• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Aha tak tak to funguje? Já jen, že jsem někde četla, že Ovu testy jsou celkem drahé a když bych to měla zkoušet třeba 3-4 dny po sobě... :fearful: :fearful: :fearful:
Pištkotku můžeš začíst s tou doktorskou postupkou. Už jste na to dvě. :wink: :wink: :wink:
Luciienko, ten utrogestan se dává na začátku těhu. Dřív to nemá smysl. Četla jsem o tom a ptalal se i doktora. Má to význam až když otěhotníš. Dřív ne. Proto jsem se divila, že to některým hokám doktoři nasadili už teĎ. :confounded: :confounded:
22. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tan Utrogastan beru od 16-25 dne cyklu! A jak zjistím že jsemtěhu tak zase a to až do konce 12tt!!! Tak mi to řekli!! Hele ta Dr. tam zase nebyla, byl tam nějakej jinej Dr. tak se chci domluvit přímo s ní, tak ji zavolám v pondělí!! Jo tak jsme od sebe o 10 dní!! Porod asi 30.1.!!!! Ale podle mě 27.1 ( to jsme se snažilkovali)!!! :grinning: :grinning: :grinning:
22. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu budit Daňulku a pojedu nakupovat. Přeji vám hezký víkend. Zítra jsem u našich a v neděli chceme jet do ZOO Lešná. Tak uvidím, jak budu mít čas. Mějte se hezky a těhulku užívejte si tu nádheru :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko!!!Ty jo tak to jsme od sebe opravdu kousíček!!To je bezva :wink: Teď to jen musíme zdárně dotáhnout do konce!!Ale ono to půjde musíme věřit!!!Tak až budeš vědět kdy půjdeš k doktorce,tak dej vědět ju??
Lucinko co ATB??Nasadila si je,nebo čekáš co bříško??
Jajuldo užij si víkend a hlavně ZOO,zatim papa :sweat_smile:
22. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jste se rozepsaly :slight_smile: ! Máme doma firmu a rozkopali elektriku a vypli mi PC, tak jsem se k tomu několik hodin nedostala. Jsem už jako narkoman, úplný závislák na PC. Je fakt, že když jsem na nemocenské, tak je to jediné spojení se světem.
Už nevím, která jste se mě ptala na délku po revizi, ale v pondělí to bude osmý týden od první revize a sedmý týden od druhé revize. Už minulou sobotu to vypadalo, že by mohla dorazit. Pobolívalo mě bříško, ale nic nepřišlo. Je pátek a ani náznak, že by mohla dorazit. ¨V pondělí asi budu volat doktorovi, co se mnou!
Jinak já měla utrogestan napsaný taky, než jsem měla jít na inseminaci, podporuje to tvorbu děložní sliznice a uhnízdění plodu.
22. kvě 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě tohle! Vždycky zapomenu, co jste všechno psaly a na co jsem chtěla odpovědět :grinning: !
Taky jsem si koupila ovu test stál mě 51 Kč! Nikde jsem se nedočetla, kolik toho tam je, takže předpokládám, že jen jeden. Takže abych bezpečně zjistila ovulaci, budu si jich asi muset koupit více, že? Chápu to dobře? :grinning:
22. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já antibiotika od zítra, doufám, že mi to neublíží, jestli budu těhu :unamused: Páč jsme to tento týden "valili" o sto šest :grinning: U nás je pěkně hnusně, jdu se dívat na tv, tak se mějte
22. kvě 2009 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!Tak si v pondělí zavolej k doktorovi a uvidíš!!Nevim jak to přesně je,jestli se Ti ta doba náhodou díky druhé revizi neprodloužila!!!
Jinak k ovu testu!!Těch si musíš koupit víc!!Já jich měla doma nakoupeno 6 a 12 den začla jednou denně testovat!! :slight_smile:
Lucinko jsou to jen ATB na 4 dny,tak by snad neměli být tak silný a kdyby si byla těhu,tak by mimču snad nevadili!!!
Tak zatim papa a dobrou,jdu se válet k telce :grinning:
22. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mám chvilinenku časíku a tak píšu. Jáji určitě zavolej v pondělí k doktorovi, sedm týdnů to je dost. Ale zase žádná hrůza. Holky já myslím, že když se člověk snaží od těch 12-16 dnů tak by to mohlo vyjít. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: nebo ne? Nechce se mi kupovat ty ovu testy.
Tak se zatím mějte papa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. kvě 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldu podle Dr. je největší pravděpodobnost otěhotnění od 10-18 dne!!! :slight_smile: Jinak ATB by neměli vadit protože prvních 11 dni po oplození se jen rýhuje a až pak se spojí v děloze!! Mě Dr říkala že v prvních 14 dnech prcka vůbec neovlivňješ!!! Až pak!! :wink: :wink: Jinak u nás včera byla bouřka ale jinak nic a teď je krásně!! :grinning:
23. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!U nás je celkem hezky jen fouká studenej vítr,ale jinak to jde!!
Jajuldo!!Tak si ty ovu testy nekupuj a jak píše Vendulka nejvíc se snažte mezi 10-18 dnem a to by bylo aby se to nepovedlo!!! :wink:
Vendulko jak je??Doufám,že dobře!!Tak si užij víkend a pořádně si odpočiň!!!
Tak zatim papa a hezký víkend!! :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Piškotko, jo je dobře jen ty prsa občas pěkně bolej!! :wink: Jinak manžel štukuje zeď, tak nás čeká velkej úklid!! Ale zítra budem relaxovat!! Krásný víkend všem :grinning:
23. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak my jedeme k rodičům. Zítra mám svátek, tak jdeme slavit :slight_smile: . Jinak MS zatím nikde :frowning2: . Tak hezký víkend, holky!
23. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky tak nejdřív přeji všem JANIČKÁM vše nej nej k dnešnímu svátku!! :wink: :wink: Jinak ode dneška beru ty antibiotika, bříško mě totiž stále pobolívá :frowning2: Ke všemu je mi druhý den na zvracení, jsem jakási unavená a mám motanice hlavy...tak se buď zadařilo, nebo na mě něco leze :astonished: Dnes máme u nás dětský den, tak vařím, ať můžeme vyrazit, jen jsem vás chtěla pozdravit :sunglasses: jak se mají "naše" těhulky?? :wink: A co ostatní, nějaké novinky?? Tak pa a příjemnou neděli :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se taky připojuju k přání všem Janičkám! Jinak u nás pořád stejně jen jsem pořád nafouklá jak balón ! :sweat_smile: U nás svítí sluníčko tak vyrazíme odpoledne ven. :slight_smile:
24. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!Taky se přidávám vše nej nej nej k svátku všem Janičkám!!! :wink:
Lucinko,že by se zadařilo,když máš takovýhle problémy???Budu moooc držet palečky ať najdeš na těhu testu// :wink:
Tak já razim,venku je náááádherně,tak s manželem vyrážíme na výlet!!!Normálně holky,chtěli jsme jet podívat se do jeskyň a tam je těhulým vstup zakázán nebo se jim to spíš nedoporučuje,tak máme po a jedem někam na zámek :slight_smile:
Zatim papa a krásnou neděli :slight_smile:
24. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak především, díky za přáníčka :grinning: ! Včera jsme to oslavili, dneska makáme na zahradě :unamused: . No nic, co se dá dělat! Ale svítí sluníčko, takže je tam fajn. Menzes nikde, zítra volám doktorovi! Co je s Lendulou, dlouho se neozvala ...
24. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Piškotku a Vendulko, kolikátý den jste se testovali? Myslím jako počet dní od začátku poslední MS....MS bych měla dostat až nějak 1.6., tak ať vím, kdy to můžu zkusit testnout :slight_smile: Teda sama jsem zvědavá...
24. kvě 2009 v 19:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!Já se testovala 28 den od poslední MS,ale myslím,že to můžeš klidně zkusit dřív!!Třeba o dva dny než to máš dostat,to už by se Ti mohlo ukázat!! :wink: Budu Ti mooooc držet palečky ať jsou tam //!!!!!
Jáji zítra dej vědět co u doktora ju??Budu na Tebe myslet zatim papa
:grinning:
24. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak to já si ještě ten týden počkám, pak tam budou buď // nebo jedna :slight_smile: Jdu odvést malou do školky tak pá
25. kvě 2009 v 07:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, měla jsem trošku pracovní víkend, tak jsem neměla ani sílu napsat. Opravujeme baráček, tak jsme s manžílkem trochu makali. Jo jinak dodatečně vše nej k svátku všem Janičkám! Luci držím palce, aby to vyšlo, aby jsi měla 2 //, vždyť si to zasloužíme všechny :wink: No já jsem holky už taky neodolala, chtěla jsem počkat do 2 Ms, ale nějak mě pobolíval podbříšek ve čtvrtek, tak jsem si říkala, že by to mohla být ovulka a že už se začneme snažilkovat, stejně se nám nezadaří hned, počítam tak 3 měsíce. Jaji, drž se, ať ti brzy dorazí MS, ať už jsi klidnější. Těhulky opatrujte se a šetřte se a taky všem ostatním přeji krásný slunečný den, zatím paaaa
25. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak vidím,že jste se přes víkend hezky rozepsaly. Jako první přeji Jaňulce vše nej a brzy ať se zadaří :angry: :angry: . Luciienko, takové příznaky jaké máš ty jsou u těhu. Ono i to bříško může na začátku těhu bolet. Zkus udělat testík, třeba se už objeví slabulenká druhá potvůrka čárečka :grinning: :grinning: :grinning: . Jsem zvědavá, páč já mám MS dostat 30.5. Tak snad ta mrška nedojde na plk. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Víkend byl super. V sobotu jsme byli u našich malý už byl v bazénku a vyloženě si to užíval :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska jestli bude odpoledne fajn půjde asi taky do vodičky. Včera jsme byli na té Lešné. Malinkého nejvíc bavili průlezky, zkluzavky atd.- Zvířátka tam ani nemuseli být :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: . Odpolene jsme byli na písečku. Rochnili jsme se v něm všichni. Ale byla sranda.
Safirko, co je s tebou? dlouho jsi se naozvala.
25. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko holky!!Chystám se jít péct buchtu,ale nějak se mi do toho nechce,tak se tu přemlouvám!! :grinning: Ale půjdu na ni,aby měl manžílek radost!!!
Vendulko co doktorka???Byla si tam nebo volala??
Žanet to neva,že jste začli dřív ono se to dá těžko vydržet viď??
Co Lendulka a Safirka??dlouho se neozvali.....
Tak já pádim na tu buchtu zatim :wink:
25. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! MS nedorazila (mrcha jedna zlověstná!), tak jsem se objednala na středu dopoledne k doktorovi. Takže uvidíme. Možná, že do zítřka dorazí :wink: . Taky bych si dala buchtu, ale nedám :frowning2: ! Vlezla jsem na váhu a málem jsem se z ní vybulila. Ty večerní grilovačky mě prostě zabíjejí!!! Když jsem byla těhotná, tak jsem do toho 14tt nepřibrala ani gram, spíše naopak! To malé likvidovalo všechny kalorie :slight_smile: . Tak doufám, že brzy budu mít nového nájemníka v bříšku, aby si s tím poradil :slight_smile: .
25. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojtak Luci mě testíkukázal // už 26 den!!! :grinning: Tak uvidíš!! Piškotko tak jsem tam volala, Dr řekla že to byl frčák!! A nemám nic dělat, odpočívat, papat vitamíny a do kontroly pro jistotu bez sexu!!! Jdu až 12.6. !! Tak doufám, že tu dobu nějak vydržím. Jsem jak na trní !!! Je hrozná ta nevědomost co?? :fearful: Nechaj nás skoro 3 týdny čekat, pak řeknou tak se ukáž!! :wink:
25. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Zdravím vás všechny při pondělku :slight_smile:. Jsem v pořádku jen teď nějak nestíhám net. Doma jsme malovali, takže spousta uklízení a práce kolem. Navíc k tomu i jiný program, tak počítač šel stranou.
Jinak u mě nic nového není, my se zatím nesnažíme :slight_smile: zatím čekám teprve druhou MS. Ve čtvrtek jdu na kontrolu ke gyn. a asi i k obvodnímu. Tak si děvčátka užijte pěkný den a Piškotku doufám, že se buchta povede
:slight_smile: :slight_smile:
25. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji je mi líto, že MS nedorazila. Ale uvidíš, ona se potvora teĎ lekne a přijde KÉŽ BY, že? A nemáš v pupíku už toho malého strávníka náhodou teĎ? No že by mu ty grilovačky pro změnu chutnali. :grinning: :grinning: :grinning:
Lendulko to makání ti vůbec nezávidím. Ale budete mít ten baráček pěkný.
Luciienko zkus si udělat ten testík a pokud by tam ty dvě malé mršky byly tak ti ATB nejez. :confused: :confused: :confused:
25. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, to by bylo príma a taky mě to napadlo! S manželem jsme se milovali od čtvrtého týdne asi třikrát a pokaždé přerušovaně. Jedině, že by mu něco ukáplo a to se ujalo :grinning: . Ale nemyslím si, že bych měla tolik štěstí ....
25. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji znáš - to náhoda je blbec. V tomhle případě by to byla krásná náhoda a super blbec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Uvidíš co doktor. Každopádně by to bylo skvělé. Uvidíš. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si udělala testík, je negativní, je ještě moc brzy...... :frowning2: Další testík zkusím nejdřív za týden. Ať nejsem zbytečně zklamaná. Kdyžtak půjdu do dalšího měsíce, no :slight_smile: Jdu na kontrolu k obvodní Dr, tak se mějte, venku je zase krááásně :grinning:
25. kvě 2009 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek