• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
No, vzhledem k tomu, jaké probémy jsem doteď měla, tak by mě doktor asi zabil na místě :grinning:
25. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem konečně dopekla tu buchtu a neni tak hrozná jak sem si myslela,celkem se povedla :slight_smile:
Vendulko!!To je hrozný viď,já už tady stříhám metr,aby bylo 4.6.!!Ta doba do první kontroly je hrozná a strašně pomalu utíká!!! :frowning2: ,ale dočkáme se!!Příští čtvrtek už mě to čeká tak to už nějak vydržim!!!Nejhorší je ta nejistota,že nic nevíš!!Jestli je vše ok nebo je něco špatně!!!Ale musíme přemýšlet pozitivně a ono to snad půjde!!Já ve středu už budu v 6tt,hrozně to letí :slight_smile:
Lucinko!!Tak si dej teď oddych a zkus testík za týden!!Já si dělala ve čtvrtek ráno než jsme jeli na tu oslavu na víkend u ukázal mi negativní a přitom v úterý už jsem to nedostala a ve středu už byl test krásně pozitivní!!Tak je třeba mooooc brzo!!V moči se objevuje HCG dýl než v krvi!!
Jáji budu držet palečky na středu o doktora a pak dej vědět jak si dopadla,ju?
25. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
27.5.-Jáji (gynda)
4.6.-piskot (gynda+UZ)
12.6.-Vendulka (gynda+UZ)

Co vy na to holky???A takhle bych to psala každý den,aby sme věděli kdo jde kdy přesně k doktorovi!!A kdyby šla některá kdoktorce tak napíše kdy a já ho vždycky přidám!!!
25. kvě 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, jsi šikovná. To bude fajn :grinning: . Úplně tě chápu, že už bys raději měla tu kontrolu za sebou a slyšela, že je všechno ok! Moc vám to holky přeju. Škoda, že tě už nevzala dříve, já jsem šla na UZ v pátém týdnu.
25. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!Teď už to vydržím,u nás se chodí na kontrolu až tak v 6-7tt,aby už bylo vidět na UZ i srdíčko!!Pak si myslim,že mě budou hnát na kontrolu častějc,ale na tu první takhle dýl,aby bylo co nejvíc vidět!! :wink:
Snad to bude ok!!
25. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi tak...teď si dám oddych :slight_smile: Jo, mě taky vzala doktorka až nějak 7 týden, když jsem byla těhotná, poprvé tam nebylo nic vidět, pak je to o to lepší, když už tam uvidíte to srdíčko :wink: Postupka super :grinning: Hlavně tfuj tfuj ať máte všichni všechno v pořádku!! :wink: Já sem chtěla také péct, ale nechce se mi, v tom horku :sweat_smile: Chvilku si doma odpočineme - po školce - a pak hurá ven :grinning:
25. kvě 2009 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt, srdíčko je důležité. Já jsem měla od začátku rizikovku, takže jsem ze začátku chodila každý týden, pak co 14dní. Fakt jsem byla spokojenější, když se vždycky na to malé mrknul, řekl, že roste a že je to vpohodě. Asi bych se zbláznila chodit na kontrolu jednou za měsíc, ale taková je běžná praxe. Vzhledem k minulému nezdaru si myslím, že budeš chodit častěji.
25. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku super postupka. Doufám,že se postupně přidáme co nejdřív všechny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já jsem chodila na kontrolu vždycky (i po prvním potratu) jednou za měsíc, až v devátém měsíci za 14 dní. U nás se chodí klidně i třeba ve 4 týdnu těhu. Ale nejdůležitější je to srdíčko. Alespoň ty prcky krásně už uvidíte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Mě by se v takovém horku péct nechtělo - za to jsem si dala zmrzlinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ke kafíčku. Mňam.
Holky, jen taková věc. VŠECHNO BUDE V POŘÁDKU A TĚHOTENSTVÍ BUDOU KRÁSNÁ. Neustále se strachujeme, ale proč? Už se nestresujte a už jste si to jednou vybraly, tak proč by to mělo přijít znova. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. kvě 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, snad to není ode mne moc troufalé ..... ty jsi prodělala už druhý potrat? Brouzdala jsem po různých diskuzích a jedna těhulka potratila třikrát a teď už čeká zdravé miminko. Je to fakt hrůza, já nevím, jestli bych to po psychické stránce zvládla a stále věřila, že to jednou vyjde. Příroda nám pěkně podkopává nohy!
25. kvě 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, já jsem prodělala svůj první potrat 11.10.2004. Otěhotněla jsem pak hned po prvních MS a v srpnu 2005 se mi narodil zdravý krásný chlapeček. Těhu bylo naprosto v pořádku a v pohodě. Teď jsem 6.3.2009 měla druhý potrat a už jsem měla dvoje MS a zatím nic. :unamused: :unamused: Uvidíme co dál. Když jsem ležela poprvní v nemocnici tak tam ležela paní, která už 7x potratila kolem 3-5 týdnu. Nikdy se s tím nevyrovnáš, ale časem se to ztratí někam v hlavě a jen občas si vzpomeneš. Já chci dvě děti, takže až budu mít druhé dítě, tak už na to nebudu myslet. Musíš věřit, nic jiného ti nezbývá. :confused: :confused: Jedna holka potratila šestkrát a ted se jí narodilo zdravé děťátko.
25. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jedna moje kamarádka taky potratila 3krát , vždy v 10 týdnu zamlklé těhu. Nevím podrobně, o co šlo, ale dostala nějaký prášky, a 4 těhu v pohodě. teď má holčičku :grinning: Nevzdávat se...... :grinning:
25. kvě 2009 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně holky hlavně se nevzdávat!!! Však to štěstíčko na nás taky jednou sedne!!!! :wink: Jen je blbý, že se pořád pozoruju a skaždým píchnutím hned přemejšlím co a jak!! Já vím že mě nezbývá nic jinýho než vydržet!!! Ale je to těžký!!! Tak musím čerpat síly z něčeho jinýho, třebe ze sluníčka! :grinning: :grinning: Válíme se s Adou na zahradě u bazénu a já se pomalu začínám učit na přijímačky!! :sweat_smile: :sweat_smile: Jo a normálně mě smazali Adu?? tady na jmenovce!!!
25. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, omlouvám se že píšu až teď o víkendu jsem moc doma nebyla,včera jsme byli s manželem u našich grilovali manžel se mi tam krásně opil a dnes si připadám jak přejetá parním válcem :grinning: Takže dnes polehávám. Jinak já jdu na kontrolu ve čtvrtek, a to už mě asi uschopní už minule se tvářila divně.Najednu stranu se do práce těším a na druhou mě to štve už jsem se těšila že budu doma a užívat si těhu. Jinak holky šestinedělí jsaem nedodržela Mudr. mi řekla že můžu normálně po dvou týdnech od zákroku. Břicho mě nebolí takže snad to bude OK. Jinak už to zachvilku budou 4týdny kéž by už ta potvora MS došla budu raději když budu mít první MS za sebou. Jinak Lucienko já si dělala těhu test, který zjistí těhu už 8 den od oplodnění stál asai 70,-ale bohužel nevím jak se jmenuje a tam se mi to ukázalo slabá druhá, a tehdá ještě na UZV nebylo nic vidět jen mini černá tečka. Tak uvidíš. Budu držet pěstičky aby se zadařilo. Holky někdy mám strach že to nepůjde přitom jsme otěhotněla náhodou to asi dělá ta psychika :unamused: Tak snad podruhé otěhotním taky brzo :wink:
25. kvě 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem Vendul koukala, že máš jinou fotku, já myslela, že jsi tam chtěla dát jinou. Nechápu, co to mají za pravidla ... :unamused: Já taky čekám, že už mě doktor uschopní, teda, jestli to všechno dobře dopadne. Piškotkovi se zadařilo ještě v době nemocenské, nemám pravdu :slight_smile: ? Já mám velký strach, že se toho těhu zase brzy nedočkám. Teď jsme čekali rok a půl, než jsem otěhotněla! Nechápu, proč nám to nešlo, oba jsme zdraví ... :frowning2:
25. kvě 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji ja sem otěhotněla,když jsem byla na pracáku!!Po nemocenské jsem nastoupila na pracák,protože mě zaměstnavatel odmítl vzít zpátky,našel si náhradu,ale to je na dlouho,tak jsem nastoupila na pracák a když jsem měla jít na pohovor kvůli práci,tak jsem zjistila,že jsem těhu,tak jsem to rušila,protože by mě gynda do práce nepustila!!Do konce února jsem byla na neschopence a pak na pracáku a na konci dubna jsem otěhotněla,tak jsem se tam moc neohřála :slight_smile:
Jinak musíme doufat,že už nám ty další těhu vyjdou a bude to vše ok!Nic jiného nám ani nezbývá!!Musíme tomu věřit a nepřipouštět si to špatný!!
Vendulko z toho si nic nedělej já se taky věčně pozoruju a sleduju,ale už je to v nás a myslím,že to budem dělat furt!!Musíme se zkusit soustředit i na něco jnýho než na těhu,pak nám to bude rychle utíkat ani nebudem vědět jak!!! :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak to se omlouvám :sweat_smile: . Nějak se mi ty vaše osudy pořád pletou. Holky, neměly jste v plánu při prvním těhu vytvořit nějaké album? Myslím tím fotky svého bříška (změny sice ještě moc nebyly) atd.? V jiných diskuzích jsem si všimla, že to holky měly a líbilo se mi to. Při tom druhém těhu si to asi taky vytvořím a dám to pak do alba k miminku, aby jednou vědělo, jak mávalo s maminkou ještě v bříšku :slight_smile: .
25. kvě 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!Při prvním sem to nedělala,ale teď jsem začla,tak to snad zvládnem do konce!!Mám vyfocený těhu testy a každý týden si fotím bříško a vždy k němu napíšu v jakym týdnu sem!!A pak tam budu přidávat i fotky z UZ pokud vše pude ok!! :wink:
Je to dobrý nápad moooc se mi to líbilo,viděla jsem to na netu,tak jsem začla taky!!Ale pořádně začnu až po doktorovi!!Ale bříško fotím pravidelně a poctivě!!A připadám si každej týden tlustší!!Vím,že je to blbost,ale mě to tak připadá!!Za chvíli budu jak verlyba :grinning: :grinning:
25. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme měly stejný nápad! U toho prvního mě to vůbec nenapadlo. Akorát jsem měla schované pozitivní těhu testy, které jsem pak ze vzteku a zoufalství vyhodila ... nemohla jsem se na to dívat :frowning2: . Piškotku, pociťuješ to druhé těhotenství jiné (teda kromě velkého strachu) nebo máš stejně příznaky jako předtím? Váha, zvracení atd-
25. kvě 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendulko fotečku ti asi smazali, protože jsi tam měla jen Adámka. A musíš tu mít fotku jen ty nebo ty a malej společně. Je to na prd, ale nenaděláš nic. :angry: Jdu okoupat malou tak se mějte....jo při prvním - tedy druhém - těhu jsem si vedla deník, to je prostě knížka a tam se zapisuje týden po týdnu, návštěvy lékaře, kolik jsem přibrala, jaké jsem měla chutě, fotky z ultrazvuku....vedla jsem si ji poctivě :slight_smile: Při návratu z nemocnice, po revizi, jsem poprosila přítele, aby ji schoval, tu knížku. Vím, kde je, je hooodně nahoře na skříni, ale ještě mi hooodně dlouho potrvá, než ji vezmu do ruky...vzpomínky zůstanou :cry: Pa holky....bude líp
25. kvě 2009 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy jste se rozepsaly. pišktku, to jsi dobrý, že se každý týden fotíš. Já jsem se fotila za první těhu asi 4x. Nějak těch 40 týdnů rychle uteklo, že jsem ani neměla čas. Jediné co jsem si nechala byly fotečky z ultrazvuků a máme video malého v 16 týdnu. A jak to vidím, tak teď ho mít taky asi moc nebudu, páč mám k tomu co předtím ještě toho mojeho prcka, který se teď zlobil kvůli fixám. to jsou takvé blbiny co ho naštvou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jáji, víš co hlavně hoď špatné myšlenky za sebe, jeďte někam na krásnou dovolenou až budeš mít ovu a uvidíš, že se cvrček zadaří velmi rychle. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Holky já vím,že je to velmi špatné na psychiku - potrat, ale zkuste se přes to přenést. Berte to tak,že se vám to povedlo tak proč né na podruhé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Mimo to jste všechny mladé. Uzamčete to někde uvnitř a hurááá na něco nového :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
25. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo máš pravdu taky si říkám, když se to povedlo poprvé povede se to i podruhé, ale někdy je to tak že tě přepadnou ty blbé myšlenky. A mám teď pocit, že teď všichni kolem mě těhotní a mě to docela deprimuje protože mi se ještě nemůžeme ani snažit.Já doufám, že v práci přijdu na jiné myšlenky, taky se budeme stěhovat a chceme jet koncem srpna na dovču tak snad to vyjde. Holky někdy mě to tak strašně stve :confounded: Jinak těhulky držte se nebojte vše bude v pořádku :slight_smile:
25. kvě 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo musíme se přes to přenést!! Jen je to dnes pro mě těžký! Od oběda mě pobolívá břicho a cítím jako mravenčení ze spodu!! Tak mám strach!!!! a přitom dnes jsem nejvíc v klidu!!! Tak si půjdu vzít prášky a snad zítra bude líp!!! :wink:
25. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, věřím, že máš obavy a je to asi úplně přirozené, Ze začátku těhotenství, te může bolet břicho jako při měsíčkách. Moje švagrová dokonce šipinala v době kdy měla mít menstruaci. Nejlíp uděláš když si budeš pěkně odpočívat a to vážně i když s malým to jde asi dost těžko, hlavně se s ním netahat, vždyť ty to určitě víš. Pokud by jsi však měla moc velké bolesti tak upaluj k dr.at se na to mrkne. I když je to dost maličké. Ale neboj bude to v pořádku a proč by nemělo. :wink:
25. kvě 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno tak je mě dnes lépe! Budu odpočívat, Ada je dnes ve školce tak budu mít klid!! :wink: Bude krásný den tak si ho užijte :grinning:
26. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné slunečné ránečko, holky užívejme dneska sluníčka - prý zas dlouho nebude. Já jsem v práci a odpoledne jdeme do solničky a pak asi náš oblíbený písek. Vendulásku bříško pobolívat může. Já vím, člověk se bojí, ale to bude stále. Ty jsi se u Adámka nebála každého píchnutí? Já ano.
Safírko rada netahat se s malým je super, ovšem nejde provést. Ale jde omezit. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku kdy by jsi měla mít termín porodu?
26. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já se dnes budu taky slunit, dokud to jde až budu zase chodit do práce tak na to asi tolik času mít nebudu. :frowning2: Já vím, že to s malýma dětma nejde se netahat švagrová má 3 letého kluka za chvilku rodí a v těhu ho neustále nosila, a taky je z toho dost vyřízená. S dětma je to trošku složitější. :slight_smile: ,ale krásné :grinning: Jajuldo dnes budu volat panu dr. jestli bere pacienty.mám v plánu si ve čtvrtek po kontrole vzít kartu a jít jinam. Je opravdu ten dr. fajn?Mě to u té dr. připomíná jak to dopadlo minule a ten přístup mi taky moc nesedí.
26. kvě 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo tak jsem volala panu dr. Váchovi po telefonu byl velmi příjemny a pacientky bere ve čtvrtek tam zajdu i s kartou. Prosím ještě kde přesně to je? Vím kde je Baťa obchodní dům, pak je vedlo to parkoviště a to je někde kousek za tím? Je to vysoká budova?A které patro prosím o radu. Děkuji :slight_smile: Překvapilo mě jak byl příjemný to moje dr. taková není. Doufám že nebude brblat že chci od ní jít pryč.
26. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no ještě máme před sebou kus cesty a bude to těžký :frowning2: , ale musíme doufat. Já jsem při prvním těhotenství neměla žádný problém a jak jsem porodila, tak mi bylo trošku líto, že už nemám takové krásné bříško. A vůbec mě nenapadlo, že by mohl být ani žádný problém a to i u druhého těhotenství. Na to že mimčo ani moc nerostlo při druhém těh. asi měsíc, tak mě doktorka nebyla schopna informovat, že by mohl být problém, spíš to vypadalo, že v tom tápáme obě.
No myslím, že když se teď zadaří, že se budu taky pěkně hlídat a těch 9 měsíců bude pěkně dlouhých, takže se ti Vendulko vůbec nedivím!
No Safirko taky jsem byla nazlobená na svou gynekoložku, ale už mě to přešlo a zatím ji měnit nebudu, ale děláš dobře, že ty ji měníš.
Krásný slunečný den a bude líp holky :wink:
26. kvě 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky je u vás tak krásně?! Škoda, že zítra už bude škaredě a zima, to sluníčko mě fakt baví :slight_smile: . Tak jsem včera šla trošku pomordovat své tělo se sekačkou na zahradu a doufala jsem, že bych mohla nakopnout tu svou zatoulanou MS. Bohužel, žádná odezva. Zítra jdu k doktorovi a mám dost strach, co na to doktor, asi půjdu i na UZ. Doufám, že to dobře dopadne ....
26. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek