• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
autor
jo, mě taky mrzelo, že mi malou nenosili častěji... ale byla jsem v jiném patře, tak se jim do toho moc nechtělo :frowning2: naštěstí čas utíkal rychle a teď jsme spolu pooooořááááád :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, také mám dotaz - nechali byste své mimčo spát na bříšku?

Je to jediný způsob, jak Peťula zabere bez problému, okamžitě, je max. spokojená... :pensive:
16. zář 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme se neviděli jen jednu noc po císaři a druhý den jsem ji měla celý den u sebe a navečer jsem ji dala na novorozenecké ale to až o půl 11 v noci a to byla nakrmena a v 5 ráno mi ji donesli a už byla jen semnou :grinning: :slight_smile: Nedokrmovali nebylo třeba a jěště my jsme krmili asi dvě děti plně celý pobyt v porodnici :grinning:
16. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Peta marketko....já mám monitor dechu a malou nechávám spát na bříšku běžně miluje to a moje teta to dělala tak že malého nechala usnout a pak otočila alespoň na boček :wink: byla tekrát bez těch našich vymožeností :grinning:
16. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Josifku, díky, já teda monitor nemám, ale trošku jsi mě uklidnila. Přes den ji také nechávám - jsem u ní a hlídám ji... Ale v noci se bojím. Mně mamka říkala, že já jinak než na bříšku také nespala... A diví se, proč se to teď nemá... Ale přetočím ji na ten bok. Až řádně zabere! Díky
16. zář 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Není zač ono přeci proto jsme tady abychom si radili :wink: a když vím tak poradím :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
No není tak tuhle diskuzi... Osvědčila se mi už s Markétkou :grinning: Takových rad co jsme si předali :grinning: Jen manža to stále nedokáže pochopit :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo chlapy te můj to chápe plno věcí za těch14 let zapoměl a je rád že mu občas poradím co a jak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My teda monitor dechu máme, ale i tak bych se bála... Všude s tím tak straší, že bych si asi netroufla... Ale píšu "bych" protože Josefínka na bříško NE a NE a NE... Dostává záchvaty vzteku, když jí tam na chvilku dám, takže aby tak usnula nám fakt nehrozí :grinning: Je pravda, že se už jednou na bříško sama převalila a vypadala spokojeně, ale to bylo opravdu jen jednou a už tomu budou dlouhé dva týdny :slight_smile: od té doby ani ránu :sweat_smile:
16. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Marek je naštěstí stále v záběhu - i když je pravda, že Peťuli ještě nepřebaloval... Ale stará se vzorně o Makulku. Takže pomáhá hodně. Když jsme měli s červencovkama 07 sraz tak nechápal kam a s kým to jako na týden jedu :sweat_smile: Měl o mě strach :grinning:
Ale teď když si beru notebook tak se jen usměje a zeptá se:"Jdeš si psát s partou jo?" :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme na bříško zatím moc nedávali, protože máme plazivou žížalu a když ho dám na bříško, tak mi začne cestovat a odrážet se. Když byl v porodnici kvůli fototerapii zavřenej v inkubátoru a tam ho dávali na bříško, tak ten inkubátor stihnul celej procestovat. :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
My máme taky hodného taťku, stará se, pomáhá fakt dost, večerní koupání je taky jeho - teda když je náhodou doma, že? :sweat_smile: Jo, ale jinak se do mě pořád naváží, že si zase chatuju :grinning:
16. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
to my si stěžovat nemůžem náš tatka je supr a pečlivý a navíc si z nás legraci nedělá ví že jsem společenský tvor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No jooo, já ho tu pomlouvám, ale myslím to dobře :wink: Však on ví, že se s někým potřebuju podělit o novinky v našem mimi životě, poradit se nebo jen pobavit... Aspoň to všechno nevalím jen na něj :grinning: Přeci jen, jsme s malou hodně samy doma a to je na palici, uf...
16. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
náš tatka je taky super,taky se stará,s malou pomáhá i koupání mu jde,uklízí i uvaří......jen je škoda,že je doma většinou jen na víkendy :frowning2:
16. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
sladké sníčky sluníčka a lvíčátka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou Josífku, já chodím neustále Peťulku kontrolovat, spinká krásně... Až půjdu taky spát, asi ji přetočím...
Jdu za manželem, ať se necítí odstrčený :grinning:
16. zář 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
já už jdu taky spát,at se trochu prospím,než malá lvice bude zase vstávat :grinning: tak dobrou noc všem
16. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkný večer
my měli s kojením problémy :frowning2: Oja se nalokal plodovky a celou noc po porodu zvracel, proto jsem nekojila, až ráno, kdy mi ho přivezli a byl se mnou až do propuštění. Já mám špatné bradavky a malý neuměl ze začátku sát (jazýček místo dolu strkal nahoru). Přikládala jsem každé dvě hodiny, nebýt dr. v porodnici vůbec bych kojit nezačala, v podstatě ho naučila se přisávat. Nepřekrmovala jsem v porodnici trochu na váze nabral. Doma to bylo horší, po 14 denním nepřibývání na váze jsem musela začít přikrmovat, papáme Nutrilon a musíme kvůli blikání zahusťovat Nutritonem. Zatím kojím, ale už to nevidím na dlouho, malej už zjistil, že z flašky je to větší pohoda a tak ode mě už moc nechce :angry: :angry:
k spaní na bříšku. Monitor máme, ale nějak ho nepoužívám. Na bříšku ho spávat nenechám, bála bych se, a Ondra vydrží na bříšku nějakou dobu a pak se začne vztekat :wink:
16. zář 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko děvčata,
dneska je venku tak nááádherně, na spaní! :dizzy_face: Škoda, že to malé lvíče to zatím nechápe :grinning:
Chtěla jsem vám ještě k tomu monitoru... my se pro něj rozhodli hlavně z toho důvodu, že máme 2 psíky a musím občas venčit sama. Jsem tak aspoň klidnější, když mám chůvičku u pasu. :slight_smile:
17. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ránníčko lvíčátka my zase hajáme no hold :wink: Snad se počasí umoudří a my pujdem na procházku :grinning: . My máme monitor proto že se manžel strašně bojí co kdyby , před 14 lety skoro vůbec nespal jak syna hlídal. A chůvičky si chci pořídit na chalupu jak jsme u ohně tak by se hodila když by byla vevnitř a já venku :wink:
17. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko....to byla krásná noc,malá usnula už ve 20h.,vzbudila se ve 3 a pak v 6:30 a ted od 8h.zase spinká :slight_smile:
my máme taky monitor dechu,byla jsem pro něj rozhodnutá hned,to se člověk líp vyspí,je klidnější,když ví,že kdyby se něco dělo,tak ho monitor upozorní...
chůvičky nemáme,bydlíme v bytě,tak nejsou potřeba.To je slyšet hned když malá zakňourá
17. zář 2009 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :grinning:
Klarko, nic si z toho nedělej - jsem na tomobdobně, jen dokrmuju už od porodnice :frowning2:

malého mi přinesly asi po hodině, ale on se prostě neřisál - jen spinkal :frowning2: , a nepřisál se ani první den - nechtěl chytit bradavku, vztekal se (a to s bradavkama fakt problém nemám, že by se nedaly chytit), přisál se až další den, jenže sál málo, takže dokrm a na něm jsme pořád... :frowning2: už jsme si to párkrát obrečela :cry: , i když i když to ta racionální část mozku ví, že to není tragédie, lehko se to říká, ale hůř to ta pocitová část mozku přijímá a občas tu racionální přebyje :pensive:
17. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
peta3, nebrečet kvůli dokrmům jo !!!! naši miláčci jsou v poho, tak co řešit :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Klary, jo jo, to já vím, ale občas to prostě přijde, když se juknu na toho našeho krásnýho hodnýho andílka, tak mám takovej pocit zklamání :frowning2: , ale vim, že jemu je to jedno, hlavně že má plný bříško :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
peta3: vidíš, píšeš "hodnýho andílka" :wink: takže je spokojenej a to je důležité! Josefínka je naopak pěknej rarášek, no a je plně kojená :grinning: takže hlavu vzhůru!
17. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
17. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kukáme kukáme a moooooc hezký! :wink:
17. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: taťka zase řádil s foťákem :grinning:
17. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
snad taky něco veselého přes víkend vyfotíme, budeme mít taťku konečně doma... navíc jedeme s malou "na výlet" na cvičák :grinning: takže bude veliká příležitost
17. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek