• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Tak holky, doufám, že mě budete některá následovat a nebudu si tu povídat jen sama pro sebe :grinning: . A nezapomeňte, samý pozitivní zprávičky :wink: Né, už bylo vážně načase a pokud se tu objeví Miška, zdravím a děkuji za otevření očí ve správnou chvíli :sweat_smile: Tak čekám na novinky od vás už na těchto stránkách!!! :sunglasses: Všechny zdraví Kristýna...tady Luciienka....pěkně těžký vymýšlet tu jméno, co jsem zadala, to už někdo měl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. kvě 2009 ve 22:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat? Nevím jestli to není pokračování nějakého tématu, tak abych nerušila diskuzi :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, tak je to pokračování, ale klidně se přidej :wink: Seš snažilka? Já chodila na jinou diskuzi, ještě s jinýma holkama a teď se přesouváme, doufám tedy, sem :grinning:
12. kvě 2009 ve 22:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Luci, tak já už jsem tady :slight_smile: Jen jsem si do nicku musela přidat číslo, protože Lendula už tady na koníkovi je registrovaná :sunglasses: a já to nejsem. Jsem zvědavá, kdy se tu objeví další holky. Přeji ti hezký den.
13. kvě 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Ahooooj na novým, díky Kristýnko žes to tady založila - si budu muset ještě zvyknout na nový jméno. Ale je to úplně jedno, stejně je to nick. :slight_smile:
13. kvě 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už se též připojuji. Budeme muset stejně občas juknout na staré stránky, jestli zbývající holky našly tuhle adresu. Kristýnko vlastně lucko, díky za založení. Bude to tady lepší, tady je to veselejší a dýchá to tady novým začátkem - tak snad budeme ty" májovky". :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, teeda vy jste ranní ptáčata :grinning: To já teprve rozlepila oči :grinning: Dnes mi konečně úplně skončila ta mrcha, už bylo načase :angry: Tak teď to nechám osudu, uvidíme, zda se zadaří, či ne :wink: Beru calibrum baby plan a občas si uvařím kontryhelový čaj. Co vy? :sunglasses:
13. kvě 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda teď jsem koukala, kdo je to jajulda, jája co :wink: No jo, nový nicky :grinning:
13. kvě 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás holky, vymysleli jste to dobře :wink: je fajn být snažilkou. I když budeme se pokoušet asi až za měsíc, ještě počkám asi na 1 ms. Ale už se těším, že některé z vás se brzy zadaří. Mějte se ahoj
13. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, já nemohla být jája - ta už je a tak jsem Jájulda. Ten cvrček s tebou na fotce je tvoje holčička? My už to taky zkoušíme.Tento měsíc jím ten Femibion a pak přejdu buĎ na calibrum baby plan nebo mamavit.
Je fajn, že už je nás tu tak dost.
13. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Žanetko a Jájo, jak už jsem psala, my snaženíčko první měsíc, jako tento :sunglasses: Na fotce je dcera Karolínka, 4 roky, momentálně nemocná :unamused: Na oběd si usmyslela řízky, tak musím jít vařit :grinning: Nechcete si sem hodit taky fotečky? Ať vím, jak vypadáte :sunglasses: Ale je to na každým...někdo chce a někdo ne :dizzy_face: Tak Jájo, tfuj tfuj , ať se zadaří...
13. kvě 2009 v 10:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teeda Ivi, teď jsem si přečetla tvoje motto :grinning: Na lidech mám úplně to samý motto :grinning: Vážně
13. kvě 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahij tak tě zdravím snažilko! Dnes jsem se přesunula sem za tebou :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Vendísku ahooj :grinning: To se to tu rozrůstá, tak co, jak je? :wink: Jdu vařit a pak jedeme pryč, tak tu budu až navečer tak pá :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, mě nejde ta fotka uložit. Ach jo. Vítám Vendýska. Já za chvilku pojedu z práce pro malýho do školky. Luci, ať se Kája co nejdříve uzdraví. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooooooooooooooooooj holky!!!!!!!Máte mě tu!!!J8 to našla!!!!To jsem dobrá!!!!Jinak nám psala redakce z potratu,že si můžem založit stránky u nich,že nám je vytvořej!!Co vy na to???? :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu vařit a juknu jsem odpoledne co a jak!!!Kdo nám tu ještě chybí???
Co s těma bývalýma stránkama??Zůstanem tady a nebo si necháme od redakce založit novou diskuzi???
Jooo a na fotce jsem já a můj manžel!!Netváří se zrovna dobře :wink: Ale jinak vypadá líp :grinning:
13. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tady, Bára ale teď nově pod Safira.B. Až dnes jsem se mrkla na net. Jinak akorát jsem přišla od kosmetičky s novým upraveným obočím a krásnýma novýma nehta.Tak jsem si udělala radost. Jak budu vědět jak tak sem hodím fotku mě a mojehto muže ze svatby.
13. kvě 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru vítám Tě!!Hezky se tu scházíme!!To je moooc fajn!!Že jsme se neopustili a budem si dál písat!!! :wink:
Co bych bez Vás dělala,už jsem na V8s zvyklá a pro každou radu jdu za váma!!!Kristýnce-Lucince patří velký dík za vytvoření stránek :wink:
13. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem neodolala a zase sem jukla :sunglasses: Teda Bára si udělala radost coo :grinning: To se někdo má :slight_smile: Piškotku ty si taková mladá žabka na té fotce :grinning: JJ, teď jsem to tam četla na těch bývalých stránkách, že nám tam udělají novou diskuzi....ale jak chcete, tady jsou fotky, smajlíky, myslím celkově lepší orientace a neposouváš jen myší nahoru a dolů po jedné stránce jako blázen :grinning: Tam je to takové moc jednoduché, dle mě tedy :sweat_smile: Ale svůj účel to splnilo...všechna čest
13. kvě 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nevím mě se to líbí i tady. Je to tady díky smailíkům veselejší. Piškotku a Báro, konečně jste se ozvaly. Mě ta fotka nějak nejde dát. No budu to zkoušet dál.
13. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se přiznám,já neumím zmenšit obsah fotky. :angry: :angry: Tak nevím.
13. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malaj byl ve školce tak jsem měla taky svůj den! Velký nákup, úklid, nový nehtíkya teď čekám kolegini z páce na kafe. Ze školky ho vyzvedne babička a jdou na bazén tak mám fakt volnej den. :grinning: A já bych zůstala tady je to tady uspořádaný, máme fotečky, smajlíky. :wink:
13. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bych taky zůstala tady. Budou tu přibývat stránky a nebudeme muset jezdit po jedné stránce nahoru a dolů. Zítra jdu na kontrolu na gyn po šestinedělí, tak na mě myslete, ať je vše ok :wink: . Jinak název Májovky je super, ikdyž my s tím snažením nevím nevím, kdy začneme :sunglasses: Ale myslím, že to je jedno....tak zatím páčko
13. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dokázala jsem to, jsem to ale šikulka.Mám už fotečku, ale byla to fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ikdyž je to úplně jednoduché. :grinning: :grinning: To je se mnou moje sluníčko Daňulka.
13. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka - rozhodně jsem pro zůstat tady - můžeme sem dát fotky, ultrazvuky, je to propracovanější. I když nechci plivat na "starý web" splnil svoji roli beze zbytku a já jsem za něj vděčná. Ale i ty forky a smajlíci jsou pozitivnější a je to jinej začátej než šedej podklad pod textem :sunglasses: Už jsem v pracovním procesu tak není moc času na vysedávání u netu :angry: držte se holky ! :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem taky pro zůstat tady!!Je to tu fajn!!
Jinak holky zatim jsem to nedostala,ale nechci nic zakřiknout,ale možná se zadařilo :slight_smile: !!Uvidíme v pátek jestli do té doby vydržím bez testu!! :grinning:
Manžel je přesvědčenej,že jsem a máma řiká ty si těhule máš úplně jiný oči a to jsem ji nic neřikala!!Tak uvidíme!!!!Strašně moooc na mě myslete!!!
13. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, já tě obdivuji, že chceš čekat až do pátku. Udělala bych si test hned zítra ráno. Přiznám se jsem zvědavá jak opička jestli ti to vyjde:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to tady lepší s těma fotkama líp se orientuji a aspoň vím jak vypadáte. Akorát mě tady otravuje kocour strašně se mu líbí když píšu si lehnout před klávesnici a bránit mi v tom abych vám napsala :grinning: .Je to darebák. V pátek jdu na kontrolu tak doufám,že to bude dobré a ještě me nachá doma po dvou týdnech se mi do práce a jako zdravotní sestře ještě moc nechce na tělo je to tam záhul. Fotku do profilu mi pomůže dát manžel jsme na tady tyto věci trochu blbá :slight_smile:
13. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, držím pěsti pro štěstí! Jsem zvědavá.......
13. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No piškotku budu na tebe strašně moc myslet a moc ti to přeji a nám všem taky já se zatím snažit ještě nemůžu ještě jsem nedostala 1MS, ale už at ji mám za sebou a hned upsnu na manžela myslím, že bude takdy rád :slight_smile: Držím pěstičky, existují testy, které to zjistí už 8den od otěhotnění tak si ho udělej já jsme tak na to přišla poprvé jiné mi to neukázaly a ten ano. Držím pěstičky moc moc. A jak tak koukám hodně z vás už aspoň jedno dítko má.
13. kvě 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek