• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
jj babi si přividělá a my víme že máme slušný masíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a obě strany jsou spokojeny :slight_smile:
8. dub 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edi nééé on sledoval dokument, dělal referát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: e to student na Gymplu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Malá ho nenechala dodívat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale zvládl to
8. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hlavní :slight_smile: člověk to kupuje,přečte si všechny ty pidipísmenka :grinning: a stejně vim prd,co v tom opravdu je :sweat_smile:
8. dub 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co že mimíska po takový dlouhý době?
8. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
nedařilo se a tak jsme to nechaly náhodě a najednou to šlo a máme malou princeznu Karamelku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to tak většinou je,když tomu člověk nechá volnej průběh :slight_smile:
známá mi nedávno říkala,tak se budem snažit o miminko a pak volala celá vyplašená,že je těhotná,tak říká,raduj se,vždyť jsi to tak chtěla a ona: když já myslela,že to nebude tak hned :grinning:
8. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy takhle...? :grinning:
tak to já malému právě pořád něco vymýšlím.. a co druhý den mu vařím něco jiného... takže jste mi děvčata moc nepomohli.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dělám mu všelijaké omáčky, všelijak to masíko a podobně.. No nic asi mu udělám rajskou s těstovinkama, ta mu taky hrozně chutná, nebo špenát :grinning:
Tak dobrou a nebuzenou noc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dub 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hanu,je fakt,že zatím moc kreativní nejsem :grinning: ale něco taky podniknu v tý kuchyni už :grinning:
jdu taky spát,hodin mooooc :frowning2: strašně ten večer utíká nějak :confused:
brou
8. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Eli , my to nechaly volně 14 let :grinning: :grinning: :grinning: prostě to tak mělo bejt, asi máme strážného anděla co nám nadělil štěstí. A známá může bít jen šťastná. Já mám kamarádku co nikdy nedonosila mimska, a to otěhotněla na povel :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: takže se musela smířit s tím že mimi mít nebude,ale nakonec adoptovali a mají krásného kluka ,al je kouzelný malí vietnameček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanu tak to já kreativní jsem my máme pestrý jídelníček, dneska měla cizrnu se zeleninou a kuřátko :grinning: :grinning: :grinning:
8. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou sluníčka :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brusinko, zrovna jsme koukali na malou a je hrozně šikovná.
Malý se nám už houpe na kolínkách tak brzo snad už taky poleze.. Jinak jdu ještě zkouknout ten tvůj odkaz na receptíky.. :slight_smile:
Tak papa zítra..
8. dub 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanu děkujeme raději bych brala lenoška ale co nadělám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Receptíky no pokud bys chtěla můžu poslat kombinace jídel co dělám Karamelce :wink:
9. dub 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
hanuli - když tak vyvařuješ Kevikovi,nechceš mi poslat něco pro inspiraci?
9. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - já jsem dneska děsně kreativní a snaživá - proto má Justý dneska skleničku :grinning:
9. dub 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky my dneska měli špenátek s pohankovou kaši a žlouteček :grinning:
Jinak jsme byli v Mc a máme pár fotošek :wink:
9. dub 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simonka to tam rozjela co? :grinning:
9. dub 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli....jojojo byla uplně unešenáááá :grinning:
9. dub 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nebyla v "mekáči" ani už nepamatuju,miluju jejich hranolky :grinning:
9. dub 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata.. Tak my tady máme konečně slunečný, teplý den.. Odpoledne jedeme ke známým grilovat, mňam :grinning:
Jinak my si kupujeme ty tenké hranolky domů a jsou taky super :slight_smile:
10. dub 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hanu: jo jo,ty máme v mrazáku taky :grinning:
tady je pěkně hnusně byly jsme venku a dost jsem zmokla fujavec - no fuuuj :frowning2:
upřímně závidíííííííííím :sweat_smile:
10. dub 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli du, my mebyli v mekáči , ale v mateřském centru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a hranolky u nás vůbec nejdou spíše bramborová sláma nebo pusinky z bramborové kaše :wink:
11. dub 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ahááá :grinning: :grinning: jse si říkala,kde jsou stolky? :confused: :grinning: :grinning:
hlavně,že se líbilo a je to
11. dub 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
zdravím po víkendu...tak Nelinka nám už od pátku lozí počtyřech :dizzy_face: a když se má o co opřít,tak klečí na kolínkách a snaží se postavit,občas se ji to i zadaří. zítra nás čeká další lekce plavání a odpoledne jdeme do poradny,tak jsem zvědavá co na ni dr.řekne,kolik váží a co nám poví dál ohledně příkrmů.....
12. dub 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Duchu gratulka ke 4 nožkováním :wink:
12. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusinka.pusinka - díky :wink:
12. dub 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
duch: jéé vy se máte :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duchu: moc gratuluju k lezení :slight_smile:
holky, tak Josefínka se víc a víc houpe na kolínkách! ze začátku jak jsem tu psala to bylo takové při zemi, ale teď už ta zádíčka zvedne (a udrží) až nahoru :dizzy_face: jsem zvědavá, za jak dlouho se tu začne prohánět
12. dub 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a ještě jsem se chtěla zeptat... necháváte už spát mimča na bříšku? Pepinka se poslední měsíc v noci přetáčí čím dál tím víc na bříško... teda po krmení nebo nočním "vstávání", prostě když usíná... někdy jí převracím pořád dokola, dokud se tak neutahá, že to vzdá a zůstane na těch zádíčkách nebo na boku... ptala jsem se doktorky, kdy jí tak můžu nechat spinkat a řekla mi, že do roka by neměla spát na bříšku... jenže je to hrozný jí v noci tolikrát kontrolovat a budit tím převracením...
12. dub 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulík- tak to už bude Josefínka brzy lozit a bude všude :wink:
já Nelinku nechávám i na bříšku,když ji otočím na záda,ona je stejně v zápětí zpět,takže to nemá smysl.Přišlo by mi to jako zbytečné rušení spánku.když už se umí sama otočit,tak si volí polohu která ji vyhovuje.na zádech spinká jen v kočárku,jinak spí na boku nebo na bříšku
13. dub 2010 v 06:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek