• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
ahojky mám pro vás video můžete kouknout kdo by chtěl :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=_OKI9LVelL0
16. čer 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brusi: Simonka je zlatíčko! :slight_smile: teda ta tak krásně cupitá! :dizzy_face: my teď děláme pár krůčků, když se vyšplhá na gauč, tak se přeručkuje ke stolu :slight_smile: jo a dnes se nám prořezal 3.zoubek!!! :slight_smile:
i když teda to prořezávání jsme si tentokrát docela užili... máme za sebou šestou nemoc, takže jsme se doma nenudili, uf... jak Josefínka měla ty horečky minulý týden, tak jí vydržely přesně ty 3 dny, pak přišla děsná vyrážka... naštětí dnes už je to dobré
17. čer 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti moc děkujeme a teda no nezavidím :frowning2: hlavně že je Pepinka už ok, a my zuby zatím žádné :grinning:
17. čer 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezké ráno :slight_smile:
brusinka: jsem ráda, že to máme za sebou... škoda, že jsme tím procházeli, když bylo to horko... ani na koupálko jsme nemohli... ale už se fakt těším, až bude zase trošku hezky a zkusíme to :slight_smile: dnes nám (snad poprvé za celý červen!) konečně prší, tak jsem ráda, ale zase se nedá jít na prochajdu... škoda, že nepršelo v noci, to by se to spinkalooooo.... :dizzy_face: i když... od té vyrážky mi malá vstává 3-4x v noci, no děs... předtím to bylo jen 1x, ach jo... :confounded:
včera jsem byla s našima holčičkama na cvičáku, ale Pepinka se vyspinkala dřív než začal výcvik :grinning: tak jsme přibalily pár dalších kamarádů a šly jsme se koupat :slight_smile: malé se hrozně líbilo, jak pejskové dovádějí ve vodě... i když teda pak ty moje psí holky tak smrděly, že jsem je musela celé vykoupat ve vaně :grinning: no, ale stálo to za to, včera bylo fakt krásně!
18. čer 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky,
vím, že jsem se tady dlouho neukázala.. Prcek mě začíná dost zaměstnávat :slight_smile:
Neustále kolem něčeho pochoduje a hlavně se všeho pouští, začal mi vylízat na postel, atd.. :slight_smile:
No a měla jsem tady i ty rodiče, viděli ho vlastně poprvé a byli hrozně nadšení.
Jinak zoubek ještě nemáme a jak to tak vypadá ještě asi dlouho mít ani nebudeme :cry:
Chtěla jsem se i zaptat, jak se připravujete na 1. narozeninky? Já když začnu nad tím přemýšlet, že za měsíc a půl mu bude rok tak brečím :grinning:
Tak zase tady někdo písněte, co máte nového a tak :slight_smile:
Zatím papa
5. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, narazila jsem na tuto diskuzi a mám dotázek... my jsme narození 23.8.2009 a tady v tématu této diskuze vidím, že náš Matěj už není lev. Někde v horoskopech je psaný jako lev, jinde už je panna, tak by mě zajímalo, co je pravda???
6. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hiolky tak zdravíme všechny a ani my nemáme žádný zub a asi ani jen tak žádný nebude :grinning: :grinning: :grinning: zato jsme učiněný čertíci :grinning: :grinning: :grinning: a jedlící :grinning:
JIha jiha tvůj špuntíček je už Panna, a je jedno klidně si s námy piš však mu to uniklo to lvíčí znamení jen o den :grinning:
7. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte :slight_smile: teda, koukám, že proti vám jsme se zoubky hodně napřed a to jsem si myslela, že nám rostou pozdějš :grinning: my máme 3 a tlačí se nám pomalu i čtvrtý, i když než se proklube, tak to asi ještě chvilku potrvá... :slight_smile:
Holky, konečně jsem se rozhoupala a začala jsem chodit s malou na koupálko a je to super! vůbec jí nevadí, že je voda ledová, hrozně jí baví dovádět v kruhu, chodit ve vodě a taky je vykulená z toho množství jiných dětí :slight_smile: jeden chlapeček jí už stihl minulý týden i olíbat :grinning: bohužel ale chodíme samy, protože manža je na nemocenské (už 2 týdny a asi dlouho ještě bude :frowning2: )... má akutní CMV infekci a já jen doufám, že to od něj s malou nechytneme :frowning2:

hanul: nám se ty narozeniny blíží krapet rychleji (už za 16 dní) a ještě nevím co vymyslíme :grinning: asi upeču dortíka, musím ale najít nějaký nej...nej... :dizzy_face: no a dárky zatím také nevím :sweat_smile: no, však času ještě dost :grinning:

jiha: já si také myslím, že už je panna :wink: ale nejsem samozřejmě expert...
8. črc 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, ještě jsem vám zapomněla dát odkaz na fotky z koupálka :slight_smile:
tak tady jsou: http://martulikk.rajce.idnes.cz/Josefinka_-_poprve_na_koupalisti/
8. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páni Martuli, ty fotečky jsou super!! A ještě mi řekni co děláš že jsi tak hubená :slight_smile: Dej sem ten recept!!! :grinning:
10. črc 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hanulli: díky :wink: no, s tou váhou... mě to šlo dolů samo... bohužel, pak jak jsme ještě měli trápení s pejskem, tak jsem přišla o další 4kg, která bych brala zpět klidně i dvojnásob, kdyby mohla být Dafinka stále s námi :cry:
ale nechci tady smutnit... musím říct, že jsem nečekala, že po porodu konečně schodím to "sádlíčko" z boků a stehen :slight_smile: i když... není mi zrovna dvakrát pohodlné natáhnout se třeba na koberec nebo něco tvrdšího... ty kosti nějak tlačí, uf... :sweat_smile: jo, jinak už asi 2 týdny nosím své staré podprsenky, ach jooooo.... škoda, že ty prsa po porodu nezůstanou :sweat_smile:

teda ani to není možné, ale Josefínce bude v sobotu už 1 rok!!! :astonished: vymýšlím dortíka, dárky... no, je mi to hrozně líto, jak to všechno tak moc letí... mám na stole fotku z porodnice, to byl drobeček... :dizzy_face:
20. črc 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marti no mě prsa zůstala už po prvním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a také budeme mít oslavu v sobotu :wink: Dárky už malá nějaké dostala má kočárek od tety co tu nebude od nás prolézací tunel a mluvícího pejska a kelímky co se dají do komínu a vkládat do sebea hadrovou panenku. Dneska jdemem s prababičkou kouknout po dárku od ní a asi to vyhraje nějaký pejsek , je uplně zamilovaná a havo je její oblíbené slovo a komisař rex seriál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Dort bude mít piškotovo pudinkovo ovocný se želatinou a jako druhý ozdobný bude medovník s její fotkou a zvířatky s moře :wink: ten je pro dospělé :grinning: jinak nové fota jsou ve albumu a na Fb je video
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000575094166&v=wall&story_fbid=139413676087801&ref=notif&notif_t=wall#!/video/video.php?v=138981309464371
http://www.facebook.com/profile.php?id=100000575094166&v=wall&story_fbid=139413676087801&ref=notif&notif_t=wall#!/video/video.php?v=138982029464299
20. črc 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brusinka: tak to ti zááávidím! :grinning: přemýšlela jsem, jestli by to nebylo lepší, kdybych tak dlouho nekojila... kdo ví... v každém případě teď už s tím nic nenadělám :grinning:
kelímky u nás vedou už hooodně dlouho! nejdřív měla malá rozkládací období... jakmile jsem je složila do sebe, vrátila se klidně i přes celý obývák, jen aby je zase rozházela :grinning: prostě, jakmile uklidím, hned se to musí rozházet :grinning: zato teď má období, kdy vkládá věci do sebe, kuličku do kelímků, kelímky do sebe, nebo máme kbelíček s otvory a tam se dávají ty různé tvary... to jí moc baví :slight_smile:
dnes jsem byla nakoupit nějaké hračky a objevila jsem takovou větší housenku na šňůrce, jak se roztočí kolečka, tak kulí oči, a roztáčí se plošinky, na kterých jsou kuličky... pak autíčko, na které se dají namáčknout zvířátka... a co je super, želvička, která vydává tím větší zvuky, čím víc se s ní bouchá nebo hýbe :slight_smile:
ještě mě zaujal ten tunel... nemohla bys sem dát odkaz pro inspiraci? prosííííííím... :wink:
videa jsou super! taky musíme něco natočit až bude manža zase zdravý... do bazénu s námi zatím nemůže, ach jo...
20. črc 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Marti tak to autíčko se zvýřatky mamáme takéa už hodně dlouho ho sestavuje a rozkládá :grinning: :grinning: :grinning: Včera jsme byli s prababičkou vybírat dárek a malá uplně bez dechu odcházela s krabicí ve které je štěkací a chodící pejsek s obojkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tunel mám z Ikei je velice pevny a prostorný ale dá se koupot i se stanem my máme stan zvlášť a také supr hračka všechno si tam schovává a i ona tam má své soukromí :wink:
tady jsou faota s tunelemhttp://www.modrykonik.cz/fotoblog/brusinka-pusinka/album/simonka-karamelka-8-mesicu/5323584/ a jsou tam i fota se stanem musíš to projít a najdeš :wink:
A tady odkaz :wink: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/90078848
21. črc 2010 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile:
teď jsem tu nasmolila takovou dlouhou odpověď a díky otevřenému FB se mi to seklo a všechno zmizelo, aaaach joooo :fearful:

brusinka: koukala jsem na ty fotečky, fakt super! a Simonka je moc hezká slečna! :dizzy_face:
díky za tu inspiraci s tunelem! už nějakou dobu uvažuji nad pořízením agility tunelu pro pejsky a teď do toho ještě tunel pro Josefínku :grinning: no, ale cena je teda pakec! v podstatě stojí stejně jako ten psí, jen je o 3 metry kratší... chceme jet teď někdy do Ikey, tak se tam na něj mrknu :wink: stan chceme taky do budoucna pořídit, ale to až bude mít malá svůj pokojíček... měli jsme ho v plánu na ty první narozeniny, ale manžel je už víc jak měsíc nemocný, takže se to odkládá... zatím si Pepinka řádí v obýváku, má tam svůj koutek a ještě i ohrádku, kde si bordelaří :slight_smile:
21. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josefínce přejeme všechno nejlepší, hlavně hodně zdravíčka, ať roste jen do krásy a spoustu hraček!!! No a taky hodnou maminku a tatínka :slight_smile:
24. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuliku pak sem hoď fotečky :wink:
Jinak holky děkuji za inspiraci, už jsem vybrala taky 1 dáreček pro malého :slight_smile:
http://www.toysrus.co.uk/Toys-R-Us/Outdoor-and-Sports/Playhouses-and-Tents/Play-Tents/Bob-the-Builder-Pop-Up-Workshop-Tent%280029731%29
24. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak z toho našeho dárečku nic nebude, je to hrozně malinké, ale brusinko kde jsi prosím koupila ty ten stan s Bořek a za kolik? Budu muset zaúkolovat někoho z česka aby nám ho koupil a poslal... :unamused:
24. črc 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
hanullinku, děkujeme za přáníčko :dizzy_face: nemůžu tomu uvěřit, Josefínce je už 1 rok! ten čas tak strašně moc letí! za ten rok z ní vyrostla veliká slečna :slight_smile: oslava se vydařila, dortík se povedl a malé moc chutnal! z dárků měla velikou radost a vypadá to, že máme o zábavu postaráno zase na nějaký čas... hodně jsme fotili, pokusím se co nejdřív fotečky zpracovat a hned je sem pak dám
jinak, budeme ještě objednávat nějaké dárečky z amazonu... moc se mi líbí tenhle tunel: http://www.amazon.co.uk/Caterpillar-Tunnel/dp/B001ANW8NS/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=toys&qid=1279998556&sr=8-1
24. črc 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem, které sem píšete, ráda bych se k vám přidala :slight_smile: Mám dcerku Verunku, lvíčka, 11. 8. ji bude rok a nemůžeme uvěřit tomu, jak to utíká. Můžu se vás zeptat, jestli někdo máte nějakou zkušenost s odrážedly? Uvažujeme koupit malé k prvním narozeninám odrážedlo a houpadlo v jednom, ale nějaké hodně nizounké sezení, protože je malinká. Nemáte nějaký tip? Díky a hezký zbytek dne. Romana.
25. črc 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Romano, vítej mezi námi :wink:
my toho tady teď moc nenapíšeme, přece jen nás ta naše lvíčátka nějak víc a víc prohánějí :grinning:
Naše zkušenosti s odrážedlem jsou asi takové, že se nám na něj už téměř rok úspěšně práší :sweat_smile: dostali jsme ho jako dárek od švagra, když se malá narodila... no a protože Josefínka ještě nechodí, tak zatím ani nejezdí (ani neodráží)... :slight_smile:
25. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Také vítám Romanku s malím lvíčetem :dizzy_face:
Odrážedlo u nás nefrčí u nás frčí kočárek :wink: aj jiné věci :wink:
Pepince vše nej k ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a spoustu přenádherných dníčků :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak i my slavili rok sice o pár dní dřív ale bylo užasně, fota na FB

http://www.facebook.com/photo.php?pid=300485&id=100000575094166&ref=notif&notif_t=photo_comment#!/album.php?aid=22211&id=100000575094166&page=2

a naše domácí dortíky, velký je pro Karamelku a druhý pro ostatní medovníček :wink:
25. črc 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Romči...
tak my odrážedlo máme a na to že teprve začínáme chodit tak už se nám s ním podařilo jednou přejet obývák :grinning:
Brusinko, fotečky moc pěkné!!! A Karamelce přejeme taky všechno nej, spoustu dárečků a krásných dní!!
27. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nějak nic nestíhám, takže ani zpracovat ty fotky... :sweat_smile: ale aspoň ten dortík pro malou jsem v těch kvantech vyhledala :slight_smile:

Simonce přejeme vše nej...nej...nej... k prvním narozeninám! :dizzy_face: hodně zdravíčka, radosti a mooooc hodné rodiče :slight_smile:
27. črc 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanullinek
@martulikk Moc děkujeme a Marti dortík je užasnýýýýýý :wink:
Jinak Vás od pc a z modní přehlídky zdraví Karamelka :grinning:
29. črc 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
moc vás po dlouhé době zase zdravím a dodatečně vše nejlepší holkám k narozeninkám,ať jsou stále usměvavé a dělají vám jen samou radost :dizzy_face:
@martulikk - moc hezký dortík
tak už i my máme za sebou oslavu 1.narozenin,dopoledne pršelo,ale odpoledne už bylo krásně,tak jsme si to užili u rodičů i s grilováním...fotečky přidám až bude chvilka čas.
9. srp 2010 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala pár foteček do albíčka,můžete mrknout :wink:
10. srp 2010 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem dnes s Nelinkou na roční prohlídce a má 79cm a 9200g :dizzy_face:
17. srp 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v poslední době vůbec nic nestíhám... člověk se s těmi prcky teď nezastaví :grinning:
taky za sebou máme roční kontrolu, snad si ještě dobře pamatuju ty míry... myslím, že to bylo 71cm a 8200g... jinak máme pořád jen 4 zoubky a stále chodíme jen kolem nábytku... srovnalo se nám spaní, malá usíná kolem 21h a budí se kolem 6h, k tomu spinká ještě 2x přes den... taky ještě kojím, ale jen večer při uspávání a ráno, když se vzbudí...
strašně moc toho "nakecá", ale zatím nikdo jí nerozumí :grinning: v poslední době má hodně oblíbené "tata" a občas, když fouká bubliny ze slin, tak i "mama" :slight_smile: hrozně ráda dělá paci paci (i u kojení) a posílá pusu... jo, taky se naučila slézat z postele, nahoru jí teda musím pořád pomáhat, ale něčím se začít musí :wink: nejlepší je, když se nechá vytáhnout nahoru, rychle sleze a chce zase zpět... to je schopná dělat i třeba 20x za sebou... a chudák máma, to aby začala posilovat :grinning:
co je u vás nového?

@duch
@brusinka.pusinka konečně jsem prohlédla i vaše fotky, dortíky jste měli nááádherné a prďolátka také :dizzy_face:
tak už jen popřát těm našim lvíčátkům vše nej nej do toho dalšího ročku a hlavně hodně zdravíčka!
24. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem tady už strašně dlouho nebyla :(
Ale zkoukla jsem fotečky a musím říct, že nám ty lvíčátka rostou jen do krásy :slight_smile: Jinak my už máme za sebou taky oslavu 1. narozeninek. A tím zpětně vše nej nej lvíčátkům!!!
Už chodíme a máme dva zoubky, jeden vpravo dole a druhý vlevo nahoře :grinning: No a další dva se nám právě prořezávají. Jinak nejoblíbenější zábavou je lození po schodech nahoru a zase dolů takže celé dny jen běhám po schodech a sundávám dítě ze schodů :D

http://www.facebook.com/album.php?aid=2049582&id=1230456249&l=8d369c7b36
tady je pár foteček z narozeninek :slight_smile:

Tak zatím ahojek všem!!!
17. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek