• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Tak to jsem ráda, člověk nikdy neví :wink:
8. bře 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy mě teda děsíte s těma neštovicema, doufám, že to Adrianka nedotáhne ze školky. Tak na dnešní kontrole mi dr. řekl, že se čípek konečně zkracuje, no nevím, jestli si ze mně dělá srandu, to už mi říká asi 14 dní, tak nevím. Mimčo dneska na monitoru chrupkalo, tak jsme se sestrou šprýmovali, že se připravuje na cestu ven a sbírá síly :slight_smile: U svého gynekologa už jsem skončila s kontrola a odeslal mě do nemocnice, mám se tam hlasit ve čtvrtek v den termínu. No do pátku tomu nechám volný průběh a nechám to na mimču a o víkendu to vezmu do vlastních rukou, budu muset znásilnit manžela :grinning:
9. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
10.3.-Iva(kontrola)
11.3.-Žanet(kontrola)
15.3.-Lucinka(kontrola)
17.3.Jaji(kontrola)
18.3.-Safirka(poradna)
19.3.-Míša(genetika 3D+4D)
25.3.-Safirka(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukas---------3,886kg,51cm
9. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já nějak nestíhala! :sweat_smile: Včara jsem byla s ádou na kontrole na ORL a prý to ještě není úplně dobrý a po velikonocích musíme na tympano a když to nebude dobrý tak mu budou muset ty uši píchnout stejně!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak se jen modlím ať to je OK jinak to bude pěknej mazec! Doporučili nám ať ještě zůstane doma, tak mám ještě na týden doma veselo! Už se nemůžu dočkat až zas bude chodit do školky! :sweat_smile: Taky jsme včera dostala kytičku- 2 Hyacinty( kupuje praktický kytky, abych si je pak mohla dát do záhonu na zahradě), koupil je manžel v neděli a Áda mě je včera dal a přál vše nejlepší k narozeninám!! No trošku to popletl!! :slight_smile: Taky slavíme jen MDŽ na Valntýna má Tom narozky tak se to moc nehodí!! Jinak gratuace snad už k posledním kontrolám!! A držím pěsti ať už to máte za sebou a už si můžete pochovat ty vaše poklady! :grinning: Jinak u nás neštovice taky začínaj řádit! Tak mám strach že při našem štěstí je kluci chytnou hned!! No nenadělám nic, jen se obrnit trpělivostí! Jo Žanet tak to abys toho menžela napustila z postele celej den- prý to pomáhá ale musí to být několikrát za sebou a hlavně ty musíš pracovat- no ona ta fyzická námaha taky pomáhá!! Tak držím pěsti!! :grinning:
9. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!Tak koukám,že stále ještě všichni vcelku!! :grinning: Už se moc těším až se narodí další drobek!!!
Vendulko!!Přeju pěkný nervy,teda nemáš to jednoduchý!!Mě stačí to moje dítko a mám toho občas plný kecky a ty zvládáš dvě,teda klobouk dolů!!!Nedokážu si to v týhle době představit,že bych se starala o dvě dítka!! :slight_smile:
Jinak u nás je docela hezky,svítí sluníčko,tak chodíme každej den ven,i když teď se mi perou o Matese všichni známý,každej chce vozit,tak jsem ráda,když ho pro sebe uzmu i já!! :grinning: Nebo mi z toho kočárku rychle vyroste a já si ho ani nestačim pořádně užít!! :slight_smile:
Tak zatim papa a opatrujte se :wink:
9. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul díky za rady, myslela jsem, že jde hlavně o to dostat do sebe sperma :grinning:(abych vyvovala porod) , ale cvičit celý den, tak to nevím jak dám :grinning: .
Piškotku, to je normální, že člověk má co dělat, když má první dítko a když už jsou dvě, tak mu nic jiného nezbývá, musí si poradit. Já budu kmitat skoro kolem tří, dvě děti a pes do toho, to je taky jako poloviční děcko :unamused:
9. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Žanet myslím na tebe ať si to ten prcek už rozmyslí a jde se podívat na svět i z venku. No u toho prvního mininka si člověk hledá systém u toho druhého už je to asi v tomhle jednodušší, ale je pravda, že je to taky dost náročné.
Jinak já dnes ulovila první věcičky pro miminko, jen drobnosti 2čepičky, košilku a mikinku vše v neutrálních barvách,ale je to český výrobce a materiál super. :slight_smile: Tak mám radost :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po dlouhé době zase nakoukla, tak už jsem taky zvědavá, které březnové miminko bude jako první :wink: :slight_smile: Venku už se udělalo celkem hezky, takže už se na net tolik nedostanu, chodim se psem ven a byla jsem tedˇ samá návštěva, přijela za mnou kamarádka, sestra s malou, potom babi s dědou, moje rodiče.No prostě lavina, když se mnou všichni prožívali ty výsledky a dopadlo to dobře, tak mě hned chtěli vidět :grinning: Tedˇ mě čeká zajít do kadeřnictví.O víkendu máme velkou oslavu, moje prdelka netř Niky má 2 roky, do toho ještě děda narozky a svátek a babi svátek, tak už Ditušku pomalu připravuju, že to bude náročný den na chutě :grinning: Jinak jsem koukala, že jste probírali kočárky.Já jsem dostala kontakt od mé kamarádky do obchodu v Tuchlovicích okr.Kladno, kde mají typ kočárku, který jsem chtěla a ta moje klmarádka ho i má, takže vim, že je opravdu hezký a krásně se s nim jezdí(Firkon verano).Takže už stačí jen kdy se rozhodnu a pojedeme tam pro něj, janak ceny taky lidový!!!!A to ve vše!!!!!Pokud byste se chtěli kouknout, tak je to www.batolatko.cz Jinak krásně cítim pohyby malý, je to opravdu asi to nejkrásnější, co mě zatim potkalo!!!!!! :slight_smile: Ale moc se mi nelíbí, že když se mi chce zrovna spát, tak spustí doslova mejdan :sweat_smile: A to při tom opravdu neusnu, tak jí začnu hned hladit!!!A nebo nejlepší je, když mě vzbudí v půl 2 ráno, to potom koukám do stropu do 3, než zase usnu, ale stojí to fakt za to!!!!Jen doufám každý den, aby bylo všechno v pořádku.Jinak holky, až začnu dělat doma přípravu pro Ditušku, tak budu mít na vás určitě spoustu otázek, tak doufám, že tu budete a poradíte mi :slight_smile: ??!!Zatim se mějte krásně Žanet s Ivy přeju bezproblémový a rychlý porod, kdybych se tady náhodou zase delší dobu neukázala, budu na vás holky moc myslet!!!!!Hodně štěstíčka oběma!!!!Přeju vám, aby jste ty uzlíčky drželi v náruči už co nejdřív!!!!papa
9. bře 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky nevíte něco o Katy???Už se dlouho neozvala!!!
9. bře 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jo holky aby už Katy neměla prcka!! Vždyť naposledy říkala něco o otáčení prcka a nástupu do nemocnice jestli se nepletu!!! Tak třeba už 1. březňátko máme!!! :slight_smile: Jinak ten kočár, Firkon Verano má moje známá( ta jak jsme psala že se jí nerodila ta malinká holčička)! A je spokojená, kupovali jsme ho spolu v Polsku celou kombinaci( korbička, sporťák, autosedačka) za 7800kč!!! Sice říkaj, že je to česká firma ale výrobu maj v Polsku!!! Proto ta super cena!!!
9. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo holky to je pravda já na Katy úplně zapoměla, tak snad jsou v pořádku a brzo se ozvou. No to mi budeme kočárek stále vybírat musím si všechny co se mi líbí odzkoušet a pak vybrat. Ale už se na to těším :grinning:
9. bře 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak já dneska byla na hematologii na krev. Výsledky nejsou vůbec lepší, spíše naopak :frowning2: . Tak mi doktor zvednul dávku železa, tak nevím, jestli to pomůže. Navíc jsem tam strávila dvě hodiny v přeplněných čekárnách plných nemocných lidí. Jen doufám, že jsem nic nechytla, to by mi tak ještě scházelo!
Dneska to malé taky docela řádí :slight_smile: . Už je to silnější, než minulý týden. Včera se skoro neozvalo a dneska řádí v jednom kuse. Už se taky těším, jak si bude v noci dělat mejdan a máma bude koukat do stropu :grinning: !
9. bře 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, musím si postěžovat, ráno jsem dostala mail od realitky a jsem na prášky. Kupuju (stavím) byt/y. Chci koupit 2kk ve kterém budu bydlet a vedle toho 1kk, který budu pronajímat a pomůže mi to s hypotékou. Do budoucna, až bude malej potřebovat pokojíček a já budu zase vydělávat, tak chci oba byty propojit a mít 3kk. Jenže dneska mi zástupce developera napsal, že změnil (svévolně) dispozice mého 1kk na 2kk a už ho pro mě nerezervuje. Mám to pod rezervační dohodou a zaplatila jsem zálohu. Týden před porodem je to zpráva jak noha ! Jsem úplně nepříčetná. Nebudu mít kde bydlet (v garsonce s malým nemůžeme zůstat donekonečna) a schválenou hypotéku už rušit nemůžu, protože teď mi nikdo na nic nepůjčí. Navíc stojím zrovna o tuto lokalitu protože tam bydlí naši, je tam super školka a škola kam jsem chodila i já a už tam mám domluvenou dětskou MUDru. Prostě horší podpásovku si nedokážu představit ! :angry:
9. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Katy jsem viděla na jiné diskusi a mimčo ještě nemá, asi půjde na vyvolávání. Jáji držím pěsti, ať se krev zlepší.
Ivi, já jsem myslela, že už máš koupené oba byty. Hlavně moc nestresuj, já vím, to teda nas...., když člověk s něčím počítá.
9. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Ivi, dneska je nějaký divný den! To je vážně nahouby a chvíli před porodem! Jak si to vůbec mohl dovolit??? Takže nebudeš mít ani jeden byt?
9. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji to jeste nevim, jsou to arogantni neseriozni bastardi. Nabidla jsem jim variantu jinych dvou bytu vedle sebe a cekam na vyjadreni (jako bolestne chci parkovaci misto zdarma) takze uvidim, ale nemuzu na ne tlacit, smlouvy maji sepsany dobre. Jediny co muzu je dat to do Cernych ovci nebo Obcanskeho juda. Pri nejhorsim bych musela koupit jen ten jeden byt 2kk - ten kdybych rusila tak prijdu o 420.000 co už jsem zaplatila. A pak ho asi prodat protoze by mi byl na prd. No je to nocni mura... Navic uz ted jsou se stavbou ve skluzu a vubec netusim kdy se budeme stehovat. :confounded:
10. bře 2010 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak já stále nic, prcek si dává na čas.... :unamused: Ivi to sou kurvy, jiné slovo pro to nemám. :angry: :angry: Třeba ještě vyjdou ty jiné 2 byty - i s parkovacím místem :slight_smile: - moc držím pěsti, aby ti to vyšlo!!! A jinak holky před porodem, jak se cítíte? Já už bych to tedy chtěla mít za sebou....venku už chodím pomalu, protože mě mimčo strašně tlačí na spodek, přes den jsem utahaná, v noci nespim, a hlavně tento týden by mi vyšlo dobře hlídání, u nás jsou jarní prázdniny a sestra je tedy doma.(má 16 let). No uvidíme...
10. bře 2010 v 08:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Luci, už je to celkem otrava, čekat a čekat a nic se neděje. Já mimčo cítím i dole, ale i mě šprtá do žeber nahoře. Při Adriance jsem neměla vůbec takové problémy. Já jsem úplně nemožná, když je Aďa ve školce a já abych něco udělala, tak spíš polehávám a spím, maximálně vyperu pračku a vyvenčim psa. No nic dneska jsem si ji nechala doma, tak si jdeme číst, má zvyšenou teplotu, tak abych ji aspoň chvilku udržela v klidu.
10. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Ivi to je fakt hrůza co si dovolej!! A ještě ti to oznámí jako by nic!!! Tak snad ti to dopadne dobře!! Jen je blbý že to vyšlo zrovna na teď když bys měla být v klidu a né řešit nějaký problémy!! :unamused: No teda ty březňátka se pěkně dopejkaj co??! :sweat_smile: Hlavně aby to pak šlo v pohodě! Tak zatím holky odpočívejte, co to jde ať na ně máte pak sílu!! I když s dětma už to moc nejde! :wink:
10. bře 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi tak to je teda pěkný podraz a neporadil by ti nějaký právník? To se přece opravdu nedělá. Měla by jsi zkusit trochu citového vidírání žena před porodem, že se nestydí :angry: Doufám, že se to vyřeší pro tebe v dobrém. Já kdybych měla bydlet v Brně jakože se mi tam líbilo tak bych bydlela Brno- Kohoutka. Byla jsem tam na intru a bylo to super.
Jinak holky chtěla jsem se zeptat, mám občas takové šimrání asi spíš v bříšku zevnitř, ale někdy si nejsem jistá jestli je to mimi nebo jen můj pocit. Je tozvláštní. Přála bych si aby to bylo už miminko, ale je to tak slaboučké, ale cítím to i když tam nemám ruku, nevím jestli mi to nedělá oblečení.
10. bře 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi já mám mj. i základní právní vzdělání a smlouvy mají napsaný dobře - jediný čím je můžu "držet za koule" je negativní publicita, protože to by pak mohlo ohrozit prodej dalších bytů a to je to jediný co je může bolet. Právník tady nic nevymyslí, spor by šel k rozhodci (mám tam rozhodčí doložku) a ten rozhodne v jejich prospěch, protože ze smluv ani nic jinýho nevyplývá...
Jinak jsem byla na monitoru - ten mi točila nějaká studentka, dala mi blbě čidla, takže malej i když kopal, tak ho budily a třásly mi nesmyslně a zbytečně břichem aby se "vzbudil". Na koze si do mě šáhla kromě doktorky ještě jakási medička a to mě nechali nahou v kabince čekat 20 min než dořeší nějakej případ předemnou (tak proč mě volali ? jsem mohla být v klidu v čekárně) - no dnešní poradna teda nic moc... :unamused: Hlavně že je malej vpořádku. Další poradnu mám 17.3. (což je přesně můj TP) pokud do té doby neporodím, ale moc to nevypadá. Čípek polotuhý, otevřená na půl prstu. A jediný kalhoty který ještě obleču se právě točí v pračce, takže jsem vězeň doma než uschnou :dizzy_face: Jinak je mi furt dobře, včera jsem byla s mamčou v kině na Nějak se to komplikuje, dneska s holkama z práce na obědě, zítra jdu ještě na oční a nějaký aktivitky si pořád plánuju. Noci jsou horší, to je fakt, nedá se spát a v 5h už jsem vzhůru a nezaberu, ale přes den si nemůžu stěžovat, jsem spokojená jak želva :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak stále nic!!No teda ty mimča si fakt už dávaj na čas!!
Ivčo!!Idioti jiný slovo pro ně nemám!!Zkus s tim jít do publicistiky a uvidíš,třeba je to vystraší!!
Jinak přidávám pár fotek,tak mrkněte!!Mějte se krásně a já se zas ozvu!!
10. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
15.3.-Lucinka(kontrola)
15.3.-Žanet(kontrola)
17.3.Jaji(kontrola)
18.3.-Safirka(poradna)
19.3.-Míša(genetika 3D+4D)
25.3.-Safirka(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukas---------3,886kg,51cm

Ahoj holky, tak dneska mám termín, byla jsem na kontrole v nemocnici a pan doktor se vyptával na celé těhotenství i na porod Aďi. Říkal, že je to pěkně připravené, tak já na to, že můj pan doktor mi to říká už tři týdny. Pan doktor byl velice příjemný, se sestrama to bylo horší, jo a taky to prostředí mi připomnělo i potrat, tak jsem to musela prodýchávat. Taky jsem mu říkala, že by bylo super, kdyby se narodilo mimčo zítra, když mám nárosky a pak doktor říkal, jestli tomu má pomoct, tak jsem se zalekla a říkam, že to necháme přece jenom na mimču. Konstatoval, že je to pěkný fotbalista, že kope do placenty a pak jakokdyby to chtěl omlouvat, že se nedíval na pohlaví. Vážíme 3,4kg asi a kontrola v pondělí, tak jsem zvědavá, jestli ji stihneme :grinning:
11. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Žanet, takže ti tak trochu naznačil, že to bude chlapeček? :wink: No třeba se už miminko umoudří asi se jim nechce do té zimy, já jsem ráno vstala a zírala jako blázen, že zase snežilo, to už je fakt na zbláznění.
Jinak včera jsme si udělali výlet do prodejen kočárků. Byli jsme v prodejně, kde mají speciálně Casualpley, kočárek opravdu krásný, dobře ovladatelný, ten sporťáček mi přišel taky v pohodě jen jsem se trošku lekla šířky té hluboké korbičky na délku dobré, ale ta šířka,nevím jak v tom miminku bude. Je ale jednoduchá na složení a není těžký což je pro mě důležité páč jsem malá a nemůžu mít, žádné velké a nemotorné kočárky. Pak jsme šli i do jiných obchodů, ale manželovi se žádný jiný nelíbil, docela teď dělají všechny kočárky úzké jen ty co jsou široké jsou zase dost na mě robustní. Takže si už od včerejška lámu hlavu jak to udělat. Pročítám si dizkuze, někde říkají, že je kočárek super, že jsou s ním spokojené jiné zase, že tak korbička jim byla tak do půl roku. No já prostě nevím. Jinak se mi konstrukčně žádný jiný nelíbil. Nechápu proč ty dnešní kočárky nedělají širší. :grinning: Chtěla bych odchytnout nějakou maminku co ho má, jak je s ním spokojená. Vendy myslím, že jsi psala ty,že se ti taky líbil a pak jste se rozhodly pro jiný. Proč jste si nakonec vybrali ten druhý. A nemáte kamarádku která ho má a jak je spokojená? Děkuji
11. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Žanet, snad už se brzy dočkáš :slight_smile: . Jelikož asi všechny jedeme v klucích, tak ho máš asi taky :grinning: !

Safi, zkus mrknout na stránky www.imperia.com.cz tam mají kočárky i 37 cm v šířce, jinak taky nacházím jen tak 32 cm, což na fusák je dost málo. No, nemáme praxi!
11. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir já jsme taky malá(158cm), a tak jsem vybírala taky podle výšky! Já za skušenosti vím jak je náročné tlačit kočár s půlročním dítětem když máš 49Kg!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak moje další krytérium byla váha!!! A to nejlíp splnil JANE Slamon!!! Je to nejlehčí kočárek na trhu a jezdí se sním úplně super, je opravdu lehce ovladatelný, stabilní a vůbec se to nedá srovnat s tím co jsem měla na Ádu!! A taky má docela slušnou korbičku (jedna z těch větších)a opravdu velkej sporťák, a velký nafukovací kola, takže na kostkách nedrncá, má ruční brzdu- ta je fakt super hlavně když bylo náledí tak jsem si přibžďovala!!! A u nás je vždy spousta sněhu tak musím myslet i na to!! Jestli můžu doporučit tak si ho zajdi taky osahat, určitě budeš spokojená- pro menší ženský je ideální!!! :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevěřila bych, že je tak těžké vybrat kočárek, od Casualpley, se mi kočárek líbí jen mě mrzí ta hluboká korbička, ale dizajnově a konstrukčně je perfektní je stabilní a taky lehký a ovladatelný, na jiné diskuzi jsem četla že maminka ho má a když byl sníh tak v pohodě a to prý bydlela na dědině, reference jsou na něj dobré i špatné asi jak u každého kočárku. Určitě se podívám i na ten. Problém je že oni teď ty kočárky dělají tak divně. Jaji dívala jsem se na ty kočárky moc se mi nelíbí teda ty barvy a vzory já na to moc nejsem některé konstrukce taky nejsou nic moc, dalším problémem jsou malé kolečka což do dědiny si nepořídím to jsou asi spíš do města, a některé ty kočárky mají těžkou konstrukci dívala jsem se na ně už v obchodě a to je taky na houby. Jako sama s dítětem, dostat ho do auta sbalit kočárek, musí jít prostě lehce a kočárek mít přiměřenou váhu, protože jinak se maminka strhá a poporodu moc sil není a chvilku trvá než je zase nabere a stále se spoléhat na manžela taky nejde když chce být žena soběstačná. Další co mi na některých kočárcích vadí je hluboká korbička z plastu to taky na mě moc není.Je to fakt těžké vybrat si pěkný a praktický kočárek, který by aspoň trochu splňoval tvoje požadavky. No ještě mám čas takže budu přemýšlet a rozhodovat se a samozdřejmě se dívat po obchodech. A kočárek s tím,aby hluboká korbička jeden podvozek, sporťák zase jiný my to nemáme ani kam dát. Je to fakt náročné.
Omlouvám se zase jsem se rozepsala :slight_smile:
11. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, no já ani s holkou moc nepočítám, když jsou tady samý hošani. Kdyby se mi narodila holka, tak bych teda byla moooc překvapená :grinning:
11. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak na radu Vendulky jsem se na ten Jane Slamon mrkla a vypadá fakt dobře! Zatím ho můžu zvolit jako favorita! Vendul, prosím tě, dá se ten sporťák nastavit tak, aby prcek byl po směru nebo protisměru jízdy a je u toho i nánožník? Hlavně jsem ráda za ty nafukovací kola! Fakt jsem nevěřila, jaká je to makačka vybrat ten správný kočár!
12. bře 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji tak otočit sporťák nejde ale za škušenosti vím že chce prcek stejně koukat ven a ty mu akorát ,,kazíš" výhled!! :wink: A nánožník to má originál na všechny díli jinej!! maj i spešl pláštěnky! Ale hlavní jsou ty nafukovací kola!! To už maj jen málokterý nový kočáry!! Tak holky přemýšlejte, máte ještě čas!!! :grinning: Já jdu dnes na ples- nejmladší bratr manžele má Maturák! Tak kluky bude hlídat naše mamka, a kdyby se něco dělo tak jsem za 2 minutky autem doma! Mates jak večer usne tak spí a budí se už jen někdy a to až po půlnoci, tak si můžem užít do půlnoci v klidu plesu!! Už se těším jak vypnu ten maminkovskej radar aspoň na chvilku!!! :grinning: Jen mám problém s šatama- mám asi o 1-2 čísla větší prsa, a jak jsou plný mlíka tak jsou takový neforamný do normální podprdy!! A hlavně stejně musím mín ty prsní vložky jinak budu mít fleky!! No tak se musím spokojit s takovejma jako spíš letníma šatama se spadlýma ramenama abych mohla mít kojící podprdu! No nic nenadělám, za měsíc bude líp- aspoň u Ády se mě to mlíko po 3 měsících jakotrochu stáhlo a až to nebylo tak hrozný!! :wink:
12. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek