• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Ahoj holky, gratujuli ke čtyřnožkování :grinning: Kevinkovi už to taky začíná pomalinku jít :grinning:
Jinak k tomu spaní na bříšku... my máme chuvičku i na kontrolu dechu, takže malého jsem nechávala spinkat na bříšku už od miminka a spí takhle nejklidněji..
Ony se ty miminka totiž můžou udusit, když špatně otočí tu hlavičku, ale Pepinka je už dost velká, takže tu hlavičku vždy otočí hezky na bok, že ji nezaboří do zahlavečku nebo matrace.. A moje starší sestra, která má tři zdravé kluky, dávala spinkat jen na bříško. :wink:
13. dub 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:
my taky máme chůvičku s monitorem dechu, ale i tak se bojím... ze začátku ta svá přetáčení na bříško končila s nosánkem zabořeným do matrace nebo jen mírně na šikmo... teď už se točí většinou tak, že leží na oušku, tak vám fakt nevím... jak jsem byla u té doktorky, tak mi říkala, že se někomu takhle udusilo taky už větší mimčo :unamused: samozřejmě netuším, jestli měli monitor dechu a jaké byly další okolnosti, ale člověka to vyděsí...
13. dub 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
hanulinek - Kevik je taky šikulka,za chvíli nám budou utíkat :grinning:
my máme taky monitor dechu.Marti já jsem otáčela zpět na záda jen jednu noc,pak jsem to vzdala,nemá to cenu,to bych u ní musela stát pořád a vůbec bych se nevyspala a ona taky ne,když ji budu točit a budit
13. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Marti pokud máš chůvičku i s monitorem dechu tak bych to vůbec neřešila... jak říkam, malého nechávám spát na bříšku od narození.
13. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík :slight_smile:
já bych možná i nechala malou spát na bříšku,ale ona zatím nechce,nevyhovuje jí to,usíná na boku a když se náhodou přetočí na bříško,tak hned pláče :confused:
13. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky...
tak jsme včera byli v poradně.Nelinka má 77cm a 8280g :slight_smile: dostala prevenar.večer měla po odečtu 38,8 a ráno 38,6. dávala jsem ji nurofen,tak jsem zvědavá,kdy to půjde dolů. :confused:
14. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duch gratulka malá má tedy míry tomy jsme proti vám mrnousci :grinning: 7700g a 69 cm :grinning: :grinning: :grinning: , teplotka se může držet až 3 dny, dávej často po troškách pít :wink:

jinak pokud chce někdo juknout na malou může na FB :wink:

http://www.facebook.com/profile.php?ref=profile&id=100000575094166#!/video/?id=100000575094166
14. dub 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
duchu Nelinka je čahounka viď? :slight_smile:
14. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli - docela jo,je to takový náš malý obřík.
tak jsem nás omluvila ze zítřejšího plavání.ještěkolem 16h. měla 38,7 ale pak jsem ji dala ještě Nurofen a než šla spinkat měla 37,4. snad už ji to bude jen klesat a nepoleze zpět nahoru.ale i tak,raději ji dopřeju ještě klid,plavání si nahradíme jindy
14. dub 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
když tu porovnáváte ty míry, tak z toho zase vycházíme jako ty největší prťata :grinning: v 8 měsících 66cm a 7,2kg :grinning:
jinak malá poslední 2 noci po kojení hned spinkala, takže se žádné přetáčení na bříško nekonalo... no uvidíme, co bude...

duch: my za sebou také máme první dávku Prevenaru a Josefínka měla taky zvýšenou teplotu ten 1 den, nevím teda, jestli to bylo z toho a nebo, že se jí začal klubat zoubek, ale asi spíš to očkování... zoubek se zatím jinak klube v klidu

brusi: koukala jsem na nějaká vaše videa a malá je moc šikovná! Pepinka se nám moc pěkně houpe na kolínkách (dopoledne jsem natočila krátké video, ale došla mi baterka, tak snad to do večera dám na net :wink: ), válí sudy, plazí se hlavně dozadu, taky toho hodně nakecá :grinning: ale tím asi končíme... sedí jen s mou pomocí, když jí držím... ale to jí zase náramně baví! ale dostat se do sedu nebo si stoupnout? haha, to fakt zatím neeee...
15. dub 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to je jedno hlavně že je pepinka ok, a spokojená to jen naše Karamelča je moc dopředu :grinning: :grinning: :grinning: už jsme koupili capáčky už se i pouštíme k chůzi tak se mám na co těšit :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikku - co je malé,to je hezké přecíí :slight_smile:
15. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak musím říct, že mě netrápí, že Pepinka ještě nechodí :slight_smile: brusi, vy jste opravdu hodně napřed :wink: po pravdě, jsem ráda, že jí zatím odchytávám jen při tom jejím válecím a couvacím fofru... teď jsme měli asi tak 2 měsíce konečně klid, takže si to konečně od porodu užívám... ale jakmile začne lézt, zkoumat kytičky, honit hafíky, padat na všechny nebezpečný místečka... a asi ještě hrooomadu dalších věcí, tak už budeme permanentně ve stresu :sweat_smile:
eli: naproooostý souhlas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky jsem ráda, že víc utaháme tu hromadu věciček, co pro Jojo v šuplíku :wink:
16. dub 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem vám zapomněla dát odkaz na to naše nové video... houpání na kolínkách, letadýlkování a poooovídání :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=NhWW-POJW8c
16. dub 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukám, že dnes nikde nikdo... tak teda zase já :grinning: přidala jsem nové fotečky Josefínce do albíčka, tak jukněte :wink:
http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_7.-9.mesic/#72-DSC06912.JPG
16. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawte!!
Tak jsem dnes malému objevila dvě bílé čárečky na horním dásinku tak snad už se potvory prořežou, tak budeme mít malého králíčka :grinning:
18. dub 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
martu: Peča je roztomilý zlatíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a koukám,že u vás taky vede "babababababa" :grinning:
hanu: :slight_smile: taky už budete mít zubejdu .............. bacha - na to že jsou ty zoubky maličký,jsou ostrý jak břitva :grinning: :grinning: :grinning:
19. dub 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky se máte gratulka k zoubkům my zatím nic a nic a nic, jinak malá udělá sama 5 kroků ale musí držet v ruce nějakou věc :grinning:
19. dub 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eli: to s tím "bababa" je náhoda :slight_smile: spíš je to "mama" "tata" "dada" a vlastně i hromadu dalšího :grinning: zrovna teď jí tatínek maže po koupání řve jako tur :sweat_smile:
brusi: malá je fakt šikulka :slight_smile:
19. dub 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti dík někdy bych brala lenocha :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak malá krásně žvatlá , u nás je to asi podobné :wink:
Pár foteček z víkendu :wink:
19. dub 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týýýý brďo!!! ty fotky jsou super :dizzy_face: my se houpem jenom na kolínkách a děěěsně rychle plazíme :grinning:
21. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty fotky jsou váááážně úžasné, nemužů se dočkat až malý začne chodit :grinning:
Jinak už lozímě pěkně po čtyřech.. Ale zoubek ještě nikde.. :frowning2:
22. dub 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a Hanulko děkujeme je to sranda ale občas bych opravdu brala lenocha na 4 nebo s plazením :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak my jsme také bezzubýýý :wink:
22. dub 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda my jsme si teď opravdu poprvé od narození užili 2-3 měsíce klidu :slight_smile: Josefínka začala po tom půl roce být samostatnější, nechala se čím dál tím víc "odložit" do postýlky nebo třeba na hrací deku a tam si vydržela i nějakou chvilku sama hrát :dizzy_face: zato teď... Jojo začíná být víc a víc mobilnější :sweat_smile: včera už urvala první list na kytce, pronásleduje hafíky, uf... takže jak se to dostane na kolínka, tak už to faaaakt není lenoch :grinning:

k těm zoubkům... my pořád máme jen ten jeden, už leze vlastně 3 týdny, ale je pořád takový prťavoučký :slight_smile: další zoubek zatím nikde... ale musím říct, že jsem ráda, protože díky tomu vypadá pořád jako to malé miminko :dizzy_face:
22. dub 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mrti i tak máte podle nás lenocha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když malá sedí v kočárku tak také vypadá jako mimi ale doma nééééé :grinning: :grinning: :grinning: včera třeba se dala do uklídu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawky, tak my jsme si dneska užívali zase sluníčka a vzala jsem Kevánka do parku :slight_smile:
Jo a byli jsme se tady zvážit a máme 9,32 kg :grinning:
22. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A takhle se nám líbilo poprvé na houpačkách :slight_smile:
22. dub 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanulko kráááááááásné fotečky a malý je fešák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky :slight_smile:
Copak je to tady s vámi, že se tady moc ani neukážete?
Včera jsme měli zase krásně sluníčkově, tak jsme byli celý den na zahradě, malý pak v noci spal jak andílek :slight_smile:
25. dub 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky krásný nový týden přejeme :dizzy_face:
Hanu krásná dvojka na dece :wink: :slight_smile:
My byli na procházce a v neděli v zoo :wink:
26. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek