• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj hoky, stále nic. Přeji pěkný víkend.
6. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se vás ještě zeptat ohledně toho odběru plod.vody, jestli se to dělá při plnym močovym měchýři???Mám dojem, že jsem o tom něco četla na netu, ale nejsem si tim jistá.Tak děkuju za radu.Jinak co se týče mé psychiky, tak je to trochu lepší, ale horší to bude v pondělí a v úterý nemluvě!!!!Už jsem si dost přečetla na netu všechny možné varianty rozhodnutí, převážně ty špatné, připadá mi to jak horor, ale člověk potom v té situaci nebude mít zřejmě na vybranou.Pořád je tady ještě šance na úspěch, tak se snažim na to tolik nemyslet, ale je to opravdu hodně těžký!!!!!!!!!!!Jinak vám dám vědět, jak jsem dopadla asi až o víkendu, jelikož dodržím klidový režim pěkně v ložnici a tam počítač nemám, takže až se dostanu do obýváku, tak se vám hned ozvu.Držte nám pěsti, atˇ se na nás taky usměje štěstí.Zatim se mějte všechny moc hezky a Jajuldo, kdybych náhodou přišla o tvé rozloučení, že už jedeš do porodnice, tak ti z celého srdíčka přeju, abys porodila co nejrychlejc a mohla už taky držet v náruči svoje zlatíčko!!!!papa
6. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme nějak nestíhala! Měli jsme v sobotu vítání občánků a pak povinnej oběd u tchýně( jo chodíme tam na oběd tak 1 ročně, tak máme vybráno). Pak přidám fotečky z vítání! A včera jsme byli na návštěvě u našich, a pak chcystat manželoj věci sebou- zase je pryč!!! Ale kluci jsou OK, tak je to konečně v pohodě!! :slight_smile: Jinak přeju Jujuldě ať už to má za sebou, ono to čekání je nejhorší! :wink: Ale třeba už to taky je! A když ne dnes tak jdeš Jajuldo zítra na vyvolání Ne?!! Tak už to stejně dopadne! Tak přeju rychlí porod bez komplikací a brzký návrat domů! :slight_smile: Už se těším na fotečky!! A Míšo tobě budu držet pěstičky ať je vše OK a jste zdraví!! :wink:
8. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že se nic neděje.
Míšo, všechny ti držíme palečky, ať ti to dopadne co nejlépe. Třeba na tu plodovku ani nepůjdeš. :slight_smile:
8. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, to čekání už musí být hrozný... já se ještě bojím předčasnýho porodu a ty už chuďátko přenášíš. Tak se holka drž, už to nemůže trvat dlouho !
Míšo držíme ti palečky... :wink:
8. únor 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
8.2.-Lucienka(poradna)
9.2.-Míša(genetika + odběr plod.vody)
9.2.-Žanet(poradna)
9.2.-Jajulda(vyvolání)
17.2.-Jaji(poradna)
18.2.-Safirka(poradna)
23.2.-Iva(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm

Ahoj holky, Luci úspěšnou dnešní kontrolu přeji. No teda Jajuldo, mimčo si to u tebe vychutnává, mi teda vůbec nevadilo, že jsem Aďu přenášela 6 dní. Míšo, budeme všechny na tebe myslet, bude to dobré, uvidíš!
Vendulko, vy už jste měli vítání občanků, celkem brzo ne? U nás to bylo zrušené, ale min. rok to zase obnovili :slight_smile:
Jinak to počasí holky mě už teda vůbec nebaví!
8. únor 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak i já se přidávám a myslím na Míšu ať jí to dobře dopadne a vše je v pořádku. Jinak Jajuldo, jestli jdeš zítra na vyvolání tak už je to asi jedno jestli to bude dnes nebo zítra. Malé je u tebe spokojené má tam teploučko dostává napapat a do té zimy tady se mu nechce. :grinning: Moc držím pěstičky ať je porod pohodový a vše je v pořádku.
Jinak já jsem o víkendu měla v sobotu na návštěvě naše přijeli si pro brášku, který u mě byl na noc tak to byl příjemně strávený den. V neděli jsme se byli projít,ale byla taková obrovská zima i když svítilo sluníčko, že jsme daleko nedošli :slight_smile: A večer jsme si s manželem zašli na picu. Takže pěkný víkend. :slight_smile: S tím počasím ať už hlavně nesněží, tady už není ten sníh kam dávat.
8. únor 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já nejdu zítra na vyvolání. Já se jdu teprve do porodnice domluvit co a jak. Minule jsem byla taky v úterý to mi udělali kontrolu a pak ve čtvrtek a to byla taky kontrola s tím, že když to nebude do neděle, tak mám přijít na vyvolání. A Daňulka se narodil ve čtvrtek.
Žanetko, mě nevadí přenášet. Ale teď mě bolí kyčle, záda, spodek. Je to jiný než u malého. A my se na to malé hrozně těšíme. :sweat_smile:
8. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak na kontrole dnes nic nového, jen jsem dostala železo na doplnění, protože ho mám v krvi málo. :confounded: V poradně jssem dnes byla naposled, jako u mojí Dr, příští týden, 15.2. jdu už na kontrolu a ozvy do nemocnice, kde budu rodit. :slight_smile: UZ mi nedělala, tak ani nevím, kolik prcek váží, ale to se dozvím příští týden. :slight_smile: Jajuldo tak ti přeji, ať se prcek na svět vyklube sám a nemusíš na žádný vyvolání. :wink: Míšo taky držím pěsti! :slight_smile: Jinak u nás počasí taky děs, strašná zima. :angry:
8. únor 2010 ve 14:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak já dneska byla neplánovaně na gyndě! Včera jsem celý den špinila, tak jsem dneska raději mazala. Doktor na nic nepřišel, v děloze žádný hematom nebyl, nikde to přímo nekrvácelo. Mám dost narostlou sliznici a prokrvený čípek, tak to asi zašpinilo. Vylekaná jsem byla k smrti. Zvedl mi dávky magnezka a mám mít tři dny klid na lůžku. Další kontrolu mi nechal na toho 17.2., tak jsem ráda, že mě příští týden zkontroluje :slight_smile: . Taky jsem byla na hematologii na krev, zjistili mi málo železa, tak jsem vyfasovala další prášky. Už si připadám jako nějaká babička, hotová lékárna :confounded: .
Míši samozřejmě držím palečky a Jajuldě taky, aby už to měla za sebou :slight_smile: !
8. únor 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Jaji - tak hlavně že je všechno vpořádku ! Teda Luci, tobě už se to taky krátí - jak tě převeleli do porodky tak už je to vážný :wink: Já jdu na kontrolu na gyndu až 23.2. - po 3 týdnech, je to šílený - kdo to má vydržet ?
Navíc mě v pánevní oblasti všechno bolí, kyčle, kříž, nějaký to píchání, asi tlačí i hlavička... no už to začíná být dlouhý a to jsem teprve 34tt :sweat_smile: Si nedokážu představit ještě teď chodit do práce, jsem moc ráda že jsem si tu dovču vzala. Na MD nastupuju až ve čtvrtek.
8. únor 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No děvčata, už se Vám to všem krátí. Taky už bych chtěla mít miminko v náručí, ale ještě si počkám. Dnes mi přišly knížky co jsem si objednala ohledně výchovy dítěte a těhotenství, tak jsem měla radost. :slight_smile: Už mi taky přišly moje první těhu rifle jsou moc fajn a pohodlné jen si je musím zkrátit, možná by potřebovali i zůžit trošku nohavice, ale to neumím tak to nechám tak. Jaji to bude dobré uvidíš, a nebylo to špinění po sexíku? Mi s manželem měli včera vášnivou chvilku a pak jsem měla strach, že jsme mu snad i ublížili, ale nešpiním tak je to snad OK :sweat_smile: :slight_smile:
8. únor 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne Safi, po sexíku to fakt nebylo. Manžel to má ode mne zakázáno. Stejně ještě dobírám utrogestan a to je taková docela lepivá kaše, že mě myšlenka na sexík vůbec neláká. Mám dojem, že kdybych zažila takovou vášnivou noc, jako ty, tak jsem s krvácení na gyndě 100% :grinning: .
8. únor 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jaji, já jsem manžela dlouho odmítala vůbec jsem na to neměla chuť a pak to přišlo, tak byl myslím rád, neboť on to nese velmi těžce :grinning: :grinning: A pak má pocit, že prďolkovi ublížil, tak jsem si řekla, že mu budu muset víc vysvětlit na obrázku naše ustrojí. :grinning: Jinak holky tady už zase začíná sněžit a mě už z toho asi vážně hrábne. Zítra mám domluvené kafíčkou s kolegyní z práce. Jo holky a co plánujete na Valentýna. Já ho sice osobně neslavím, ale říkala jsem si, že do kina na nějakou romantiku bych šla. I když jsem teď furt ubrečená, ty hormony dělají divy. Manžel mi řekne něco pěkného a já už mám slzy v očích :grinning: Taky přemýšlíme nad dovolenou. Nejspíš v květnu to by mohlo být pěkně a chtěli bychom asi na Šumavu. Jsou tam i hrady a zámky a manžel hledá lanovky, abych viděla i nějaký ten vrchol, s bříškem toho prý asi moc neujdu tak uvidíme, ale už se oba docela těšíme.
Jajuldo držím pěsti ať ti to dopadne dobře.
9. únor 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem teď dorazila z kontroly. Byla jsem na monitoru, tak prcek je naprosto v pořádku. Paní doktorka mi opět přetrhla víc blány. No a pokud se porod nerozjede do čtvrtka, tak nastupuju ve čtvrtek na vyvolání. Mimo to holky, ve Zlíně je přeplněná porodnice. Jenom dnes ráno tam rodili jedenáct porodů a včera se tam prý narodilo 17 dětí. No super. Tak je možná, že nás z porodnice vyšoupnou velmi rychle :slight_smile: .
9. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak Jajuldo jak už jsem psala, třeba se to do čtvrtka rozjede samo a vyvolání nebude. :wink: Hlavně že je miminko v pořádku. :slight_smile: Jinak se ani moc nedivím, že je ve Zlíně plno. Prý je to tam hodně dobré ta porodnice. A můžu říct, že teď tam rodili moje 2 kamarádky, které jsou z Kroměříže a obě šli do Zlína. Kroměříž je totiž katastrofa! sama jsem tam rodila a za tu dobu se tam prý nic nezměnilo. :angry: Já jsem se taky rozhodovala mezi Zlínem a Přerovem, nakonec jdu do Přerova, mám to o něco blíž. :slight_smile: Safi dovču ti závidím, jen jeď! :slight_smile: My pojedeme až v létě nejspíš na chatu. S bříškem toho ujdeš dost, to se neboj...pokud tedy nebudeš mít nějaké problémy. :wink: Já furt lícu jako blázen, s jedním dítětem už je to jiné no. :slight_smile: kolikrát mě bolí nohy jako čert, píchá mě ve spodku, ale furt "jedu", jak se říká. :grinning: Pak se zastavím a mám třeba úplně nateklé nohy, tak si řeknu, ježiši...a zítra budu odpočívat...a druhý den nic, opět někde pochoduju. :grinning: Jo safi když mě došli těhu rifle tak jsem je taky chtěla zúžit, zdáli se mi široké, ale nakonec jsem to nechala tak a teď mi to ani nepřijde. :slight_smile: Oni to tak asi dělají trošku šiřší ten střih. Jinak dávám do alba nový fotky s bříškem, byli jsme ještě u fotografa, a šmitec, další fotky už nebudou...až s prckem. :sunglasses:
9. únor 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucienko fotky máš moc pěkné a malá je moc hezká. No já se na dovču taky těším, bude to naše poslední dovolená ve dvou s miminkem v bříšku. Manžel o mě velice pečuje takže hledá i variantu, kdybych měla moc velké bříško a chodilo se mi špatně. Stejně nemůžu podnikat žádné vrcholové výšlapy :slight_smile: No včera jsem to o té porodnici slyšela ve zprávách a taky tam říkaly že v kroměříži měli taky dost porodů, že tam na to nejsou zvyklí. Zlín měl včera 18 porodů z toho 20 narozených dětí takže i dvojčátka. :slight_smile: MUDr. to odůvodňovala tím, že jsou to děti počaté v měsíci lásky tedy v květnu :slight_smile: Tak to já budu mět v srpnu, zase, že se lidi přez zimu nudili tak si dělali dětičky :grinning: :grinning: :grinning:
Jajuldo tak ať je to co nejdřív na světě.
9. únor 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
11.2.-Jajulda(vyvolání)
15.2.-Lucinka(kontrola)
16.2.-Žanet(poradna)
17.2.-Jaji(poradna)
18.2.-Safirka(poradna)
23.2.-Iva(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm

Ahoj holky, tak Jajulda dneska nepíše, tak už to asi vypuklo :wink: Luci, gratulka ke kontrole. Já na kontrole včera taky dobrý, čípek ještě drží, ale doktor říkal, že už je to zralá gravidita, tak že už se může klidně něco dít. Tak jsem z toho trošku nervozní, ale to už tak bohužel chodí, že člověk neví, kdy to na něho příjde a bude rodit :unamused:
Jo už jsme i natáčeli monitor a sestra říkala, že prďola pěkně řádí. Taky se mi zdá, Luci, taky máš v bříšku pěkného rošťáka? Adrianka tak akční v bříšku nebyla, no jsem zvědavá, jestli bude taky tak divoký, jak se narodí.
Luci, krásné fotečky.
Jaji z toho krvácení si musela být pěkně vylekaná, já jsem krvácela asi v 7tt a už jsem házela flintu do žita. A vlastně to nic nebyla, nějaká stará krev, doktror taky na nic nepřišel. Musíme být silné, zvládneme to :wink:
10. únor 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že je tu dneska frmol! Kde jste kdo?
Tak já mám taky přírustek do těhotenského šatníku! Kromě ryflí mi švadlena ušila dvoje strečových kalhot. Jedny nad břicho a jedny pod a k tomu těhu tričko. Teď to mám sice jako noční košili, ale určitě do toho dorostu :wink: . Takže budu mít v čem v létě chodit.
Jinak problémy má náš pejsek. Trpí průjmem, takže máme běhavou :confounded: .
10. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Žanet, musíme být silné :slight_smile: . Ještě mi to trošičku zašpiní, ale už nenervuji. Jsem ráda, že jsem za doktorem šla, ty nervy byly hrozné. Tak vidíš, můžeš být další na řadě! Myslím, že už se vám to všem táhne a byly byste nejraději, kdy mimča už byla vedle vás, že?
10. únor 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy, nepropuklo nic. Jen jsem čekala, že se někdo ozve. Nikdo jaksi nepíše. Jak to vypadá, tak zítra jdeme vyvolávat. :fearful: Na jednu stranu se těším, na druhou začínám být nervózní.
10. únor 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sakra Jajuldo, takže zase planý poplach :grinning: , já už stresuju za tebe! Nedivím se, že jsi nervozní, ale druhý porod bude určo rychlejší, to zvládnete, my už se těšíme na fotečky, tak šup, šup.
Jaji, jasně, že nás doktoři uklidní, když je nějaký problém.
No Jaji mi se to teda netáhne, u mě převládá strach z porodu a ten čas mi letí, jak šílený. No snad budu rodit přes den, ne jak minule a dají mi epidurál.
10. únor 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, hlásím příchod z města. Byla jsem na kafíčku nebo spíš čajíčku s koleginí z práce a taky na obědě. Ona už je v 5měšíci, takže jsme si měli o čem povídat. Jinak i já jsem si dnes udělala radost a koupila jsem si pyžamo v H§M, a bylo na něj sleva 20% tak mě vyšlo na necelé 400 tak jsem měla radost. Manžel mě furt nabádal ať si koupím podprsenku páč už mi jsou včechny malé tak jsem si koupila super pohodlnou a vydrží snad i trošku dýl, ale ta cena to budu mít snad k valentýnu. Nechtěla jsem nějakou celou vystuženou už tak jsem se stiděla za velikost kterou mám teď. Pak jsem si na léto koupila nátělník modrý s krajkou k bílé sukni super a koupila jsem si ve stříbře, které ruší a mají tam slevy naušničky za 170kč takže super den. Kdy jindy si budu moct koupit něco pro sebe pak budu už utrácet jen za mimi. :grinning: :grinning:
Jajuldo budu ti moc držet pěsti a třeba se mimi umoudří a dnes večer tě překvapí :wink:
10. únor 2010 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já už mám strach z porodu teď. I když po minulém pobytu v nemocnici už se bojím méně. Je mi jasné, že ty bolesti, co jsem měla po vyvolávacích prášcích nebyly tak šílené oproti tomu, co mě čeká. Mě epidurál asi nedají, někde jsem to četla, že na tu srážlivost krve se to nemá. Takže já se nemám čím uklidnit :sweat_smile: .
Tak Jajuldo, už to budeš mít brzy za sebou. Snad to bude rychlé. 11.2. je taky pěkné datum :wink: !
10. únor 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji neboj, nějak to dáme všechny, já si pořád říkám, že je to ještě "daleko" :grinning:
Teda holky jste taky takový "bolavý" ? Mě bolí pořád všechno noci nespím a ve dne se nemůžu hejbat. Dneska jsem se otočila v práci (vrátit služební mobil) a šéf chce abych ještě před porodem zaučila jednu novou kolegyni, asi spadl z jahody na znak nebo co... Do toho se mi teda vůbec nechce, ale jak mu říct "ne" když se tam chci po MD vrátit ? :angry:
Jajuldo, tak to na tebe teda budeme zítra moc myslet, to ti závidím že už budeš mít miminko u sebe :dizzy_face:
Teda já za těhu věci skoro nic neutratila. Jen 500 za jedny rifle z bazaru, pak mi příbuzná půjčila těhu halenku a černý kalhoty do práce a ty jsem střídala s riflema, a jinak nosím svetry, který jsem měla i před tím. Teda žádná extra elegance, ale stačí to. Mám 3x kalhotky z DM který střídám na noc a přes den chodím v normálních, který si dávám pod břicho. Podprdy mám stejný, jen jsem tam víc narvaná. Kabát mám ještě po mamči, když čekala bráchu (před 22lety) a pak ho dám někam na charitu. Ale teď na těch posledních pár týdnů kdy jsem domu už nechci nic. Možná šetřím až moc, ale bojím se té hypotéky a poslanci furt nejsou schopni protlačit tu PPM :sweat_smile:
10. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, není divu, že nic nemusíš kupovat, když jsi taková nítěnka s bříškem :grinning: . Já mám spíše strach, že se mi to rozleze všude a budu jako tank! Z toho kvanta podprsenek už mám tak akorát jen dvě, ze zbytku už prostě vypadávám. A mám obavu, že to ještě není konečná. Oblečení mám většinou tak akorát, takže díky těm prsům a zdouvajícímu se bříšku už mám většinu triček krátkých, mikiny úzké. No, masakr! Mám nahoře kilo a připadám si, jako by to bylo nejmíň 5kilo!
Ivi, a za jak dlouho plánuješ návrat do práce? Asi ti je smutno, co? Opustit kolektiv ze dne na den a sedět doma a čekat, až se to narödí. Když jsem balila věci já, tak mi to bylo nějak líto, i když mě ta práce mnohdy štvala, je dost náročná. S tím zaučením budeš mít alespoň trošku rozruch, snad to bude šikovná náhrada a nebude tě moc trápit :wink: .
10. únor 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak jak je??Jájuldo na zítra strašně moooc držím palečky ať vše zvládnete na jedničku!! :wink:
Jáji epidurál mít moc nebudeš,já ho měla taky zakázaný kvůli krvi,ale neboj zvládneš to i bez něj!!Dají Ti nějaký oblbováky proti bolesti co dali mě a pak se to celkem dá!!
Jinak se musím pochlubit!!Na dnešek byl Mates úplný zlatíčko!!Usnul na půl devátou večer a vzbudil se až ve 4 ráno a to jsem ho ještě nutila,aby se vzbudil!!Takže mě poprvé nechal nádherně vyspat!!Kéž mu to vydrží!!! :grinning:
Uvidíme,uvidíme :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak jajuldo zítra už se dočkáš, ty se máš!!! :wink: :wink: Piškotku to teda malý krásně spal, asi máš dobré mlíčko a dobře se mu po něm spí. :slight_smile: Žanetko já to mám taky tak, strašný kopance, teda spíš takový převalování v bříšku, u Káji to byla "slabota". :grinning: Ivi já to mám podobné, mám dvoje těhu rifle, kalhotky normál, podprsenky teda větší jsem musela pokoupit a jinak mám asi 3 svetry a dlouhou mikču, ale celé těhu střídám jen mikču a jeden svetr! Prostě nejoblíbenější a zbytek mi doma leží. :grinning: Jinak já jsem dnes běhala kvůli focení a dortu pro Káju, v sobotu máme menší narozeninovou oslavu, Kája bude mít 5 let. Toto uteklo. :slight_smile: Takže už v pátek musím začít vařit a moc se tu neukážu, asi až v neděli. jajuldo myslím na tebe, pak dej vědět, nebo spíš manžel, co se vám narodilo. :slight_smile:
10. únor 2010 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, já teda do práce nijak nechvátám. Prcek má absolutní prioritu a chci si ho užít. Pokud to finančně utáhnu, tak bych byla doma ráda 3 roky, jinak samozřejmě budu muset jít dřív - snad se dobře rozhodnu do 4 měsíců dítěte, kdy se musí nahlásit varianta 2,3,4 roky. A smutno mi teda zatím vůbec není, moc si to užívám ! Hnízdím, čtu, chodím s kamoškama na kafe, vozím mamču na nákupy, máme babičku ležáka, tak i za ní... no prostě jsem s rodinou a přáteli. Taky ještě dodělávám resty jako kadeřnice, STK na auto, vypnout airbag u solujezdce kvůli sedačce, zubař, banka a pod. - dřív nebyl čas. No a občas jen tak sedím a pozoruju vlny na břiše a moc se těším na malýho :dizzy_face:
Teda Piškotku, takový zlatý miminko ti můžeme jen závidět ! Je vidět že je spokojenej a nic mu nechybí :sunglasses:
Luci, tak ať se ti na oslavu všechno podaří - a Kája už půjde v září do školy nebo až za rok ? Nevím jak to chodí :sweat_smile:
Jajuldo, moc se těšíme na fotečky a držíme palečky !!! :sunglasses:
11. únor 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nám zase nešel net, hrůza!!! Přidala jsem fotečky! :wink: Jinak gratulace ke kontrolám! a Jajuldě dnes přeju hodně sil a ať to má rychle za sebou!!! Já budu chystat oslavu narozenin za týden v sobotu! Vcucnem všechny narozky dohromady a oslaví se to najednou! No dodatečně moje, 14.2 má manžel( neslavíme proto Valentýny ale až MDŽ), 28.2 Áda a Mates má 24.2 svátek a pak ještě 7.3 má svátek Tom!!! Tak to aspoň budu mít z krku najednou!!! :slight_smile: Ono to jinak nejde i tak mě to dá zabrat než to nachystám a to si ještě áda nevymyslel jakej chce dort! :unamused: Loni to byl Blesk MacKvin, dal mě zabrat!! :confounded:
11. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek