• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Ahojky....moc vás všechny zdravíme,tady nám to nějak zamrzlo :confounded:
@hanullinek moc krásné fotečky,krásný dortík-dostal teda pořádně zabrat :grinning: to nelinka si ze svého dortíku jen opatrně odloupla piškot :grinning:

a co u vás všech nového??

Nelinka má stále jen 5zoubků,další těsně před prořezáním,takže počítám s tím,že to teď půjde naráz.Je čím dál víc upovídanější,trošku i znakujeme. Od srpna chodí za jednu ruku a někdy začátkem října zkusila první samostatné krůčky.ale venku chodí jen za ruku,sama prostě nechce :confounded: Doma ji to i jde,projde obyvák,kuchyň chodbu,ale musí chtít ona sama,jinak chodí pořád po kolenách :grinning: Přes den spí 2x a večer usíná kolem 20-21hod a budí se kolem 6h na kojení a pak spíme ještě do 7-8h. ještě pořád kojím 2x denně,ale jinak už baští skoro všechno.
Už ukáže kde má ručičky,nožičky,hlavu,bříško,nos,uši a oči se jí občas pletou,pozná některá zvířátka,auto,vlak a já nevím co všechno.je prostě čím dál šikovnější...
@martulikk Tak na postel mi zatím nevylízá,ale slézat dolů jsem ji učila už dávno,tak to ji jde

a už nevím co jsem vám ještě chtěla napsat...tak zase někdy jindy :wink: :slight_smile:
27. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
no jo, nikde nikdo... u nás je za ty 2 měsíce hromada novinek, jen ty zoubky žádné nepřibyly... pořád máme jen ty 4, asi pak polezou všechny najednou... Josefínka nám zase krapet vyrosla, má už 74cm a 8,9kg... krátce před dovršením 15. měsíce jsem přestala kojit... ne, že bych já nechtěla, ale Pepí se na mě večer začala dívat ve smyslu "mami, to fakt myslíš vážně???" :grinning: takže, po týdnu zkoušení jsem to vzdala a je hotovo... je mi to najednou líto, ale na druhou stranu, aspoň to rozhodování nebylo na mě :slight_smile:
pořád ještě nechodí sama, jen za ručičky... je to prostě lezec... i když včera se začala sama odstrkávat od vany a smála se tomu, jak stojí sama :slight_smile: občas jí takhle zkoušíme, kolikrát dělá i tanyny bez držení, než si teda uvědomí, že jí nedržíme :grinning:
taky ukazujeme očička, nosánek, pusinku, ouška... a dva dny nás strašně baví pupík :grinning: povídá strašně moc, ale většinou po svém... i když nějaká ta "naše" slovíčka taky už občas zapracuje do svých monologů :dizzy_face:
2. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné a pohodové Vánoce,dětem hlavně bohatého ježíška a rodičům radost z těch jejích rozzářených očiček :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My se také přidáváme s přáním krásných vánoc, pod stromeček hodně radosti a do nového roku samé štěstí a hlavně zdraví! Martina a Josefínka

@duch Nelinka je kouzelná!
24. pro 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooo, holky, kde jste kdo?
Přece to tady nezanikne... :(
Jaké jste měli všichni Vánoce a co nového umí dětičky? :wink:
14. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanullinek
Ahojky :wink: já sem občas nakouknu, ale nikde nikdo :wink: je to škoda, že jsme se tak rozprchly... ale na druhou stranu, určitě to tu splnilo svůj účel... měly jsme se s kým podělit o naše nové zážitky s našimi milovanými drobečky :slight_smile: dřív bylo i víc času, teď je vidět, že nás ta batolátka už pěkně prohánějí :grinning:
Vánoce jsme měli krásné, večeře oproti loňsku byla v naprostém klídku... Pepí rozhazovala salát všude kolem sebe a byla moooc spokojená :grinning: naštěstí máme dvě 4-nohé uklízečky (pejsky), takže pohoda :dizzy_face: No a u stromečku se nejvíc zalíbilo chodítko a lahvička s brčkem :wink: ostatní tak nějak postupně... Josefínka nám konečně začala před vánocemi chodit, nejhorší byly ty první 2-3 týdny... teda pro mě, měla jsem nervy jak tady lítala jak opilý námořník :grinning: ale už je to čím dál tím lepší :slight_smile: před koncem roku jsme stihly 5.zoubek a taky mi konečně začala říkat "mami" :dizzy_face: říká to tím nejsladším tónem... a mě u toho taje srdíčko... co vy? jak to proběhlo u vás?
18. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulikk
Ahojky,
my jsme vánoce měli taky úžasné. Navíc mi přiletěli rodiče, takže si malý pořádně užil babičky a hlavně dědečka, který s ním vymýšlel samé blbiny :grinning: Dárečků měl hrozně moc, ale největší úspěch sklidil mop a smeták :grinning: .
Jinak nám tady běhá od 1 roku a zoubků máme už celkem dost.. 4 dole, 4 nahoře, a na každé straně stoličku (nahoře i dole).
To "mami" ti závidím... u nás je to jen: tata, dej, dudu, ham, toto.. zatím se nechce moc rozmluvit, ale pořád něco žvatlá, tak si říkáme, jestli v těch jazycích nemá trošku zmateček, protože přes den má puštěné anglické pohádky.
Ale jinak je to hrozný šikula a moc rychle se učí :slight_smile:
Měříme 88cm a vážíme 13kg.. jak trošku pozmenšuji fotečky, tak tady pak nějaké šoupnu.. :slight_smile:
Ale už je to super, je to takový malý umazlený vnímavý človíček, byli jsme nedávno v parku, s houpačkama a prolízkama, pak i krmit kačenky a horzně jsme si to užili.. když to jde tak neberem už ani kočárek, všude po svých :wink:
Nemůžu se dočkat léta..
Tak doufám, že se tady zase někdo ozvete, ať nám to tu nezanikne... byla by to škoda. A i nějaký dobrý receptík, co vaříte prckům, co jim nejvíc chutná, byste taky mohli přiložit :wink:
Ztím papa všem..
27. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,zkusíme obnovit naši diskuzi?
naposledy jsme tady psali po vánocích a už ti naši drobečkové slaví druhé narozeniny
@martulikk josefínce přejeme dodatečně všecno nejlepší
@hanullinek Kevikovi raději dříve taky všechno nejlepší

jakpak se máte ? snad se tady zase někdo ozve
my jsme slavili o víkednu a oslava se vydařila :slight_smile:
přidávám nějaké fotečky,jak to naše sluníčko vyrostlo :slight_smile:
15. srp 2011 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duch Ahojík, už tady moc nechodím.. :( Kevinek nám roste jako z vody a je to velký šikulka.. A dokonce máme novinku :slight_smile: ... čekáme druhé miminko :slight_smile: Tak jestli tady někdo koukne, tak se mějte zatím moc hezky..
15. lis 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanullinek jééé,tak to je super,gratuluji :wink: kdy se má miminko narodit?
30. lis 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duch Ahojík, děkujeme :slight_smile: Termín by měl být 7.7.2012. V prosinci 23. jdeme na první scan tak už se nemůžeme dočkat až toho druhého mimíska uvidíme :grinning:
30. lis 2011 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@duch @hanullinek
Ahojky :slight_smile: jsem ostuda, už jsem tady opravdu dlooooouhy nebyla... jak se všichni máte? Jak nám ti naši drobečci vyrostli, tak už prostě není moc času. Teď teda to počasí stojí opravdu za houby, jsou takové mrazy, že ven se dá jít jen na chvilku a i tak to není moc zábava. Jinak teda taky máme novinku, čekáme miminko :slight_smile:
7. únor 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulikk Super, gratuluji!!! My jsme byli dneska akorát na UZ a čekáme zase chlapečka :D V kterém jsi týdnu?
21. únor 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanullinek tak to moc gratuluji!!! :slight_smile: hlavne at je vse v poradku! ja jsem ted v10.tydnu, tehotensky se citim jako v predchozim tehu, takze na holcicku :grinning: doma ji vsichni chteji :grinning: ale podle nejakeho toho kalendare mam mit chlapecka a taky mi to pred casem vykrouzily holky "carodejky" (jak ja jim rikam) prstynkem nad rukou, ze mam mit holcicku a pak chlapecka :slight_smile: no, tak nevim k cemu se priklonit :grinning:
22. únor 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:D No mě podle čínského kalendáře, kartářky a ovulace vycházela teď holčička, ale na scanu nám mimísek opět ukázal camprlíka :wink: takže u mě nazafungovalo nic... Jinak koukám, že z té naší skupinky jsme tady zbyli asi už jen my dvě... Jinak jestli jsi i na facebooku, tak tam máme skupinku, Ceske a slovense maminky v Manchestru a okoli. A muj FB je Hanka Hochgesandtova :wink: Jsem tam víc než tady.. Tak se zatím opatruj a pohlaď bříško :slight_smile:
26. únor 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
@hanullinek to máte super,2letní chlapečky :slight_smile:
@martulikk jéé,Tobě taky gratuluji k těhu :wink:

přihoďte nějakou fotečku,jak vám drobečci vyrostli :wink: my teď řešíme,že se nám Nelinka nedostala do školky,jak jste na tom vy?
13. bře 2012 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martulikk take gratuluju a preju at je vsechno v poradku.
14. bře 2012 v 01:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš Kevajzek půjde v září, zatím jsme dali aplikačku, tak uvidíme kdy se nám ozvou..
22. bře 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek