• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ivi já myslím, že nejsi jediná kdo to tak dělal a určitě ani né poslední. Jsem sama zvědavá na sebe. No mě mamka dneska řekla, že mi objednala velmi drahou dětskou kosmetiku z kamasi tak ji vyzkouším a uvidím, je to s aloe vera, bez parfemace, klinicky testováno, a hodí se i pro děti s velmi citlivou pletí, pokud to nepůjde tak si koupím ten Bubchen nebo něco jiného. Jinak z mastiček určitě koupím Bepanten a Rybilku ta je taky super, a olejíček.
14. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ukážu fotky zavinovačky a taky asi tohoto spacího pytle, ještě uvidím
14. dub 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak kontrola dopadla v pořádku. Čípek 0, prý jsem pěkně zavřená, bříško měkké a prý to i pěkně roste. UZV mi nedělal ten až za měsíc 13.5 to už budu 28tt. To to letí. Jinak mi odebral krev na cukrovku a zítra si mám volat na výsledky tak snad to bude OK.
15. dub 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Safi to je bezva, že je vše v pořádku.
Tak já se holky přiznám, že jsem u Daňulky měla zavinovačku s volánkama. Byla to taková ta klasická stará (žádná naducaná z uměliny). Já ji jen vyprala a kulmovat jsem si ji nechala. Daňulka v tom byl celou dobu když bylo teplo. A po pravdě řečeno, nemyslím si že byla na nic. Byla lehká, a každý novorozenec má být jako v zavinovačce. My jsme ho pěkně zavázali, pod tím byl jen v košilce a ponožečkách a bylo mu fajn. Mě se zase ta klasická zavinovačka v kočárku líbí. Teď ji nepoužívám, protože je zima a v létě bude Lukasík do ní velký.
Safi, přesně takovou zavinovačku mám v barvě lososové.
Luci, Ivčo, kam vám zmizeli fotekčy u příspěvků?
Jinak my jsme zase doma - spíme na balkóně, páč venku lije jak z konve. Tak aspoň můžu dělat účto.
Jinak ještě hlásím, že tělísko jsem další den po zavedení už necítila. Jen slabě špiním. Takže fajn.
15. dub 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte já koukám jako blázen kam mi zmizlo foto, já o tom nic nevím!! :angry: :angry: Safi tu emitex zavinovačku přesně mám, tu limetkovou. :slight_smile: :slight_smile: Jajuldo to je super, že ti nto tělísko tak sedlo. :slight_smile: Safi gratulace ke kontrole! A spací pytel neváhej! :wink: Holky v čem máte doma přes den mimča? Máte koše nebo něco? Já Kubíka tahám furt na rukách když nespí nebo mám doma kočár, tak je tam. Ale je to takové nepraktické, furt musím umývat kolečka když přijedu z venku. :unamused: Jinak malej má od včerejška rýmu (chytil od Káji), tak odsáváme o stošest. :frowning2: :frowning2:
15. dub 2010 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to je blbý že chytl rýmu. Já malému vytírám nosík špulka - když vidím, že tam něco má. Já malého buď nosím, nebo leží v takovém hřišťátku (nevím jak to nazvat - je tam hrazdička ale má to boky tak tam tak netáhne), nebo leží na dece na zemi - na posteli a nad sebou má hrazdičku. A nebo spí v kočárku. Ale našemu mrňouskovi se začal líbit posed zádama k mému tělu aby vše viděl. Jenže už se dost pronese.
15. dub 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak Safi gratulace ke kontrole! :slight_smile: Luci já mám Mata přes den doma v košíku, nebo si hraje na gauči s hrazdičkou. A nebu když má poídavou tak v autosedačce tam povídá a má rozhled! Dost ho začala bavit telka a hlavně reklamy ! Jak se s ním projde kolem telky tak hned čučí co tam je! :wink: No a s tím nošením je to fakt že to dlouho nevydržím je už fakt těžkej!! Ale občas se pomuchlat musí!! :grinning:
Já mám v kočáru plímo- je vespod do kolata tak tam pěkně sedí! A potah jsem si šila sama je to béžovo-bílá kostička, bez kanýrů!!! Nějak mě příjde, že ten kočár s tím vypadá jako plnější a útulnější! :wink:
15. dub 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, to je fajn,že takhle oba prospíváte! Já mám kontrolu příští týden, tak už jsem lehce nervozní. Dva dny zpátky mi břicho vůbec netvrdlo, tak jsem byla ráda. Dneska trošku, takže jako na houpačce :unamused: . Ovšem s tou cukrovkou jsi mě dostala! To je pěkná nespravedlnost, když tobě to udělají z jednoho odběru krve a já tam musí sedět tři hodiny! Proč nedělají to vešetření jednotně po celé republice?!

Luci, já právě uvažuji, že si koupím nadoma proutěný koš na kolečkách, ať můžu mít malého u sebe. Máme malý byt, takže bych se v něm s kočárkem asi nepohnula. Včera jsem dumala nad tím, jestli to nebude zbytečné, ale jak vidím u vás zkušených matek, tak to zbytečné nebude :slight_smile: !
15. dub 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jaji, taky se divím, že to každý dr.dělá jinak, ale pokud by byly výsledky asi blbé tak bych stejně musela na normální vyšetření jako ty, to je asi podle mě i přesnější. A to já včera zblajzla větrník a den před tím mě honila mlsná tak jsem zvědavá na ty hodnoty :angry: :grinning: . Abych tam nemusela klusat znovu.
Jinak Jaji chtěla jsem se tě zeptat cítí už manžel kopanečky? Manžel teda už dvakrát měl štěstí, že ho malá kopla, ale vždycky to byly takové perdy, že to prostě cítit musel :grinning: , skoro mě to až bolelo jakou to naše miminko má sílu :grinning: Ale jsem ráda, že už jí cítí. Taky mi přijde, že je aktivnější někdy dokáže vrnět v bříšku skoro celý den s malýma přestávkama, ale večer jde hezky spinkat jak si lehnu tak jde asi taky. Je z toho asi sedřená jak mě zevnitř okopává :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě k tomu v čem máme mimča doma. I když byt není veliký 3+1, tak jsme si u Daňulka pořídili ještě jednu postýlku na kolečkách, abych až je větší a bude se plazit měla přehled kde je a mohl být se mnou třeba i v kuchyni. Nebo když jsem byla v koupelně, tak jsem přejela s postýlkou ke koupelně, malý na mě viděl a byl v pohodě. Taky se díky šprušlím naučil vstávat na nožičky. Takže ji určitě využiju i teď.
Jinak v pondělí jsme zaplatili zálohu na dovču. Jedeme 17.7-31.7 do Chorvatska hotel Andrija. Máme to all inclusive, takže by to mělo být v pohodě. Daňulka má prázniny 5 týdnů, takže část bude u moříčka. Jen mám problém, nemáme cestovní postýlku. Tak přemýšlím, jestli můžu nechat Lukáška spát v kočárku - bude mít pět a půl měsíce.
15. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Safi a co jsem slyšela, tak cukrovka z krve na lačno je přesnější než když piješ tu glukozu.
15. dub 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na aukru se dá docela levně pořídit cestovní postýlka. Zkus se mrknout nevychází to až tak draho a pak jí můžeš zase prodat ty. No já jsem zvědavá jak dopadnu po tom jak mě honila mlsná a jedla jsem co mě napadlo tak to bude asi hrůza. Ale ráno mi z toho bylo docela zle, zvykla jsem si snídat tak jsem byla ráda, že mě manžel dovezl v autobuse bych asi omdlela. :unamused:
15. dub 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi dnes přišli oblečky na malou, které jsem si objednala v úterý a jsou kouzelný, udělali mi hned velkou radost!!!To jsou vlastně první oblečky, které jsem si za celou dobu těhotenství koupila.Tak možná proto.Jinak už začínám pomalu prát věcičky od mé sestry a kamarádky, jelikož toho opravdu neni vůbec málo a ještě to všechno žehlit.Takže včera jsem z té jedné pračky měla 2 plné sušáky a šňůry v koupelně a celé dopoledne jsem to dnes žehlila, tak zítra se vrhnu na další várku.Je teda pravda, že tam mám věci už i na větší miminko, ne jen pro novorozence.A snažim se už něco dělat, kdyby nedej bože přišel porod dřív, tak abych byla aspoň trochu připravená.Moje mamka rodila už ve 34tt.je ale pravda, že čekala dvojčata, takže jsme na ní byli nejspíš těžký :sweat_smile: Jinak holky na spaní dáváte od narození overálky???A ty se oblékají napřed ručičkama a nebo nožičkama??Promiňte za takový směšný otázky, ale já fakt ještě nikdy miminko neoblíkala, tak se ráda optám zkušených :dizzy_face: Jinak holky nepoužíváte některá kojenecké lahve od značky Avent??Já jsem si je koupila, jelikož na ně slyšim od kamarádek samou chválu, že zabraňují té kolice a je teda fakt, že jsou ty lahve vymakaný a o dudlíkách nemluvě.Tak jsem jen chtěla vědět, jak jste popř.s nima spokojený vy???Jo a mají se taky dudlíky-myslim tim šidítka vyvařit, než je začnu používat????A stačí to všechno vyvařovat v obyč.vodě a nebo tam do toho mám ještě něco přidávat????Holky děkuju moc za odpovědi, já fakt nic nevim, ještě že tu jste :dizzy_face:
15. dub 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo tak to ti závidím že už máte vybráno!! :wink: Áda má prázdniny celej srpen, tak jestli pojedem tak v srpnu!! A já myslím že na spaní v kočárku už bude dost velkej ne?! Asi by se měl aspoň v noci moct protáhnout v postýlce!! :wink:
Jinak já jezdím s košíkem koupat taky. Zajedu si až do koupelny, ono to jinak nejde když jsem doma sama, připravit si přebalovák, vaničku... no a pak to zas uklidit, takhe na mě Mates čeká v košíku!! Někdy se i vysprším a okoupnu i ádu! :wink:
Tak overálky jsou super věc!!! Dávám od začátku, a oblíkám nejdřív nožky! S lahvičkama zkušenost nemám! Áda pil pak rovnou ze sosáčku!! A dudýny vyvářím v obyč. vodě, to stačí!! :wink:
No přesnější výsledky bez pití glokózy rozhodně nejsou!!! Jendná se totiž o tzv. zátěžový test. Proto se pije glukóza a pak se bere zase krev, aby bylo vidět jak je tělo schopno cukry správně spotřebovat!!!! Když je hladina cukru v krvy zvýšená, tak to znamená že se cukry špatně odbourávaj a to je v těhu špatný!!! A na výsledky rozhodně vliv co sníte den přen nemá!!
15. dub 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky jakto že se vám ztratily fotky- jako ty jmenovky?!! :astonished:
15. dub 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul, já nevím, proč nám ty fotky zase smazali! Jim se pořád něco nelíbí! Když nechci dávat fotku z blízka, tak je to snad moje věc. Diskuze je od toho, abychom si pokecaly a ne, abychom si detailně koukaly do obličeje!

Safi, já cítím pohyby už od 17tt. Je fakt, že malý už začíná být aktivní a "vyčůraný" :grinning: . Poslední týden je hodně vzhůru, chvíli je klid a pak zase do mě buší. Z budoucího tatínka má lufta, jen co přiloží ruku, tak je ticho :grinning: . Ze začátku mu to bylo jedno, bušil jak se mu zlíbilo. Někdy kope do jednoho místa, tak už jsem taky taková otlačená, ale naštěstí nemá ještě velkou sílu. Mění polohy každou chvíli, protože jednou kope dole, pak zase buší nahoře. Ale večer povětšinou jde spinkat taky se mnou, ale když jdu v noci na WC, tak ho to vzbudí, tak chvíli kope, než zase usne :grinning: . Už je to prostě sranda ...
15. dub 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko děkuju za radu a poprosila bych ještě jakou kosmetiku-značku byste mi doporučili??Je toho opravdu moc, že nevim co!!!Na zadeček bepanten, to je jasný!!Ale jaký šampon, gel na mytí-nebo stačí dětské mýdlo??A jestli mlíčko a nebo olejíček na těličko???Vim, že mojí sestře jsem vozila ze začátku modrou indulonu, že ta jí nejvíc na malou vahovovala.A indulona je stará, dobrá klasika a zaručená, tak poradťe prosim.Jo a Jaji musela jsem se úplně smát, jelikož mi máme ten samý problém-když zavolám na manžela, atˇ si jde na malou dáhnout, že krásně kope, tak on celý natěšený si k nám lehne, položí obě ruce na bříško a v tu ránu je klid :grinning: To vždycky nemůžu!!!!A mnažel pyšně prohodí, tady vidíš, z koho bude mít respekt a já mu na to vždy řeknu, nene, tady vidíš, koho bude mít silně na háku :grinning: Ne, ale tedˇ už je to opravdu krásný bříško se už spíš začíná vlnit a jak silně kope, tak se kolikrát hýbne celý tělo.A jak se krásně zvedá to bříško, to se mi hrozně líbí!!!Holky i když mám ze všeho strach- z porodu, z kojení, péče o malou, tak to všechno mi vynahrazuje to velké těšení, až už bude na světě!!!!Už bych jí chtěla držet taky v náruči!!!!
15. dub 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jako "zkušená z flaškama" můžu odpovědět, že MÁM flašky AVENT. :slight_smile: Kubík se na ně naaučil hned, nebyl problém. Mají široký dudel, prý že to nahrazuje prso. :grinning: A věc neocenitelná je, že jsou široké a krásně se umývají!! :wink: Kosmetiku už jsme tu psali, ale i já se ptám na vše stokrát, to je normál. :slight_smile: Takže myslím, že dobrý je Hipp a Bubchen, já používám od Hippu dětský sptchový gel a olejíček. :slight_smile: Kopanečky jsou na těhotenství jedno z nejkrásnějších období, aspoň pro mě tedy. :wink: Miško uteče to jako voda a budeš mít miminko v náručí, ani se nenaděješ. :slight_smile: Jáji asi chtějí, aby jsme tu měli fotky z občanky na té profilové fotce. :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a díky za odpovědi! Už jsem vytáhla hrazdičku a Kubík dnes nestačil zírat. :grinning:
15. dub 2010 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi gratulace ke kontrole, to je super ! :slight_smile:
Míšo - hezky si uživej praní a žehlení oblečků dokud je jen chystáš, pak už je to takovej kolotoč že tě to bavit nebude. Napoprvé jsem si s každým hadříkem hrála, teď už se těším až budu mít žehlení za sebou :slight_smile:
Mě přítel koupil sadu lahviček AVENT včetně ohřívačky a sterilizátoru, ale málem jsem ho s tím vyhodila - chci plně kojit co nejdýl a on mi do garsonky nastěhuje takovej krám za 5000 ! Bude to aktuální nejdřív za několik měsíců a on koupil lahvičky na 0-1 měsíc (jsem myslela že ho roztrhnu.. :angry: .
Jajuldo, to vypadá skoro jako by ses za tu zavinovačku omlouvala :sweat_smile: V porodnici jsme jě měli taky (teda bez volánků) a byly super a praktický, mimča měla jen košilku a plínku a krásně teplý nožičky, takže rozhodně nic proti nemám ! A pokud se ti to líbí, tak proč ne ?
Míšo užívej si těhu, už se ti to pomalu krátí a pak se nezastavíš - já těhotenství milovala - do poslední chvíle jsem lítala s kamoškama po kafích a obědech a moc jsem si to užívala :dizzy_face: i když mít prďouška v náručí je taky neocenitelný - je to úplně jinej level života... Včera na kontrole jsme měli 5 kg ! a 54 cm (má 3 týdny) a pak že ho mám přikrmovat pche ! Ještě že jsem dala na intuici a zdravý rozum...
16. dub 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Safi gratulace k úspěšné kontrole :wink: , já bych potřebovala spací pytel tak na 4roky, není noc kdyby Adrianka nebyla odkopaná. Teda Ivi, vy jste teda cvalíci. Já jsem používala na Adrianku zavinovačku do 7 měsíců, dobře se mi s ní v té zavinočce manipulovalo, i když jí už nožky pěkně trčely ven. A v kočárku mám peřinku ještě po nás s bráchou, babička je z toho hotová, tak jí musím udělat radost, stejně máme ještě fusák, tak to ani nejde vyjde :grinning: A teď doma používáme taky zavinovačku, ale nezapínám jí, Laurinka má ráda prostor, chce kopkat nožičkama, jenom jí spíš do ní zabalím, ať je jí teploučko a ať je v čistoučku.
Jo jinak jsem byla nadšená, jak mám krásně vlasaté miminko, no a nevydrželo mi to dlouho, už jsme zcela plešatí, ve předu už nemáme skoro ani chloupek, ale už jdou vidět nové vlásky.
Holky těhulky, pěkně si těhotenství a všechno, co k tomu patří, si pěkně užívejte, uteče to jako voda a s miminkem to utíká ještě víc :grinning: Jinak pěkný víkend všem, snad už bude krásně, teploučko a sluníčko :slight_smile:
16. dub 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsem si volala na cukr, a je to negativní výsledky tedy dobré :grinning: Tak mám radost :slight_smile: Jinak se asi budu hlásit do předporodního kurzu, už jsem si na to sehnala i porodní asistentku a budu chodit buď cvičit nebo plavat uvidím. To můžu podle libosti a není to závazné. Tak už se na to těším. Musím po té zimě rozhýbat svaly, abych to u porodu zvládla.
Jinak jsem si objednala i ten spací pytel na větší miminko ze začátku bude malá v zavinovačce a pak ji naučím na spací pytel to bude akorát zima tak to pěkně vyjde.Holky je to neuvěřitelné jak to letí než se nadějeme tak už opravdu budeme rodit :slight_smile: Jajuldo, a dělal ti potom dr, ještě nějaké krevní odběry nebo už to mám za sebou a teď už jen kontroly a pak KTG v porodnici. Děkuji za info je fajn mít stejného dr. aspoň mi řekneš na co se mám připravit. Jsem s ním spokojená děkuji, že jsi mi ho dohodila. :wink:
16. dub 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak my byli dneska na kontrole po očkování na TBC a jelikož to malý ještě nemá zhojený,tak nás chtějí vidět znova za 14 dní a zakázali nás očkovat a to jsme měli jít 21.4. na první očkování!! :angry: No nedá se nic dělat,musí se to odložit!!
Safir!!Těhu plavání ti schvaluju,já chodila až do konce než mě zavřeli do nemocnice a nemělo to chybu!!Měla jsem nějakej pohyb a plavání je prý nejlepší!!ale zeptej se svýho gyndaře jestli můžeš!!Taky jsem se musela zeptat,protože někteří to nedovolujou!! :slight_smile:
U nás je dneska krásně,tak nakrmím Matese,oblíknu ho a razíme ven!!Tak zatim papa
16. dub 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem se ho ptala na jiné kontrole a sám mi řekl, že plavání je v těhu to nejlepší, a protože mám čípek zcela zavřený, bříško mi netvrdne a takhle je vše OK tak si myslím, že problém snad nebude. Už se na to moc těším. :slight_smile:
Tak si to s Matějem pěkně užijte :grinning:
16. dub 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme dneska byli venku. Ráno pršelo, pak vysvitlo sluníčko a už je zase zatažené. No super počasí.
Safi, myslím, že už ti krev brát nebudou - maximálně jednou, ale mám pocit, že už ne. Byl ti kontakt na tu moji porodní asistentku na něco? Budeš chodit do toho jejího kurzu? Má taky masáž kojenců a cvičení s nimi. Tak jsem si říkala, že bych tam chodila. Je to až od 3 měsíců, tak uvidím.
Piškotku, nám doktorka říkala, že už se na kontrolu s očkováním TBC nechodí (jmenovalo se to kalmetizace).Kontroluje to jen dětská doktorka.
Míšo já mám jednu flašku (jsou teď nové protikolikové) a to stačí. Nemá cenu jich teď kupovat víc, když kojíš. Pokud kojit nebudeš tak koupíš. Dudlíky stačí taky dva - silikonový a normálný (pryžový?) a podle toho, který bude malá chtít, tak koupíš další. Míšo v čem bude malá spát, to uvidíš až jaké bude počasí. Je rozdíl teď v noci a v létě v noci.Může být horko, tak bude spát jen v ponožečkách a v bodýčku a v zavinovačce nebo budou stačit dupačky.... Neboj se, všechno příjde samo a tak jak má postupně. U druhého už to bude všechno jinak.
16. dub 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo nevím jestli je to ta co jsi mi na ni dávala kontakt. Tato se jmenuje Mgr. Křemenová, tak uvidím. Přemýšlím, jestli mám chodit do toho předporodního kurzu nebo ne. Ale cvičit a plavat určitě chci.
16. dub 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi tak to není ta moje. Ta se jmenuje Dorazilová Radmila a úpřímně na ni nedám dopustit. Báječná ženská.
16. dub 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, já věřím, že je super a že jsi spokojená a to je dobře, ale už jsme si našla tady tu paní a tak to ani moc neřeším, jde mi nejvíc o to cvičení a plavání. Nad tím těhotenským kurzem se teprve rozmýšlím :slight_smile:
16. dub 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, přítel šel právě s malým do obchodu a na menší procházku, Karolínka byla na noc u bráchy tak mám chviličku volnooo :grinning: ....(na to, abych vysála, umyla nádobí, vyžehlila, rozvařila oběd a sedla chvíli k Pc.. :grinning: ). Ivi to je dobře že ti malý tak prospívá, pěkně přibývá na váze. :wink: Mě teď potkala paní u nás z baráku a říká:kolik mám malej? 2,3 měsíce??...a já co?ještě nemáme ani po šestinedělí! :unamused: :sunglasses: Prý je hodně velkej..no nevím, mě se moc nezdá. Ale já ho vidím každej den. :slight_smile: Vážíme ho i doma na váze, tak má zhruba 5,5kg. :sunglasses: Ivi tu sadu Avent bych tak potřebovala já. :grinning: Ale bohužel si nemůžu dovolit utratit za to tolik peněz. :confounded: Já používám právě zatím flašky jenom 0-1 měsíc, malej strašně hltá a takhle ho ta flaška nepustí a nekucká u toho jak u druhých flašek. Mám jen 2, protože jedna flaška stojí něco přes 200,-Kč. Ale musím přikoupit další, protože to absolutně nestačí. :frowning2: Taky mám malej dotaz: jak oblékáte mimča v tomhle počasí? My už jezdíme teda bez rukaviček(měl jen ty látkové), protože má i bez nich teplé ručičky a do kočárku mu neprofoukne. Jinak má punčochy, bodyno, gatě, lehkej kabátek a na tom druhý kabátek(flaušový) a je v tom fusaku emitex. A čepka samozřejmě. Teď jsem potkala jednu maminu a ten její malej měl jen takovou pidi šusťákovku a pod tím prý jen bodyno. :confounded: Ten malej má 5 měsíců, ale stejně se mi to zdálo málo..
18. dub 2010 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci s tím oblíkáním fakt nevím, taky bojuju - ať malýho obleču jak chci, vždycky je zpocenej. Včera jsem jela k našim a měla ho jen v autosedačce, tak jsem mu nechala bodýčko (v něm má vždycky ponožky na holý nožičky, dala flaušovej kabátek, spodek zamotala do deky a hodila ho do sedačky (bez rukaviček - ostříhala jsem mu nehty a projevila důvěru že se nebude škrabat, ale tu vzápětí zklamal a u našich už zase dostal na ruce fusky, ale ne kvůli chladu) no a na to všechno už jen deku která to všechno zakryla a utěsnila a myslím že byl vpohodě. Čepičku jen jednu froté. Normálně dávám tenkou úpletovou na hlavičku a pak ještě jednu teplou. Dneska pojedeme zase tak. A auto bylo od sluníčka tak vyhřátý, že jsem celou dobu větrala (měla jsem úplně stažený okno u řidiče, malej seděl jako spolujezdec - v průvanu nebyl, ale snad to tu teplotu trochu korigovalo) :sunglasses:
18. dub 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek