• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lysá nad Labem a okolí. Sháním maminky na mateřské

25. listopadu 2015 
@sabi.m Takže prostě raději Lysá :wink: Díky za radu. Budu hledat po novém roce. A když jsme u toho, můžu se zeptat, kam chodíš k doktorovi ty? Taky tu ještě žádného nemám (jako obvoďáka)
30. srp 2011 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezab Jojo, v Lysý jsou myslim všechny fajn :slight_smile: Já chodím k Baumgartnerovi tady v Mladé, dole je doktorka Tauchenová. Doktor vše dost řeší, doktorka je opak a napíše cokoli :grinning: Ale já k němu chodila stejně jen ještě před mateřskou kvůli neschopenkám, tak zatím neřeším :slight_smile:
30. srp 2011 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nějak nám to tady zase umírá :slight_smile: Přece tu není jen tak málo mamin z Lysé a okolí!?
1. zář 2011 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezab Musíme držet téma živý a třeba se ještě nějaká maminka najde:slight_smile:
2. zář 2011 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak holky, jak to tam vypadá se školkama, školama atd? Koukala jsme že v Lysý i Milovicích je nějaký mateřský centrum, který vypadá docela fajn... máte někdo zkušenosti?
2. zář 2011 v 08:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@korcula V Milovicích funguje mateřské centrum www.mcmilovice.cz, které pořádá různé akce a slyšela jsem na něj dost chvály
2. zář 2011 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezab tak toje fajn:slight_smile: a na to v lysý nám třeba taky někdo podá reference:slight_smile:
2. zář 2011 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky.Jsem sice skoro místní,ale potřebovala bych poradit,jestli někdo nevíte o nějakém dobrém fotografovi nebo fotoateliéru.
Mám v plánu nechat kluky společně vyfotit.Zatím je čas,chci počkat až bude Jakub trošku "pevnější" a hlavně držet pořádně hlavičku.
A ještě jedna otázka.Jakub začal pást koníčky když mu bylo 13 dní!!! Teď se den ode dne zlepšuje,ale není to moc brzo.Jurka začal někdy v cca 3 měsících
2. zář 2011 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@nlenka Ahojky. Já bych doporučila fotografku, která nám fotila svatbu. Bydlí u Mladé Boleslavi a je to hrozně milá a sympatická pani. Jmenuje se Lenka Mašková a její stránky jsou www.fotomaskova.cz. Fotí i rodinky, děti a tak, takže by ses s ní určitě domluvila. Co se týče "pasení", tak podle mě záleží na každém prckovi, kdy se na to "cítí". Když to dělá, tak mu v tom přece nebudeš bránit, ne? Kdyby se mu to nelíbilo nebo mu to vadilo, nedělal by to. to je můj, čistě laický názor :wink:
2. zář 2011 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@nlenka taky bych to s tím pasením neřešila...:slight_smile: když se na to to miminko cítí tak to dělá... kdyby na to nemělo, tak to neudělá... ale taky jen muj laický názor
7. zář 2011 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem z Milovic a mám 8-mi měsíční holčičku :slight_smile: ohledně pasení... naše Anežka se snažila zvedat hlavičku, už když ji v porodnici položily na bříško a poprvé opravdu pásla hříbátka ve 20 dnech a dneska je z ní pěkná dračice :grinning: a taky si myslím, že děti nejlíp vědí co kdy dělat
12. zář 2011 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím Vás maminky. Jsem z Milovic - Mladé a mám již 2 letého syna. V těhotenství jsem tu byla hodně, nyní už je času méně. Syn nastoupil nyní do školky a tak je frmol. :wink:

Kdyby jste některá věděla o někom, případně samy jste měly zájem začínám prodávat - likvidovat věci po synovi. Zatím kočárek http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/c15e/kombinovany-kocarek-mutsy-v-maximalni-vybave/ ale i ostatní věci. Kdyby jste měla některá zájem. Aktuálně oblečení 74 - 86, hračky pro roční dítě apod.

@nlenka - my jsme fotili v Nymburce ve Foto Tichý. Sám má děti a umí to. Přikládám Ti pár fotek z prvého focení (už jsme tam fotili 3x).
16. zář 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@korcula - co přesně máš se školkami namysli? Městské školky jsou beznadějně plné. Od 1.9. je otevřená soukromá školka na Topolové www.milischool.cz a jsem s ní naprosto spokojená. Syn nastoupil na celodenní docházku a chodí tam velmi rád.
16. zář 2011 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabi.m @terezab já mám se Šimonovou dobré zkušenosti a to jsme hlavně ze začátku měli problémy (je předčasně narozený a sdědil po mě metabolickou poruchu). Ale co vím, tak je velký problém se nyní někam upíchnout, protože jsou pediatři v Milovicích plní.

Další velký problém byl zubař. Nemohla jsem sehnat dlouho a nakonec jsme skončili na Praze 2.

Obvoďáka mám taky Baumgartnera a je tedy opravdu dost poctivý. No někdy si myslím, že až moc :wink: Ale dá se s ním dohodnout.
16. zář 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@martinamil Já se nakonec zaregistrovala k doktorce Šubrtové do Lysé a jsem spokojená. Je to skvělá, mladá doktorka. Pro prcka budu hledat doktora po novém roce, tak snad někoho najdu. Zubaře mám v Praze a nic na tom měnit nebudu, protože vím, jak se v dnešní době špatně shánějí
16. zář 2011 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@korcula My teď chodíme raději do mc Parníček v Lysé, tedy co se týče cvičení dětí, a je to tam super! :slight_smile:
17. zář 2011 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky já jezdím do Sojovic každý týden na chatu tak ráda poklábosím vždy se tam s dětmi nudíme mám 3letou holčičku a 1 rok starého kluka.
19. zář 2011 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezab Šubrtová je opravdu skvělá k dětské jezdíme do Lysé k paní doktorce Dáňové a jsme moc spokojeni :slight_smile:
21. zář 2011 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@edna01 a nevíš, jestli Dáňová ještě bere pacienty?
21. zář 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lalina11 A jinak jsi odkud?
21. zář 2011 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
nové pacienty Dáňová bere, ti co chodí k někomu jinému a chtěli by přejít tak ne :slight_smile:
22. zář 2011 ve 12:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@edna01 Tak to je fajn, díky za info :slight_smile: Hned po novém roce jí zkusím napsat :wink:
22. zář 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
díky za tipy, asi taky teda zkusíme tu Dánovou:slight_smile:
22. zář 2011 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, po dlouhý době projíždím koníka a co nenajdu :slight_smile: Akorát, že nějak došlo téma? :D Já jsem taky z Milovic a Tomovi budou tři v lednu. Do školky nám ho nevzali, ale do práce už jezdím od jeho dvou let.
Jinak k dr. chodíme k Šimonové a jsem s ní spokojená, nemáme zatím žádný problém. Vše vysvětlí a máme jí kousek, lepší než s nemocným dítkem jezdit bůhvíkam, i když Lysá není samozřejmě daleko.
Obvoďáka máme Baumgartnera a taky nic proti němu nemám. Já jsem s milovickými dr. spokojená. A k zubaři jezdíme na Čerňák.
Mateřský centrum, teď už je to teda rodinné centrum je fajn. Teď jsme tam delší dobu nebyli, hlavně jak bylo léto, tak proč tam být zavření, ale na zimu je herna prima. A když byl malej mimčo, tak jsme chodili na nějaký to cvičení s miminkama a to bylo fajn. Kamarádky tam chodí i na Yamahu a jsou spokojené.
Nevíte jak to funguje v Lysé se Sokolem? Prý je tam taky nějaké cvičení pro dítka.
Tak se tu snad zase některá objevíte :slight_smile: Zatím pá
19. říj 2011 ve 23:36  • Odpověz  • To se mi líbí
a když byl malému rok, tak jsme se byli fotit taky u Tichého v Nymburce a strašně moc příjemný fotograf. Dokonce mi i teď psal, že má nějaké nové aparáty a techniku, takže budou lepčejší fotky :slight_smile:
19. říj 2011 ve 23:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak u nás se zatím stěhování odsouvá, koupě domečku nedopadla.... ale třeba časem se k Vám přiblížíme:slight_smile:
20. říj 2011 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@sonisek Ahojky. Taky jsem z Milovic a teprve v březnu prcka čekáme. Začala jsem chodit k obvoďačce v Lysé a nemůžu si jí vynachválit. Manžel se byl totiž registrovat u Baumgartnera a přišel hrozně otrávenej, tak jsem si raději vybrala Šubrtovou v Lysé.

@korcula Tak to je škoda, ale třeba časem...
31. říj 2011 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , nedávno mě překvapilo, že se psalo, že v Lysé je hrozně špatné ovzduší? Přemýšleli jsme o bydlení v Lysé:frowning2:. Nevíte z čeho to tam je? Díky.
31. říj 2011 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@hojda Já jsem teda žádnou takovou zprávu nezaznamenala. Je fakt, že bydlím 6 km od Lysé, ale nepřijde mi, že by tam byl nějak špatný vzduch. Občas je tam "smrádek" z JZD, ale to je normální :wink:
31. říj 2011 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek