• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Míšo, na kurzu nám PA říkala, že pokud kolostrum vytéká v podobě čiré tekutiny už během těhu, je to ok a pokud ne, tak je to taky ok - protě to má každej jinak. Ale obecně se mlíčko tvoří až po porodu, nejdřív jako taková tekutina a postupně houstne a bělá podle potřeb miminka - je to nenásilnej přechod z plodovky na mlíko :wink:
Katy, tak to sis asi užila s císařem a ještě užiješ. Ale hlavní je že je malej vpořádku ! Moc gratuluju !! :dizzy_face:
Luci škoda toho mlíčka, ale třeba to ještě není ztracený... zkoušejte to dokud to půjde a uvidíš a hlavně na sbe dávej pozor a drž se v teple, ještě takový vedro venku není.
Jinak já se chystám za pár minut na tu indukci, ještě jsem se s tím úplně nevyrovnala, ale jsem smířená. Spala jsem asi 2 hodiny, snad to nebude mít vliv na výkon, tak mi držte palce - ozvu se až se vrátím z porodky... :frowning2:
24. bře 2010 v 05:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Ivčo držíme palečky, ať to máš co nejdříve za sebou a Oliho držíš v náručí.
Luci, to je blbý, že ztrácíš mlíko, ale co svět se nezboří. Dnes je tolik možností.
24. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------------------
25.3.-Safirka(poradna)
1.4.-Jaji(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukasek-------3,886kg,51cm
Lucinka-------12.3.2010 19:40-----Kubíček-------3,8kg, 51cm
Katy m.-------16.3.2010 ------------- Eliášek--------2,7kg,50cm
Žanet---------18.3.2010 11:53------Laurinka------3,7kg,5Ocm

Ahoj holky, díky za milé gratulace :slight_smile: Ivi, dneska na tebe myslím a držím palečky, ať to zvládnete s Olim, co nejlíp a ať to máš rychle za sebou, u indukcí to je i pravděpodobné, že je to velice rychlé.
Jaji, jsem ráda, že ti zákrok dopadl dobře a hlavně hodně odpočívej. Vendulko a Luci, šetřete se a uzdravujte, to je pech, člověk má co dělat kolem 2 prcků a teď ještě onemocní, je to blbé, držte se.
Katy samozřejmě gratulace k Eliáškovi,.
Jinak, doma máme andílka, pořád vyčkávám, kdy spustí nějakou sirénu a ono nic :grinning: Nakojíme, přebalíme a zase spíme(tak 2 či 3 hoďky). To vůbec neznám, Aďa spala po kojení půl hoďky a pak skoro pořád řvala. Tak doufám, že to Laurince vydrží, co nejdíl.
Safirko, šla jsem do porodnice s tím, že budu mít kluka, těhotenství bylo úplně jiné jak u Adrianky, kartářka mi taky říkala, že budu mít holku a kluka, holka ji vyšla, ale ten kluk ne. Nevadí, bylo mi to jedno, jestli to bude kluk či holka, pro manžela jsem chtěla kluka, ale člověk to neovlivní.Tak to bude muset manžel s tím babince nějak vydržet :grinning: Je paradox, že Jajulda, Lucinka, Vendulka, Iva chtěli holku a mají kluka a my bychom brali i kluka a máme holku. Ale hlavní je, že je mimčo a samozřejmě zdravoučké :wink: Šoupnu zase nějaké fotky, až mi to manžel stáhne do kompu, jak jsme měly pěkně modrou barvičku po porodu, trošku jsme byly přidušení, byly jsme i v inkubátoru, malá měla trošku problémy s dýcháním. Ještě asi chtěla být v bříšku, to vyvolávání bylo pro ní šok.
24. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, tak máš doma dvě princezny a to je taky krásné. Počkej jak se budou hádat o oblečení. :grinning: Mě je to taky jedno co to bude hlavně, když bude miminko zdravé. Manžel myslí, že to bude chlapeček tak uvidíme jestli se trefil. Měl by vědět co dělal ne? :grinning: :grinning: :grinning: Ale bude rád ať to bude co to bude. Zítra jdu na uzv 3D do nemocnice, podívají se na srdíčko a tak je to ten screening ve II.trimestru. Tak snad bude vše v pořádku. Miminko sebou dnes pěkně mrská, jeden moment mě tak lehtá, že se prostě musím poškrabkat na bříšku a ono se pak přesune k pupíčku. No je to zlatíčko, jsem ráda, že miminko cítím- Tak na mě zítra myslete jsem z toho nervózní. Jinak venku je krásně, ale na mě asi taky něco leze, pobolívá mě v krku a cítím se taková jakási slabá. Tak si dávám, čaj a jitrocelový sirup.Víc stejně nemůžu. A přitom je venku tak hezky. Holky tak se uzdravte ať je Vám líp. Ivi tak držím pěstičky pro štěstí, aby to bylo rychlé a v pořádku. :wink:
24. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, necháte si říct, co to bude? Nebo to chcete mít jako překvápko? Já jsem taky měla jít na ten velký UZ, ale díky té cerkláži se to muselo odložit :unamused: . Uvidím, co na příští kontrole. Chtěla jsem se tě zeptat, u toho velkého UZ se dělá jakoby i ten screening? Asi jo, že? Kolik jsi přibrala? Já tím stresem z minulého týdne skoro kilo shodila, ale dneska to zase urputně doháním, takže jsem asi pořád na nějakých 2,5 kg nahoře.
Můj prcek má dny, kdy řádí jako čert a pak zase dny klidnější, že se tam jen tak vlní. Je to srandovní, ale taky jsem ráda, že o něm vím. Je už to takové opravdové :slight_smile: .
Na Ivču taky myslím, snad už to bude mít brzy za sebou :slight_smile: .
24. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak moc myslím na Ivču,aby to vše zvládli ok!!Jinak na ten hemeroid jsem si koupila mastičku co mi doporučili v lékárně,teď přesně nevím jak se jmenuje,ale snad zabere!!
Dnes jsme byli v poradně,tak malej má 5890g a je úplně ok!!Doktor z něj měl radost i ta fontanela je v pořádku,dělal mu sono hlavičky a je v naprostym pořádku,tak mám radost!!
My chtěli kluka a splnilo se nám to,ale příště bych chtěla holčinu ať máme doma páreček :grinning: ,ale v konečnym stadiu je to jedno hlavně když je mimčo v pořádku a zdravé!!!!To je to nej.
Jinak stále spíme celou noc,tak doufám,že mu to vydrží!!Doktor říkal,že mám výborný mlíčko,když mi malej takhle vydrží,tak jsem ráda!!!
Luci,ale pokud to nepůjde a ztratíš úplně mlíčko,tak se s tím nestresuj,teď už jsou výborný náhrady,ale držím palečky aby se to zpravilo a začlo se ti pořádně tvořit mlíko!!
Tak zatim papa :wink:
24. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to počasíčko je nádhera. Tak Ivka už to má určitě zdárně za sebou a už se pěkně kochá Oliverkem :grinning: Piškotku, vy teda baštíte, jste šikulky a držím palečky, ať tě hemoroidy už nezlobí.
Safirko, úspěšný ultrazvuk přeji a pěkně se užíjte miminečko :grinning: Holky, to je taková úleva se nesmykat s tím velkým břichem. Jak se narodila Adrianka, tak mi bylo i líto, že nemám bříško, ale teď cítím úlevu. No jinak nevím, jaktože je Laurinka taková hodná a spinká, když v bříšku dělala takový čurbes, ne že by mi to vadilo :grinning: , ale je to divné, že jí nezlobí ani prdíky.
Jinak se byla na nás podívat paní doktorka v úterý a říkala, že už je u třetích, co máme druhou holku, ty miminka si dělají co chtějí a rozhodujou se jak chcou, co budou :grinning: A zítra se jdeme převážít, tak jsem zvědavá, jestli jsme už něco přibraly, ale jak pořád kakáme, tak snad jo.
25. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Jaji přibrala jsem 3,5kg což není zatím taky taková hrůza, ale protože je moje výchozí váha trošku vyšší tak to na mě jde docela poznat. Jinak uzv dopadl dobře mám jednu fotku miminka. Jediné co mě trošku dělá starosti tak miminko má v levé komoře malý fokus. Dr. by to chtěl vidět ještě za 2týdny, ale říkal, že to má spousta dětí a že vliv na funkci srdíčka to nemá a že většinou to samo zmizí, takže si o tom ani informace nehledám abych se nemusela stresovat. Jinak miminko nádherné, nostní kůstka přítomná, rozštep neviděl viděli jsme pěkně pusinku, páteř taky v pořádku , ledviny, plíce, nožičky. Vše je Ok tak mám radost. Taky se nám miminko ukázalo co to bude, ale je to překvapení :grinning: :grinning: Ale manžel má radost a já taky. už se moc těšíme, byla jsem tak ráda, když jsem to naše miminko viděla. Jo placentu mám taky spíš dost nízko tak snad si to během těch pár měsíců rozmyslí a povysune se vyšeji.
Jaji screeening je vlastně ten UZV, nedělají ti žádné odběry jen kompletně projedou a změří všechny orgány.
Snad to má Ivča už za sebou a Oliverka už v náruči.
25. bře 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak taky moc myslím na Ivu, a doufámže to dopadlo dobře a Oli uý je u maminy!! :slight_smile: No tak Mates byl taky v poradně a už Máme 5600g a 60 cm slušný co? Na to jakej to byl prcek!! Prý mě tače místo mlíčka šlehačka! Když přibejvá 1200g za 4 týdny!!! Tak to vypadá že z něj bude pořádnej chlap! :wink: Tak jsou Matýsci asi tak stejně velký! A Piškotku už se pěkně pronese co?! Docela mě někdy dost bolej ruce! :wink:
25. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Safirko, super, že ti dopadl ultrazvuk dobře. No Vendulko, to se Mates teda má, že má místo mlíčka šlehačku :grinning: , ono se říká, že menší děti papají líp a doženou všechno. Holky, kdy vám začli vypadávat stehy? Mi jeden zůstal včera v ruce, zdá se mi trochu brzo, že už začli vypadávat po týdnu, v nemocnici říkali, že by měli vypadnout do 4týdnu.
26. bře 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žando tak mě 1. steh vypadl asi týden po porodu a ten 2. asi po 3 týdnech!! :wink: Tak to asi může tak bejt!! :wink: Jé Safir ty tajnůstkářko!!! Já myslím že budete mít holčičku! přidej fotečky!! :grinning:
26. bře 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska snad už dodám fotky holky, manžel si vzal teď dovču na dva dny tak snad ho už ukecám. Jinak se nám teda ve středu stala nepříjemnost, nabourali nám auto, a škoda bude docela veliká. Nějaký kluk co přišel o papíry, řídil pod vlivem alkoholu a ještě z místa činu utekl. Takže jsme teď bez auta, a dovolená asi nebude. Budeme to muset ze začátku zaplatit ze svého než nám dá peníze pojišťovna, abychom mohli co nejdříve jezdit a stejně nám asi nedá celou částku opravy jak už to tak bývá. Takže pojedem možná jen na nějaký prodloužený víkend. Mrzí mě to nejvíc kvůli manželovi, měl to auto tak rád a opečovával si ho. Důležité je že se nikomu nic nestalo. Přesto to člověka štve.
Holky tak si ještě někdo tipnětě co to bude a já vám to pak řeknu :wink: :wink: Jen mě trošku trápí to na tom srdíčku. Ale pan dr. říkal, že se nemáme strachovat, že to nic není. Jen jsem si já blbá zjistila, že se tento znak vyskytuje u dětí s Dauwnovým syndromem, ale všechny ostatní měření na trizomii 21 mi vyšly v pořádku je jich tam asi 6 dalších. A dr v závěru píše nejsou známky žádné VVV. Přesto mě to trošku straší, ale tripple testy mi taky dopadly dobře, všechny hodnoty v normě. Nesetkali jste se s tím některá. Snad to bude opravdu v pořádku.
26. bře 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Safi, je fajn, že vám to dopadlo dobře! Sice nevím, co znamená fokus (leda tak značka Fordu :grinning: ), ale pokud doktor říkal, že je to běžné, tak není důvod k panice. Vlastně alespoň prcka uvidíte ještě jednou v detailu :slight_smile: . Hlavně už přidej fotky! Zatím tu nemáš žádnou mimíska. Řekni manželovi, ať tě to naučí vkládat, chlapům všechno trvá :wink:
26. bře 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám dojem, že čekáte holčičku. Myslím, že jsi kdysi psala, že by si jí manžel přál. Nebo se pletu? :slight_smile:
26. bře 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem hrozná, ale nevydržím to utajovat, miminko se ukázalo hned co pan dr. přiložil uzv a je to holčička :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , pan dr. nepochyboval, protože to na něj přímo vystrčila :grinning: :grinning: Takže to s největší pravděpodobností bude Sabinka :grinning: Manžel i já jsme moc rádi. Nevím, ale nedokázala jsme si u sebe chlapečka teď představit asi to i to tělo už vědělo co se zkrývá a proto ty pocity byli takové,já jsme si myslela na holčičku od začátku :grinning: A manžel je moc rád, bude to jeho princezna. Už teď se děsí až za ní budou chodit kluci :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida, tak jsem se trefila :grinning:
26. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Safi tak rozšíříš "řadu" o další holčičku! :grinning: To je dobře, že vám to tak vyšlo, když jste to chtěli. :slight_smile: Někdy to ta ženská opravdu vycítí, co to bude! :slight_smile: Vendulko a Piškotku, máte teda pěkné chlapáky. :grinning: No jinak já jsem dostala antibbiotika, mám zánět prsu. Včera jsem myslela, že zdechnu. Jinak to napsat nejde. Měla jsem teploty 40.2 - 40.6 a v tomto rozmezí se drželi 4 hodiny. Nemohla jsem teplotu nijak srazit. Byla jsem i na ambulanci v nemocnici, kde jsem rodila a prý pokud je zánět víc rozjetý, jsou možné i takové horečky. Dnes mi atb konečně zabrali tak mám stálou teplotu 37.9, takže o mnoho lepší. Na prso dávám tvaroh, leduju...no a už jsme zcela na sušeným, malej si zvykl na flašku a konec. Tak už prý nemám ani odstříkávat, jen ledovat a že mléko se samo zastaví.
26. bře 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši Luci, takové trable! Co ti to pomůže, že máš prsa jako balóny, když už z toho stejně malého nenakojíš, že? Škoda, že to tak dopadlo, ale co naděláš! Hlavně, abys už byla v pořádku.
26. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je teda nemilé s tím zánětem. To se vám bez toho kojení to pěkně prodraží, ale co člověk nadělá, tak se pěkně kuríruj, ať má Kubíček zdravou a veselou maminečku, ať si může užívat sebe navzájem :wink: Aha Vendulko díky, trošku jsem z toho stehu byla vyhukaná, tak to bude teda ok.
Teda Safirko, moc gratuluji k holčičce. Holky já jsem teda pěkně žravá, to kojení dělá zázraky, pořád bych něco jedla.
Tak my jsme dneska byly u paní doktorky v poradně a máme už 3,85kg,to je 15dkg od porodní váhy za 8dní, tak už taky pěkně přibíráme a pak taky nechápala, že už Laurinka reaguje na ní i očima i se pěkně usmívala. S Laurinkou pořadáme dámskou jízdu, Adrianka dostala teplotu 38st., tak manžel je s ní u babičky na víkend, ať to taky náhodou nechytne.
26. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a přidala jsem pár foteček :slight_smile:
26. bře 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žando teda krásný fotečky! Fakt to je kus ženský!! A co Adrianka?! V pohodě?! Nežárlí?! :wink: A jsou si holky podobný?! Jako ve stejným věku! Naši kluci jsou jak přes kopírku!! :grinning:
26. bře 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak malej spí,tak mám čas napsat!!
Žanet,malá je kouzelná!!Mooc hezká holčina!!
Safirko!!Mooc a moooc gratuluju k holčičce!!Konečně další ženská přibyde!!
Luci!!Moc mě mrzí,že jste skončili na umělý výživě,ale co naděláš,hlavně se tím netrap!!!Ať si brzo ok a přidej taky nový fotečky Kubíka!!!
Jsem zvědavá jak Ivča!!Určitě už má Oliho u sebe,už se moc těšim až se vrátí z porodky a přidá fotečky!!!
Jinak u nás nic nového neni!!Malej je zlatej,krásně spinká!!Jo holky mám dotaz!Jak dlouho kojený děti nemusí kakat!!Protože nám Mates kaká tak jednou za 4 dny,ale prdí krásně,tak ho bříško nebolí!!!
Tak zatim papa mějte se hezky a já se zase ozvu!!! :wink:
26. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji pěkný víkend, i když počasíčko se nám trochu pokazilo. Holky díky za chválu fotek. No Piškotku my máme opačný problém, my řežeme do plýnek několikrát za den, u náš se to ještě asi ustálí, no ty 4dny je dost, Adrianka tak kakala, každý nebo co druhý den,
Vendulko, Adrianka je nadšená miminkem, chtěla sestřičku, pořád jí chce hladit. Akorát je víc divočejší a někdy se blokne, tak občas po ní musíme zařvat, ať reaguje. Musím na to dávat pozor, aby se necítila odstrčená. Už v nemocnici se cítila blbě, když se strejda chtěl vyfotit jenom s Laurinkou a ona tam chtěla taky. Zdá se mi, že jsou taky úplně stejné a taky se mi to plete a říkám pořád jenom Adrianko :grinning:
27. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Taky přeji krásný víkend. Sice hlásili škaredé počasí, ale u nás zatím svítí sluníčko. Teplo sice není jako včera, ale hlavní je, že neprší. Holky, všechny máte moc krásné miminka :slight_smile: ! Hlavně, aby byly zdravé a dělaly vám jen samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
Chtěla jsem se zeptat jako nezkušená prvorodička. Je třeba se do porodnice registrovat? Na webových stránkách naší nemocnice nic takového není, ale vím, že se to všeobecně dělává i nedělává. Druhá věc, je potřeba kupvat do nemocnice ty jednorázové kalhotky? Ani mě moc nenapadá jakou mají funkci :dizzy_face: .
27. bře 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku tak kojený děti nemusej kadit pravidelně a je úplně normální že jdou jednou za 14 dní!!! :wink: Tak buď v klidu!! Neteř tak chodila- jako po 14 dnech ale zato to vždecky byla nálož!! :slight_smile:
27. bře 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme zpátky doma. Porodila jsem ve středu ve 14h - normální cestou, ale jinak na té indukci nic normálního nebylo. Teda vyvolávanej porod je opravdu zážitek. Užila jsem si všeho, tableta, oxytocin, ruptura plodových obalů - a po tom už byly bolesti takové, že jsem řvala jak raněný zvíře a rezignovala na to že odmítám epiduál. Beru to jako svoji osobní prohru, ale neměla bych pak sílu tlačit... :sweat_smile: Oliverek měl 3,80 kg a 51 cm. Teď bojujeme s kojením. Z porodky nás vykopli včera a navíc s tím, že malej blbě přibývá na váze a to mě teď stresuje, laktace se rozběhla, ale asi je to ještě slabý - no uvidíme... Fotky později, jsem ještě dost neustálená :wink:
28. bře 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi, jsme moc rádi, že už jsi zpátky a jste oba zdrávi. Těšíme se na fotečku, ale počkáme, je jasné, že si musíš odpočinout. Neboj, i to kojení se rozjede a malej bude baštit, až bude mít boule za ušima. Teda, kolem čtyřech kilo, pěkný macík. A ty jsi ještě takový chuďas, to sis vážně musela vytrpět. Moc jsi mě nepotěšila, já si o epidurálu můžu jen nechat zdát. Mám hrozný strach, že tou bolestí propadnu panice.
28. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
25.3.-Safirka(poradna)
1.4.-Jaji(poradna)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------Matýsek
Jájulda-------------5.2.2010------Lukas,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------Pepča,Danielka
Iva------------------16.3.2010------Oliver
Katy----------------14.3.2010------Eliáš
Safirka-------------14.8.2010----Šimonek, Sabinka(Magdalénka, Sofinka)
Jaji------------------10.8.2010----Honzík

Hvězdná (mimi) postupka
Piškot-----------7.1.2010 0:12--------Matýsek-----3,5kg, 51cm
Vendulka-----14.1.2010 19:18------Matýsek-----2,90kg, 49cm
Jajulda -------11.2.2010 9:44-------Lukasek-------3,886kg,51cm
Lucinka-------12.3.2010 19:40-----Kubíček-------3,8kg, 51cm
Katy m.-------16.3.2010 ------------- Eliášek--------2,7kg,50cm
Žanet---------18.3.2010 11:53------Laurinka------3,7kg,5Ocm
Iva--------------24.3.2010 14:00-----Oliverek-------3,8kg,51cm

Ahoj holky, Ivi moc velká gratulace k Oliverkovi, je super, že si měla porod tak rychlý, to je "výhoda indukcí" Takže ti epudurál zabral, mi to teda vymlouvali, že nezabere a měli pravdu, necítila jsem žádnou úlevu, při prvním porodu jsem ho něměla, takže to můžu srovnat.
Neboj s tím kojením to půjde, příjdeš na to, jsi pěkně doma v klídku, to půjde samo. My máme "šavlovací období" , Laura se přepapá a pak to valí všechno ven, no je to jedlím, musím jí dávat větší mezery mezi kojením.
Tak Laurinka byla včera s babičkou poprvé venku a babička se nemohla nabažit a místo hodiny, přišla až za dvě, tak tak pozvolna ji zvykáme na pobyt venku :grinning:
Jaji, každý porod je jiný a říká se, některé ženské si to naopak užívájí, tak se zbytečně nestresuj, třeba budeš mít porod pohodový, dobře se to říká, já vím, já jsem panikařila taky, ale prostě se to mimčo nějak musí dostat ven :wink:
28. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi tak veliká gratulace k Olímu!! Na to že to je tvoje 1. mimnko ja fakt chlapák!!! :slight_smile: Neboj vše zlé zapomeneš a zbyde ti jen to hezké!!! A to kojení taky zvládnete, jste doma tak na sebe máte klid a dost času!! :slight_smile: Tak se držte, a hlavní je že jste oba OK!!! :grinning:
Jáji prostě porod je porod! A musíš to tak brát, ono to k tomu miminku patří! A já epidurál neměla ani jednou a dalo se to zvládnout! Jen přestaň myslet negativně a začni myslet na to že to bude rachlé a snesitelné, ona psychika dělá hodně!! Já jsem do toho tak šla a jestli to tak můžu říct, tak vše v pohodě!! :wink:
28. bře 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tady jen na skok, před chvilkou jsme se sestrou a mojí neteřinkou přišli z dětského maškarní.Tak jsme si to tam moc užili.Připojuju se s velkou gratulací k Oliverkovi, přeju mu do života hlavně zdravíčko a spoustu lásky a štěstí!!!!!!!Tak už jsou všechny jarní zlatíčka venku a tedˇ už se bude čekat na nás :slight_smile: Ivy neboj, určitě to kojení zvládneš, musiš si na to víc zvyknout a pak už to půjde samo.Každý tělo je jiný a nemůžou se dít zázraky hned na poprvý!!!!!!Jinak mě a malý se daří doufám dobře, pohyby cítim krásně pravidelně.Ale v noci mi začíná už dost zlobit, už se kvůli tomu i budim, jaký si tam dělá mecheche :slight_smile: Zřejmě má ráda tmu!!!!A nebo mě chce provokovat :slight_smile: Břicho už je taky mnohem větší, ale žádný pátrací balón nemám, jako jiný už třeba v tomhle týdnu mívají.Na kontrolu jdu hned v úterý po velikonocích, tak už se začínám bát tedˇ, nějak už mám strach, už si nevěřim, po tom všem, čim jsem si prošla.Byla bych radši, kdyby už byla prdelka venku,aspoň bych jí měla denně na očích a takhle musim jen doufat, že je vše v pořádku.No nic holky mějte se a já jdu ještě žehlit :unamused:
28. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek