• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
my dojíždíme zbytek ze včerejška a taky jsem ji k tomu přimíchala zeleninu.
u nás je vyspáno...tak jdeme baštit a za chvíli vyrážíme ven,takže se ukážu asi až večer.zatím ahojky a hezký den :wink:
1. dub 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se to už vybírá,takže procházka taky bude :slight_smile:
vám taty pěkný den :slight_smile:
1. dub 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma...venku krásně,tak jsme toho využily.u nás se dneska půjde spát pozdě...Nelča si totiž ještě schrupla venku od 17-17:45h takže dřív jak ve 20h určitě spát nepůjde
1. dub 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my jsme po sváče taky ještě vyrazili ven,venku teda zataženo a docela zima,ale doma se nám nechtělo být :slight_smile: objevila jsem jeden bazárek s dětským oblečením,tak jsem zase utrácela :grinning:
my tak okolo osmý snad taky ulehneme
1. dub 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se spí :slight_smile: a dokonce večeřela milostpaní :grinning:
1. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už se taky spí :dizzy_face:
copak jste nakoupily hezkého?
1. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bych nebyla já aby mě někdo nenachytal....manžel mi volal,že už jede domu a kolem 22bude doma :slight_smile: a já natěšená mu na to skočila :angry:
1. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé,ale to není od něj hezký!!! měl zavolat,že nepřijede a přitom stát za dveřma :angry:
až s ním budeš mluvit příště,řekni mu,že jsi mu uvařila jeho oblíbený jídlo,otevřela lahev oblíbenýho pití a čekáš na něj v novým spodním prádle,až přijede natěšenej domů on,tak mu naprď :grinning: :grinning: :grinning:
koupila jsem dvě džínový bundičky a dvoje lacláče,jedny džínový a druhý z takový tuhý džínoviny,nevim co to je za matroš :sweat_smile: a k tomu proužkovaný tričko,všechno za 500 :slight_smile: už jsem to vyprala,zítra vyžehlím a pochlubím se :slight_smile:
1. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý ránko :slight_smile:
jak jste spali? my jsme vstávali o půlnoci,pak v šest,pak jsme ale ještě dospávali trošku,takže dobré
co dneska? přijede vám už taťka? my odpoledne jedeme k našim,když bude hezky o víkendu,budem opékat buřtíky - ty můžu :grinning:
2. dub 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
u nás se spalo do 5h.a pak ještě do 7h. a ted už Nelinka zase spinká
taťka nám přijede dneska večer.co jsem četla má být hezky v so, v ne a v po má pršet.u nás prší i dneska.jééé,já bych si taky dala opečený buřtík nebo grilované masíčko :dizzy_face:
jinak zítra jdeme na info schůzku ohledně plavání,tak jsem zvědavá
2. dub 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je na plavání strašný nával a blbý časy pro mě.ale nechám to na léto,budem u našich v bazénu,taťka bude blbnout s malou
já taky gril můžu a špízy se zeleninkou a klobásky - to je životospráva :grinning: :grinning: a co se týká buřtů,tak ty do černa úplně :grinning:
2. dub 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady docela taky....no jsem zvědavá na kolik budem chodit :confused: ale nějak přeorganizujem režim,snad to půjde
2. dub 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po o,Justýnka spala dopoledne jen asi půl hodky,tak si půjde brzo lehnout asi
po cestě k našim musíme do krámu - to tam bude asi milion lidí :confused:
tady to plavání - když zameškáš lekci,dostaneš náhradní,ale nemůžeš si vybrat,kdy sama chceš,ale je to hodně oblíbený,maminky si to chválí
2. dub 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
přeju pěkný víkend,my vyrážíme,juknu od našich :wink: jsem zvědavá,jak tam bude Justýnka spát,není moc zvyklá ještě :sweat_smile:
mějte se,čáááááu :slight_smile:
2. dub 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli - tady pořád prší,takže dneska ani žádná procházka :frowning2: ale stihla jsem trochu uklidit,vyžehli(další prádlo mi schne na balkoně,tak nevím kdy mi uschne :grinning: )a uvařit
užijte si hezký víkend,snad i to počasí na buřtíky vyjde :wink:
2. dub 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jukáám :slight_smile: počasí naprd,ale bylas pilná,to se taky počítá :grinning:
já hodinu uspávala malou,teď si dám s mamkou vínko a podrbem :slight_smile:
zítra se vyčasí i u vás určo :wink: na buřty se tak těším,že bude určitě pršet :rolling_eyes: :grinning:
2. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
v poslední době vůbec nestíhám... koukám, že máme nové lvíče :slight_smile: jak jste zvládli velikonoce? U nás to bylo v klídku...
Máme pár novinek za tu dobu co jsem tu nebyla. Tak první je, že Josefínka má za sebou první očkování Prevenarem 13, druhý den měla zvýšenou teplotu na 38,5... ale jinak dobrý... Další novinka: roste nám zouuubeeek!!! :dizzy_face: Ve středu večer jsem objevila v dásničce dole dírku... v pátek už byl zoubek cítit :slight_smile: takže už se brzo budeme také zubit :grinning:
Jo a taky jsme si ve čtvrtek přivezli štěňátko... je u nás teď pěkně veselo...
5. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj martulikku :slight_smile: já jsem si říkala,kdepak je zakladatelka? :wink:
my máme dvě zubiska už asi měsíc a říkám si,kdy se vyklube další :slight_smile: pořád nic,ale něco firt Justýnka loví v pusince
štěnáťko jo? a jakou rasu? my jsme měli ovčáka,ještě když jsme bydleli v domku,jak jsme šli do bytu,musel pryč,ale podle novýho páníčka se má moc dobře a je to pořádnej hlídač :slight_smile: přiznám se ale,že já radši kočky :sweat_smile:
5. dub 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
koukám, že Josefínka drží s Ondráškem basu, taky se nám vyklubal první zoubek, přinesl nám ho velikonoční zajíček :grinning:
5. dub 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarka: no, však jsou ti naši dva "dvojčátka" :grinning: to je fakt legrace, že jim to jde takhle stejně! moc gratuluju... i když teda nevím jestli je to dobrá zpráva :grinning: Josefínka už mě začíná u kojení "zkoušet" a to ten zoubek ještě není téměř vidět... no, uvidíme, jak dlouho jí to bude bavit...

elidule: ahoj :slight_smile: zakladatelka toho má teď fakt až nad hlavu :grinning: pejsek je červený toy pudl... máme ještě nahajdu :wink:
víš, my jsme měli 2 pejsky, ale o naší Dafinku jsme před necelými 2 měsíci přišli :cry: bylo jí jen 2,5 roku... strašně moc nám chybí, měli jsme teď doma hodně náročné a smutné období... ten druhý pejsek to nesl také hodně špatně, proto jsme se rozhodli, že si pořídíme štěňátko... navíc jsme s Daf běhaly agility a to s Eliškou (to je ta nahaťulka) nejde... takže i to byl důvod pro štěně... Dafinku nám nikdo a nic nevrátí a jen čas nám pomůže se s její ztrátou vyrovnat... pořád je to těžké, ale je pravda, že to štěndo je zlatíčko a pomáhá mi, abych tolik nemyslela na to smutné... navíc teď je ještě dobrá doba si pejska pořídit, Josefínka ještě neleze, takže snad to všechno nějak skloubíme dohromady...
...kdyby jste se chtěly mrknout, tak tady jsou její fotky: http://martulikk.rajce.idnes.cz/Dorotka/ (jo a naše webovky: www.hoddog.wbs.cz )
:wink:
5. dub 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
velká gratulka Ondráškovi a Josefínce k zoubku :grinning:
martu- hezké fotečky a hezký hafík,je fajn,že to těžké období překonáváte a Dorotka vám v tom moc pomůže i když Dafi nenahradí :wink:
kolik stojí ten prevenar 13?já jsem chtěla jít zítra do poradny,ale půjdem až příští týden,neboť jsem si ještě nevyzvedla recept na něj a mám přijít rovnou s ním.
u nás velikonoce v klidu,chtěli jsme vyrazit na výlet,ale pršelo,tak jsme nakonec vyrazily až odpoledne aspoň na procházku.
zítra jdeme poprvé plavat,tak jsem zvědavá jak to zvládnem,jdeme už na 8hod :fearful:
5. dub 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno :slight_smile:
pejskové oba moc hezoučký :slight_smile: Dafinku sice nenahradí,ale určitě vám přinese další radost, nedávno jsem viděla taky na procházce takovýho naháče a chudák se celý klepal,jaká mu byla zima,teda aspoň jsem si říkala,že to bylo zimou :confused: mě byla taky :sweat_smile:
my jsme velikonoce tak nějak přešli bez povšimnutí,moc je nemusíme,ale možná až bude Jusťulín větší,tak se k barvení vajíček a výzdobě a vůbec tak ke všemu,co k tomu patří, vrátíme
6. dub 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a duchu,dík za ten tip na ondřejovku,máme to z hlavičky pryč :slight_smile:
6. dub 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky ...
tak bazének super,Nelince se ve vodě líbilo,hlavně ji zajímá všechno kolem ....jen ještě musíme vychytat co a jak udělat.prvni sebe pak nelinku apod.,ale myslím že až půjdeme potřetí,tak už to bude úplně v poho :slight_smile:
eli - to je super,že to zabralo i u vás :slight_smile:
6. dub 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj a co voda? není studená? ale hlavní je,že se to Nelče líbilo :slight_smile:
6. dub 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
teplota vody i vzduchu 32stupnů :slight_smile: jj,ikdyž si jednou pěkně lokla
6. dub 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted u kojení jsem si všimla,že nám leze 2.zoubek :grinning:
6. dub 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dostaly jste něco za objevený zub vůbec? já prd jako obvykle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
duchu s tou ondřejovkou,jsem se musela smát,když jsem to napatlala na malou,tak si pak manžel hrál a tak jí s tím ulízl vlásky - byla jak Oldřich Nový z těch starých filmů, jak to měl dozadu učesaný ulíznutý :grinning:
6. dub 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,koupila jsem si plavky,ale nakonec jsem si na plavání brala staré,protože jsou pevnější a Nelinka je nestahuje :grinning:
6. dub 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak co no? bys tam předvedla trošku striptýzu :wink: taky si ale budu muset nějaký pořídit - určitě ale jednodílné :confounded: před třemi lety jsme byli na dovče u moře a to jsem si ještě odvážila vzít dvoudílné - na tý pláži jsem se mezi velrybama ztratila :grinning: ale teď už si je asi nevezmu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek