• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
Josífku, ale já právě chtěla bez kamínků! A ty se moc nedělají - a když už tak nehezké... Nakonec jsem ale jedny sehnala a jsou krásné :dizzy_face: Asi po třech týdnech a x návštěvách zlatnictví
18. zář 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám schované malé zlaté náušničky bez kamínku po mně,tak ji je chci dát a potom později koupit jiné,až bude větší
18. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak ty tu také jsou, my jsme dostali jako druhé kroužky ale ty dám až pujde do školky :grinning:
18. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kdybych měla víc jak 2 náušnice, tak by se ke mně manžel neznal :grinning: Jsem zvědavá, jak bude jednou reagovat na holky, až budou chtít víc dírek než je běžné - také jsem si tím prošla, měla jsem v uchu 3 a piercing v jazyku - ale pak mě to přešlo...
18. zář 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu, Markétka má po mně také bez kamínků - proto jsem chtěla pro Peťuli stejný typ. Jen kroužky jsem nechtěla, chtěla jsem aby byly výrazné, větší. S kamínky dostane až do školy...
18. zář 2009 ve 13:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market no mě to nikdo nevymluví já to mám v sobě hold od mala jsem vyrostla na rocku a to mi zůstalo :grinning:
18. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Josífku, však na tom není nic špatného. Já na tom nevyrostla. Jen jsem se zbláznila v pubertě - ale jen na 2 roky :grinning: Pak mě to zase přešlo
18. zář 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mára když vidí nějakou slečnu s piercingem tak říká: Taková hezká holka, jen kdyby si vyndala ten "bordel z ksichtu" :grinning: U kluků mu to nevadí, ale holky by chtěl všechny jemný :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 13:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla jednu dobu piercing v pupku,ale taky mě to pak přešlo a zrušila jsem ho
dala jsem do alba ty náušničky,můžete mrknout a zase to smažu :wink:
18. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu, pěkné jsou! Nelinka bude kočka!!! Teda ona už je teď, ale pak bude výstavní :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
když to sluší tak nejsem proti ale některé to přehánějí :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3295626&vReferer=%2Fphotos%2Fjosifek
18. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu moc pěkné to bude kočenda :grinning:
18. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji udělaly parádu mi,udělají i ji.mi se taky moc líbí.....maminka tenkrát vybrala moc dobře :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
mějte se zatím krásně,my vyrážíme na prochajdu....zatím papa :sunglasses:
18. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
josifek, duch: holky děkujeme :slight_smile:

josifek: viděla jsem fotečky, jsi šikulka :wink: já taky pletu a háčkuju... nebo teda pletla a háčkovala jsem do porodu... od té doby jsem ráda, když se stihnu dopoledne aspoň nasnídat :grinning: ale taky mě to hrozně baví! teda vždycky něco stvořím, jednou to vezmu na sebe a šup do skříně... radši tvořím než nosím... kamarádka už to chce zprostředkovaně prodávat :grinning:

petamarketka: jééé, vy už máte naušničky? (tak šup šup, fotečkuuuu :wink: ) u nás je dělají až po prvním očkování :frowning2: tak musíme ještě měsíc vydržet... jo a taky jsme sháněli hrozně dlouho, všude maj to samé, ach jo... nakonec jsme koupili takové kytičky s růžovým kamínkem, tak snad se jí budou líbit :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný večer děvčátka, v neděli příjemnou a klidnou :wink:
přišly jsme vám ukázat fotečky z vítání občánků :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3303116&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
20. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj josifku :slight_smile: malé to moc slušelo! nás čeká vítání občánků za 14 dní... co se tam vlastně děje? jak dlouho to trvá? napiš prosíííím podrobné info :wink:
20. zář 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
trvalo to asi 25 minut, přišli jsme a za poslechu hudby nás posadili, pak přišly dvě sestřičky ,malé děvčátka a uvaděčka a ženská z magistrátu :wink: Děvčátka odříkala básničky ,pak nás uvaděčka představila a byl proslov, potom jednotlivě volali na podpis pamětního listu, a předání dárku, pak se rozloučili.Když jsi se šla podepsat, tak sestřičky podrželi miminko :wink: Dostali jsme knížku o palečkovi, pamětní knížku, pamětní listinu, polštářek kočičku a dětské prostěradlo :grinning: bylo to moc hezké :wink:
20. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer,
máme za sebou první výlet (Český Krumlov) dopadlo vše na 1. :grinning: Jen teď doma byl malý pěkně nevrlý, možná toho na něj bylo moc :frowning2:
foto je v albíčku jak z výletu tak profi od kamaráda :wink:

josifek Simonce to moc seklo, jsem zvědavá, kdy nás pozvou na vítání, zatím nic :cry: :cry:
20. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
klarka díky, ale my jsme se museli sami nahlásit na vítání jen datum jsme si vybrali, nevím jak to chodí jinde. Fotky supr :wink:
20. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to já si asi raději zavolám na obecní úřad, abych to neprošvihla :grinning:
21. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahíojky....hezké fotečky vám přibyly,hned jsem je zkoukla.
Já taky nevím jak je to u nás s vítáním občánků,už se mě na to ptala mamka a já to ještě nezjistila,ale budu muset,ať to neprošvihnu
21. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den děvčatka, no to byste měli my chtěli termín 6.9. a bylo plno :grinning: a zase je to pěknější když jsou mimisci tak akorát do ruky kolem 2 -3 měsícu :wink:
21. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
fotečky jsem viděla, moc se povedly :wink:
K tomu vítání občánků jsme se hlásit nemuseli, pozvánka nám přišla sama :slight_smile: Josifku, díky moc za popis! Už teď se té akce děsím, půl hodiny nic nedělání a pak předat mímo někomu do ruky, to bude ale rachot :grinning:
Jinak my jsme o víkendu taky nelenili. V neděli jsem poprvé od porodu jela na cvičák (s celou rodinkou!), taťka s malou kroužili po okolí a já jsem se s pejsáčkama hezky proběhla. Nakonec jsme tam nic nenafotili, takže nemůžu ani nic z té velké události dát na stránky... ale nabrala jsem tam tolik energie! Už jsem se tam moc těšila, bylo to fakt super :slight_smile:
21. zář 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky :slight_smile: koukám, že dlouho nikde nikdo... Byla jsem dnes s Josefínkou na kontrole s kyčličkama a z původního IIa-IIc máme už Ia-IIa, tak mám hroznou radost! :dizzy_face: Peřinku tudíž odhazujeme v dáááli a přecházíme na široké balení do další kontroly (tu máme až 11.11.).
23. zář 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....
martulíkk- tak to jsou dobré zprávy,to je super,že se Josefínce kyčličky tak zpravily :slight_smile: .široké balení musí mít přes den i v noci?Nelinka má taky široké balení a na kontrolu jdem až 1.12.
23. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky sluníčka my byli dneska plavat bylo žůžo malá byla v pohodě :grinning:
Pepince gratulejšn a jen tak dál :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3316722&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
toto je naše Karamelka frajerka
23. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
josifek - Simonce to moooc sluší,kočka :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky děkujeme :slight_smile:

duch: jojo, v podstatě nonstop... měla to i na tu peřinku... ale až tak jsem to nedodržovala... teda ne, že bych nechtěla, ale jsou situace, kdy to prostě nejde - jako: v autosedačce, při kojení (to jsem ze začátku zkoušela, ale fakt to nešlo), no a taky když se nám stala "nehoda", tak než to uschlo po vyprání... dneska jsem hned koupila takové ty kalhotky, aby plínky držely (nechci je připínat špendlíkama), jenže jsem koupila malý, tak to jdu zítra hned vyměnit, ach jo...

josifek: malá je prďácká! :wink: kam chodíte plavčit? s miminkama nebo jste byli společně jako rodinka? já chci taky začít s Pepinkou plavat, ale u nás je plavání kojenců až od 3 měsíců, jenže to jdeme na první očkování hexou a taky budem píchat naušničky, takže to budu muset odložit ještě o ten týden... už se na to ale moc těším! dneska jsem už koupila i ty plavací plínky :grinning:
23. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
duch a Martulíku děkujeme chodíme plavat v Havířově zatím jen vaničkujeme a pak pujdem do bazénku :wink: je to uplně žůžo doporučuji :wink: Náušničky jdem píchat až ve 4 měsících plavat se může u nás od 6 týdnu :wink:
23. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek