• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Piškotku, tvoje jméno nám prozradil manža, když sem za tebe psal příspěvky - uý se to provalilo :wink: Super že je všechno vpohodě a máš šestinedělí za sebou, to už můžete i sexovat ! :dizzy_face: Neptala ses na antikoncepci ? Já po ní budu volat u na sále, když mě budou po porodu šít :grinning:
26. únor 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Dituška je pěkné jméno, už jsem nad ním taky uvažovala, kdyby to byla holčička :slight_smile: . Piskotku, to je fajn, že i po takovém mordu, jako byl tvůj porod jsi se taky rychle vyzdravila a Mates je taky v pořádku :slight_smile: ! O antikoncepci už jsem se tady někdy bavili. Myslím, že stejně jako já, kvůli té krvi asi už Piskotek na ní nemá nárok. Upřímně, nevím, jak tuhle situaci budeme posléze řešit...
26. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo já na antikoncepci nemám nárok kvůli krvi!!Takže jsem se dohodla na gyndě,že až dostanu měsíčky,že mi zavede tělísko,protože nic jinýho u mě nepřipadá v úvahu!!akorát je tu problém ten,že měsíčky můžu dostat klidně až bůhví kdy,protože když kojíš,tak je nemusíš dostat vůbec!!Takže u nás je teď přeplněno kondomama :grinning: :grinning: :grinning: než dostanu měsíčky a naklušu si pro tělísko!!!
Jé já zapoměla,že tu psal manža,když jsem byla v nemocnici!!
holky normálně se musim pochlubit!!včera nám bylo 7 týdnů a mrně dneska dokázalo spát celou noc!!Je to až k nevíře!!usnul v 8 večer a vzbudil se až v 5 ráno na jídlo a pak zase spal až do osmi!!Vůbec se mi tomu nechtělo věřit!!Je to zlatíčko!!Konečně jsem se nádherně vyspala!!!Kéž by mu to už vydrželo,jé to by bylo bájo!!! :slight_smile:
26. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Piskotku, tak to je paráda! Malý je fakt šikovný, takové ukázkové dítko by chtěl asi každý! No vidíš, tak mě asi taky čeká tělísko. Moc z toho radost nemám, nejsou na to zrovna dobré reference. Ale co nám zvývá, že?
A jak bojuješ s nadbytečnými kily? Jde to samo dolů nebo to bude ještě boj se dostat na původní váhu?
26. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku tak já antikoncepci taky řešila! Jenže já mám problém že každý prášky nesnesu! Tak mě bylo doporučeno tělísko! Je na 5 let, může se kojit jek chceš, A zavádí se buď na konci MS a pokud nemáš Ms tak kdykoli!!! Dokonce mě říkal že je výhoda pokud to nemáš- děloha si jako zvyká a může se až 3 měsíce špinit ale když nemáš MS, tak nešpiníš!!! Dabídnul mě tělísko Mirena ( prý nejlepší na trhu- uvolňuje malé množství hormonu-nedostává se pak MS, a nebo je jen 2 dny špinění, a skoro žádne problémy) ale stojí to celý se zavedením a UZ 6000Kč!!! :unamused: Tak zatím se mám rozmyslet! Jinakk já dostala 1. MS po Ádoj až skoro po roce!!! Tak nebudu moc čekat a nechám siho dát asi v dubnu(až budou penízky) a budu mít klid! :wink:
26. únor 2010 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky! teda Piškotku máš vážně ukázkové dítě, krásně roste a to spaní je taky super!! :wink: Dnes jsem tu jen na skok, jdu vařit, po obědě jedeme do kina, s Kájou. Na dětské pohádky, je to vždy hodinu a konec. Vstup 30Kč, paráda. :slight_smile: Dávám fotečku do alba s bříškem...jsem zvědavá, jak budu ty kila shazovat. :grinning:
27. únor 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Přeji pěkný víkend. Včera jste tu psaly o antikoncepci. Já jsem u malého měla prášky. A asi u toho zůstanu i teď. Ikdyž mě Vendulka nahlodala s tím tělískem. Ono to finančně není zase tak moc. Když si zpočítám co utratím za prášky :angry: , no nevím, ještě popřemýšlím. My v noci spíme taky pěkně. Stávám 2x za noc na kojení. Lukášek pak usne a já taky. Teda když nepočítám to kolikrát lítám do pokojíčku kontrolovat Daňulku, jestli je přikrytý.
Venku je krásně, malý už spí na balkóně. :slight_smile:
27. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
No 11 kilo jsem nechala v porodnici,ale 10 mi ještě někde visí!! :angry: Takže od pondělka se chystám cvičit a trošku se mírnit v jídle!!chtěla bych to dát do léta dolu ať se nestydim někde vylízt v plavkách!! :grinning:
Jinak hlásím,že jsme zase spali celou noc a vzbudil se zase až v půl 5 na jídlo!! :slight_smile: je to šikulka!!!
dneska je celkem zataženo,ale po obědě vyrážíme ven s kočárkem nakrmit labutě a kachny!! :wink:
Tak zatim papa
Luci máš super pupek!!Teda fakt mega! :slight_smile:
28. únor 2010 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se opět hlásim, vůbec jsem nějak nestíhala.Včera jsme byli s manželem po nákupech a večer jsme byli s jeho rodiči na večeři.Takže nabitý den a večer i žaludek :grinning: Jinak piškotku, je hezký, že jsi tady byla první maminka Dita a já zase budu mít první z nás holčičku Ditu, to je hezký, vidˇ?! :slight_smile: :wink: Jinak vám holky moc gratuluju k vašim drobečkům, jak jsou krásně hodný!!!A hezky živený, to vám dokazují jen svojí spokojenost :slight_smile: a tak to má být!!!!!Jinak jsem se vás chtěla holky zeptat, jestli je normální, že nepřibírám extrémně na váze??Třeba jen po kile nebo po půl.Mojke kamarádky mi říkali, že to teprve ještě přijde, že nejvíc jdou kila nahoru ke konci, tak si dělám obavy, abych správně jedla.Ale jim fakt dost i manžel se mi směje, ale na váze se mi to prostě neukáže.Že bych měla rychlý spalování??? :slight_smile: Vim, že se dost nabírá na kilech, když se jí v noci, ale já celou noc spim a hlady se opravdu nevzbudim, tak možná i to je ten problém.Ale moje sestra taky moc nepřibrala, ta mohla jít týden po porodu na molo s plochym bříškem, tomu jsem nemohla tenkrát ani uvěřit :grinning: Ona je ale v podstatě drobná.A vlastně v rodině nemáme sklony k tlouštče, všichni jsou hubený, tak se pořád uklidňuju timhle argumentem :slight_smile: Jinak 19.3. jsem se objednala na genetiku na 3D a 4D ultrazvuk.Tak už uvidíme Ditušku s manželem podrobněji.Holky upřímně vám řeknu, že se pořád nemůžu zbavit strachu, aby se ještě s Dituškou něco nepřihodilo, vim, že jsem asi prdlá, ale opravdu se bojim, každý den se mi to honí hlavou a pořád se modlim, aby bylo vše v pořádku i nadále.Nějak mě to všechno zdrblo a nemůžu se toho strachu zbavit, pořád mám v sobě nějakou brzdu, takže si to moc ani neužívám........je mi z toho dost smutno, ale nějak se tomu neumim postavit.A pořád taky myslim na to, že je o týden menší, tak se bojim, aby jí to nemohlo nějak ohrozit.Aby nabyl nějaký problém s placentou.Myslíte, že by popř. na tohle taky přišli z tý plodovky??Že by byla špatně vyživovaná??Holky promiňte mi za takový úvahy, ale strach dokáže hodně....
28. únor 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Míšo, klííííííd ! 2 týdny rozdíl u prcka jsou v nomě, nikdo nedokáže přesně spočítat kdy došlo k oplodnění i když znáš datum soulože, spermie můžou vydržet v těle až 5 dní a na vajíčko si počkat. Proto se i porod bere jako že je v termínu pokud je 2 týdny před nebo 2 týdny po termínu kterej máš stanovenej. Chápu že máš obavy, ale není k nim žádnej důvod. Všechny testy vám vyšly dobře tak se nestresuj, těš se na 3D - je to krásný zážitek a zkus si začít užívat těhu, pak už budeš mít jen fofr - já si vážím každýho dne kdy v noci nemusím vstávat a malej je ješte v domečku - i když se na něj hrozně moc těším. Vím že mi převrátí život naruby (a moc to chci). S tím přibíráním je to individuální, podívej na Vendulku jakou měla figuru hned pár dní po porodu, to je asi něco jako tvoje sestra. Pokud je podle dr. s malou všechno ok, není důvod plašit ani kvůli váze. Buď za to ráda, třeba ti ještě později pár kilo naskáče až z nich budeš nešťastná :wink:
28. únor 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Míšo, já vím, že máš stále z něčeho strach, ale snaž se na to nemyslet. Váhu vůbec neřeš. Podívej se na Vendulku, ta taky skoro nic nepřibrala a Matýsek je už kus chlapa. Průtok pupečníku ti zjistí na UZ. Já jsem třeba na konci těhu nepřibrala vůbec nic. A ani pupík mi nerosl. A Lukas byl kus chlapa. A ani se mu nechtělo ven. Někdo hold přibíra hodně někdo ne. Buď ráda, že ti po porodu nic nezůstane. :sweat_smile:
Miminko je v pořádku.
Ivčo, máš pravdu užívej si dokud je Oli v pupíku. Ono pak už to taková pohoda nebude. :grinning: Ale zase když se ten človíček usměje tak je to to nejkrásnější na světě. :dizzy_face: :dizzy_face:
1. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, šly by jste na oslavu s měsíčním prckem (4 týdny). Máme jít na oslavu a já si nejsem jistá, jestli je to zrovna jak pro Lukase tak pro mě to nejlepší. :fearful:
1. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
1.3.-Lucinka(poradna)
2.3.-Žanet(poradna)
18.3.-Safirka(poradna)
25.3.-Safirka(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukas---------3,886kg,51cm

Ahoj holky, tak u nás víkend děs běs. Samozřejmě jsem ten střevní virus chytla od Aďi a v sobotu jsem pěkně začla zvracet a do toho průjem. Byla jsem z toho už neštastná, když jsem pořád zvracela a už neměla co, to byly jenom takové křeče. Nikdy jsem na to netrpěla a teď když jsem těhu, tak je to už po 3-tí.
Luci, co dneska kontrola, nějaké změny? Kila máš v břišku, jinak nejsi silná, to je v pohodě. Neboj, jak budeš stávat k prckovi a budeš kojit, tak to pujde dolů.
Míšo, tvé pocity chápu, moc jsem se taky neradovala při tomto těhu. Říkam si, že jistota pro mě bude, až budu držet prcka v náručí, i když lepší to bylo, když začly pohyby.
1. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte, Žanetko na dnešní kontrole dá se říct žádné změny. Prý se to "pěkně chystá", ale jinak zatím nic. Kontrolovali průtok pupečníkem nebo co, to je v pořádku, plodová voda neodtíká, jen mám občas tvrdnutí bříška. :slight_smile: Na další kontrolu jdu 8.3. - v den termínu. :slight_smile: Tak uvidíme, co dál. Jajuldo záleží na tom, jak se cítíš a kam jdete. 4 týdny je docela málo, to ještě nemá ani ty základní očkování ne? Ale to záleží na tobě, ono se říká, že aspoň v 6ti nedělí se nemá třeba ani do supermarketů a my co jedeme nakoupit, tak vždy potkáme nějaká novorozeňata...to asi je na každém. Míšo já snad do 20tt nic nic, jen trochu bříško a pak to nabralo rychlý spád a kila "letěla" nahoru. Ale jak píšeš, pokud i sestra byla po porodu hned hubeňoučká, dobře pro tebe, třeba budeš to samé. :wink: Žanetko ještě že už jsme na konci, já v tom těhotenství si taky těch nemocí vybrala! :angry: Piškotku taky chodíme krmit kačeny, a víkend byl super teplej! :slight_smile: To se to hned jezdí líp s kočárkem, že. :slight_smile:
1. bře 2010 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!Tak jsem přidala pár fotek Matese,tak mrkněte je tam krásně vidět,jak se nám srovnali očička!Jinak dnes jsem byla v Praze na kontrole s nohou!Vše ok jen mi předepsal železo,že ho mám strašně málo!Injekce mě čekají až budu někdy zase těhu jinak ne a nebo pokud bych chtěla letět někam na dovču,tak než nastoupim do letadla,tak nejdřiv na injekce pak teprve můžu letět!!Ale ani těhu a ani odlet někam rozhodně v nejbližší době neplánujem,tak mám konečně klid!!! :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak já byla s klukama od soboty u našich! Áda měl včera narozeniny tak se slavilo!! :slight_smile: Jinak Jajuldo záleží na tom kdy by ta oslava byla! Jestli doma nebo někdy v hospodě? A jestli je to poblíž nebo byste museli někde přespat?! Kdyby to bylo někde doma, a mohla bych odejít kdy bych chtěla, tak bych se tam na chvilku ukázala. Ale kdyby to bylo něco většího a jinde tak ne! A s tou antikoncepcí, já do toho tělíska určitě půjdu, ono se to i vyplatí už určitě po 3 letech a je to na 5 let! A nemusíš se o nic starat, žádný prášky, nemusíš pro recepty a kojit můžeš jak dlouho chceš!! :slight_smile: Jinak Luci pěknej pupík, už fakt velkej ale krásnej :grinning: a MOOOC ti to sluší! Míšo váhu opravdu neřeš, mimi roste bezohledu na tom jak maminka přiejvá nebo ne! Já taky nenábírala a nakonec jsem 2 týdny před porodem ještě schodila, a k porodu jsem šla s 5,5Kg!!! A Mates měl 2900g! Neboj bude to dobré a hlavně se opravdu nejvíc přibírá až od 7 měsíce!! tak to ještě může přijít! :wink:
1. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku, malej je celej manža a je to čím dál jasnější - to je až srandovní :grinning: Očička máte krásný a Matýsek hezky přibral.
Jajuldo, na oslavu bych šla podle toho jak bych se cítila já a jak moc by mi chyběl společenský život. Předpokládám, že do hospody takový prtě tahat nechceš, takže by to bylo u někoho doma a tam můžeš kdykoliv odejít s tím že je ještě malej. No a pokud by se tam objevil nějakej nachlazenej nebo jinak podezřelej příbuznej, tak bych prchala hned pryč. :sweat_smile:
2. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Piškotku Matýsek je krásný a cvalíček. Nebo tak vypadá na těch fotečkách. Očička má nádherné. :slight_smile:
Ještě k té oslavě. Tchán má narozky, a bude tam tak šest lidí a my čtyři. Moc se mi tam nechce, mám strach aby něco nechytl. Přece jenom bude mít teprve 4 týdny. Zeptám se ještě doktorky. Příští týden v úterý jdeme poprvé do poradny. Jinak mi někdy papkáme tak, že mi vypije skoro obě prsa. :grinning:
Safi co ty fotky z plesu a dlouho jsi se neozvala.
2. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Piskotku, Matýsek je opravdu celý tatínek :slight_smile: . Vypadá tak spokojeně, očička se mu fakt krásně rovnají. O něj se ještě holky poperou :grinning: !
Jajuldo, asi není co řešit. Píšeš, že se ti tam stejně nechce, tak nic neriskuj a raději zůstaňte doma. Kdyby opravdu něco chytnul, ještě by sis to vyčítala.

Holky, chtěla jsem se zeptat na radu. Už měsíc si škrábu jedno prso, protože mě hrozně svědí. Svědí to pod bradavkou, ale né úplně dole, takže otlačené od kostice by to nemělo být. Dneska jsem se dívala, že to mám už pěkně červené, tak mě to vyděsilo! Nevím, čím to namazat a od čeho by to mohlo být.
2. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji může to být jen další těhu příznak! Bolesti bradavek, svědění kůže.....! kup si Bepanthen mast a mazej se! Stejně ho budeš používat po porodu aby ti nepopraskaly bradavky, a doporučuju velké balení, používá se i na prcku na opruzeniny, je fakt dobrej! Tak to vyzkoušej!! :wink:
2. bře 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendul díky :slight_smile: ! Snad to zabere, jinak se uškrábu a malý nebude mít z čeho bumbat :dizzy_face: !!!
2. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
8.3.-Lucinka(poradna)
9.3.-Žanet(poradna)
17.3.Jaji(kontrola)
18.3.-Safirka(poradna)
19.3.-Míša(genetika 3D+4D)
25.3.-Safirka(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukas---------3,886kg,51cm

Ahoj holky, Piškotku, Matýsek je teda už kus pěkného chlapa. Děti do roka rostou střašně rychle, pak se už to tak rychle nejde. Jo Ivi, nějak mi uniklo, kdy jdeš na kontrolu, tak pisni, ať můžu doplnit.
Já včera na kontrole ok, slovy pana doktora: vypadá to dobře, je to pěkně volné, čípek se zkrátil, no a vypadá to, že to spěje až k termínu porodu. No myslela jsem, že to na mě příjde v neděli, když byl úplněk a ono nic, prcek chce oslavovat nározky asi až s mamkou :grinning:.
Jajuldo, já jsem teda s malou chodila po návštěvách skoro hned, říká se, že do půl roku života mají v mateřském mlíce velkou dávku obranných látek, tak nic by něměli teoreticky chytit. Ale teď už budu mít strach, myslím, že mi bude stačit, co malá dotáhne ze školky.
3. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám se že jsem dlouho nepsala, ale manžel si počítač předělával na rychlejší takže jsem neměla na čem psát. Stále se nemá k tomu mi tu fotku přehrát z foťáku na PC, já to totiž neumím a asi bych mu to vymazala nebo pokazila, takže ho musím uhánět. Jinak v pondělí jsem si oběhala obvodáka a zubní tak to mám za sebou a k zubařce mám jít potom ještě po šestinedělí, ale s chrupem byla spokojená. Říkala jsem jí, že mi čištění zubů dělá fakt zle, a že po něm i zvracím říkala, že je to normální a nemám si dávat moc pasty. Tak jsem ráda, že na to trpí víc těhulek a nejsem sama egzot, manžel se mi směje :grinning: Jinak Jaji to svědění to jsem měla teď taky,ale zjistila jsem že jsem to měla podprsenkou, hrozně mě po ní svědili prsa, mohla jsem se uškrábat a když jsem si dala tu novou tak o ničem nevím je to úplně jiný materiál. Takže to svědění může být i z toho. Známou svědilo celé tělo od 6měsíce měla ho úplně rozškrábané. Je to taky jeden z nepříjemných příznaků těhu. Žanet ty se opravdu nemáš ty střevní potíže si tě asi zamilovaly když tě tak často navštěvují.
Piškotku malý je opravdu moc hezký a očička se mu lepší je vidět, že je to spokojené miminko :slight_smile:
Dnes jdu žehlit, umýt si okna a pak si odpoledne dám kafíčko a knížku tak už se těším. A jak už konečně spacifikuji manžela tak dám fotku :angry: :slight_smile:
3. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Safi, podprsenkou to asi nebude, já je střídám. Alergii na krém Elastin - Q to asi taky nebude, měla bych to na obou. Snad je to zase jeden z neduhů těhotenství. Snažím se na to nešahat, ať si to nerozškrabuji. Až budu mít cestu do lékárny, tak mrknu na ten Bepanthen, co mi poradila Vendulka.
Jinak já hlásím občasné proběhnutí myšičky v bříšku, takže prcek už asi o sobě dává vědět :slight_smile: !
3. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji gratuluju k myšičce !To je super že už tak brzo ho cítíš :wink:
Safi - to svědění bych nepodceňovala, lokální nevadí, ale pokud tvojí kamarádku svědilo celé tělo, je to potřeba nahlásit, může se jednat o špatná játra a není to žádná sranda, je to potřeba zkontrolovat - těhulkám se to někdy stává... :frowning2:
Jinak jsem dneska byla poprvé v nemocnici na monitoru, strávila jsem tam 3 hodiny. Vzhledem k tomu že je to fakultní porodnice a je to výcvikové pracoviště pro sestřičky a mediky, tak jsem měla u vyšetření obecenstvo - 2 normální doktory a 2 mediky, jednu normální sestru a 3 žákyňky. No málem jsme se do té ordinace nevešli. Jsem nevěděla je to bude taková hromadná záležitost. Pomalu aby si rezervovali lístky do první řady, pokud chtějí něco vidět :slight_smile: ještě že jim stačilo se koukat a poslouchat. Kdyby si chtěl každej i "šáhnout" tak jim z té kozy asi uteču ! A do toho velká vizita, kdy přifrčel pan přednosta kliniky - a ten nikdy nechodí sám. Tento kápo měl s sebou tak 4 ocásky... no Václavák hadra. Ještě že je všechno ok, jinak by mě to asi dost štvalo, takový procesí... CS 2 a TP by měl malej dodržet 17.3. tak uvidíme :wink: Další kontrola 10.3.
3. bře 2010 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak mám doma zase veselo! :frowning2: Áda má zánět středního ucha- oboustrannej!! :astonished: Tak od včerejška lítám ještě kolem něj! Sice to zatím není na píchání ale stačí to. Kapem kapičky a dnes už to je lepší. Jen ta noc byla šílená když jsem nebila u Mata tak jsem po 4hod kapala Ádoj do uší!! jen doufám že jsme to zažehnali a nebudem muset na to píchání, tak mám maroda do konce týdne doma! A manžel dnes odjel a vracet se bude asi v sobotu!! Tak mám jen strach abych nemusela s Ádou letět v noci na pohotovost! Jinak jak píše Iva lokální svědění normální příznak ale celého těla je už zlí- jde opravdu o tzv. těhotenský ikterus!!! Leží se s tím v nemocnici, kontrolujou krev a když se to nelepší tak musej vyvolat i předčasnej porod!!! Na to teda holky taky bacha!!! Ivi gratulace ke kontrole i kdž byla jak na václaváku! :sweat_smile: Zatím se Oli pěkně drží tak se necháme překvapit které miminko přibyde jako první!!! :slight_smile: Luci a co ty pořád nic!
3. bře 2010 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Vendulko, tak to ti nezávidím. Nám několikrát pichaly uši, tak vím co to je. Jsi dobrá, že zvládneš dvě děti hravě. Já jsem ráda,že je manžel se mnou odpoledne doma. Večer bývám pěkně unavená i tak.
Ivčo gratuluji ke kontrole. Další kontrolu snad obsolvuješ už jen s jedním doktorem. :grinning: Já měla jednoho u porodu, jakože bude doktror, ale nic nepoznal, že by se měla píchnou plodovka. Tak nevím, jestli to k něčemu je když tam jsou. :grinning: :grinning:
3. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte, Vendulko teda to je pech, hlavně že to není na píchání! :unamused: No jak vidíte, já pořád nic. :grinning: Ale dnes první den se mi dobře dýchá, jakoby mimčo kleslo mi připadá, tak uvidíme. To psala myslím Jajulda před porodem, že se jí líp dýchalo, ne?....ale jinak..nohy mi natíkají, prsty na rukou, no už je to opravdu o tom čekání. :slight_smile: Jo abych nezapomněla! Jáji já teda trpím na ekzémy, mám atopický ekzém, ale na začátku těhu jsem měla něco podobného. Kousek pod bradavkou se mi udělalo červený kolo a svědilo a svědilo. No hádej co pomohlo - Bepanthen. :slight_smile: Tak snad ti taky pomůže.
3. bře 2010 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!!tak to jsem měla přesně já,těhotenský ikterus,proto mě zavřeli do nemocnice 1.1.,měla jsem blbý jaterní testy a svědilo mě celý tělo až hrůza!každý den mi kontrolovali krev no a 6.1. se to zhoršilo,tak mi dali vyvolávačku!!!játra mi už ten nápor nezvládali!!!
jo mrkněte mi do alba Matese co jsem si udělala,našla jsem to na netu,když jsem měla trochu času!!
Jinak u nás vše ok,rosteme jako z vody!!
Musim letět,tak zatim papa
3. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko, teda ty jsi fakt vzor matek - neuvěřitelně šikovná a ještě se dokážeš tak hezky starat o prďolata. Neznám ve svým okolí nikoho jako ty. :wink:
Jajuldo - beru tě za slovo, pokud tam bude příště víc jak jeden doktor, zdrhám ! :grinning:
Piškotku hezkej metřík ! :sunglasses:
Luci, jak říkáš, je to jen o čekání. Já naštěstí můžu ještě trajdat s kamoškama po kafích, protože se zatím nemusím o nikoho starat :grinning: ale taky mi tyto "prázdniny" brzo skončí :sweat_smile:
3. bře 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek