• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Fakt se mi ten kočár líbí. Našla jsem i diskuzi na koníkovi o tomto kočárku a holky se po něm můžou utlouct :grinning: . Jen se mi asi více líbí loňská kolekce, než letošní. Mimochodem ta letošní je o 3tisíce dražší! Jen ještě sehnat prodejnu, kde bych se na to mohla mrknout naživo! Vendul, prosím tě, ta hluboká korba je dost prostorná? Holky na diskuzi psaly, že letošní model je užší.
Tak si ten maturiťák užij :slight_smile: . Je třeba se zase alespoň na chvíli cítit jako žena a ne jen jako mamina, že :grinning: ? Prsa jsou problém i u mě a to ještě není konečná. Hlavně, že do nějakých šatů ty svoje přednosti nasoukáš :grinning: ! Je fajn, že malý už má svůj režim, tak víš, kolik času vydrží bez tebe, aniž by to zjistil.
12. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak to tady vypadá? Lucka už možná a co ty Ivi, ještě si celá? Já si počkám do léta, taky dobře aspoň bude krásně. Vendulko, ty jsi teda jednička, že jdeš na ples, když jsou prckovi dva měsíce. Já jsem byla tak unavená při Adriance, že jsem byla ráda, že žiju a že můžu pospat aspoň nějakou tu hoďku navíc. Tak si ho samozřejmě uží!
Holky pěkný víkend přeju akorát už bez toho sněhu, kdyby raději padali lízatka či bombóny :grinning:
12. bře 2010 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte, píšu za Lucku, máme Kubíčka, narodil se dnes v 19.40, míry jsou 51cm a 3800g. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. bře 2010 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
No výborně !! Tak vítáme Kubíčka a veliká gratulace k miminkovi :dizzy_face: Míry má krásný - pozdravuj Lucinku a co nejdřív vložte fotečky ! :slight_smile:
Jinak já jsem pořád vcelku a vůbec to nevypadá že by se něco dělo. Často mi tvrdne bříško, ale jinak ni. Jen mám pocit že se včera prcek otočil z polohy II do polohy I. Vždycky jsem cítila nožičky napravo a teď najednou jsou nalevo - to tady nebylo několik týdnů. No snad alespoň zůstal hlavičkou dole. Ve středu jdu na monitor - to mám TP a pak se uvidí. Nijak mi to nevadí, jen ty noci jsou čím dál horší... :angry:
13. bře 2010 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak Luci super, už ses dočkala. Velká gratulace ke Kubíčkovi. Už se těšíme na fotečky, Kubíček je teda cvalda, doufám, že jste oba v pořádku.
No já teda pořád nic, ale jsem dneska trochu ve stresu, asi je to tím počasím. Tak dneska vyrazime asi na oslavu bratrancových osmnáctin, už jsem myslela, že budu v porodnici, no nevadí, aspoň se s prckem nadlábnem :grinning: a aspoň příjdu na jiné myšlenky, než se pořad hrozit, kdy to příjde :angry:
13. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Velká gratulace ke Kubíčkovi :slight_smile: . Pěkný chlapák! Už se těšíme na fotečky!

Žanet a Ivi, nebojte, už to taky brzy příjde! Věřím, že už je to úmorné, ale co naděláte, když se jim nechce ven, že :grinning: ?
13. bře 2010 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak MOOOOC veliká gratulace ke Kubíčko!!! Je to pěknej chlapák!!! :grinning:
Jinak včera ples v pohodě přišli jsme v 1! I když bysme tam mohli ještě zůstata ale to bych to raní vstávání s Matem asi neustála! :sweat_smile: Byl hodnej vstával na pití až před 4 a pak až 7.30!! Takže se to dá!! Fakt moc krásnej maturák a pěkně jsme si s manželem i zatancovali! Až to stihnu tak přidám fotky kluků a jednu fotku trochu přestárlí maturentky! :dizzy_face:
Jinak Jáji do tý korby se mě vejde Mates ve fusaku a takovým zeplím overálku úplně v pohodě!! Ale je fakt že budeš mít na zimu už většího prcka! Ale ty korby jsou opravdu jedny z větších! Ale stejně si raděj skoč do nějakýho obchodu, ať to vidíš na živo a můžeš si ho osahat!!! :wink:
13. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Obrovská gratulace ke Kubíčkovi :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .Taky se těším na fotečky :wink:

Ivi,taky se cítím moc dobře na to,že bych třeba měla za pár dní rodit :angry: ,a já už bych tak chtěla :dizzy_face:
13. bře 2010 v 16:41  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se ozývám po krátké odmlce. Nejel nám internet a jinde nemám možnost. Ale dnes už ho spravili. Tak především velkáááá gratulace Lucince ke Kubíčkovi. Lukášek měl taky takové míry a připadal mi malá prďolka. Jinak ten čas hrozně letí, už máme měsíc života za sebou. Malinký je šikulka. Byli jsme na kontrole, tak měříme 56 cm a vážíme 4.480. Rosteme jak z vody :grinning: . Daňulku už neštovičky opouštějí - mizí. Dva dny to stálo za nic - měl teplotu, bolelo ho to, svědilo. Ale po dvou dnech jako když utne a řádí s ním všichni čerti. Už aby šel do školky. No příští týden bude doma a ten další asi do půlky. Vůbec se mi teď ta jeho nemoc nehodí. Mám dělat asi ještě šest daňových přiznání. A to spí jenom hodinu někdy hodinu a půl po obědě. Minulý týden tady byla mamča a tak si s ním hrála a když Lukášek spinkal, tak jsem dělala. Ale celkem je to v pohodě s nima dvouma. Daňulka je veliký bratříček a je rozumný. Když mu řeknu, že teď si jít hrát nemůžu, tak řekne dobře budu si hrát sám a pak maminko až třeba nakrmíš Lukáška nebo přebalíš si půjdete se mnou hrát. :slight_smile:
Přidávám pár foteček Lukáška.
Safi, s tím kočárkem to není tak jednoduché, to máš pravdu. Jak už jsem spala, já jsem měla podmínku velky, lehký a aby kolíbal. U mě vyhrála značka Sojan. Za necelých 7000,-, jsme měli hluboký kočár a sporťák. A autosedačka se dokoupila a hodí se na konstrukci kočárku. Maximální spokojenost.
Ivčo s tím bytem je to dost velký podraz.Držím palce, ať to dopadne dobře.
14. bře 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak prvně velikánská gratulace Lucince ke Kubíkovi!!Nádherné míry má chlapák jeden!!Už se těším na fotečky!!
Jinak my byli taky na plese minulý týden!!Byl hokejistický a to si můj manža nemůže nechat ujít a jelikož mi mrně spí už celou noc a budí se pravidelně v 5 nebo v 6 ráno,tak jsem vyrazila s nim!!a bylo to super!!Přišli jsme v půl 2 ráno a pořádně jsem se odreagovala!!moje mamka hlídala,tak jsem byla v klidu a užila si to!!Jen jak psala Vendulka problém s oblečením!!do spoustu věcí se nevejdu ještě díky bříšku a hlavně prsa mám šílený!!Snad trochu splasknou!!Teď mám číslo D a to jsou fakt balony!!
Jinak u nás nic novýho v dubnu nás čeká vítání občánků,jo a malej objevil hlasivky,tak si začíná povídat a konečně se začal pořádně smát!!Je kouzelnej!!No jo už to není to malinkatý miminko!! :slight_smile:
Tak se mějte krásně a já zas nakouknu!!Jsem zvědavá kdo bude po Lucince jestli Žanet nebo Iva!!! :wink: Tak papa
15. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak ohromná gratulace Lucince ke Kubíčkovi, podle mír je to krásný kus chlapečka. Hlavně, že jsou zdraví. A i já už se těším na fotečky :slight_smile:
Jinak od pátku už cítím pohyby miminka, spíše takové lehtání a bublinky v bříšku, ale jsem moc ráda, a už se i těším, až manžel ucítí taky ty pohyby. Je na mě moc hodný, maže mi bříško a hrozně se na malé těší. Mám z toho hroznou radost. Holky hormony asi blázní, protože manžel mi řekne něco pěkného nebo udělá nějaké gesto a mě se chce brečet. :slight_smile:
Holky jste šikovné dvě děti a zvládáte to bezvadně a ty Jajuldo do toho ještě ty daně. No snad to taky budu tak zvládat. No říkala jsem si, že když bude malé šikovné a nějak by to šlo, tak mi v práci staniční nabídla, že můžu mít třeba jen 2směny do měsíce, když budu chtít. Takže pak uvidím. Pokud by bylo tak hodné jak Piškotkův Matěj tak to by bylo v pohodě. Tak to si v noci aspoň pěkně odpočineš.
Jojo kočárky to je kapitola sama pro sebe :angry:
15. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jste se odmlčely. Hlavně Ivča a Žanet. Tak jsem zvědavá co je.
Safi, slíbila jsi ty fotky z plesu a nic. Hoď fotečky i bříška. To samé i Jáji, dejte si do albíčka nějaké fotečky bříšek. A co fotečky z UZ. Taky nemáte čerstvé. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a mám pár foteček Lukáška. :slight_smile:
15. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldo Lukas, je hezký má pěkně velké kukadla :slight_smile: na to bude asi lovit holky :grinning: Fotky se budu snažit dát dnes pokud bude manžel přístupný má toho teď hodně tak uvidíme. Novou fotku z uzv nemám minule se nechtělo ukázat uvidím jak teď ve čtvrtek a nebo na Oscarovi další týden.
15. bře 2010 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak se připojuji k velké gratulaci Lucince ke Kubíčkovi, opravdu kus chlapa už od porodu :grinning: A navíc i moc hezky zvolené jméno, patří taky k mým oblíbeným!!!!Takže do života nejvíce zdravíčka a lásku a štěstí už doplní maminka s tatínkem :slight_smile: Jinak si myslim, že Lucinka tu nejspíš protrhne lavinu a tedˇuž se ty březnáčci jen posypou!!!! :slight_smile: A to je dobře!!!!!Zítra mě čeká těh.kontrola, tak mi držte palečky, nějak už se tam po těch zkušenostech bojim chodit, pořád nevěřim, že už se nic nemůže stát!!!! Jinak Dituška kope opravdu dost často a velmi zřetelně :grinning: A v noci, když se vzbudim a nemůžu spát, tak začne kopat a já z toho i usnu, takže to je vlastně pro mě taková ukolíbavka!! :slight_smile: Jinak už jsem teda za celou tu dobu přibrala celkem 7 kg, opravdu mi to tedˇvylítlo nějak nahoru.Nicméně jste mi varovali :sweat_smile: A v pátek jedeme s manželem na ten 3D a 4D ultrazvuk, tak už se moc tešim, až tu naší slečnu zase uvidim!!!!Tak papa , jo a holky jinak moc krásné fotečky vašich uzlíčků!!!!!!!
15. bře 2010 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Já jdu na kontrolu ve středu, äle fotku určitě nedostanu. Bobek už je pro fotku moc velký a můj doktor asi nemá ten nejmodernější ultrazvuk. Příští týden nebo ten další bych měla jít na velký UZ, tak doufám, že ještě nějakou fotku vydyndám. Sebe jsem zatím nefotila, všichni říkají, že se mi to břicho nezvětšuje, takže není vidět rozdíl.
15. bře 2010 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldo, Lukášek je krásnej...
Piškotku, je fajn že si najdeš čas i na zábavu a že je Matýsek tak hodnej - máš zlatý dítě !
Žanetko myslím že už bys mohla porodit, hezky popořadě, nechci předbíhat, ale už mi bříško tvrdne skoro non-stop, tak nevím nevím... ale nebolí to tak se asi nic neděje... :sweat_smile:
Míšo - ničeho se neboj, všechno bude vpořádku a navíc už jsi 24tt - pro mě bylo hrozně povzbudivé že od 24tt už se miminka zachraňují i při předčasném porodu, kterého jsem se bála a teď se zase bojím že budu přenášet :sweat_smile: A i když ti nic takového nehrozí, psychicky to může pomoct a můžeš se uvolnít a pestat stresovat... :wink:
15. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------
16.3.Míša(kontrola)
17.3.Jaji(kontrola)
17.3.Iva(kontrola)
18.3.-Safirka(poradna)
18.3.-Žanet(pravděpodobné vyvolávaní)
19.3.-Míša(genetika 3D+4D)
25.3.-Safirka(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukasek-------3,886kg,51cm
Lucinka-------12.3.2010 19:40-----Kubíček-------3,8kg, 51cm

Ahoj holky, Ivi musím tě zatím zklamat, ale já pořád ještě nic. Dneska jsem byla na kontrole a tam mi říkali, že mě nechají přenášet 7 až deset dní. Tak ve čtvrtek mi to vychází na těch 7dní, tak jsem teda váhala, ale domluvila jsem se na ten čtvrtek, no kdybych si to rozmyslela, že mám zavolat. Z toho vyvolávaní mám celkem strach, že bolesti budou horší i když bych mohla dostat epidurál, přirozeně by to asi bylo lepší, tak snad se to do té doby rozběhne samo.
Jajuldo, Lukášek je hezoučký a ty kukadla má teda krásné.
15. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak držím pěsti na kontrolách! Jájuldo Lukášek je fakt chlapík s krásnejma očkama! :slight_smile: Mates se už taky pěkně směje a povídá! Když má náladu tak vydrží povídat i 20min! Je to šikula! Áda šel dnes poprve do školky tak budu mít trochu času! Tak zítra přidám fotečky, Matěje asi ani nepoznáte, hrozně vyrost ve 2 měsících má už 59 cm a 5200g!! No na to jakej to byl drobek si to teď všechno dobírá!! :slight_smile: Taky vstává jen 1 a to mezi 3,30-4,30 a pak až ráno! Tak to je fakt v pohodě! :slight_smile: Jsou to prostě zlatíčka ty Matýsci!!! :grinning:
15. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanetko, to je mi líto, já mám z vyvolávání taky hrůzu, už zkouším i babský rady, ale nepomáhá to. No pokud prcek nechce, nic ho nedonutí vylézt. Ale snad to řešíme předčasně a vyvolávání nebude potřeba... Já měla včera večer tak hodinu silný "MS" bolesti a bříško jak šutr, ale nějak jsem to pak zaspala, tak to jsou asi ti poslíčci. V každém případě máš ale přednost do porodnice ty ! :wink:
16. bře 2010 v 07:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Ivi a co tedy praktikuješ, aby jsi mimču pomohla? Ty můžeš být ještě v klidu, máš minimálně týden ještě čas, může tě to kdykoliv chytit. No mi už asi měsíc tvrdne bříško a 14 dní mě pobolívá bříško jako při menstuaci, nechápu na co se to tělo připravuje, když se stejně nic neděje :frowning2:
Vendulko a Piškotku máte zlaté miminka, aby jim to vydrželo. Jak byla Aďa větší, tak to jenom na mě hrála, že má hlad, už si jenom vyžadovala přítomnost maminky v noci, tak to byla stávačka pak už co 3hoďky. Ale přeju vám, aby byly mrňousci hodní.
16. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, věřím, že to čekání je asi už dost náročné. No pověra říká, že by žena měla umýt všechna okna, vydrhnout podlahu a udělat nudle z patnácti vajec :grinning: No ty nudle bych asi neudělala, ale ten zbytek se dá udělat, říká se, že pohybem se masíruje děloha a taky střeva svou pohyblivostí k tomu přispívají. Jen pozor v panelácích, tam ty okna ve vyšších patrech, aby jste nespadly. Prý něco do sebe to má. Nebo dlouhé procházky. Jsou to sice babské řeči, ale i dr. o tom někdy mluví. Tak snad se ty miminka umoudří, sice počasí venku hnus, ale přenášet taky není moc fajn. Tak těm bříškům domluvte :grinning: :grinning: Chlapi no musí na sebe nechat čekat :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak jak počítám, tak by dnes mohla jít Lucinka domů!!! Pokud nemaj žloutenku! :slight_smile: Už se MOOC těším na fotečky! Taky jsem nějaký přidala! :wink: Jinak Ivi, Žanet myslím na vás, a pržím pěsti aby to už přišlo, ono to čekání je nejhorší!!! :unamused: Tak zatím odpočívejte a relaxujte budete to potřebovat! A holky těhulky přidejte fotečky bříšek abysme se mohli pokochat novýma bříškama!! :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendy malý je opravdu hezký a jak je ta fotka s bráškou jak ho drží tak jsou si hodně podobní. Na plese ti to slušelo a ty máš teď nově vě vlasech červenou? Sluší ti, nevěřila bych,že v blond to může vypadat pěkně. Holky budu se snažit dát fotky co nejdřív, ale spíš musím uhnat manžela, aby mě to naučil a já si mohla dělat fotky sama.
Taky jsem zvědavá na malého Kubíčka :grinning:
16. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko na plese ti to mooooc slušelo ! :wink: a kluci jsou skvělí, Matýsek vypadá jako by měl 4 měsíce - velikej chlap !
Žanetko: http://duben2010.websnadno.cz/Rady-a-tipy-na-vylodeni-miminka.html
16. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Vendy tobě to na plese hodně slušelo. Matýsek je už kus chlapa.
Holky taky jsem se vyvolání bála. Je fakt, že jsem dostala bolesti už po 15minutách od zavedení tabletky. A byly hned po pěti a pak po dvou minutách. Ale bylo to o hodně rychlejší než u Daňulky. A ty babské rady stojí za prd. Já uklízela, chodila na pěkně dlouhé procházky, dokonce jsem si dala i schody do osmého patra a nic. Tak nevím.
16. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
No nějak to nedávám, celkem stresuju, nevím, jestli jsem se neukvapila a jestli nemám ještě počkat s tím vyvoláním o ty 3 dny, počítala jsem že se to musí určitě rozjet samo a zatím nic :frowning2: Prostě se v tom pořád rýpu a nevím, co mám dělat. No jsem marná, hlavně že jsem druhorodička :grinning:
Holky, díky za rady. Vendulko byla jsi kočka na plese a Matyášek je vážně velký chlap už.
16. bře 2010 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanet je to asi těžké rozhodování a věřím ti že na to neustále musíš myslet. Ano když to přijde samo je to asi lepší než vyvolání porodu, ale přenášení není taky žádná sranda. Někomu babské rady pomohou někomu ne, je to hrozně individuální. Ale můj názor než se stresovat tím, jestli přenášet nebo si to nechat vyvolat, asi bych si to já a zdůrazňuji já nechala vyvolat, zbytečně bych byla nervózní z toho, že to ještě není a to taky neprospívá. Ve čtvrtek Žany uvidíš a třeba si to miminko rozmyslí. Držím pěstičky. :wink:
16. bře 2010 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!Jsem tu jen na skok,malej se zrovna vzbudil,tak se mu musim věnovat!!Vendulko moc ti to slušelo a Mates je fakt kus chlapa!! :wink: Vypadá dokonce,že je větší než náš:slight_smile:
Koukám,že Lucinka tu ještě nebyla,už se moc těším na fotečky Kubíka!! :wink:
Žanetko ničeho se neboj,třeba se to ještě rozjede!!Tak papa
16. bře 2010 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak předem všem děkuji za gratulace, přiznám se, že jsem články jen proletěla a musím se k nim vrátím co jste tady probírali nového. :grinning: Jinak nic? Žádné nové mimčo??? :slight_smile: Vendulka to odhaldla správně, žloutenka nebyla atk jsme dnes doma. Míry tedy měl Kubíček velké, ale jinak je to "prcek", vážně. Nikdo by mu to neodhadl, že měl tolik kg. :grinning: Tak v rychlosti: už od čtvrtka se mi nezdáli pohyby, bylo jich nějak málo, dost málo...tak jsme se v pátek ráno sebrali a jela jsem na kontrolu už v pátek, místo pondělí. No křivka byla špatná, průtok pupečníkem taky, čípek jsem měla spotřebovanej a otevřená stále stejně...na 3 cm. Doktor vzal telefon a máte volný sál?? Já jsem jen hleděla.. :astonished: :astonished: No tak jsem si šla hned do auta pro věci a šla tedy rovnou na sál... :sweat_smile: ...ve 2 hod mi prdli vodu a nic....mezitím přítel odvezl dceru na hlídání a vrátil se zpět. To už bylo půl 5 a konečně přišli první bolesti. :unamused: A pak to šlo strašně rychle, pořád jsem s přítelem vykládala a najednou jsem byla na lůžku a prcek byl na světě..v 19.40 hod. :slight_smile: :slight_smile: Samozřejmě mi dal zabrat, ale druhý den jsem se cítila už dobře, asi je to po tom druhém porodu jiné. Teď kdybych neměla šíleně nateklý prsa a povislé bříško tak ani nevím, že jsem rodila. :sunglasses: Holky co už máte miminka, chci se vás zeptat: jak se jmenují ty kapičky na bolesti bříška u miminek? teda malej na to trpí, děs...vím, že jste to tu psali, hlavně Piškotek myslím...prosím o radu!! já si to nenapsala a teď to nechci zpětně hledat...jdu kojit, to je horor pro mě, velká prsa a na prd.. :slight_smile: přidávám fotky, mějte se já se ozvu.pa
16. bře 2010 v 17:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek