• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lysá nad Labem a okolí. Sháním maminky na mateřské

25. listopadu 2015 
@hojda díky za odkaz. Je fakt, že si tam auta mezi dálnicema cestu zkracují, ale fakt se mi nezdá, že by to tam bylo tak tragické :confounded:
31. říj 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezab jinak jsem z Černého Mostu :slight_smile:
3. lis 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nunik11 já bydlela na Letné a teď jsem v Milovicích :wink:
3. lis 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem z rozdalovic trochu z ruky ale do nymburka to neni tak daleko :slight_smile:
6. lis 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že tu jsou všichni přistěhovalci, že? :D My pocházíme zase od Plzně, pak jsme chvíli byli v podnájmu v Praze a teď jsme tu, ale jezdíme pracovat do Phy.
8. lis 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hojda my bydlíme přímo v lysé u nádraží - myslím, že je tu trochu cítit, že lidé topí na tuhá paliva - ale mě to tedy moc nevadí. Jinak je to tu naprosto perfektní - bydlíme tu od ledna a už bych od sud nechtěla:slight_smile:
8. lis 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr
@sonisek My bydlíme v Milovicích od února a taky už bych neměnila. Jsme u lesa, na konci ulice, takže klídeček. Ani mi ta Praha nechybí. Sice jsem tam jezdila do práce, ale už od konce srpna jsem doma na rizikovém, takže se flákám a akorát chodím na procházky :wink:
8. lis 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezab jak to? něco vážného? Mě se tady vážně líbí - jsem původně z Horních Počernic - tady je to lepší - klídek, bydlíme hned u nádraží - takže spojení super, ale hluk tu z nádraží téměř není - takže si vážně není nač stěžovat:slight_smile:
8. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr ne, to ne. Jen mi nedělalo dobře to dojíždění do práce a pořád jsem kvůli tomu dost špinila, tak mě doktor raději nechal doma :wink: To bydlíte v nějakém rodinném domečku, co jsou tam u nádraží?
8. lis 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezab nn my bydlíme naproti nádraží - jak jsou tam ty nové bytovky. Tak to máš lepší, že jsi doma:slight_smile: Můžem se domluvit a někdy něco podniknout:slight_smile:
8. lis 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr takže jako směr Litol? to klidně můžeme, budu moc ráda. mám neomezené vycházky, takže můžu prakticky kdykoli :wink:
8. lis 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezab jj jako směr litol - ale úplně hned naproti nádraží. Já mám času taky hodně - jen zítra něco mám. Můžu ve čtvrtek, nebo v pátek, nebo příští týden - zase krom středy - to doučuji matiku:slight_smile: můžeme někam vyrazit, nebo můžeš k nám - já mám psa a je trochu blbý, že ho nemůžu nechat doma - jak jsem na mateřské, tak se nenaučil být tu v bytě sám a strašně tu vyje... ale šíleně - je to slyšet široko daleko - tak ho tu moc nenechávám.
8. lis 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Tenhle i příští týden jsem úplně zabitá. Doděláváme dětský pokoj, tak je kolem toho ještě dost běhání. Ale pak ten další týden bychom se mohly domluvit
8. lis 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobře:slight_smile: tak si pak nějak napíšeme:slight_smile: to už děláte pokojík? Ten my teď teprve začínáme - Jiřík byl do teď s námi v ložnici - přeci jen to noční vstávání...
8. lis 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr jj, malujeme obrázky na zeď, příští týden nám přijde pán na čištění koberce a tak :wink: navíc pak letím s mamkou na 2 dny do Anglie, takže toho je fakt dost. Ale pak ten další týden to už bude lepší, tak se určitě ozvu a domluvíme se :wink:
8. lis 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezab do Anglie?? To je moc pěkný:slight_smile: mám tam teď sestřenku - tak jí pozdravuj :grinning: pak se určitě domluvíme :slight_smile:
8. lis 2011 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezab To bydlíte kde? Někde u Kaštanový? My bydlíme kousek pod školou na Mladý, takže do lesa kousek.
Jééé, jak já ti budu závidět ty procházky s kočárkem a miminkem. Co jsme se s kamarádkou nachodily po celých Milkách. A do parku u školy jsme se chodily schovávat před vedrem. My teďka už dost chodíme jen pěšky, kočárek je zahrabanej ve sklepě, ani ho nepoužíváme, malej ujde dost sám. Aspoň se utahá a pak spí :D

Jinak teda mám doma spousty oblečení po malém a nevím co s tím...nechci si všechno nechávat :( Tak kdybyste měly o něco zájem :slight_smile:))
8. lis 2011 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr JJ, jen na 2 dny na nákupy. Na prcky se tam nakupuje úžasně. Mají krásné věci a hlavně za směšné peníze. Už se moc těším :grinning:

@sonisek Bydlíme v Topolové na konci, jak se otáčí autobus. Máš doma ještě i miminkovské věci? Vzhledem k tomu, že čekáme kluka, tak by se třeba něco mohlo hodit :wink:
9. lis 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, pokud by jste některá měla zájem, nebo věděla o zájemkyni prodávám náš kočárek MUTSY Urban Rider s maximální výbavou. Zatáčecí náprava, nafukovací kola, .... do Milovic a okolí jak dělaný.

Kupovaný 05/2009, ale používaný minimálně, protože od 6 týdnů jsem dělala na částečný a od 6 měsíců na plný úvazek, takže jsme víc používali golfky s autosedačkou a od roku hlídala chůva a ta měla dvojčatový kočárek.

Pár fotek tady http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?album=160571 Jinak bydlím u pošty a není problém přijít se podívat.
- podvozek Urban Rider - 4 kolový s nákupním košíkem - zn. DEPEMO,
- hluboká korba - modrá s nánožníkem zn. DEPEMO - používaná 6 měsíců,
- sportovní nástavba s nánožníkem a madlem - modrá zn. DEPEMO - použitá asi 3x,
- sportovní nástavba zn. MUTSY s madlem (bez nánožníku) - barva IceBlue - používaná cca. rok,
- funset zn. MUTSY - používali jsme asi nejvíce. Řídítka se malému líbila,
- board zn. MUTSY - pro druhé dítě,
- Dinner Tray - jídelní pultík zn. MUTSY - použitý asi 2x,
- sluneční stříška - černé barvy zn. MUTSY,
- přebalovací taška - modrá - zn. DEPEMO, nepoužívaná,
- přebalovací batoh zn. MUTSY IceBlue - hodně používaný, je to na něm znát,
- EMITEX šedá froté podložka do kočárku,
- EMITEX zimní fusak Combi Exklusive světle/tmavě modrý - lze použít od narození do 3 let,
- EMITEX světle modrý slunečník,
- pláštěnka na hlubokou korbu, zn. DEPEMO,
- pláštěnka na sportovní sedačku, zn. MUTSY - rozepínací včetně transportní tašky,
- bílá moskytiéra zn. EMITEX,
- přidám prostěradla do kočárku, modrou deku "larisu", Lamaze opici a soba,...

Pořizovací cena kompletu cca. 30.000 Kč - nyní 10.000 Kč
14. lis 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Ahoj Aneto, zdravím z Čelákovic. Když mi s tím kočárkováním vydržíš do července, tak jdeme :sunglasses:
22. lis 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirus84 no tak to se těšíme:slight_smile: čelákovice jsou moc pěkné:slight_smile: kde tam bydlíte? Já tam mám švagrovou a taky tam bydlela babička:slight_smile:
22. lis 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anetadr Bydlíme kousek od Billy, jak tam jsou ty novostavby. Oba s manželem jsme klasické naplaveniny :slight_smile: Já jsem původem ze severních Čech (Děčín) a manžel z východních (Jičín)...Oba dojíždíme vlakem do Prahy do práce, ale Čelákovice bychom neměnili, je tu klid a vše co potřebujeme. Taky se moc těším, až spolu začneme drandit :slight_smile: Určo budeme v kontaktu a domluvíme se, ju? Zdravím..
23. lis 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mirus84 tak tam přesně bydlí i ta moje švagrová:slight_smile: já jsem původně z Prahy - i manžel, ale tam je bydlení dost drahé - do lysé jsme se přestěhovali letos v lednu - a je to tu naprosto úžasné. Zpět do Prahy už bych nechtěla. Manžel taky dojíždí do Prahy do práce, ale ten vlak je super - to je člověk hned v Praze:slight_smile: určitě budeme v kontaktu - tak přeji hodně zdraví:slight_smile: a co nejméně těhotenských neduhů:slight_smile:
23. lis 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem z Milovic. Mám rok a půl starého chlapečka (no, v lednu mu bude rok a půl :slight_smile: a jsem původně z Havlíčkova Brodu. Stěhovala jsem se těsně před porodem,takže docela trpím nedostatkem kamarádek :slight_smile:)) Do centra jsme se ještě nedostali, malej spí 2x denně, tak nám to nějak nevychází :frowning2:
7. pro 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@giannag taky jsem se stěhovala těsně před porodem - až jsem se divila, že jsem z toho neporodila:slight_smile:
8. pro 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: No, byl to mazec,když jsem sama nakládala LEHČÍ věci do auta a vozila jsem je 100km :slight_smile: Pak pro velké přijel náklaďák,ale měla jsem z toho nervy nadranc, aby se něco nerozbilo nebo nezničilo :slight_smile:
8. pro 2011 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nejaka tehule Kolin, Podebrady okoli?
28. pro 2011 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 Ahojky, jsme z POděbrad:slight_smile: a mimčo se narodí v květnu, jen už třetí:slight_smile:
29. pro 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@korcula jeee!! super :slight_smile: my jsme z Pnova :slight_smile: to je kousek :slight_smile: tak muzeme dat nekdy kafe :slight_smile: nebo spolecne povozit kocarky :slight_smile:
29. pro 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@betka20 no jasně, a ty už jsi doma nebo ještě pracuješ? :slight_smile:
29. pro 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek