• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Lysá nad Labem a okolí. Sháním maminky na mateřské

25. listopadu 2015 
@normi, @jaded_ Ahoj holky, my už to asi nestihneme. Vstávaly jsme před chvilkou. Malou bolí zoubky a byla celou noc vzhůru.
3. lis 2015 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky, přijďte zítra na přednášku Jak nezešílet z mateřství do RC Parníček. Budeme si povídat o náročném období mateřství. Časopis Miminko nám věnoval ukázkové výtisky, které vám přivezeme :slight_smile:
24. lis 2015 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den, nechtěl by někdo po odpolednech kočárkovat? Spíše Lysá nad Labem, bydlíme tu přes dva roky, ale mnoho lidí tu zatím neznám, tak kdyby chtěla nějaká mamča pokecat, nachodit nejaký ten kilometřík, byla bych ráda:slight_smile:
25. lis 2015 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @petam85, moje malá už moc v kočárku být nechce (pokud nespí), ale na kratší vycházky bychom se přidaly :slight_smile: Odkud jsi? My bydlíme u obchodky.
25. lis 2015 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @normi a @jaded_, jak se vám líbí Babyklubko?
25. lis 2015 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rinka_ ahojky, bydlime za nadrazim v tech novych zastavbach, vsak ja taky nechodim dlouhy trate, spis jen couracky po meste:slight_smile: ja bych byla rada za spolecnost, tak se muzem domluvit a vyrazit:slight_smile:
25. lis 2015 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petam85 Třeba zítra u lékárny Dr. Max? Nebo v teple na nádraží. A v kolik?
25. lis 2015 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@rinka_ treba 14 hodina u dr maxe?:slight_smile:jestli muze byt?
25. lis 2015 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petam85 Dobře, tak zítra :slight_smile:
25. lis 2015 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidali bychom se - též na krátkou prochajdu, ty delší už nedáváme. Ale jsme nemocní a na Moravě:( Tak třeba příští týden se přidám. @petam85 to jsme sousedky:slight_smile:
25. lis 2015 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaded_ urcite:slight_smile: taky z vichrovky??
25. lis 2015 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj @jaded_, taky jsme byli nemocní. A zlobily zoubky, ale už je líp. Tak přeji brzké uzdravení!
25. lis 2015 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek