• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lvíčátka 2009 (23.7.-22.8.)

22. března 2012 
autor
josifek: to plavčo vám moc závidím! já jsem taky chtěla, ale u nás v Mostě nic takového není, ach jo... :frowning2: až plavání od 3 měsíců... taky jsem se ptala u nás u doktorky na naušničky a tam mi bylo řečeno, že až po prvním očkování... tak do toho asi praštíme v jednom
23. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti neboj však se dočkáte :wink: za chvíly to bude 3 měsíce :grinning:
23. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky nejak nestiham tak se omlouvam. :grinning: :grinning: Co tady noveho???
23. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak dnešní noc byla opět super,Nelinka usnula v 19:30 a vzbudila se až ve 4hod. :slight_smile: no a pak už najela na denní režim,kdy se hlásí o jídlo v pravidelných intervalech á1,5-2hod.,ale ted už zase na chvilku spinká :slight_smile:
24. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky děvčatka , u nás bezproblémová nocka malá spinkalaod 20.30hod do 6 do rána a teď už zase chrní :grinning:
24. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
josífku,tak to máš taky fajn,to jsi se taky hezky vyspala.malá jak jsem psala,že usnula,tak byla v postýlce,ale v zápětí řev,tak jsem ju vzala,že asi spát nebude a budem si povídat....omyl,spí mi na klíně a za tričko se drží jak klíště :unamused:
24. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no hold chce být s tebou moje takhle neusne ani na rukách moc nespí, jen chvilkami dříme, ale jak ji položíš do postýlky ,kočárku, nebo na gauč tak spí jak dudek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ona právě taky na rukách křičí a chce položit,pak spinká,ale dneska nějaká změna :grinning:
24. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
my měly taky fajnovou noc (o taťkovi nemluvím, protože ten spí sám v obýváku a má každou noc čuprovou, spí s pejsáčkama a ej mu dobře :grinning: ). Pepinka usnula v půl desátý a vzbudila se v půl pátý, naštěstí se ještě asi hodinku napůl mrskala napůl spala, takže jsme vstávaly před půl šestou... no a pak po papání spinkala ještě 2,5 hodiny! to se mi nestalo ani nepamatuju :dizzy_face: Akorát já jsem ráno už skoro nespala, protože mě už od večera příšerně bolela hlava a já vrták jsem si nevzala prášek... Ale ta válenda v posteli byla bezva :slight_smile: Jinak přes den mi na postýlku taky prdí, v náručí to docela jde, v kočárku jenom venku (doma by to byl hysterák :sweat_smile: ). Teď se mi jí podařilo uhoupat v lehátku, ale nevím na jak dlouho... No, aspoň jsem vám stihla napsat :wink:
24. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,tak jsem zkoušela jak Nelinka pase koníčky...hlavičku držela krásně nahoře a já blbá si nevzala foťák k ruce.Tak jsem pro něj letěla a než jsem došla zpět do pokojíku,tak malá měla ručičku v pusince a spinkala :pensive: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: s Nelinkou jste mě inspirovaly :wink: tak jsem zkusila zase po čase dát Pepinku na bříško, uf... teda to jsem od ní dostala vynadáno! :sweat_smile: to jsem si ani netroufla fotit, protože by mě pukalo srdce pokaždé při pohledu na ten zoufalý uplakaný výraz na fotce :sweat_smile: na bříško jí prostě ne a ne dostat... jinak ale když jí mám na sobě v pololehu, tak hlavičku zvedá pěkně a ani se u toho nevzteká :slight_smile:
24. zář 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk - jj,když leží na mně,tak ji to jde taky na jedničku,ale když ju položím na postel nebo na zem na deku,tak to se ji moc nechce,ale ještě má pořád čas :wink: :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsou Ondrovi 2. měsíce, fotka je v albíčku, posílá všem tetkám velký úsměv

my budeme chodit plavčit od 3 měsíců do vířivky, bazén se bohužel opravuje
24. zář 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ondrášku,gratulujem :slight_smile: a ať je každý den takový usměvavý :grinning:
24. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ondrážkovy vše nej :wink: A pepince táké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ondrášku, všechno nej! Pepinka :slight_smile:

josifku: děkujeme :wink:

duch: píšeš, že je ještě čas na pasení, do kdy asi tak? ani to nevím :sweat_smile:
24. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem četla,tak pasení koníčku by měli zvládat děti ve 3.měsíci,ale jsou to tabulky,každé dítě je jiné,některé to zvládne dřív,jiné později.Takhle je to se vším.Zuby,lezení,chození....u každého dítěte je to jinak....
24. zář 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti do 3 měsíců v pohodě prostě některé dětičky jsou pohodlnější :wink: netřeba nutit mimi si řekne samo, a jen když tak každý den na chvilku na bříško dát poležet i přes pláč, jednak posílí svalstvo a jednat i uvolní kyčle a nejlepší je když je nahaté a po koupání :wink: :grinning:
24. zář 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
i pepince vše nej.... Oja :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
josífek - nahaté a po koupání??? tak to by u nás neklaplo...v pokojíku teploučko,voda teploučká a malou jak vytáhnu z vaničky tak se hned klepe zimou,nohy a ruky studené,že ju raději hned oblíkám ať se mi nenachladí :frowning2:
24. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Duchu to je mi líto malá je v pohodě a tak nám to doporučil doktor že dítko je uvolněné a malá není tak zimomřivá je v pohodě, když tak dám jen bodyčko bez plenky :slight_smile:
24. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dobrý, nám jsou zatím 2 měsíce :slight_smile: jasně, že to budem zkoušet, ale hrotit to nebudu, však každé dítko někdy začne... ale holky, kdyby jste viděly ten hysterák, co spustí na bříšku... to by vám jí bylo taky líto, ach jo...
24. zář 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, tak to "na ostro" by u nás taky neprošlo... z toho bezpráví se stopro počůrá (už jsem to zkusila :sweat_smile: ) a nahatou jí taky nemůžu nechat... v ložnici máme kosu... koupelnu vytopím před koupáním, ale musím jí tam oblíknout aspoň do bodyčka (zbytek dobalíme pak v ložnici), protože tam by pak akorát nastydla
24. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemyslím,že by byla moc zimomřivá,jen po tom koupání.když jsme venku,tak je v pohodě,když nahlížím ostatním do kočárků,tak mám spíš pocit že ju otužuju,podle toho jak mají ostatní ty dětičky zabalené
24. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: taky mi přijde, že některé maminky to s tím oblékáním přehánějí... jak jsem jela s malou na tu ortopedii, tak jsem jí oblékla body s dlouhým rukávem a dupačky (jely jsme v půl deváté ráno - no je pravda, že v poledne se v tom už taky chuděra pekla...) ale zpátky k těm dětičkám... když jsem viděla kolik vrstev sundavaly maminky v té čekárně, tak mi bylo těch dětiček líto - měly i svetry!!! :astonished:
25. zář 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
martulikk - přesně jak píšeš a ještě teplou deku,popř.ten nánožník na kočárku a nejlépe zadělaný že ani to mimčo není vidět,takové už jsem taky potkala.to si pak říkám,co budou dělat až bude zima,to budou sedět doma??
25. zář 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
duch: to máš naprostou pravdu! hlava mi to nebere :unamused:

když už mluvíme o té zimě... začínám se poohlížet po nějakém fusaku, nemáte někdo dobrý tip?
jo a dneska ráno jsem poprvé použila tu odsávačku na nosánek do vysavače... teda to byl fofr! :slight_smile: posadila jsem si Josefínku na postel, hezky jsem jí podepřela dekou a první fáze byla hotová... pak jsem to zapla a jééé, to bylo pláče... no, ale Pepince se hned ulevilo, valila na mě ty svoje velký kukadla a kdyby z toho nebyla tak vyprdnutá, tak by se snad i smála! vypadala opravdu spokojeně :slight_smile: takže už se toho nebojím... jenom mohl výrobce nějak líp domyslet to následné čistění
25. zář 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka, no s oblíkáním souhlasíme raději si vzít věcičky sebou kdyby se ochladilo a né dítko navlíknout jak medvěda
Marti my chtěli fusak od Emitexu a nakonec jsem sehnala levnější a má také funkci kombi a ušetřila jsem 600kč :wink:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3323380&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky vyhlídnutý od emitexu,líbí se mi i ty jejich barevné kombinace.
odsávačku na vysavač používám taky,super věc.nosánek vyčistěný raz dva,malá jen kulí oči a drží,zatím :grinning: jj,to čistění by mohlo být lepší,s tím souhlasím
jinak s tím vysavačem,včera večer řvala u převlíkání a kyž jsem zapla vysavač,bylo ticho :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
josifek: děkuju za fotečku, vypadá to dobře :slight_smile:

duch: je pravda, že Emitex barvama nešetří, aspoň je z čeho vybírat :slight_smile: s tím vysavačem... jak jsem ho zapla, Pepinka ztichla a držela jedna báseň! a tohle mi funguje i u fénu... mám pudlíka a koupání je u nás procedura na 2 hodiny... teda ne jen to koupání, ale včetně česání a fénování... takže Pepinku si dám hezky do lehátka vedle sebe a Dafču si můžu zkrášlovat jak dlouho chci :slight_smile: malá u toho i usne :grinning:
25. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek