grinning:
mizím do postele,ať se taky trochu prospím,protože už tady u toho usínám.tak dobrou a dlouhou,klidnou noc :dizzy_face:
31. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky koukám,kolik je už hodin :confused: :sweat_smile:
taky přejeme dobrou noc :slight_smile:
31. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno...
tak jsme vstávaly v 5h na kojení a pak až 7:15h...takže super :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý i vám :slight_smile:
my v noci ve dvě,pak v půl sedmý,tak jsem si vzala malou do postele,ale moc to nezabralo,trochu jsme klimbly,ale nic moc :slight_smile: prostě není nad její postýlku
tady je zasejc mlha a sluníčko se neklube :unamused:
dejte si pozor - dneska je apríl :slight_smile:
1. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
při mém štěstí se to někomu podaří mě nachytat :grinning: :grinning: už jsem si zvykla
tady je taky mlha....uvidíme jestli se to vybere a bude líp než včera nebo bude zase pršet :confounded:
1. dub 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ať to není moc drastický :grinning:
já chci jít ven,ale zatím to nevypadá :frowning2: musím nám koupit něco na sebe na Velikonoce,aby nás nepokakal beránek :grinning:
1. dub 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Justýnka uložená,už byla taková mrzutá nějaká
dneska pro ní oběd - to byla rychlovka - sklenička králík se zeleninou a protože je to jenom 125,tak jsem to nastavila bramborou a zeleninou a je to :slight_smile:
co vy dneska kuchtíte?
1. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek