• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jaji - gratulace ke kontrole, tak vidíš - i s tím čípkem se to dá zvládnout :wink:
Vendy - super že máte taťku doma, alespoň se užijete jako rodina.
1. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!Jáji gratulace ke kontrole!!Je fajn,že čípek drží!!
My teď bojujem s tim cvičením,malý se u toho vzteká,je mi ho tak strašně líto,ale cvičit musíme aby to bylo pak ok a v pořádku!!
Jinak já jsem nenechala očkovat proti těm rotavirům!!Nechám mu jen ten základ a proti pneumokoku,jinak ne!!Jak píše Vendulka nechci ho nechat očkovat proti všemu,je dobrý si pár nemocema projít tak získá nejlepší imunitu!!
Ivčo co malej??Až budeš mít víc času,tak přidej fotky ať vidíme jak Oli pořádně vypadá!!
Tak zatim papa :wink:
1. dub 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsem vložila, dokonce i s maminkou a tatínkem, tak můžete juknout, ale on ve skutečnosti fakt tak tlustej není ! :sweat_smile:
Spíš bojuju s tím, jestli mám dost mlíka a stačí mu to, budí se mi po hodině a je to na budku. Vždycky je hladovej jak Otesánek :dizzy_face:
2. dub 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak hlásím, že je konečně po zánětu. :slight_smile: Dnes mám poslední den s antibiotikama a konec. Kubíček je tedy zcela na sušeným, ale nestěžuje si, moc mu chutná. :slight_smile: Ivi malej je krásnej! :wink: Jinak já to měla podobné s kojením, budil se mi co hodinu. Možná než se to upraví a pak to bude dobré...nevím, těžko říct, zda mu mlíčko stačí. My když jsme přešli na sušené tak strašný skok...rázem mi z hodiny spí 3 hodiny, v noci 4-5 hodin. Je výhoda, že vidím, kolik vypije. Ale jinak samé nevýhody, hlavně co se týče cestování(všude flašku a ohřívačku sebou) a hlavně je to o penězích taky. Kupuju nutrilon za 339,-Kč balení, teď máme třetí balení. :sweat_smile: No jinak nás pořád strašně trápí prdy. :frowning2: :frowning2: Já už chvilkama nevím, jak mu pomoct. Máme kapky, rektální rourku, fenyklový čaj, nahřívací polštářek na bříško...a stejně se furt kroutí a tlačí chudák malej.
2. dub 2010 v 09:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi malý je moc hezký a moc ti to tam sluší, a vůbec malý není tlustý to se ti zdá když se fotí z blízka :slight_smile: Je to krásné miminko. Možná máš řidší mlíčko, takže je spíš na žízeň, než na zasycení.To je těžko říct. Nezkusila jsi si volat laktační poradkyni? V brčně jich musí být hafo. Ony poradí a přijdou i domů.
Jinak Lucinko je, dobře, že už ten zánět přešel, určitě to moc bolelo. Jinak dáváš mu ty kapky před kojením nebo po kojení. Je lepší před kojením. Jinak děláš asi všechno co jde, aby jsi mu pomohla.
2. dub 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a kolik toho Nutrilonu dáváš ?
Safi, jo měla jsem tady laktační poradkyni (za hodinu si vzala 450 Kč :angry: ) a říkala kojit kojit kojit, přikládat přikládat přikládat. Pak tady byla i dětská Mudra na KO a říkala to samý - tak kojím, přikládám a nespím.
Holky nevíte kolikátej den po porodu už je kvalitní plnohodnotný mlíko přetvožený z mleziva ? Já si občas zkusím něco odstříknout abych viděla co dosebe malej láduje ale připadne mi to spíš jen jako bílá voda trochu do žluta - ale s mlíkem to moc společnýho nemá :sweat_smile:
Jinak nám neteče teplá voda - asi něco spravují, takže vaničku na koupání ohřívám na sporáku jak ve středověku :sweat_smile:
Ještě že já si jizvu sprchuju ve studené tak mi to tolik nevadí... ale stejně...
2. dub 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Ivčo Oli je nádherný. Sluší ti to. Mléko by se mělo vytvořit tak 2-3 dny po porodu. Je fakt, že jestli se ti budí po hodině i v noci tak to máš asi vodnatější. Lukášek třeba vypije všechno z prsa a půl, ale spinká celou noc. A přes den taky pěkně spinká. Venku samotřejmě líp.
2. dub 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem tu jen na skok.Skolila mě pěkná chřipka, takže už od středy jen ležim v posteli :angry: Měla jsem naštěstí jen jeden den pořád zvýšené teploty, tak jsem si na noc vzala jen jeden paralen, šíleně jsem se po něm spotila a hned mi bylo o hodně líp.Takže druhý den už jsem naštěstí žádné teploty neměla.Ale i tak vypadám hrozně, nemůžu pomalu ani mluvit, škrábe mi v krku, jsem celá zalehlá rýmou a ani z toho neslyšim :grinning: , neb na něco je to dobrý, ne?? :grinning: Tak už se nemůžu dočkat, až mi to trochu povolí.Jinak holky chtěla jsem se zeptat, jestli takové nachlazení, které může trvat třeba i přes týden může malý ublížit???Bojim se, aby nedorazil k tomu ještě kašel, ten mívám hrozný, tak aby mi pak neskákalo bříško :unamused: Manžel mi koupil v lékárně na kašel stodal, dala mu ho lékárnice, že je vhodný pro těhotný, nemáte s tim některá zkušenost??Abych popř.věděla, jestli ho mám užívat, nelíbí se mi na něm, že obsahuje alkohol!!Ještě beru bioparox, který mi doporučila má doktorka, které jsem volala o radu.A musim říct, že i když je to hnus, tak mi docela pomáhá :slight_smile: Jinak Ivy držim palečky, aby vám s Olim šlo za chvilku kojení hladce, hlavně budˇ v klidu a nestresuj se!!!!Chce to čas!! Holky zatim pa a mějte se všechny moc fajn i vaše zlatíčka já jdu zase do hajan, atˇjsem v teple.
2. dub 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, Stodal i Bioparox můžeš úplně v klidu. Teď už miminku ublížit nemůžeš.Takže odpočívej a buď v klidu.
2. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi malej mi vypije tak 90-120ml, jak kdy...to znamená 4 odměrky na 1 krmení...a za chvíli je mléko pryč. :slight_smile: Tak to máš asi opravdu slabé mléko, podle toho, co popisuješ..to je právě to, každej říká kojit kojit, ono se to rozjede...a mě se třeba levý prso rozjelo hrozně málo, Kubíček pak zjistil, že v pravém je něco lepšího a levé nechtěl vůbec. nervačila jsem, on byl rudej vzteky, když jsem mu rvala to, co nechtěl, naštěstí jsem chytla dobrou laktační poradkyni, která mi řekla mamko klid, zkuste přikrmit, přece se nebudete trápit(protože z 1 prsu mu to prostě nestačilo a odstříkané z druhého prsa co nechtěl bylo taky málo), no tak jsem koupila nutrilon a bylo to. Držím pěsti ať se ti mlíčko rozjede, ať Oli nemá hlad a ty se konečně prospíš! :wink: Míšo Stodal můžeš, brala jsem ho taky, byla jsem v těhotenství 3krát brutálně nachlazená! :wink:
2. dub 2010 v 18:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!Tak hlásím,že dne 4.4.2010 se náš největší poklad na světě poprvé sám otočil z bříška na zádíčka!!! :slight_smile: Až jsem to obrečela!!Možná se mu to teď zase dlouho nepovede,ale i tak!!Už to není to malinkatý miminko,ale pořádnej chlap!!Strašně to letí a já si to pomalu ani nesnažím užít!!Hrozně rychle roste!!Ani se nenaděju a už mi bude chodit :grinning:
Jinak stále spíme celou noc už asi měsíc v kuse,tak doufám,že už mu to vydrží,protože se krásně vyspim!!! :wink:
Tak zatim papa :grinning:
4. dub 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku tak gratuluju k velkému pokroku ! A hlavně ti závidím, že spí celou noc :sweat_smile: Oliverek na dnešek vydržel v kuse 4h a pak vstával klasika po hodině.... ach jo... taky bych se docela ráda vyspala... :frowning2:
4. dub 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme konečně doma! Tak Ivi ono to opravdu bude lepší , neboj! A holky slabší mlíko neexistuje!!! :angry: Buď mlíko je nebo je ho málo ale slabší mlíko ne!! Ivi to světlejší mlíko- je tzv. přední mlíko- děti ho maj na pití ma hodně cukrů! A pak teprv jde tzv. zadní mlíko, je hustčí, a už dost bílý - to maj na hlad zasytí je- má hodně tuků!!! Nepozoruješ že by po tý hoďce jako někdy pil víc a někdy míň!!! To by značilo že se chce jen jako mazlit- a to pak je čas na dudana!! Ale když už ti vydržel 1 až 4 hoďky, tak si to třeba bude rpotahovat- přece je ještě pořád malaj!!! :wink: Vím je to těžký ale vydrž!!! Nevzdávej to!!! Jinak krásný fotečky a mooc vám to spolu sluší!!! :grinning: Piškotku když se mu to povedlo 1 tak už se mu to povede dost často!!! Mates se mě otočil poprve když mu byl 1 měsíc a od tý doby se točí, někdy častěj a někdy míň!!! :wink: A začíná se snažit i ze zádíček na bříško, kolikrát ho chytnu jak má prcku otočenou a leží jako na boku!! :wink: Tak už ho jen tak někde nemůžu nechat ležet!! :unamused: Jo a všem přeju krásný velikonoce!! A ať moc nedostanete!!! :grinning:
4. dub 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko taky jsem si někde našla že slabý mlíko neexistuje a dost mě to povzbudilo. Myslím že jsem se rozkojila a mám ho dost, ale nevím proč mi nespí. Dneska v noci se budil po 40 minutách, jsem jak zombie... :frowning2:
5. dub 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi já vím že je to těžký ale hlavně se nevzdávej!!! A opravdu nemyslíš že je čas na dudýna?! A třeba budeš mít klid! Třeba je opravdu jako víc muchlací a tak by mu ten dudák udělal dobře!! 40 min je oprávdu málo, za tu dobu nemůže být hlad!! Opravdu bych zkusila dodáka, Mates ho zatím namá ale kdyby něco tak na něj čeká v šuplíku!!! Áda měl dudýna od porodnice!!! :wink:
5. dub 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeju krásné svátky! Dlouho jsem tady nebyla, pořád valčíme s nemocema s Adriankou. Teploty slezly, pak začala rýma a kašel a v pátek, že jí bolí oško, tak se dá říct, že mám víc práce s ní než prďolkou Laurinkou, ještě že je takové hodnoučké miminko :grinning: Laurinka. No a do toho mě začli bolet zuby, nemůžu moc otevřít pusu, bolí jako kdyby pant, tak uvidím , co se mi z toho vyklube, žádný zub mě nebolí tak nevím, nevím, jestli kanálky nebo zánět.
Ivi, jasně, že je to s tím mlíkem, jak píše Vendulka. Ono se to mléko také mění, aby vyhovovalo potřebám miminka. Mi Adrianka po kojení spala taky vždycky 3/4 hoďky, ale v noci spala aspoň 3 hoďky. Teď mi Laurinka spí po kojení aji 2 hoďky včera večer se kroutila, tak byla vzhůru co hoďku, ani pít moc nechtěla, jak jí bolelo bříško. A v porodnici nám říkali, že se musí být mezi kojením pauza aspoň hoďku a půl, ať se nemíchá mlíčko nebo pak miminka z toho bolí bříško, tak tohle dodržuju.
Já bych taky skusila ten cumel, u Aďi jsme šli s dudlem taky už z porodnice, ale teď jsem rodila v jiné porodnici než minule a tak byl zákaz, že cumel ruší správnou techniku kojení. Já taky myslím, že se to ustálí, musím vydržet!
Ivi krásné fotečky!
Piškotku, miminka během prvního roku života toho zvládnou hodně se naučit, super, že jste tak šikovní :wink: člověk z toho má radost, pěkně si to užívej :wink:
5. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jaká byla mrskačka? Já na Velikonoce nikomu neotvírám, takže mám klid.
Žanetko, tak to máš veselo. Ale když je Laurinka tak hodná, tak to jde.
Ivčo, a jak dlouho kojíš (myslím tím čas), protože není možné, aby měl Oli po 40 min. hlad. Ten dudlík je dobrý nápad, Lukášek ho má už dávno. Je to dobrá věc. Nemyslím si, že dudel kazí techniku kojení. Máte krásné fotečky.
Já se nějak nedostávám k tomu, abych dodala nějaké fotky. Jsem hrozná.
S tím slabým mlékem, to taky může být tak, že nedostačuje tomu dítěti.Může být trošku víc vodnatější a nezasytí tak.
6. dub 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo kojím jak kdy - nechám mu prso tak dlouho jak chce dokud ho nevyplivne. Někdy je to i 50 min (z obou) teď mu třeba stačilo 10min po hodinovém spánku a zase klimbá... Dudlík jsem mu nutila několikrát (přesto že nejsem jeho zastánce - ale zoufalé sitiuace vyžadují zoufalé činy) a nechce ho.
Jinak jsme včera byli u našich, přijel se za náma podívat tatínek, tak jsme odvezli kočár od naších ke mně a už budu mobilní, taky jsme zašli do Olympie do DM a lékárny ať furt neotravuju příbuzný s nákupama, dala jsem si zmrzku a trochu se prošla. Několikrát jsem se chlapovi vybrečela na rameni (a to jsem hrdá na to jak poporodní hormony zvládám a nemám žádné deprese, ale když mě obejme tak to ze mě prostě vyleze a nedá se to zastavit) teď mám opuchlý oči jak angorák, ale jsem spokojená. Už to snad bude jenom lepší... :dizzy_face:
6. dub 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mě manžel vymrskal hned v posteli, kdy jsem byla ještě v polospánku :slight_smile: já v tomto velikonoce moc ráda nemám. A protože bylo včera dost hnusně tak jsme jeli do multikina na pohádku v 3D. Tak to bylo fajn. Ivi já mám teď taky hladiny hormonů nějaké divné, nedávno se na mě usmál starý dědeček takový hodný je mu už přez devadesát a mě vyhrkly do očí slzy :unamused: jsem fakt hrozná. A nebo když mě manžel hladí po bříšku a dává pusu maličké tak to taky slzy v očích a on se mi jen směje :slight_smile: Já dudlíky taky neodsuzuji naopak jedna paní doktorka mluvila o tom,myslím, že to byla dětská zubařka, že dudlík, nedělá u dětí předkus, pokud je anatomicky zprávný, ale spíš, když si dítě cucá palec, to už je potom horší problém. Já pokud malá bude chtít jí dudlík dám a pokud ne tak ho mít nebude. Ohledně kojení znám kupu maminek co jejich děti mají dudlíky a kojily velmi dlouho.Na to kojení to podle mě taky velký vliv nemá. Ivi padesát minut na jedno kojení mě osobně přijde hodně, možná tě má místo dudlíku. Prostě je mu u toho prsu dobře :grinning: A je fajn, že už chodíš mezi lidi, doma by se z toho člověk zbláznil a jak jsi spokojená s kočárkem a co na malého říkal tatínek.
6. dub 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Tak včerejší mrskačka v poklidu! Manžel sice každý rok vyhrožuje, jak mě seřeže, ale vždycky je maximálně slušný :grinning: . Otrapům ¨taky neotvíráme, takže to bývá vcelku pohoda!

My máme zítra ráno velký UZ, tak jsem napnutá :slight_smile:. Radost mi akorát kazí už dva dny takový divný pocit, jak kdybych cítila občasné šťípnutí někde uvnitř. Snad zase čípek nedělá neplechu! Musím říct doktorovi, ať se na něj podivá, snad to nic nebude.

Ivi, jsi statečná. Jsi na Oliho v podstatě sama, takže se dostaneš do úzkých a musíš si to vyřešit. Ale je dobře, že se máš alespoň komu vyplakat. Je jasné, že jsi hrdá a šťastná maminka, ale je toho hodně a hormony stále dělají své. Oli se spraví, neboj, oba si najdete nějaký rytmus a nakonec se sladíte. Za chvíli už se tomu budeš jenom smát. Je fajn, že už jsi mobilní, procházky vám oběma udělají taky dobře a nebudeš mít takový pocit izolace. Neboj, bude to opravdu jen lepší :wink:
6. dub 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje holky, mě ta izolace docela vyhovuje, cítím se doma v bezpečí, naopak se bojím abych někde na procházce nezkolabovala. Mám normálně nízkej tlak a po porodu snad ještě nižší, pořád se mi motá hlava a cítím se úplně vyčerpaná. Ale nemůžu se tomu poddávat a naříkat - prostě má jen mě, tak mu musím dát já to nejlepší :dizzy_face:
Jaji - ten UZ bude vpohodě neboj, myslím že Vendulka taky psala že ji to štípalo a trápilo (ten steh) ale alespoň je vidět že je tam potřeba a plní svoji funkci, vydrž ! :wink:
Safirko, kočárek je super, jen je na mě moc sofistikovanej a než ho složím, rozložím přehodím boudičku nebo autosedačku tak u toho zuřím, ale tatínek mi včera udělal instruktážní rychlokurz, tak snad si to budu pamatovat. No z malýho je podělanej, ale nikdy by to nepřiznal - takovej ten "tvrďák" - uvidíme časem, třeba s náma bude chtít trávit víc času... :sweat_smile:
6. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo jen tak dál, chodit ven je to nejlepší co můžeš udělat. Já mám taky nízký tlak, ale někdy mi ta procházka venku pomůže. Musím napsat, že když jdeme všichni ven, tak tatínek mě nepustí ke kočáru a to třeba nese Daňulku za krkem.
Ivčo to kojiš dost dlouho. A k tomu tak často. Nevím, uvidíš jestli přibírá, ale není to normální, teda mě se alespoň nezdá. Nechci být škaredá.
6. dub 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak nás čeká v sobotu vítání občánků,tak jsem zvědavá!!
Jinak u nás dudlik vede!!Když je malej mrzutej nebo usíná sám v postýlce,tak má dudáka a je spokojenej!!No a až usne,tak si ho sám vyplivne a spinká bez něj!!Takže já jsem zastánce dudlíků rozhodně!! :grinning:
Ivčo jak psali holky to kojení je opravdu moc dlouhý!!Zkus ho naučit na ten dudlík a uvidíš!!Mě malej pije tak 10 minut z jednoho prsu a 10 minut z druhýho,pak si odkrkne a usne a spinká až do rána do 6!!Takže je zlatej!!
Uvidíš sama,chce to čas,ale určitě senějak sladíte a pak to bude v pohodě!!
Jáji na zítra držím palečky na UZ a pak dej hned vědět!!
Jinak mi chodíme ven s malym každý den!!Už má svůj režim a je zvyklej,že v půl jedný do půl 4 vyrážíme ven a spinká v kočárku!!Pak už je do půl 7 vzhůru a jdeme koupat,nakojit a spinkat!!Už to má zažitý,takže pohoda!! :slight_smile:
6. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi přesně tak kojit 50 min!!! :astonished: To je hrozně dlouho! Divím se že ti to ta laktační poradkyně neřekla!! :angry: Takže moje rady zní!! Koj vždy z jednoho prsu, a to nejdýl 20 min a dodržuj stryktně pauzy mezi kojením minim1,5 hod od konce kojení!!! Je prokázaný že po 20 min dítě už jen dumlá- na to má dudáka a né mámu!! vím že to asi bude prvních pár dní těžký ale musíš se zapřít a vydržet!! Oli se musí naučit, jak já říkám jako nažuchnout bříško!! Hlavmně nepovol a uvidíš že to bude OK!! Prostě nemá žádnej režim, tak mu ho musíš udělat ty!!! :wink: A v době mezi kojením mu dávej dudák. Než se na něj naučí tak ho chovej a rukou přidržuj dudýna aby měl ze začátku aspoň tvoji blýzkost!! Hlavně ani v noci nepovol, protože jek jednou začneš tak si zvyká a jak jednou povolíš jseš zas na začátku!!! :frowning2: Jo a zkoušelas i jiné polohy při kojení! Nebo ho mít při kojení navolno?! Já Matese od začátku kojila bez zavynovačky! Jak byl staženej tak málo pil, usínal a já kojila taky pořád! Tak jsem to zkusila a najednou pil líp - už v porodce!! :wink: Tak držím pěsti!! :wink:
7. dub 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak UZ dopadlo dobře! Máme všechno, co máme mít! A to, že je to opravdu chlapák, se nedalo přehlédnout :grinning: ! Akorát už se u to pak moc nelíbilo, tak se přetočil zádičkama nahoru, tak nemáme moc pěkné fotky. Vybrali jsme jednu, tak se mrkněte.
7. dub 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji tak ohromná velká gratulace, že je malý v pořádku. A gratulace k potvrzení chlapečka :slight_smile: :slight_smile: Fotečka je moc pěkná. Já jdu dnes taky na uzv do nemocnice skrz co má malá v srdíčku tak jsem taky napnutá jak to dopadne. Tak mi holky držtě pěsti. Není nad zkušené maminky které poradí. Tak se Ivi drž. Jaji a jaké bude to jméno pro malého. Tatínek je myslím pyšný, že to bude chlapeček.
7. dub 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to se vám řekne, ale já na to nemám srdce ho takto malýho zvykat na režim. Ten dudlík snad ještě jo, ale nechce mi ho... Deska jsme se byli zvážit u dr. Porodní váha 3,80 a po 14 dnech má 4,50 kg - takže slabý mlíko určitě nemám :dizzy_face:
Jaji - veliká gratulace k UZ !!! :slight_smile:
7. dub 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme rádi, že mu nic nechybí. Jméno máme předběžně vybrané Honzík. Ale jak jsem slyšela někde statistiku, tak letos právě toto jméno vede. Takže váhám, aby pak ve škole nebyl Honzík každý druhý. Pro kluka je to těžké, protože všechny líbivé jména mají naši známí, tak se nechceme opičit. Ještě to budeme muset probrat :wink: !

Safi, držím palce, ať už je to dneska taky v pořádku!

Ivi, váhu má pěknou :slight_smile: . Slabé mléko to nebude. Jen ten režim asi bude potřeba, aby si malý za chvíli nedělal co chce a ty padla vyčerpáním. Mysli taky na sebe!
7. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji gratulace, že malinký je v pořádku.
Safi dej vědět jak jste dopadli a držím palce ať jste v pořádku.
Ivčo, děti i tak malincí potřebují režim. Je to pro ně lepší a snadnější život. Ivo když ti nechce jeden druh dudlíku zkus druhý. Mám namysli druh silikonový nebo ten druhý a nemůžu si vzpomenout jak se tomu říká - ten hnědý materiál.
7. dub 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jaji gratuluji k ultrazvuku, fotečka je krásná. Safi držím palečky na dnešní ultrazvuk, ať jste v pořádku. Ivi, teda vy pěkně rostete. My jsme byly taky včera u doktorky a máme za 10dní 40dkg, takže taky dobrý, jinak pořád nám krvácí pupík a doktrorka říkala, že je to tím, jak je to bříško nacpané... :grinning:
7. dub 2010 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek