• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lysá nad Labem a okolí. Sháním maminky na mateřské

25. listopadu 2015 
Ahoj holky, taky se v tom uz motam :slight_smile:. Ja se prizpusobim. Zitra v 10h by tedy mohli vsichni a hodi se vam to lip? Reagovala jsem predtim na prispevek @yildiz, kde psala o Praze.
12. říj 2015 v 09:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@normi Mne ano. Pripadne i tech 14:30 :slight_smile: A uz je lip?
12. říj 2015 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jakš takš, děkuju :slight_smile:. Dnes dobírám antibiotika a už mám i víc mlíčka. Bolí a pálí to ale pořád pekelně, což mě trošku znervozňuje. Přemýšlím, jestli zajít ještě k nějakému doktorovi, aby to zontroloval, nebo si pozvat třeba laktační poradkyni...dám tomu ale ještě chvilku čas.
12. říj 2015 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi A co ti radili,krome tech antibiotik?
12. říj 2015 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaded často kojit, příp. odsávat, masírovat v teplé sprše (zatvrdlinu tam pořád ale trochu mám), studené po kojení, mazat bepanthenem, obklady z tvarohu. Přemýšlím ale, jestli to kromě zánětu nejsou třeba nějaké kvasinky, protože to opravdu pekelně pálí.
12. říj 2015 v 11:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi Tak zítra pokecáme, já to měla třikrát, ale naštěstí bez horeček....takže bez antibiotik. Ale bolest to byla jako kráva:(
12. říj 2015 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, tak to sis tedy užila! Ok, zítra pokecáme.
12. říj 2015 ve 12:07  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já se zítra asi nebudu moct přidat. Budeme mít návštěvu a teď ještě nevím v kolik přesně přijede. Ale tak je jasné, že nás je víc a všechny se najednou asi nesejdeme. Tak se snad přidám příště.
Jinak @soda365 už před týdnem porodila chlapečka! Moc gratuluji! :slight_smile:
12. říj 2015 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rinka_ to nevadi,tak jindy,zase si napiseme :slight_smile: @soda365 gratuluju,cetla jsem denicek. Mazec,hlavne,ze jste zdravi. @normi a @yildiz tak co zitra? 10 nebo 14.30? Ja radsi 10.@hedvika_x a jak to vypada s tebou a uterkem?
12. říj 2015 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja muzu, ale s tim dopolednem to neni jiste - mam dite, co bezne do deviti, desiti rano vyspava :slight_smile: Tak kdyz nedorazime, znamena to, ze jsme jeste v perinach :grinning:
12. říj 2015 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaded_
@hedvika_x holky ja bych taaak rada slaaaaa....ale dneska si me nechali v nemocnici takze tady asi tak tyden budu ? :frowning2: tak si uzijte prochajdu a ja se pripojim pristeee
12. říj 2015 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hedvika_x zavist nejvetsi. Mne spi od osmi do jedenacti vecer a to bez legrace :frowning2: tak uvidime,co @normi s tim casem. @yildiz jakto? :-\ tak at je vse v poradku!
12. říj 2015 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, takze jestli jeste nejsem uplne vykojena :slight_smile:, vypada to, ze budeme zitra zatim 3. Pojdme to zkusit na tu 10. Sesla bych se nahore u nadrazi v Lyse (smerem do mesta). Treba tam, jak jsou automaty na kafe, kdyby nekdo dorazil driv, tak at nezmrzne na vetru venku.
12. říj 2015 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yildiz moc drzim palce, at je dobre a @soda365 velka gratulace, doufam, ze se brzy pridas :slight_smile:.
12. říj 2015 v 19:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaded_
@normi no jsem tady hlavne na odpocinku... Mam klidovy rezim...:wink: no uvidime co reknou zitra dr..a pristi tyden se k Vam pridam :slight_smile: zitra si to uzijtee
12. říj 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
12. říj 2015 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@normi OK. Ale necekejte na mne, bud tam v 10 budu nebo ne, fakt nevim, jak se zitra probudi.
12. říj 2015 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, děkuju všem za gratulace. Jsem ráda, že jsme už s Tadeáškem doma.. Pokusíme se k Vám přidat co nejdřív to půjde, ale přiznám se, že dřív než příští nebo přes-příští týden to nevidím.. Ale dojde na to děvčata, jen se musíme trošku aklimatizovat a zvyknout si na sebe - jistě chápete jak to myslím.
13. říj 2015 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaded moc se omlouvam, budu tam v 10:15
13. říj 2015 v 09:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok,ja uz jsem tu. Zmrzla jak h....:slight_smile:
13. říj 2015 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc doporučuji :slight_smile:
5. řemeslný jarmark v Lysé nad Labem: http://www.kamsdetmi.com/detail.html?id=47628
16. říj 2015 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rinka_ díky za tip, slyšela jsem, že jarmark stojí za zastavení, bohužel jsme ale nebyli v sobotu v Lysé.

V úterý jsme nakonec vyrazily jen s @jaded_ (a dětmi) a zvolily jsme místo procházky teplé posezení :slight_smile:. Bylo to moc fajn, když budete mít chuť, vyražte příště s námi.
18. říj 2015 v 19:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, na zitrek zvazujeme Babyklubko (v 9h) nebo prochazku s obcerstvenim v cajovne (kolem poledne). Kdybyste se nekdo chteli pridat, ozvete se :slight_smile:.
19. říj 2015 ve 20:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v září jsme se přestěhovali do Mochova a nemám tu moc známých. Rádi bysme se k vám s Kubíkem (2r.) někdy přidali :slight_smile: Jen nemůžeme v úterý a ve čtvrtek dopoledne, to jsem v práci.
19. říj 2015 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak jste se rozhodly? Do Babyklubka bych nešla, malinká půjde na očkování, tak se teď kolektivu raději budeme vyhýbat. Ale určitě bych ráda slyšela reference :slight_smile: Procházky bychom se na chvilku zúčastnily.
20. říj 2015 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rinka_ domluvily jsme se, ze si dame vedet rano, napisu :slight_smile:.
20. říj 2015 ve 02:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,maly celou noc nespal,takze babyklubko nestiham. Mozna prochazka,ale spis az po obede nekdy...jsme oba ko :frowning2:
20. říj 2015 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaded_
@rinka_
Holky, tak ve 14h?
Pohodove rano :wink:
20. říj 2015 v 07:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@normi OK :slight_smile: Kdyb neco,ozvu se
20. říj 2015 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, to bychom měly taky dorazit
@jaded_ to je ale čísílko! :slight_smile:
@petramarkova taky se dnes odpoledne přidáte?
20. říj 2015 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek