Lysá nad Labem a okolí. Sháním maminky na mateřské

Zdravím všechny, sháním maminku z Lysé nad Labem nebo okolí ke společnému trávení mateřské dovolené. Není tu někdo takový? Mám dvouměsíčního syna a pejska, oba mají rádi procházky🙂
normi
12. říj 2015
Ahoj holky, taky se v tom uz motam 🙂. Ja se prizpusobim. Zitra v 10h by tedy mohli vsichni a hodi se vam to lip? Reagovala jsem predtim na prispevek @yildiz, kde psala o Praze.
jaded_
12. říj 2015
@normi Mne ano. Pripadne i tech 14:30 🙂 A uz je lip?
normi
12. říj 2015
No jakš takš, děkuju 🙂. Dnes dobírám antibiotika a už mám i víc mlíčka. Bolí a pálí to ale pořád pekelně, což mě trošku znervozňuje. Přemýšlím, jestli zajít ještě k nějakému doktorovi, aby to zontroloval, nebo si pozvat třeba laktační poradkyni...dám tomu ale ještě chvilku čas.
jaded_
12. říj 2015
@normi A co ti radili,krome tech antibiotik?
normi
12. říj 2015
@jaded často kojit, příp. odsávat, masírovat v teplé sprše (zatvrdlinu tam pořád ale trochu mám), studené po kojení, mazat bepanthenem, obklady z tvarohu. Přemýšlím ale, jestli to kromě zánětu nejsou třeba nějaké kvasinky, protože to opravdu pekelně pálí.
jaded_
12. říj 2015
@normi Tak zítra pokecáme, já to měla třikrát, ale naštěstí bez horeček....takže bez antibiotik. Ale bolest to byla jako kráva😞
normi
12. říj 2015
Uff, tak to sis tedy užila! Ok, zítra pokecáme.
rinka_
12. říj 2015
Ahoj holky,
já se zítra asi nebudu moct přidat. Budeme mít návštěvu a teď ještě nevím v kolik přesně přijede. Ale tak je jasné, že nás je víc a všechny se najednou asi nesejdeme. Tak se snad přidám příště.
Jinak @soda365 už před týdnem porodila chlapečka! Moc gratuluji! 🙂
jaded_
12. říj 2015
@rinka_ to nevadi,tak jindy,zase si napiseme 🙂 @soda365 gratuluju,cetla jsem denicek. Mazec,hlavne,ze jste zdravi. @normi a @yildiz tak co zitra? 10 nebo 14.30? Ja radsi 10.@hedvika_x a jak to vypada s tebou a uterkem?
hedvika_x
12. říj 2015
Ja muzu, ale s tim dopolednem to neni jiste - mam dite, co bezne do deviti, desiti rano vyspava 🙂 Tak kdyz nedorazime, znamena to, ze jsme jeste v perinach 😃
yildiz
12. říj 2015
@jaded_
@hedvika_x holky ja bych taaak rada slaaaaa....ale dneska si me nechali v nemocnici takze tady asi tak tyden budu ? 😞 tak si uzijte prochajdu a ja se pripojim pristeee
jaded_
12. říj 2015
@hedvika_x zavist nejvetsi. Mne spi od osmi do jedenacti vecer a to bez legrace 😞 tak uvidime,co @normi s tim casem. @yildiz jakto? :-\ tak at je vse v poradku!
normi
12. říj 2015
Ahoj holky, takze jestli jeste nejsem uplne vykojena 🙂, vypada to, ze budeme zitra zatim 3. Pojdme to zkusit na tu 10. Sesla bych se nahore u nadrazi v Lyse (smerem do mesta). Treba tam, jak jsou automaty na kafe, kdyby nekdo dorazil driv, tak at nezmrzne na vetru venku.
normi
12. říj 2015
@yildiz moc drzim palce, at je dobre a @soda365 velka gratulace, doufam, ze se brzy pridas 🙂.
yildiz
12. říj 2015
@jaded_
@normi no jsem tady hlavne na odpocinku... Mam klidovy rezim...😉 no uvidime co reknou zitra dr..a pristi tyden se k Vam pridam 🙂 zitra si to uzijtee
jaded_
12. říj 2015
@normi OK 🙂
hedvika_x
12. říj 2015
@normi OK. Ale necekejte na mne, bud tam v 10 budu nebo ne, fakt nevim, jak se zitra probudi.
soda365
12. říj 2015
ahoj holky, děkuju všem za gratulace. Jsem ráda, že jsme už s Tadeáškem doma.. Pokusíme se k Vám přidat co nejdřív to půjde, ale přiznám se, že dřív než příští nebo přes-příští týden to nevidím.. Ale dojde na to děvčata, jen se musíme trošku aklimatizovat a zvyknout si na sebe - jistě chápete jak to myslím.
normi
13. říj 2015
@jaded moc se omlouvam, budu tam v 10:15
jaded_
13. říj 2015
Ok,ja uz jsem tu. Zmrzla jak h....🙂
rinka_
16. říj 2015
Moc doporučuji 🙂
5. řemeslný jarmark v Lysé nad Labem: http://www.kamsdetmi.com/detail.html?id=47628
normi
18. říj 2015
@rinka_ díky za tip, slyšela jsem, že jarmark stojí za zastavení, bohužel jsme ale nebyli v sobotu v Lysé.

V úterý jsme nakonec vyrazily jen s @jaded_ (a dětmi) a zvolily jsme místo procházky teplé posezení 🙂. Bylo to moc fajn, když budete mít chuť, vyražte příště s námi.
normi
19. říj 2015
Ahoj holky, na zitrek zvazujeme Babyklubko (v 9h) nebo prochazku s obcerstvenim v cajovne (kolem poledne). Kdybyste se nekdo chteli pridat, ozvete se 🙂.
petramarkova
19. říj 2015
Ahoj holky, v září jsme se přestěhovali do Mochova a nemám tu moc známých. Rádi bysme se k vám s Kubíkem (2r.) někdy přidali 🙂 Jen nemůžeme v úterý a ve čtvrtek dopoledne, to jsem v práci.
rinka_
19. říj 2015
Ahoj, tak jak jste se rozhodly? Do Babyklubka bych nešla, malinká půjde na očkování, tak se teď kolektivu raději budeme vyhýbat. Ale určitě bych ráda slyšela reference 🙂 Procházky bychom se na chvilku zúčastnily.
normi
20. říj 2015
@rinka_ domluvily jsme se, ze si dame vedet rano, napisu 🙂.
jaded_
20. říj 2015
Holky,maly celou noc nespal,takze babyklubko nestiham. Mozna prochazka,ale spis az po obede nekdy...jsme oba ko 😞
normi
20. říj 2015
@jaded_
@rinka_
Holky, tak ve 14h?
Pohodove rano 😉
jaded_
20. říj 2015
@normi OK 🙂 Kdyb neco,ozvu se
rinka_
20. říj 2015
Dobře, to bychom měly taky dorazit
@jaded_ to je ale čísílko! 🙂
@petramarkova taky se dnes odpoledne přidáte?

Začni psát odpověď...

Odešli