Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

Ahoj holky,
máme doma téměř 4-týdenní miminko. 🙂 Protože je to naše první, chtěla jsem se pro inspiraci spojit s maminkami, které mají doma stejného tygříka. Dávat dohromady dítka podle měsíce narození mi nepřišlo tak trefné, jako podle znamení. Přeci jen, i svou povahou by si tato dítka měla být bližší... 😉
brusinka.pusinka
8. dub 2010
jj babi si přividělá a my víme že máme slušný masíčko 😃 😃 😃 😃 a obě strany jsou spokojeny 🙂
brusinka.pusinka
8. dub 2010
Edi nééé on sledoval dokument, dělal referát 😃 😃 😃 😃 e to student na Gymplu :-p , Malá ho nenechala dodívat 😃 😃 😃 😃 ale zvládl to
elidule
8. dub 2010
tak to je hlavní 🙂 člověk to kupuje,přečte si všechny ty pidipísmenka 😃 a stejně vim prd,co v tom opravdu je :-N
elidule
8. dub 2010
a co že mimíska po takový dlouhý době?
brusinka.pusinka
8. dub 2010
nedařilo se a tak jsme to nechaly náhodě a najednou to šlo a máme malou princeznu Karamelku 😃 😃 😃 😃
elidule
8. dub 2010
no to tak většinou je,když tomu člověk nechá volnej průběh 🙂
známá mi nedávno říkala,tak se budem snažit o miminko a pak volala celá vyplašená,že je těhotná,tak říká,raduj se,vždyť jsi to tak chtěla a ona: když já myslela,že to nebude tak hned 😃
hanullinek
8. dub 2010
Tak vy takhle...? 😃
tak to já malému právě pořád něco vymýšlím.. a co druhý den mu vařím něco jiného... takže jste mi děvčata moc nepomohli.. :-p
Dělám mu všelijaké omáčky, všelijak to masíko a podobně.. No nic asi mu udělám rajskou s těstovinkama, ta mu taky hrozně chutná, nebo špenát 😃
Tak dobrou a nebuzenou noc 😃 :-p
elidule
8. dub 2010
no hanu,je fakt,že zatím moc kreativní nejsem 😃 ale něco taky podniknu v tý kuchyni už 😃
jdu taky spát,hodin mooooc 😞 strašně ten večer utíká nějak =-)
brou
brusinka.pusinka
8. dub 2010
😃 😃 😃 😃 Eli , my to nechaly volně 14 let 😃 😃 😃 prostě to tak mělo bejt, asi máme strážného anděla co nám nadělil štěstí. A známá může bít jen šťastná. Já mám kamarádku co nikdy nedonosila mimska, a to otěhotněla na povel 😞 😞 😞 😞 takže se musela smířit s tím že mimi mít nebude,ale nakonec adoptovali a mají krásného kluka ,al je kouzelný malí vietnameček x-) x-) x-) x-) x-)
brusinka.pusinka
8. dub 2010
Hanu tak to já kreativní jsem my máme pestrý jídelníček, dneska měla cizrnu se zeleninou a kuřátko 😃 😃 😃
brusinka.pusinka
8. dub 2010
Dobrou sluníčka x-)
hanullinek
8. dub 2010
Brusinko, zrovna jsme koukali na malou a je hrozně šikovná.
Malý se nám už houpe na kolínkách tak brzo snad už taky poleze.. Jinak jdu ještě zkouknout ten tvůj odkaz na receptíky.. 🙂
Tak papa zítra..
brusinka.pusinka
9. dub 2010
Hanu děkujeme raději bych brala lenoška ale co nadělám 😃 😃 😃 😃
Receptíky no pokud bys chtěla můžu poslat kombinace jídel co dělám Karamelce 😉
duch
9. dub 2010
dobré ráno...
hanuli - když tak vyvařuješ Kevikovi,nechceš mi poslat něco pro inspiraci?
elidule
9. dub 2010
ahoj - já jsem dneska děsně kreativní a snaživá - proto má Justý dneska skleničku 😃
brusinka.pusinka
9. dub 2010
ahojky holky my dneska měli špenátek s pohankovou kaši a žlouteček 😃
Jinak jsme byli v Mc a máme pár fotošek 😉
elidule
9. dub 2010
Simonka to tam rozjela co? 😃
brusinka.pusinka
9. dub 2010
eli....jojojo byla uplně unešenáááá 😃
elidule
9. dub 2010
já nebyla v "mekáči" ani už nepamatuju,miluju jejich hranolky 😃
hanullinek
10. dub 2010
Dobré ráno děvčata.. Tak my tady máme konečně slunečný, teplý den.. Odpoledne jedeme ke známým grilovat, mňam 😃
Jinak my si kupujeme ty tenké hranolky domů a jsou taky super 🙂
elidule
10. dub 2010
ahoj hanu: jo jo,ty máme v mrazáku taky 😃
tady je pěkně hnusně byly jsme venku a dost jsem zmokla fujavec - no fuuuj 😞
upřímně závidíííííííííím :-N
brusinka.pusinka
11. dub 2010
Eli du, my mebyli v mekáči , ale v mateřském centru 😃 😃 😃 😃 😃 a hranolky u nás vůbec nejdou spíše bramborová sláma nebo pusinky z bramborové kaše 😉
elidule
11. dub 2010
jo ahááá 😃 😃 jse si říkala,kde jsou stolky? =-) 😃 😃
hlavně,že se líbilo a je to
duch
12. dub 2010
ahojky...
zdravím po víkendu...tak Nelinka nám už od pátku lozí počtyřech x-) a když se má o co opřít,tak klečí na kolínkách a snaží se postavit,občas se ji to i zadaří. zítra nás čeká další lekce plavání a odpoledne jdeme do poradny,tak jsem zvědavá co na ni dr.řekne,kolik váží a co nám poví dál ohledně příkrmů.....
brusinka.pusinka
12. dub 2010
ahojky Duchu gratulka ke 4 nožkováním 😉
duch
12. dub 2010
brusinka.pusinka - díky 😉
elidule
12. dub 2010
duch: jéé vy se máte 🙂
martulikkautor
12. dub 2010
duchu: moc gratuluju k lezení 🙂
holky, tak Josefínka se víc a víc houpe na kolínkách! ze začátku jak jsem tu psala to bylo takové při zemi, ale teď už ta zádíčka zvedne (a udrží) až nahoru x-) jsem zvědavá, za jak dlouho se tu začne prohánět
martulikkautor
12. dub 2010
jo a ještě jsem se chtěla zeptat... necháváte už spát mimča na bříšku? Pepinka se poslední měsíc v noci přetáčí čím dál tím víc na bříško... teda po krmení nebo nočním "vstávání", prostě když usíná... někdy jí převracím pořád dokola, dokud se tak neutahá, že to vzdá a zůstane na těch zádíčkách nebo na boku... ptala jsem se doktorky, kdy jí tak můžu nechat spinkat a řekla mi, že do roka by neměla spát na bříšku... jenže je to hrozný jí v noci tolikrát kontrolovat a budit tím převracením...
duch
13. dub 2010
martulík- tak to už bude Josefínka brzy lozit a bude všude 😉
já Nelinku nechávám i na bříšku,když ji otočím na záda,ona je stejně v zápětí zpět,takže to nemá smysl.Přišlo by mi to jako zbytečné rušení spánku.když už se umí sama otočit,tak si volí polohu která ji vyhovuje.na zádech spinká jen v kočárku,jinak spí na boku nebo na bříšku