• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
autor
Ahojte holky, teeda já koukám jak blázen na nový stránky. :slight_smile: Ještě jsem z toho jelen. :astonished: Jsem zvědavá, až napíše Žanetka. :slight_smile: Ivi tak ty už taky budeš mít mimčo u sebe. :slight_smile: Pěkně nám to letí!!! Jinak tady se někdo ptal na ty košilky na mimča (omlouvám se, četla jsem asi 2 stránky zpět a mám v tom guláš...)...no tak já tedy doporučuju bodýčka! :slight_smile: :slight_smile: Navlékne se to přes hlavičku a je pokoj, žádná věda v tom není. :slight_smile: A má hlavně potom mimčo pořád záda v teple, nic se mu nevyhrnuje...já osobně jsem košilky vyházela. :sunglasses: Já mám doma malýho pořád v bodýnu a těch polodupačkách. Overálky moc nepoužívám, ale doma je mám. :grinning: Safi úplně ti "závidím" to lechtání v bříšku, občas mi to docela chybí ten pocit "plného" bříška. :slight_smile: Jinak Kubíček je zlatej, trpí teda na prdy, ale to prý u kluků bývá. :confounded:
20. bře 2010 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak jsem zvědavá co Žanet,už se nemůžu dočkat až dá vědět a Ivčo Tobě moooc držím palečky na porod a pak se hned ozvi!!
Jinak koukám jak blázen na nové stránky,ale jsou super,jen se v nich musím pořádně zorientovat!! :slight_smile:
Jo přidala jsem fotky Matese,tak mrkněte!!Konečně se mi ho podařilo vyfotit,když se směje!! :slight_smile: Je úžasnej!!
Tak já zas letim a brzo se ozvu zatim papa
20. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak doufám, že Žanetka a miminko jsou v pořádku a taky se těším na fotečky. Ivi drž se, a ať to dobře dopadne:slight_smile: Jinak Piškotku malý je celý tatínek a moc hezky se usmívá. Už se na našeho broučka taky moc těším. :slight_smile: Včera jsme byli s manželem v Brně v Ikey jsem chtěla koupit nějakou komodu, ale žádná nám velikostně, ani barevně nepasovala. Pak jsme jeli do Olympie tam jsem si chtěla něco koupit pro radost, nakonec jsem jen koupila něco manželovi na sebe. Ale v parfumérce jsem si ovoňala jednu voňafku a moc mi voní tak přemýšlím, že si ji nechám nadělit na narozeniny.
Jinak mě holky asi trápí skříplý nerv v hýždi včera jak jsme celý den chodila tak večer jsem už skoro nechodila, manžel mě musel natřít kafrem a ještě promasírovat, nevím co budu děla jestli se to nezlepší asi rhb, protože léky ani nějaké masti teď asi v těhu nemůžu :confounded: Tak hezký zbytek víkendu
21. bře 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku malej je skvělej jak se křehní ! :grinning: To je s ním teď alespoň sranda co ? Už to není jen takový uslintaný mláďátko :dizzy_face:
Už se dlouho neozvala Katy, tak snad to s prckem dobře zvládají... Na Žanetčiny fotky se taky moc těším už to má určo za sebou. Tak teď už opravdu zbývám z té březnové vlny jen já a pak až holky v srpnu... :sunglasses:
21. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, Piškotku malej je suprovej. :grinning: Jak se pěkně kouká do foťáku, jak jste tam spolu. :slight_smile: Ivi už se těším, až taky napíšeš, že už máš mimčo u sebe. :slight_smile: Žanetka přijede domů už do pěkného počasí...alespoň předpověď to hlásí. :slight_smile: Jinak holky, dostali jste na miminka nějaký dárečky, když jste přijeli z porodnice domů? Myslím třeba od babiček atd...Kubíček dostal od mýho bráchy krásnou soupravičku a od prababičky peníze, ale jinak nic. Jako nestěžuju si, dá se říct, že vše máme, nespoléhali jsme na druhé...ale zamrzelo mě to...včera tady byla moje mama, Kájce dovezla kokina a prckovi nic...prý stejně všechno máme. :confounded: No a druhá babička s dědou Kubíka ještě neviděli, přijedou, až budou mít čas...já jsem jak úchyl, pořád ho pusinkuju :grinning: :grinning: ale to jsem dělala i u Karolínky. Miminka jsou k sežrání! :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, venku je nádherně. Teď už oba kluci spí a tak hon dělám účto. Včera jsme měli návštěvu - přešel manželův brácha s přítelkyní. Slavili jsme dodatečně (měsíc po) moje narozeniny a takové menší uvítání Lukáška. Tuto sobotu máme větší oslavu toho samého ale příjdou obě babičky a dědečci a můj brácha s rodinou. Luci z toho co kdo dostal nebo viděl si nic nedělej. Můj tchán Lukáška taky ještě neviděl,. Namísto aby příšel do porodnice ho raději zapíjel. Divné, že? Já jsem si řekla co kdo může koupit a už je na každém jesli koupí nebo ne. Holky kde berete ty smajlíky?
22. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jste na to káply, že dorazíme domů za krásného počasíčka. Tak už to máme za sebou, narodil(a) jsem se ve čtvrtek v 11.53h., a mám 3,7kg a 50cm a kdo si tipne, co jsme? No porod teda nic moc, byla to sice rychlovka za dvě hoďky nebylo co řešit, dokonce mi stihli dát i ten epidurál, ale myslela jsem, že budu cítit tak máximálně nějaké tlaky, ale tak to nebylo. Dokonce doktorka říkala, že asi stejně nezabere u toho vyvolávacího porodu, no přežila jsem to :slight_smile: Ivi držím palečky, ať to máš už za sebou.
22. bře 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet nenapínej, co to je, Tak nevím, že by chlapeček?
22. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratulace a tipuju to na chlapečka. Miminko je krásné :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žanetko, vítejte zpátky, prcek je kouzelnej a já to taky vidím na kluka - nic jinýho se poslední dobou ani nerodí :grinning:
Jajuldo - smajlíci jsou nad dialogovým oknem nahoře vpravo - stejně jako ve staré verzi.
Jinak já jsem taky zpátky z kontroly. Malej má podle UZ 3,5 kg, ale nevypadám připravená na porod. Nechávají přenášet jen týden, tak ve středu ráno nastupuju na indukci Když dr. viděla jak se na to tvářím, tak mi navrhla že nemusím, pokud jí podepíšu revers. Ale to nechci, za to riziko to nestojí a oni ví proč se kryjí. Jen jsem myslela, že mi dají alspoň tak 10, 12 dní po termínu… :confounded:
22. bře 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Žanet, moc gratuluji :slight_smile: . Móc pěkné miminko a já bych možná tipla holčičku ..... už by bylo potřeba!
22. bře 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi neboj ono si to to miminko ještě může rozmyslet a porodíš i dřív než ve středu, přenášet 10 -12 dní je opravdu hodně a riziko veliké s tím bych nesouhlasila ani já. Jestli máš poblíž chlapa tak ho trošku znásilni a třeba do rána pofrčíš do porodnice. Držím pěsti, aby si malý dal říct dřív, když tu indukci tak moc nechceš. :slight_smile:
Jinak Jaji jak ti je a jak se cítíš. Dnes je opravdu nádherně. Zachvilku se chystám na procházku jen by mě ještě zajímalo co to je tak Žanet nenapínej a vyklop co to tvoje miminko má mezi nožičkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, venku je nádherně, ale já se neodvážím někam jít. Byla jsem s manželem jen na skok v obchodě a měla jsem toho plné brejle! Břicho tahalo, malý kopal a navíc se mi udělalo dost šoufl! Zatím se mě takové nevolnosti vyhýbaly, už to asi není pravda! Kontrolu mám příští týden, takže žiju ve strachu, jestli to je dobré nebo ne. Při každém píchnuti doslova panikařím. Už z toho asi trochu blbnu. Přede mnou ještě půlka těhu, stát se může cokoliv, takže trochu hysterčím.

Ivi, ty už jsi jediná těhule na rozsypání! Pak to bude nuda, bude se čekat na nás ....
22. bře 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky díky, tak tady je další nápověda :grinning:
22. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme holčičku, Laurinku. Ivi, nezoufej, snad se porod rozjede, nemysli na to moc. Oni většinou nechávájí přenášet 7dní, mi navrhovali i 10.
22. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já to uhádla!!!! :slight_smile:
Je to ale kočka! Tak konečně první holčička :slight_smile: !
22. bře 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak obrovská gratulace konečně holčička a Laurinka krásné jméno. Jupí kluci budou mít s kým randit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No já jsem zvědavá co se skrývá v bříšku mě :grinning: Žanetko a na co jsi si myslela ty.
22. bře 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žanetko obrovská gratulace!! Konečně ženská! :grinning: Je krásná. :wink: Holky já si píšu jen v rychlosti o radu...mám horečky 39 st, strašnou zimnici. Vzala jsem si panadol. Můžu kojit prcka??? Horečky už mám 2 hodiny a neustupují...jsem nepoužitelná. Už odpoledne mě boleli prsa a přijdu domů a horečka. :frowning2: kojím jen z 1 prsu, jedno mi odmítal, nešlo na začátku roztahat a pak mi při každém kojení prasklo. Prý špatné přikládání, no ted už je to jedno, mlíko mám jen v 1 prsu. Stejné jsem to měla i u Káji. Kubíčka krmím i z flašky, budí se strašně nepravidělně, hlavně v noci a to prso nestíhá. Tak odstříkávám a dávám mu nadbytek přes den když má hlad. Vezme i prso i flašku...naštěstí. Horečky jsou nejspíš z toho že. :frowning2:
22. bře 2010 v 18:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahoj holky tak já byla s klukama u našich!! Tak velká gratulace k Laurince!! Je to krásná slečna a byl jí pěknej kousek!! :slight_smile: Ivi a tobě držím pěstičky ať už si to Oli rozmyslí!! :wink: Jinak Piškotku Mates se pěkně směje ten náš když se hezky vyspinká tak se vydrží smát třeba půl hoďky a jen tak ani nemusí na nikoho koukat je to takovej brouk!!! :sweat_smile: Už si taky ustálil vstávací hodiny v noci, tak baštíme skoro na minutu přesně každej den!!! Tak v 3.35 a pak 6.45!! :wink: Zítra jdem do poradny tak jsem zvědavá kolik nám naváží! :wink: Jinak mám od soboty ATB- v pátek večer mě začalo bolet břicho a když jsme šla na malou, tak jsem myslela že se zbázním bolestí a tak jsem hned ráno jela na pohotovost! Tam mě vzali moč a řekli že tam má bílkovinu a krev a že mám pěkně rozjetej zánět močáku a podle UZ chytlí i ledviny!! :angry: Tak mám na 10 dní ATB! tak to snad bude pak dobrý- je fakt že dnes je mě už líp!! No prostě pokud nejsou nemocný kluci tak to musím odnýst já- asi abych se nenudila!! :unamused:
22. bře 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to může být od těch prsou!! Může se ti rozjíždět zánět!!! A nebo tak zánět jako poporodní- nemáš bolesti, nebo nekrvácíš víc!!! no jestli to bude od prsa tak si na to bolaví odělej obklad z tvarohu! vytáhne to tu horkost a co nevíc odstříkej!! A na tu teplotu si můžeš vzít obyč. paralen a to i po 4hod!! Je to bezpečný!! :slight_smile: Tak se drž!! :wink:
22. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko vypadá to, že by to mohla být mastitida, rozbýhající se zánět prsu. Pokud tě bolí tak jak píše Vendulka obklad z tvarohu a odstříkávat a i prso masírovat, aby se tam neudělali hrudky, to pak taky dost bolí. Jinak si zajít i k dr. Možná tě venku ofouklo, a už to je.Tak se drž.
22. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky celou noc jsem se "smažila". :frowning2: Totálně propocená postel. :unamused: Vzala jsem si paralen co 6 hodin , nepomohlo to. Dnes ráno opět horečky a máte pravdu...včera jsme byli venku a já si "stěžovala" na bolest prsou. Už večer byli na dotek bolestivé. :rolling_eyes: V noci jsem odstříkávala, ale dostala jsem z prsu nějak málo...vždy tak 100ml krásně a teď sotva 50ml. :astonished: Jo a jak dlouho jste se čistili po porodu? Já tedy zatím pořád, někdy to vypadá, že už bude konec a druhý den se to zas rozjede...asi je na to celé šestinedělí, že. Vendulko to ti tedy nezávidím, já na močák taky trpím a je to děs. Drž se.
23. bře 2010 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teda ještě jedna gratulace k Laurice, moc hezký jméno (na poslední chvíli jste se rozhodli jinak že ?)
Holky nestrašte s těma nemocema, já myslela že porodem ty patálie končí, ne že to začíná :angry: Starat se o miminko s horečkama nebo zánětem močáku na ATB, to je teda pěknej záhul... Tak držím palečky, ať to hezky zvládnete a co nejdřív jste ok ! :wink:
23. bře 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak moooc obrovská gratulace Žanet k holčičce!!To snad ani není možný,že se tu narodila konečně holka,tak to se o ni naši kluci poperou!! :grinning: Laurinka je nádherný jméno moc chválim a malá je kouzelná!!Tak už jen Ivča a pak budem v létě čekat na Safir a Jáji!! :wink:
U nás vše ok,jen malej má trochu rýmu,ale je bez horeček,tak jsme ani k doktorovi nešli,stejně nás čeká zítra poradna,taky jsem zvědavá kolik vážíme!!!
Holky je to k nevíře,ale mě mrně spí už přes 14 dní furt celou noc a dneska trhl rekord!!Usnul po 8 večer a vzbudil se až v půl 7 ráno!!Jinak se budí tak v 5 v půl 6!!Je to prostě maminščin frajer!!
Jo taky mám dotaz!!Holky udělali se vám někomu po porodu hemeroidy??Mě se udělal jeden!!Mám to z toho jak sem prý tlačila :angry: ,takže musim naklusat do lékárny a něco si na to koupit,protože na chirurgii se mi opravdu nechce!!
Jinak Luci!!Taky myslím,že je to zánět prsu,tak snad to bude ok a nebudeš muset k doktorovi!!
Tak zatim papa :slight_smile:
23. bře 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se přidávám ke gratulaci k první krásné slečně Laurince.Je dobře, že už to máte pomalu všechny za sebou.Tedˇ už jen budeme čekat, až se ozve Ivi :slight_smile: Ale určitě to bude co nevidět!!!!!Jinak jsem se vás holky chtěla zeptat, kdy se má tak tvořit v prsou mlíčko???Začínám mít docela obyvy, jelikož moje sestra mi říkala, že už jí z prsou vytékala jen ta tekutina(nevzpomenu si na název, jak se tomu říká :sweat_smile: ) už v 5 měsíci.A u mě se pořád nic neděje.Prsa mám větší, ale ani mi nebolí, už ani nesvědí, tak se obávám, jestli neni někde problém, abych mohla vůbec kojit.......Prosim poradťe mi, jinak je každý večer mažu tim elastiqem a jemně je masíruju, jak všude doporučujou.Jinak Ivi držim moc palečky, atˇ už se porod rozjede a Oli je co nejrychleji na světě :slight_smile: :wink:
23. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dávám vědět,že je Eliášek na světě,narodil se 16.3.2010 akutním císařským řezem.Naštěstí vše dobře dopadlo a je to nádherný klučina.Měřil 50 cm a vážil 2700 g.Včera nás pustili z nemocnice,malý je sice ještě trochu žlutý,ale jinak je vše v pořádku.
A gratulace k Laurince :wink:
23. bře 2010 v 10:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak koukám, že ty problémy porodem nezkončily! ¨Luci, možná bude lepší zajít k doktorovi, pak budeš i klidnější. Holky, držte se, ať jste zase zdravé!

Katy, gratuluji k Eliáškovi, je moc hezké miminko! Hlavně že to dobře dopadlo a jste oba v pořádku!
23. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak velká gratulace k Laurince. Je super, že máme taky holku tady.
Katy tobě taky gratulace o Eliáškovi.
Luci takové problémy ti nezávidím. Zkus ten tvaroh a obklady a uvidíš. Ale co radí (ikdyž to hodně prý bolí) přikládat dítě i k tomu bolavému prsu.
Míšo mě se mléko udělalo až 2-3 den v porodnici. Přes těhotenství mě nevytíkala žádná tekutina. Někomu jo, někomu ne.
Piškotku ty hemoroidy máš z porodu. Moje mamka na to trpí. Moje rada - po velké hemoroidy zatláčet a pak na ně pouštěs studenou vodu. A mě pomáhá když to bolí natřít bepantenem.
Holky držím palce, ať jste co nejdřív zdravé.
23. bře 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo mě se mlíko rozjelo až po porodu. Jinak celé těhotenství nic. :wink: Katy gratuluji k Eliáškovi, hlavně že je vše v pořádku!! :slight_smile: Jinak jsem si volala na gyndu a prý to jsou příznaky ztrácejícího se mléka. :confounded: Mám úplný zimnice, teploty jak na houpačce, měla jsem 39.9 tak jsem musela pod sprchu teplotu srazit. :frowning2: Mlíko odstříkávám, ale je ho fakt strašně málo...ze dne na den. Jak psala Safi, prý stačilo, aby mě někde ofouklo. Já chodím doma furt bosky, v porodnici taky jsem tak chodila, prý to má všchno na to vliv. :unamused: Piškotku já měla hemeroidy (nebo jak se to píše) v těhu, ale malý. Používala jsem mast FAKTU. A teď po porodu dobrý. Jinak malej je šikulka, spí opravdu krásně Piškotku! To já jsem zvědavá, kdy se tak hezky vyspím. :slight_smile: Strašně nás furt trápí prdy. :angry:
23. bře 2010 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci je mi líto za tebe že jsi takhle dopadla s mlíčkem!! Ale nedá se nic dělat! No řekla bych že to po tomhle porodu bylo kratší!! Po ádoj skoro celejch 6 týdnů a teď asi necelý 4 týdny a bylo to asi po týdnu určitě slabší!! Ale taky mě přišlo že už to končí a pak zase něco! Piškotku tak mě se udělal hemeroid po porodu s Ádou a pomohl mě Proktoglyvenol krém!! Poctivě jsem se mazala a za pár týdnu bylo po všem!! A teď se ukázal asi 3 týndy před porodem- tak jsme si zas koupila ten samej krém a do porodu zmizel a pak už nic!!! :wink: Tak to vyzkoušej!!! Jo Míšo každá to má s tím mlíkem jiný!! Mě to mlezivo teklo u obou od 6 měsíce ale ségře nic až po porodu!!! Tak neboj vše bude dobré, na mlíčko máte času dost!! :wink:
23. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek