• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Brusinko, Karamelka je fakt úžasná :slight_smile:
Opravdu hrozná šikulka!!!
8. kvě 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
brusinka: koukala jsem na video a Simonka je mooooc šikovná! :dizzy_face:
hanul: my spíme mezi 10-12h a pak mezi 15-17h (všechno plus mínus...) :slight_smile: buď spinká dopo 2h v postýlce a pak odpo třeba 3/4h v kočárku... nebo třeba jako dnes :sweat_smile: jen 3/4h dopo v postýlce a odpo budu drandit, aby spinkala tu 1-2h :wink:
jo a abyste se taky pobavili, tak tohle jsem natočila včera :grinning: :grinning: :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=YW4KKdwO4Fo
8. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuliku tak to jsem se fakt nasmála, ale bobik malá, nebolela ji pak hlavička? :grinning:
Tady máme taky jedno vydeo :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=QUUEpnSEH4M
8. kvě 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanul: asi ne, má ji tvrdou po tatínkovi :grinning: už to chvíli zkušela prorazit, než jsem se rozhodla ji natočit... prostě chtěla ven z obýváku... :grinning:
koukala jsem na to vaše video a je to super! :slight_smile: my jsme zatím v té fázi "sezení" a "stání" na kolínkách... ale taky začíná občas vytáčet nožku, tak jsem zvědavá, jak dlouho jí potrvá než se postaví... už takhle klečí i v postýlce, tak asi budeme muset pomalu snížit rošt do té nejnižší polohy... což teda netuším, jak ji tam pak budu spící ukládat, uf...
8. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawky, holky, učíte už na nočník? My jsme začali před dvěma týdny a docela nám to i jde :slight_smile:
12. kvě 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
my ještě neeee :wink: Josefínka sama ještě ani nesedí, takže tomu necháváme volný průběh... ale asi se začneme pomalu po nějakém poohlížet... když vím, jak mi všechno strašně trvá než to vyberu :sweat_smile: budu teď ale vybírat sedátko do vany, tak to možná vezmu při jednom...
před chvílí jsem si objednala šátek ("dostala" jsem ho k narozeninám), ale byl to teda boj... je toooolik vzorů a když člověk kupuje jen jeden, tak je to neštěstí :grinning: no, doufám, že dorazí co nejdřív a hlavně, že se nám v něm bude líbit :dizzy_face:
hanul: malej je šikula :slight_smile:
12. kvě 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...
hanuli - my ještě nezačaly. a jak často ho dáváš na nočník?
marti - hezký šátek i ta barva super :wink:
holky už máte nebo přemýšlíte jakou budete kupovat větší autosedačku?
12. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cawky, mamka mi poradila ať jej dávám na nočník třeba co hodinku... tak se to snažím dodržovat a vždycky se vyčůrá :grinning:
Jak ho tam posadím tak mu přisunu bedýnku s hračkama tak mi z něho ani neutíká.
Jinak autosedačku jsme kupovali už větší minulý týden.. malý bude čahounek po tatínkovi :grinning:
Určitě ale doporučuji aby byla polohovací, my jsme kupovali od Fisher price a vyšla na nějakých 60 liber takže asi tak 1800 kč..

http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/ProductLargeImagePopup?storeId=10001&jsparm=true&imageName=49-3764862A73UC623796X.jpg&imageText=++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
12. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím jsem s tou sedačkou opravdu moc spokojená, protože i když řídím a malý usne, tak i z toho předního sedadla když za ní potáhnu, jde snadno polohovat.. :wink:
Takže určitě nešetřete, tady ty sedačky budeme mít určitě na dýl :wink:
12. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem včera objednala to sedátko do vany :slight_smile: je to Flipper evolutin, snad bude zítra už k vyzvednutí na prodejně...
koukala jsem i na nějaké ty nočníčky a zjišťuju, že je to dneska už pořádná věda :grinning: hezké jsou ty od OK baby (šneci, zajíčci...), miminko se u toho i zabaví a dá se to i rozmontovat...
autosedačku jsme ještě neřešili, Pepinka je prtě, takže se zatím vejde do té, co máme :wink: i když už to má taky tak akorát... někdy v zimě vyšly (myslím, že na idnes) testy autosedaček, máme to vytištěné a někdy schované... tak se pak na to mrknu
13. kvě 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ach jo, píšu jako tatar, omlouvám se za překlepy :sweat_smile:
13. kvě 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hanuli - tak to jste dobří,já jsem zvědavá jak to bude u nás.protože dát nelince v leže na zádech plínu dá zabrat,a že bych se s ní takhle měla trápit co hodinku,tak to ještě chvilku počkáme.nebo budu muset kupovat takové ty plenkové kalhotky natahovací,ale ty jsou dražší,tak teda nevím
marti - hezké sedátko,taky jsem nad nějakým přemýšlela,ale než jsem nějaké vybrala,tak Nelinka seděla sama.navíc ji to nebaví ve věně sedět a pořád tam lozí,nebo se staví
za ty info o sedačkách budu ráda,budeš moc hodná :wink:
13. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky My na nočník chodíme a malá už ví že tam dělá eeeee teda kaká čurání občas vystihnem ale pkakáme pravidelně někdy se stane že si neukáže ale to je v rámci hry :grinning: :grinning: :grinning:
Marti šátek i sedátko skvělé my máme také sedátko a moc se malé líbí bv něm si hrát ve vodě :wink:
Jinak krásné videa :wink:
I my máme nové :grinning: jak se dojídáme těstovinou :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=AuUfCJuxIzQ
13. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
tady přikládám ten odkaz na ty slíbené testy autosedaček (je to z února) :wink: http://auto.idnes.cz/specialni-priloha.asp?y=auto_testy/test-detskych-autosedacek.htm

duchu: to sedátko je právě až pro děti, co sedí! :wink: je to dobré, když se už nevejdou do vaničky a jdou do velké vany... no a protože dětičky vyvádějí ještě větší vylomeniny, tak aby byly v bezpečí, neuklouzly... myslela jsem, že už budeme mít sedátko na víkend doma, ale ten obchod je zamrzlej... oni než se rozhoupou něco prodat, tak bude léto, ach jo...
brusi: Simonka je zlatíčko! ani není možné, jak vyrostla :slight_smile: nechala jsem se vámi inspirovat a dala jsem Josefínce do mističky oloupané stroužky mandarinky... no, byla to sranda :grinning: ale zachutnalo jí to, dokonce si pak i sama "ukusovala" (máme zatím jen jeden mini zoubek)

jinak, dneska dorazil šátek :dizzy_face: ze začátku jsem byla zklamaná, představovala jsem si ho jinak... no, první pocity byly asi takové, že je to starý kus ubrusu :grinning: no, ale během dne se mi to víc a víc rozleželo v hlavě a žačíná se mi čím dál tím víc líbit :slight_smile: zítra si začnu studovat ty manuály a zkusím nás do něj i zamotat, tak mi držte palce :wink:
14. kvě 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte :slight_smile:
natočila jsem video s tím sedátkem ve vaně... Josefínka je moooc spokojená! je to fakt super :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=F_1a72UAe-4
19. kvě 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No malá je fakt kouzelná... Já jsem Kevikovi taky kupovala podložku se sedátkem, akorát nebylo uzavřené na bocích, ale od té doby co se posadí a sedí sám tak už v něm být nechtěl, protože se nemohl tak natáhnout pro hračky :slight_smile: Tak použiváme už jen tu podložku..
Jinak náš frajírek se už postaví jako by nic a neustále se pouští, chvíli udrží balanc a pak šupne na zadek.. :grinning: tak čekáme kdy začne ťapat.. jak to šlo u vás Brusinko, šlo to pak rychle?
No a za dva týdny se na něj konečně přiletí podívat babička s dědečkem. Říkali jak nám ho za těch 9 dní rozmazlí ale nevím nevím... malý nechce být vůůůůbec na rukach, chce pořád jen lozit nebo chodit :grinning:
21. kvě 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,
včera jsme byly na 10-ti měsíční kontrole a máme už 7,7kg a 59cm :slight_smile:
hanul: Pepinka se taky všemožně natahuje po těch hračkách, co jí plavou kolem... ale zatím dostatečně spolupracuje ještě s nožičkama, takže svůj cíl vždy uloví :grinning:
jinak my zatím nestojíme, i když nožičky natahuje, když se třeba sápe na telku... máme tu skříňku obloženou polštářky, aby se nemohla moc dostat na dvd a šťourat se v něm... no, ale i tak už tam dosáhne, jak je nahoře podepřená, tak se postaví na nožky a péruje :slight_smile:
je s ní už děsná legrace, všude leze, nejradši se hrabe v květináčím nebo pejskům v misce s vodou... chodí za mnou jak ocásek :slight_smile: když si potřebuju z obýváku odskočit třeba do koupelny nebo jiného pokoje, tak když na ní mluvím, najde si mě :slight_smile:
jo a ještě bych zapomněla... každým dnem se nám proklube 2.zoubek :dizzy_face:
25. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
haha... píšu už hlouposti... Josefínka se nám nescvrkává... má samozřejmě 69cm :grinning: :grinning: :grinning:
25. kvě 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky malá i malý jsou šikulové a opravdu Marti bylo by škoda kdyby se Pepinečka scvrkla holka krásnááááá :grinning: Video supr my máme trochen jiné sedátko ale malá z něj utíká :grinning:
Hani šlo to rychle jen co si dodala odvahu tak jí to šmaruje jedna radost :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky, koukám že tady nikde nikdo... :pensive:
ale kdyby přece jen... potřebovala bych poradit ohledně botiček... od začátku června už stojíme :slight_smile: dokonce i přistávání zpět na zem už vcelku zvládáme... no a nevím teda jak dlouho bude trvat, než se prďolka rozejde, ale budeme se na to muset připravit... jaké botičky jste kupovali? a kde?
jo a abych nezapomněla, máme 2 zoubky :slight_smile:
8. čer 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky....vůbec nestíhám,Nelinka mě zaměstnává a když zrovna spinká,tak je potřeba něco doma udělat.Konečně je zase venku krásně :slight_smile:
marti - Pepinka je teda drobeček :dizzy_face: gratulujeme k dalšímu zoubku a pokrokům :slight_smile:
jo a díky za ty tipy na autosedačku.líbí se mi ta Tobi,ale asi půjdeme do romer king plus - pokud seženu kolekci 2009,protože 2010 nechci.tak uvidíme.
takové botičky jsme kupovali my http://www.detskebotky.cz/detail.php?zbozi=1643466
my jsme byly dneska na 10měs.prohlídce a Nelinka má 8900g a 79cm :grinning: už má 3zoubky a brzy asi vykoukne 4. dostala 2.Prevenar,tak jsem zvědavá jaká bude reakce :confused:
Nelince se v pátek povedly první krůčky podél postele a od té doby opět nic.všude si doleze počtyřech a postaví se. stojí a drží se jen jednou rukou
8. čer 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hezké ráno :slight_smile:
duchu, teda vy jste o 10cm větší! jůůůů :grinning: my jsme fakt prtě :grinning: u nás Prevenar probíhal docela v pohodě, tak držím palce, ať vám také :wink:
moc děkuju za tip na botičky! :wink: podívám se na to... nechce se mi moc kupovat přes net, radši bych si je osahala... ale byla jsem u Bati, v Renu, CCS a nikde nic nemají... nebo teda asi mají, ale vše moc velké... za jak dlouho začala Nelinka chodit od té doby, co se postavila? je to šikulka :dizzy_face:
jinak autosedačku budeme muset asi taky už přes léto nějak vybrat... ta naše je nám teď tak akorát... to zas bude pakec, uf... ještě jsem to moc nestudovala, tak nevím, do čeho se nakonec pustíme... vím, že dobré testy bývají na ty maxi cosi, ale určitě i jiné budou dobré, tak uvidíme... asi základ bude rozhodnout se pro tu váhovou kategorii, aspoň se tím zúží výběr...
9. čer 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak my botičky první koupily obzčko capáčky a mají je v každé dobré obuvi. malá v nich strašně ráda chodí jsou lehké a pevné jak mají bít.. Jinak lítáme jak drak a botičky sandálky jsem kouipila v Daichmanu.
9. čer 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brusi: už jsem objevila na netu takové ty bačkůrky (přikládám foto) na doma :slight_smile: tak se zkusím zastavit odpoledne v tom dětském obchůdku... ale ty sandálky jsou boží!!! Daichman tu máme taky, jen jsem se tam ještě nedostala... tohle je ale silná motivace :dizzy_face:
9. čer 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno...to bude pařáček :dizzy_face:
nelča zatím bez teploty,takže paráda oproti minulé reakci :slight_smile:
marti - my ty botičky kupovali v obchodě,kde se specializují na dětskou obuv.paní nám poradila,nožičku ji změřila...jinak jsem si všimla,že v některých zdravotnických potřebách mají taky větší výběr dětských botiček :wink:
jinak se poprvé postavila koncem dubna a ted od začátku června se snaží o krůčky,ale nějak nemá odvahu,povedlo se ji to zatím 2x u postele,ale jinak ne.raději jde na kolínka popoleze počtyřech a zase se postaví.ale myslím,že to dlouho trvat nebude a ťapkat bude
9. čer 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti my máme papučky ty nosíme doma a ven máme botičky my už chodíme tak jsem musela koupit a sandálky jsou skvělé malá v nich ráda chodí, jsou lehké a pohodlné. A jak píše duch jsou i botičky zdravotnické firmy santééé ale zdají se mi zbytečně moc drahé a mají stejnou učinnost jako dětské botičky z obchodu :wink:
http://www.detskaobuv.cz/katalog/letni/
9. čer 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
brusi - já raději připlatím aby měla kvalitní boty a ušetřím jinde,třeba na oblečení.
9. čer 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to nemyslela Duchu já vím že jsou i kvalitní botičky v normálních obuvi. Mám to dost odzkoušené,už od syna a synovce. nekupuji až tak levné boty ale jsou třeba o 150-200kč levnější s atestem a moc pěkné. tak neváhám a koupím ji dvoje za ušetřené penízky :wink:
9. čer 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ceny jsou teda fakt mazec... už nevědí, co by za ty mini věcičky na pár týdnů chtěli... no, co se dá dělat... dám vědět až něco objevím :slight_smile:

holky, už jste se byli s prckama koupat na koupálku? já zatím nemám odvahu, ale jak je vedro, tak to asi už brzo zkusíme... včera jsem byla koupit mini bazének a Josefínka se odpoledne cachtala na zahrádce... :slight_smile: moc se jí to líbilo a vydržela tam dost dlouho... dala jsem jí ty plavečky od Huggies, takže se hezky vyprděla do nich :grinning: jen teda nechápu, jak je pak sundat... měli jsme tam "dáreček" a jak jsem jí to svlékala, tak jsem zadělala celý ručník, uf... ještě, že jsme měli s sebou další... no, ale stálo to za to :dizzy_face: pak jsme šli ještě navečer na prochajdu a malá byla totálně k.o. :grinning: bylo to super! jen to asi na ní bylo moc, v noci se mi zdálo, že měla teplotku, ale nechtěla jsem jí prudit přebalováním a měřením, tak jsem to nechala na ráno... to měla v zadečku 38,3... ach jo... dala jsem jí radši Panadol... nějak nám ale nezabírá, asi bude po mě... mě zabere na všechno jen brufen... takže jestli to vydrží do odpoledne, dám jí pak Nurofen...
9. čer 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všechny maminky. Mohly byste prosím podpořit hlasovaní 3. ročníku Základní školy Cítov a zaslat hlas v soutěži viz odkaz?Děkuji moc a přeji hezký slunečný den :wink: http://www.algida-twister.cz/twister-na-skolach/galerie/?kraj=&search=c%C3%ADtov
11. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek