• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lysá nad Labem a okolí. Sháním maminky na mateřské

25. listopadu 2015 
@korcula jsem doma, mam rizikovou praci :slight_smile:
29. pro 2011 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky! nejste tu někdo od českého brodu nebo nymburka? :slight_smile: já bydlím v Poříčanech
29. pro 2011 v 16:27  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@betka20 tak fajn, taky jsme doma, tak se po novým roce můžeme domluvit a někam třeba zajít...:slight_smile:
29. pro 2011 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí
ok super :slight_smile: tak si sem pisneme :slight_smile: tak hezky novy rok :slight_smile:
29. pro 2011 v 17:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@betka20 můžeme si písnout třeba i do IP:slight_smile: také hezký vstup do nového roku
29. pro 2011 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ok pridam si te do pratel ju?
29. pro 2011 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,jsme z Lysé, a hledáme tu nějaké kamarády na píseček a popovídání. Miška 1.rok Zuzanka 2.roky.
8. bře 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky všem, hledám kamarádky z českého brodu nebo okolí, mám půlročního syna a potřebuje kamarády na hraní a já jejich mamky pro popovídání . díky Věrka a Tomášek
@lilien_photo
9. bře 2012 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@miili a odkud jsi z Lysé??
12. bře 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Jsme skoro na konci,jak se jede na Dvorce.
23. bře 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@miili aha - tak to jste od nás docela daleko - my bydlíme přímo u nádraží. Ale klidně se můžeme někdy sejít:slight_smile:
25. bře 2012 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
To by bylo fajn,moc to tu neznám,ale zas není problém udělat si procházku.Já sem moc nechodím,tak odpovídám asi dost pozdě
7. dub 2012 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@miili to nevadí, že odpovídáš pozdě, jen tam dávej "odpovědět" - narazila jsem na tvou odpověď vcelku náhodou - když tam klikneš na to odpovědět, tak mě to na odpověď upozorní. Tak jak se ti to hodí? Tento týden určitě ne - ve čt a pá jsem ve škole, a dnes a zítra toho už mám taky dost. Tak pak napiš do IP:slight_smile:
10. dub 2012 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Aha,promiŇ,teď by ti měla odpověď dojít normálně snad, nádraží je kousek,už jsem to tu stihla jakž takž projít.
Jak jsi na tom tento týden?
22. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Ahoj,nevím jak uvidím zítra,ale dnes to vypadá,že si moc neodpočinu. Dělám na psychiatrii v Bohnicích.
Když tak ti sem zítra písnu,mám pak víkend denní a potom v týdnu z hlavy nevím,tak se domluvíme třeba ráno.
26. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@miili ok tento a příští týden je to u nás komplikovanější - jak už jsem psala, že jsme hodně u rodičů, kde ani nemám přístup na net - teď jsem jen na chvíli doma a zase tam jedeme. Tak nevím jestli budu odpovídat nějak rychle.
27. črc 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr Ahoj,já mám tento týden taky na akorát tak na dvě věci,mrknu pak jak to mám ten další a pak eventuelně až za těch 14 dní,docela dlouho,co.
31. črc 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@miili V pohodě,až tu budeš tak se prostě ozvi nebo spíš na Malamyska@email.cz či 773481118 já sem moc nejdu,tak abych se pak zas včas ozvala já
31. črc 2012 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@miili já se ozvu - ale teda psát sem mejl a telefon - takhle do veřejné diskuse - to bych raději nedělala - ale nevím jestli to jde nějak vymazat
31. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@miili
@anetadr
Ahoj holky, během února se stěhujeme do Lysé. Vůbec nikoho tam neznáme, ani rodinu tam nemáme. Jen jsme si zamilovali to město a koupili si tam domeček, který si chceme postupně zvelebovat. Mám skoro dvouletou holčičku a moc ráda bych s vámi sdílela dětské radosti i starosti a Evička by měla nové kámoše. Můžeme se k vám připojit?
16. led 2013 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaaca11 no určitě - jen tady v diskusi to teď moc nežije... ale klidně může začít:slight_smile:
16. led 2013 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@anetadr to jsem ráda :slight_smile: Jak dlouho bydlíte v Lysé?
17. led 2013 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabi.m
@terezab
@sabi.m
@korcula
@nlenka

@hedushka
@anetadr
Ahoj,hledám nějakou maminku která by se chtěla kamarádit a chodit na procházky s dětma.Jsem z Káraného teda,ale lysá je kousek a není problém se tam dostat :slight_smile:bohužel maminek s mrňousema je tu málo a žádnou neznám tak zkouším o kus dál :D
21. lis 2014 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
21. lis 2014 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@junysek Ahoj, já jsem z Milovic, mám už 4,5 letého chlapečka a za 5 měsíců čekáme druhý přírustek. Jak máš steré dítko ty? :slight_smile:
21. lis 2014 v 16:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabi.m Tak to gratuluji :slight_smile: já mám 13 měs holčičku :slight_smile: Naše Bára má děti právě moc ráda :slight_smile: tak bych chtěla někoho sehnat kdo by snáma byl venku třeba nebo tak něco :slight_smile:
21. lis 2014 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@junysek no, tak já už se bohužel nechytám. Za prvé Lysá už nebude příští týden aktuální a za druhé už chodím do práce :unamused:
24. lis 2014 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezab Jé to je škoda,já jdu taky za 3 měs. do práce a to mam být ještě 2 roky na mateřské ale peníze potřebujem jako sůl. :( Ale děkuji za odepsání alespoň :slight_smile:
25. lis 2014 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, napojuji se na tohle téma :slight_smile:. Přestěhovala jsem se o Lysé nad Labem a máme třítýdenního chlapečka. Nikoho tu neznám, ale moc ráda poznám. Když budete mít chuť, ozvěte se.
2. zář 2015 v 19:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@normi Ahoj, taky nejsem původem z Lysé, tak tu moc lidí neznám, ale ráda poznám :slight_smile: Mám 14ti měsíční dcerku.
24. zář 2015 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek