• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lysá nad Labem a okolí. Sháním maminky na mateřské

25. listopadu 2015 
@rinka_ ahoj, já mám taky holčičku 14 měsíců a jsem od Nymburka 8o)
24. zář 2015 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi @rinka_ @karich Holky, zkusily jste hledat maminky z okolí přes Seznam uživatelek ("Hledej maminku")? http://www.modrykonik.cz/users_directory/ a jen vykllikáte okres, a pak hledáte u uživatelky uvedené přímo Lysá... Pak stačí napsat jí Interní poštu :slight_smile:
@normi @rinka_ A odkud jste se přestěhovaly?
26. zář 2015 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi

@karich ahojky holky, já jsem z Benátek nad Jizerou a každým dnem se mi narodí mimčo - předpokládáme, že je to chlapeček - pokud je v okolí nějaká maminka, která by chtěla jezdit s kočárkem nebo občas zajít do cukrárny - pobavit se nad kafíčko - tak budu čekat na zprávičku :slight_smile: ...
30. zář 2015 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi @rinka Ahoj holky,nevim,jestli je to aktualni,ale mam 9ti mesicniho nezmara,bydlime v Lyse a klidne nekdy nekam zajdu:slight_smile:
30. zář 2015 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky @rinka_ @karich @jaded, díky za reakce. Pokud byste měly chuť, ráda vyrazím do cukrárny, do parku nebo někam jinam. Byla bych třeba pro pondělí :slight_smile:. Přemýšlím taky, že bych v úterý ráno s malým vyrazila do Babyklubka v Parníčku. Jsem na to zvědavá. @jaded, nemáš s tím zkušenost? @moulinkaa: Ano, zkoušela jsem :slight_smile:. Přestěhovala jsem se z Prahy.
30. zář 2015 ve 21:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@normi Chtela jsem tam vyrazit, ale az ten dalsi tyden...Ja jsem ted na Morave a vracim se ve stredu. Ve ctvrtek jdeme teprve na vitani obcanku,ale pak uz budu mit cas a muzem vyrazit . Tez nejsem rodacka z Lyse :slight_smile:
30. zář 2015 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@karich ahoj, to je moc príma věk, že? :slight_smile: Už se s ní dá domluvit (někdy), sama ťape a taky už pěkně rošťačí :grinning:
@moulinkaa jsem z Malé Hané
@jaded_ jojo, nezmar, plně ti rozumím... A odkud jsi?
@normi nad Babyklubem jsem taky kolikrát přemýšlela, ale to moje dítko je trošku živel. Neumím si ji představit, že by si v klidu sedla a spolupracovala u říkanek. Pro ní by byla lepší nějaká hernička pro malé děti, kde by se vyřádila. A nebo na procházku třeba do toho parku :slight_smile:
30. zář 2015 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojkyy
@jaded_
@normi
@rinka_ jsem taky z Lyse ..:slight_smile: a rada poznam dalsi maminy a spoluobcanky Lyse. Nejmladsi dcerce ted bude 18m rada se k vam pripojim :wink:
1. říj 2015 v 00:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@jaded
@rinka
@yildiz
@karich
omlouvám se za prodlevu v komunikaci, o víkendu jsem skončila na pohotovosti se znětem v prsou a vysokýma horečkama. To jsem dřív netušila, jak je to kojení náročný!
No takže bych navrhovala nějakou procházku třeba příští pondělí. Co vy na to? Pokud je @soda365 už v porodnici :slight_smile:, může se přidat někdy příště - hodně štěstí, ať jde porod jako po másle! :wink:
5. říj 2015 v 10:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@normi v pohode... no tak snad uz je vse v pohode...:slight_smile: ?a bude dobre ...no pristi tyden klidne muzem ...ja chodim nejvic odpolko ale ot jdu zase vyzvedavat starsi ze skolky kolem cca 15h ..ale muzu s mladsi i dopo a to od 9-11h max :slight_smile: tak se muzeme domluvit ...klidne nas muze byt i vice ..:slight_smile:
5. říj 2015 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím, já teď s mrňouskem taky raděj vyrazím jen na chvíli, abychom měli na kojení klid. Jestli dopo nebo odpo nechám na ostatních, můžu se přizpůsobit. Tak uvidíme, jestli se někdo přidá. Fajn den :slight_smile:
5. říj 2015 v 10:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@normi uvidime ...my ted dopol byly :grinning: venku je krasne...i kdyz zatim bez slunka...jj uvidme kdo se prida a taky krasny den
5. říj 2015 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi ahojky, ráda se přidám co nejdřív to půjde - zatím nejsem v porodnici - i když mě od rána pobolívá břicho, ale spíš se mi zdá, že to jsou poslíčci - i když jako prvorodička nemám moc zdání co se bude či nebude dít. Každopádně dnes mám termín porodu a tak zatím čekám co se z toho vyvrbí - pro procházku jsem pro, ale opravdu nevím jestli to bude hned teď to příští pondělí, ale byla bych pro zavedení třeba pravidelných pondělků.. Ocenila bych ve svém okolí maminky s podobnými problémy.. Sice žiji v BnJ už asi 2 roky (předtím Praha) , ale žádné maminky tu neznám - prostě budu ráda za každou milou tvář v dosahu :slight_smile:
5. říj 2015 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@normi Ahoj, moc ráda se přidám :slight_smile: Taky nemám požadavky na čas.
7. říj 2015 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nebyla jsem teď na příjmu. Ale v pondělí bych určo vyrazila. Jen s tím časem - u nás nejde nějak nastavit režim, prcek je fakt nezmar. Někdy je pro nás lepší odpoledne, jindy zas dopoledne. A v kočárku ho udržím max hodinu:slight_smile: Ale to se nějak zvládne:slight_smile: Dyť stačí aspoň na chvilku. A kam chcete? Někam na hřiště nebo tu cukrárnu? Nebo je někde cukrárna s dětským koutek?:slight_smile: @rinka jsem ráda, že v tom nejsem sama, ale zase si říkám, ž v tom Babyklubku by se třeba mohl trošku učit pozornosti...Teda pokud by nás ostatní maminky nesežraly:D Jinak myslím, že soda365 bude teď ráda, že je ráda:slight_smile:
8. říj 2015 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem urcite pro vyrazit:slight_smile:. My se teda teprve szivame a ted po tom zanetu budu trochu potrebovat klid na kojeni (hrozne to boli), takze to nevidim na dlouho, ale tesim se. Uvidime, jake bude pocasi, dala bych treba park u zamku, v pripade deste "baby nalet na cukrarnu". Opravdu to v Lyse jeste neznam, takze netusim, jestli je nekde detsky koutek. @yildiz, bude asi nejlepsi, kdyz si cas reknes ty. Sesla bych se asi nekde na namesti (B.Hrozneho). My bydlime v Litoli, takze dorazim z toho smeru. Snad @soda365 uz neni 2 v 1 a taky se brzo prida :wink:.
8. říj 2015 ve 22:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi okis ja zase bydlim hnedka u nadrazi takze az podejdes podchod jsi u me :wink: takze se pripojim a muzeme vyrazit..:slight_smile:
8. říj 2015 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz bezva :slight_smile:, tak ještě napiš v kolik hodin, uvidíme, jestli se to bude hodit i @jaded. @soda365 se asi přopojí až příště a co @rinka? Je to pro ni daleko? Fajn den :slight_smile:.
9. říj 2015 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi co pondeli odpo? Uvidim jak starsi pujde do skolky a jinak v utery muzu dopo..tak si dame vedet a zatim pockame na vyjadreni ostatnich :wink: taky fajn den
9. říj 2015 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi Kdepak, není to daleko. Bydlím u hřbitova, takže kousek od náměstí i parku. K nádraží taky často s malou chodíme. Teda ona se veze :slight_smile: A v pondělí odpoledne můžu.
9. říj 2015 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja bydlim kousek u nadrazi,tak navrhuju dat sraz tam a pak pujdeme naproti rince :slight_smile: ja bych radsi utery dopo,ale pokusim se i to pondeli odpo :slight_smile:
9. říj 2015 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaded_ a kde presne u nadrazi bydlis? Ja dopo v pondeli nemuzu ale odpo uz v pohode :wink: a muzu az se mala vychrupe to je tak 14-15h
9. říj 2015 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yildiz myslela jsem utery dopo :slight_smile: zitra se pokusim,ale nebude to na 100%. Bydlime v bytovkach u nadrazi.
11. říj 2015 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaded_ oki muzeme odpo v utery aspon na chvili..zitra musim do Prahy takze uvidime jak to vubec dopadne ..ale dame si vedet..
11. říj 2015 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, takže platí úterek? Cca 14:30 u nádraží? Fajn večer :slight_smile:
11. říj 2015 v 19:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj, ráda bych se k vám přidala. Jsem ze Dvorců u Lysé a mám 18 měsíční holčičku. Jen jsem se v té vaší diskusi trochu ztratila, mám pocit, že některé mluvíte o dopoledni a jiné o odpoledni, a taky někdo o pondělí a jiná o úterý... Já můžu kdykoliv :slight_smile:
11. říj 2015 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hedvika_x ahooj ...ja vicemene taky muzu kdykoliv...a take mam mimo jine 18mes princeznu ;) a bydlim-e u nadrazi :wink:
11. říj 2015 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, @yildiz, Adélku - jsme spolu v Březnovkách (i v těch Aktivních). Moc často tam nepřispívám, ale přehled mám :slight_smile: Tak zkusíme zítra odpoledne třeba ten zámecký park? Ve 14:30? Nechci tady nijak nabourávat plány, ale to úterý mi tu zatím vyznívá krajně nejistě...
11. říj 2015 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, já už se v tom taky ztrácím. Reagovala jsem na @yildiz, že může v pondělí odpoledne nebo v úterý dopoledne... Tak jsem navrhla to úterý dopoledne. Mně by se hodila tak desátá, ale souhlasím s návrhem @normi, takže můžu i v těch 14:30. Dnes bohužel nemůžu, ale není všem dnům konec. :slight_smile:
12. říj 2015 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem taky reagovala na minule zpravy..a ted uz nevim kdo se chtel sejit a byla rec o pondelli tak jsem psala...ale dneska muzu az odpo a asi na chvili.. mam holky trochu chlazene ...tak na delsi prochajdy to neni a muzu dneska taky az odpol ted sedim u dr tak dopol to urcite nedam..jinak muzu taky kdykoliv :slight_smile:
12. říj 2015 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek