• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
jasně že nafotíte miminka jsou nejkrásnější objekty k focení se svými ksichtíky :grinning: . My jdeme na dny Nato do Mošnova na letadla :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no tak to bude taky super! tam určitě nebude slyšet, když si mímo chvilku "postěžuje" :grinning:
17. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti ona to zase prospí, my byli v sobotu na pivních slavnostech kravál jak prase a ona se nevzbudila , prospala 5 hodin, a když jsme dojeli domů tak pak začala ječet hlady :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: 4ím větší kravál tím líp spí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak na tom něco bude :wink: už jsem četla, že na uspání míma funguje třeba i vysavač... minulý týden (když jsme ještě neměli to lehátko) malá docela dost poblinkala autosedačku, musela jsem teda vyndat tu vložku a vyprat... no jenže jsem musela pak do města a protože to ještě bylo mokré, šla jsem to dofénovat... Josefínka u toho spala jak dudek! :grinning:
17. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
josifek - nádherné fotečky,taťka teda umí :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Duch děkujeme je to jeho koníček :grinning:
17. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu se s váma rozloučit lvíčátka, teda jen na prodloužený víkend, jedeme do Českého Krumlova navštívit vzdálenější příbuzné, takže se jdu pustit do balení. Pěkně mě chytli záda, tak jsem zvědavá jak to všechno zvládnu :angry: pak poreferuju a snad budou i nějaké fotečky
mějte se tu krásně
17. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Klarka krásný víkendík, v krumlově sme byli s manžou přesně před rokem :grinning:
17. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
klarka: hezky si to užijte :wink: o víkendu má PRÝ být hezky, tak snad jim ta předpověď vyjde...
17. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré poledne přeji všem....tady dneska nikdo není?
holky já to musím někomu říct a jsem tady sama,tak to píšu vám....Nelinka mi zrovna usíná na klíně a ona se tak krásně ze spaní řechtá nahlas,to je úžasné....normálně se směje jen tak,že má pusu od ucha k uchu... :grinning:
18. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Duchu jsem tady já krásný den přeji :wink:
18. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,tobě taky krásný den :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
dík máme ho krásný počkáme na Tatínka a pak jdem na nákupy a jedem na chalupu :grinning:
18. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to máte super....ještě má být celý týden pěkně tak se toho musí využít,než přijde pořádný podzima a zima.
taky čekáme na taťku,dneska konečně zase po 5dnech dorazí domů,tak už se na něho těšíme :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si ho užijte v plné kráse Duchu :grinning: máte ho málo doma :wink:
18. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
my si tu s Pepinkou od rána slavíme našich 8 týdnů :dizzy_face: Odpoledne si vyzvedneme taťku v práci a taky vyrazíme na nákupy...
18. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
krásné výročí 8 týdnů přejeme Pepince :grinning: my je budeme slavit v pondělí :grinning:
18. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě si ho užijeme,aspon dneska...o víkendu máme zase nahlášené návštěvy a v pondělí zase jede pryč.ale návštěvy snad nebudou moc dlouhé a někam si vyrazíme,aspon na malou procházku,celá rodinka pohromadě.
martulikk..gratuluji Pepince k 8týdnům :wink:
18. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
AHoj holky :slight_smile:
jsme doma zpátky z 6ti nedělní kontroly. Peťula má 4060 gr a 55 cm (por. váha 3110 a 49 cm) roste jak drak! Náušničky už má také krásně píchlé a teď mi tady spinká v kolébce. Ptala jsem se dr. na to spaní na bříšku a tak to taky nedoporučovala - přes den prý klidně - když ji hlídám, ale v noci ne... Tak se tím asi budu řídit.
Potničky se nám bepanthenem zlepšily snad o 100%. Už má zase takovou tu broskvičkovou barvu :dizzy_face: Jsem ráda, že to nebyla žádná alergie na prac. prášek, nebo mojí stravu :sweat_smile:

Duchu, to je paráda viď? Jak se umí smát... Peťula se ještě teda nahlas nesměje, ale včera si začala poprvé "povídat". Výskat, houkat - no krásné to bylo... :dizzy_face:

Josífku, užijte si to krásně na chatě, my tento víkend nemáme tatínka doma... Tak tu budeme osamoceny tři ženy :frowning2:
18. zář 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Josífku, krásné fotky máte!
My nějak nestíháme fotit :sweat_smile: Musíme to napravit...
18. zář 2009 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
děkuje Petamarketka teď jsme dvě přidali je tam v soupravičkách co jsem dodělala :wink:
18. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Josífku, jsi moc šikovná!!!! Já neumím ani uháčkovat takový ten řetízek - kdysi mě to babička učila :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Vaše Karamelka bude nejkrásnější široko daleko (teda pokud nepůjdeme kolem my - to by byla nejkrásnější Péťa :grinning: )
18. zář 2009 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
povídat si už taky začíná,je to fajn slyšet ju i jinak než plakat :slight_smile:
petulka taky krásně porostla,pak přidej fotečku s náušničkami.my si na ně musíme ještě počkat
18. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no jasně :wink: děvčata, my náušničky jěště nemáme ale můj syn jo už od mala :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3295486&vReferer=
18. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé,josífku,jak máš tu bílo-fialkovou soupravičku,tak my máme takovou růžovou :slight_smile: :grinning: ale to jsem nepletla já,jsem na to antitalent :grinning:
18. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
vidíš pletla jsem podle časopisu :wink:
18. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no hold je nás víc šikovných a miminka jsou kouzelné :wink:
18. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Dnes má ouška ještě zalepená, tak zítra... Byl boj sehnat náušničky. Nechtěla jsem s kamínky - a oni snad ani jiné teď nedělají...

Josífku, a má Dominik tu náušničku pořád? Pěkného frajera jste měli.. Nebo pořád vlastně máte že :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
peti má ji pořád a už chce další je hold po mě já jich mám dohromady 6 :grinning: my tady sehnali uplně normálně asi 15 druhů měli koupili jsme poměnky modré k očičkám :grinning:
18. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek