• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Holky díky! Ještě, že vás mám! Jinak bych asi strachy šedivěla, co to se mnou zase je. Jinde po těle se naštěstí neškrábu a dneska je to i lepší, tak doufám, že se to brzy uklidní. Ten Bepanthen už mám poznačený v peněžence, takže ho musím rychle koupit :slight_smile: ! Piskotku, ty jsi ty neduhy taky posbírala! Doufám, že ten ikterus se objevuje až na konci těhu, kdÿ se v nejhorším vyvolá porod donošeného miminka.
3. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak jak je??Snažímse každej den nakukovat,i když mi to občas nevyjde,ale jsem celá napnutá kdo bude další na řadě a už porodí!! :slight_smile:
Dneska je celkem hezky,babička si zabrala na dnešek kočárek,tak si pro něj za chvilku přijde a já si aspoň poklidim!!
Mrně se mi budí,tak ho půjdu přebalit a pomalu oblíkat,tak se zatim mějte krásně papa :slight_smile:
4. bře 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak moje kamarádka rodila od úterního rána do včerejších 21 hod! Tak to bych zažít fakt nechtěla! Ani si to nedovedu moc představit, musela být hrozně vyčerpaná. Ale je z toho nakonec Adélka :slight_smile: .
4. bře 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji ono stačí 5 hodin! Moje ségra rodila 36h obě děti! Hrůza!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: A druhá ségra 20hod a taky docela těžce, no a já ani nevím jak to šlo rychle!!! Prostě každá ženská rodí jinak a nemůžeš srovnávat! Jedno je jistý, ten prcek musí ven a jak dlouho to bude trvat, ty stejně neovlivníš!! Hlavní je ten vísledek!!! :wink: Jinak Áda už dobrý ale Mates chytnul tu rmu od něj! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak je protivnej, častejc se budí ale zatím to ujde, hlavní je že mu to jde ven. Tak doufám že po víkendu už budou o ba OK!! Zítra jdu k holiči tak jsem zvědavá s čím příjdu, nechávám jí volnou ruku!! :sunglasses:
4. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ty porody jsou prostě každý jiný jak píše Vendy ven to jít musí. Já to beru jako součást toho hezkého i když je to bolestivé, ale ten voňavý uzlíček za to pak stojí a na bolest se rychle zapomene.Já viděla pěkný porod, tak se přiznám, že se toho zatím, až tak moc nebojím uvidíme jak na tom budu před porodem. :slight_smile:
Jinak do albumu jsem dala fotku kočárku, který se nám s manželem líbí jenom ta cena. Ale podstivě si šetřím, takže by to neměl být problém. Hlavně je odpružený a to se mi líbí a k mojí malé výšce ideál i když je na troj kolečku ale to je ve předu zdvojené a má docela dobrou stabilitu. A má brzdu na rukojeti. No má tam spoustu vychytávek musím se na něj ještě pořádně potom podívat v obchodě a vyzkoušet, jedna paní ho tady vozí tak sbírám odvahu se jí zeptat jestli je s ním spokojená a jestli by si ho koupila znovu.
Jinak s manželem, se domlouváme na dovolené našli jsme pěknou chatu na Šumavě tak teď ještě sehnat partu, která by byla ochotná jed konec května začátek června. Ale pozdějc už si fakt netroufnu a turistiku musím provozovat s mírou :slight_smile: , ale oba se moc těšíme.
Holky chtěla jsem se zeptat jestli některá nevíte, kdy se vrací daně, v kterém měsíci. Mám na účtě nějak moc peněz něco mi tam asi přišlo a to je dobře :grinning: jen nevím jestli jsou to ty daně nebo mi to poslal někdo jiný.
5. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
8.3.-Lucinka(poradna)
9.3.-Žanet(poradna)
10.3.-Iva(kontrola)
17.3.Jaji(kontrola)
18.3.-Safirka(poradna)
19.3.-Míša(genetika 3D+4D)
25.3.-Safirka(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukas---------3,886kg,51cm

Ahoj holky, Vendulko, jsi šikulka, že to pěkně zvládáš, je dobře že je vám líp. Ivi, vy jste prostě exhibicionisti s Olim, přizněj se, už jste se přece rádi ukazovali na nějakém tom ultrazvuku :wink:
No a s tím počasím teda nic moc, prý má zase sněžit, už by to mohlo stačit.
Safir, líbí se mi, jak přistupuješ k porodu, jo pokud ti zaměstnavatel vyřizuje daně, tak bys je měla mít v únorové výplatě, takže v březnu a pokud sama, tak peníze chodí až v dubnu.
My zatím dobrý, malá je ve školce, tak nadespávám něco dopředu. Včera jsem měla celkem žravou a dneska v tom pokračuju, asi si dělám zásoby, už se porod asi blíží :unamused:
5. bře 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir tak já myslím že na deně je ještě brzo, nám chodí vyrovnání většinou až začátkem dubna! Ale třeba to možný je?! Jinak kočárek pěknej taky se mě líbil ale cena je fakt luxusní taky? :sweat_smile: Já nakonec vybrala Jane- cena podobná( nového) ale je lehčí a jezdí se s ním super!! Máš ještě čas tak poořemejšlej a určitě si zajdi kočárky ošahat do obchodu! Já to taky udělala a docela jsem byla překvapená a u některých kočárku i zklamaná!! :wink:
5. bře 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet, jojo - s Oliem nevynecháme žádnej ultrazvuk, prostě se na něj nemůžu vynadívat :dizzy_face: Myslím že za celý těhu jsem jich měla asi 15 :sweat_smile:
Safirko, to je dobře že plánujete dovču a ještě líp je, že máš porod zafixovanej jako "pohodovej". Nemá smysl se předem stresovat, nevíš jaký to bude. Buď stres nebude potřeba vůbec a nebo (i kdyby k tomu byl třeba důvod) nic nevyřeší ani nezmění... :sunglasses:
A kdepak je Lucinka, že by už....? :slight_smile:
5. bře 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, myslela jsem spíše, že se rádi ukazujete s Oliem před lidmi. Už jednou vás okukovalo dost lidí a těd v nemocnici taky :grinning: Jinak hezky víkend všem :wink:
5. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to vrácení daně mi vyřizují v práci účetní tak uvidíme, ale asi to ta daň ještě nebude.No ta cena se mi taky až tak moc nelíbí je dost vysoká, ale kočárek člověk nekupuje každý den, a já bych chtěla, aby byl trošku i hezký jsem asi moc náročná nevím. Zatím jsme na něj četla dobré reference, ale musím si ho vyzkoušet a projed v prodejně. Líbil se mi i X- Lander, ale vadí mi na něm a na spoustě kočárků, že nejsou odružené dá se s nima hýbat pouze do stran, a to si člověk brzo kočárek vykyglá, i když je tak pěkný tak to mi na něm vadí, nevím proč je dělají tak tvrdé a né trošku houpací.Na dovolenou se moc těším, je to vlastně naše poslední dovolená ve dvou pak už s námi bude mrňousek a bude to zase jiné a určitě taky hezké. Vendy jsi vážně šikovná maminka, že to vše tak dobře zvládáš, doufám, že i mě se to bude dařit vše tak zvládat. Teď jsem furt unavená a nevím jak se bude cítit až bude malé na světě.Ale ono je to asi i tím počasím, jak svítilo sluníčko hned bylo líp a úplně jsem ožila.
Holky jediné co mě teď trošku dělá starosti a omlouvám se že vás tím zatěžuji je, že já ještě pohyby necítím. Jsem možná o týden míň, a mám takového tucha, že mám placentu na přední straně a to hned tak miminko neucítím. Když jsem byla na uzv tak se za placentu mimi schovávalo a tak je podle mě na přední straně bříška. Víém, že všude píšou, že prvorodičky to cítí až okolo toho 20tt a to já mám ještě čas, přesto jsem trošku nervózní. Už bych chtěla cítit jak o sobě dává vědět.Na kontrolu jdu až za necelé dva týdny tak uvidím jak prcíček porostl. Už ho chci vidět a vědět, že je v pořádku.
5. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem se zase rozepsala, jinak všem pohodový víkend. Já plánovala, kino chtěla jsem vidět Alenku v Říši divů no uvidím jestli se mi podaří překecat manžela :grinning: :grinning: Mám pohádky ráda a hlavně Johnyho Deppa :sunglasses: Je to borec. Tak pohodový a ničím a nikým nerušený víkend. :slight_smile:
5. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, nějak nám blbne PC, buď jsme bez signálu, nebo se nemůžu na stránky dostat. Prostě Error a nazdar. :grinning: Každopádně už jsem pověřila přítele, kdyby něco, ať vám sem dá info. :wink: Žanetko já teď taky "žeru"!!! Nemám furt dost. Právě jsme se vrátili z nákupu, no naposledy jsem byla nakupovat v pátek ráno. Důchodci to brali útokem ty obchody. :grinning: My většinou jezdíme o víkendu, to zas tak hrozné není...ale teď jsem jen hleděla. Jsou bezohlední až hrůza...samozřejmě ne všichni...Safi tu Alenku bych chtěla taky vidět, viděla jsem na to ukázky a může to být supr!! :slight_smile: Jo a kočárek nemá chybu, ale jak všichni píší, ta cena... :frowning2: Jo holky, co už máte mimča, kolikátky používáte plenky? 2-5 Kg nebo 3-6 kg? já mám do porodnice ty nejmenší a na Káju jsem dlouho používala taky ty 2-5, ale ona byla prcek....jinak přeji hezký zbytek víkendu.
5. bře 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Mě zase příjde trošku divné, že jako prvorodička ty pohyby vnímám už teď, tj. 17tt. Safi, asi si nevybereš, však ono to přijde! Ohledně těch kočárků, tak ses mi trefila úplně do vkusu :slight_smile: ! Už 14 dní brouzdám po všech možných stránkách a koukám na kočárky a ten CasualPlay S4 mám taky poznačený, stejně jako X-Lander! Ceny bývají závratné, ale zase si říkám, že kdybych měla všechno kupovat zvlášť, tak se asi taky dostanu na tuto cenu a ještě nebudu mít všechno ve stejné barvě a kvalitě. Na vánoce jsem si nic nekoupila, šetřila už jsem na prcka, tak na kočárku nebudu šetřit. Tím spíše, když to má být pro první dítko a chceme ještě druhé.
Taky uvažujeme, že si v květnu někam zajedeme. Ale spíše to bude jen prodloužený víkend někde v horách na hotelu. Já to s pohybem nemůžu přehánět, takže půjde spíše jen o to, abychom změnili prostředí.
Tak zítra začínám 18tt a držím se na přírustku 2 kg. Jsem na sebe pyšná, snad to za chvíli nepůjde strmě nahoru! Bohužel, už jsem uzmula manželovi bundu, svoje mám poněkud úzké :grinning: .
5. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak já používala ty nejmenší plíny 2-5 asi 4 týdny(asi 4 balíky po 42ks), teď dávám 3-6 ale končím s nima mám posledních asi 10 a budu dávat větší- jsou nám jako krátký( měla jsem jen 1 velkej balík Pemprsek 96ks)!! A když se Matoj povede nálož tak to máme skoro až po lopatky!! No tak máme 7 týdnu a jdem už na Trojky!! A zkusila jsem koupit Huggies a jsou úplně jiný než bejvali. Maj lepší povrch, jsou jako hubenější, a maj super široký lepící pásky a pružný okraje! Fakt se zlepšili!
5. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji říká se i, že záleží na tom jak je maminka na tom s váhou, pokud je šťíhlejší, je možné, že ucítí pohyby dříve než maminka co je trošku víc buclatější. Buď ráda, že už prďolku cítíš, aspoň víš, že je v pořádku.
S těma kočárkama je to fakt, ale mě to až tak nevadí za to dát tolik peněz hlavně když budu spokojená já i miminko a manžel proti tomu nic nemá a protože podstivě šetříme tak si myslím, že si ho dovolit můžem, jen si ho musím vyzkoušet osobně. A kočárek poslouží i dalšímu dítku. Holky taky jste byli stále v nejistotě, než začalo kopat, jestli je vše v pořádku? Snažím se myslet pozitivně a věřit, že vše bude OK.Už se těším na nakupování dětských věciček a postýlky a kočárku a chystání toho všeho :grinning: :grinning: Hrozně ráda nakupuji hadry, tak jestli to bude holčička tak chudák tatínek to ho obě zrujnujeme :grinning: :grinning: :grinning: Ještě že mě tak miluje :grinning:
Holky ani jsem se Vás nezeptala jak to zvládli tatínci u porodu a jestli měli i nějakou tu slzičku v oku.
5. bře 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, já na ty pohyby taky hodně čekala a jak se objevily, tak jsem malýho potřebovala cítit každej den. No úplnej magor. Když se neozýval, tak jsem si lehla na záda, hodila nohy na balon a šťouchala do něj tak dlouho až začal kopat. Normální teror - chudáček má hroznou matku. Pak jsem to na sebe nabonzovala doktorovi a on mi řekl ať to nedělám, že se mu to nelíbí, tak jsem to trochu omezila. Ale úplně pomoct jsem si nedokázala. Je mi malýho moc líto, ale prostě jsem potřebovala jistotu že je ok. Jinak bych asi ob den lítala na pohotovost, ale těžko se nám divit po tom co máme za sebou. Takže ty to prosím tě nedělej a zbytečně ho nestresuj. Všechno je určitě vpořádku a počkej si až se bude chtít hejbat sám... :wink:
6. bře 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný víkend. Safi na pohyby máš opravdu ještě čas. Vůbec se tím nezabývej a uvidíš příjde to rychleji než bys řekl švec. Kočárek je pěkný, ale přiznám se, že já jsem myslela víc prakticky. Když bude zima tak se ti tam mimčo i s fusakem nevleze. Kočárek má kámoška. Malý má 3 měsíce a už teď je tam napěchovaný. Ale je na každém. Já mám krásně se houpací kočárek, lehký a hlavně má 4 kola. Já na ty 3 kola nejsem.
My používáme plenky Pampers 3-6 a máme dobrou spotřebu. :grinning: :grinning:
Taky letos plánujeme dovolenou i s Lukáškem. Chceme jet autem buď do Maďarska nebo do Chorvatka. To se ještě uvidí.
6. bře 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Ivi, hezké doznání :grinning: ! Ale jak jsi psala, po tom, co jsme zažily, se nikdo nemůže divit, že reagujeme jak reagujeme. Taky začínám mít obavu, že budu jančit, když se to malé nebude delší dobu ozývat. Teď to zatím neřeším, je to občasné proplouvání bublinky ze strany na stranu, ale po 20tt asi budu taky nesvá. Safi, já žádný hubeňour nejsem, takže to je spíše případ od případu.
Ty kočárky asi budou oříšek! Už si připadám jako úchyl, ale jak vidím maminu s kočárkem, tak si můžu hlavu ukroutit a ostatním asi připadám jako blázen. Naštěstí můj kamarád má kamaráda, který vlastní internetový obchod s kočárky, takže mě do toho skladu vezme a já si budu moc vybrat nebo se alespoň podívat a ošahat si to. Taky budu lpět na tom, aby se mi tam prcek co nejdéle vlezl, kočar na okrasu nepotřebuji.
Ještě vás pobavím .... když jsem ty kočárky probírala s manželem, tak mi řekl, že to teď nemám řešit, že stejně všechno budeme kupovat, až když se to malé narodí! Tak jsem si myslela, že si ze mě dělá blázny, ale on to myslel vážně! Řekl, že po minulém neštěstí nechce nic kupovat dopředu. Tak jsem ho uzemnila, že jemu nesvěřím nákup veškerých věcí, že si chci vybrat sama. No, co ti chlapi nevymyslí :dizzy_face:
6. bře 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to počasí si sakra dělá co chce. Hlavně, že tam svítí sluníčko, ale ten sníh už být nemusel :angry: Tak my jsme zatím 2 v 1, no jsem zvědavá, jak dlouho ještě :grinning: Jaji vůbec se tvému manželovi nedivím, že nechce nikam kvaltovat. Můj chtěl už nastěhovat kočárek od rodičů domů, ale já nechci. Na to bude mít dost času až budu v nemocnici a já budu mít stoprocentní jistotu, až budu mít bobka v náručí. Při Aji jsem kupovala kočárek v pátém měsíci, ale byl u rodičů. Ale na druhou stranu je třeba myslet pozitivně a je třeba mít aspoň nějaké věci do začátku. Určitě to nějak vyřešíte :wink:
7. bře 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, že máme nešštovice. Teda Daňulka, ale předpokládám, že Lukášek to chytne asi taky. Prý když je kojený, tak bývá průběh nemoci klidnější. Zítra jdeme k doktorce, tak uvidíme co řekne. Půjdeme i s Lukáškem, a´t ho zkontrolují - váha atd. Stejně jsme měli jít do poradny v úterý. Tak to snad zfoukneme najednou.
Jáji, máš pravdu, hlavně ať je kočár pohodlný pro mrně. My jsme kočárek kupovali u Daňulky v sedmém měsíci a byl u našich do doby až jsem porodila. A teď jsme ho dovezli když už jsme byli z Lukáškem z porodnice doma.
7. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak kočárky to je téma na dlouho mi s manželem prohlédneme všechny kočárky a pořádně odzkoušíme a ten, který bude nejvíce vyhovovat tak ten koupíme. Myslím že tak od toho šestého měsíce bych ho klidně koupila a nechala taky u našich nebo u švagrových. V pátek jsme ještě o půl jedenácté jeli do kina na tu Alenku v Říši divů 3D byla to taková pohádka na dobrou noc. Jinak včera jsme měli návštěvu takže jsme besedovali a já se večer dívala na smutný film hlavní role Brad Pitt Příběh Benjemina Battona, nevím jak se to přesně píše, ale bylo to moc hezké.
A taky přidávám jednu perličku, s manželem jsme byli dnes v kostele a on mě tam musel chudák křísit, naštěstí jsem se skácela až na schodech a né předevšema. :slight_smile: Manžel byl velice hozorný a tak hodný úplně mě opatroval potom. Jajuldo aspoň to budou mít u sebe a děti to zvládají lépe než potom dospělí ty to více skolí. Sice starost, ale už to budete mít za sebou.
Jinak já jsem si pro mimi zatím ještě nic nekoupila mám jen jedny ponožečky, moc ráda bych si už něco koupila, ale stále mám strach i když se snažím myslet pozitivně. Ale to je asi normální.
7. bře 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Jsem tu jen na skok!!Koukám,že žádný nový přírustek zatím nemáme,ale už je to na spadnutí!! :grinning: Jsem zvědavá kdo je další na řadě!!
My teď přijeli z venku,malej se napapal a teď se valí pod hrazdičkou,tak jsem zvědavá jak dlouho mu to vydrží než bude vyžadovat pozornost!! :wink:
Holky těhulky vim,že je to těžký,ale zkuste myslet pozitivně to nejtěžší období máte za sebou teď už to bude jen a jen dobrý!!
7. bře 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
8.3.-Lucinka(poradna)
9.3.-Žanet(poradna)
10.3.-Iva(kontrola)
17.3.Jaji(kontrola)
18.3.-Safirka(poradna)
19.3.-Míša(genetika 3D+4D)
25.3.-Safirka(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukas---------3,886kg,51cm

Ahoj holky, tak co Luci dnešní kontrola, byla ještě nějaká nebo už nebyla třeba? Já mám jít ještě zítra na poslední poradnu ke svému gyn. a pak budu chodit do porodnice. No jsem celkem dost nervozní z té nejistoty, kdy mě to chytne. Včera mě píchalo břicho a bolelo, tak jsem myslela, že už to na mě jde a ejhle byly to jenom zaražené prdy :sweat_smile:
Jajuldo, neštovice, to je teda nemilé, musíš teď kmitat kolem Lukáška a ještě Daňulky, hodně síly přeji :wink:
8. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky jinak všechno nejlepší k dnešnímu svátečku :wink:
8. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak dnes opět na kontrole nic nového. :angry: Prckovi se moc ven nechce. Prý už to tento týden určitě bude...a já říkám: no minule jste mi říkal, že se to pěkně chystá a že už to bude a nic. :grinning: No tak tlak mám dobrej, plodové vody dostatek, placenta vyživuje tak, jak má...vše dobré. Nechají mě ještě tento týden a další týden se uvidí. Takže další kontrola 15.3. :slight_smile: Žanetko jsem zvědavá, co ty na zítřejší kontrole. :slight_smile: No a Iva hned ve středu. :slight_smile: Jajuldo u nás taky "řádí" neštovice. Hledala jsem články na netu co neštovice a těhotenství a dočetla jsem se , že pokud je žena zhruba 5 dní před porodem, je to velmi nebezpečné pro mimčo. Ž e matka nestihne miminku předat obranný látky a pak je 30% úmrtnost miminek. Pak jsem v dalším článku četla, že pokud už matka neštovice měla, tak to není nebezpečný. Tak jsem psala mojí mamě a ta mi naštěstí napsala, že jsem je měla. Ufff :sweat_smile: Ale stejně bych byla ráda, kdyby je teď Kája nedostala. Přece jenom bude doma mimčo a byl by to záhul jak se říká.No ale jak říká Jajulda, u menších dětí je ten průběh nemoci líp snesitelný...Kamarádka má holku (půl roku) s neštovicema a její syn (4 roky) to dostal až teď, po 3 týdnech. :confounded: Ale aspoň to budou mít za sebou. Jdu obědvat, tak se zatím mějte.paa
8. bře 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Luci, nějak se těm naším březňátkům nechce ven. Není se čemu divit, taková kosa venku. No já jestli ještě týden vydržím, tak asi prasknu. Ze stresu pořad něco do sebe cpu, nemůžu si pomoct. Tak Ivi nás určitě ještě předběhne :grinning:
8. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdepak holky, žádný předbíhání - hezky popořadě ! :grinning: Mě je takto vcelku moc fajn. Užívám si nicnedělání, mám nachystaný další 3 knížky na přečtení a hezky se poflakuju, jsem za to moooooc ráda. Obědy a kafíčka s kamoškama, návštěvy, kina... klidně bych takto vydržela ještě měsíc. Až prcek přijde, budu mít po mejdanu :dizzy_face: A začne mi úplně nová krásná kapitola života... :dizzy_face: Já jsem teď tak spokojená... :sunglasses: :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak opravdu už to máte za pár a miminků, se jaksi nechce asi je jim tam moc dobře. Ivi určitě si to úžívej pak to bude jiné, ale taky krásné. Jak já říkám manželovi je to naposledy co jsme sami pak už nikdy nebudeme. I když děti vyrostou stále tady budou a budou nás potřebovat, ale zase jinak.Taky už se těším na to období až se miminko narodí. Dnes vařím guláš hovězí tak doufám, že se mi povede, zatím to vypadá nadějně. Měla jsem na něj hroznou chuť a taky na rajsou tu bych si dala hned :grinning: :grinning:
8. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Taky přeji krásný dnešní svátek! Já už dostala dvě kytičky, od manžela a od táty :slight_smile: !
My už v bříšku sebou začínáme pěkně mrskat! Už to poznámi i ve stoje! S těmi neštovicemi se teď roztrhnul pytel. Dostala je šestnáctiletá dcera mého kamaráda, tak mě napadlo, jestli by mě to nemohlo ohrozit, i když s ní nepříjdu do styku. Sice jsem už je měla jako malá, ale strach je strach ...
8. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji pokud jsi už neštovice měla, tak máš protiláky a prcek přes placentu taky, nemusíš se bát. :wink:
8. bře 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek