• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj holky, Ivi to je fajn, že Oli zmoudřel a nechá aspoň trošku maminku odpočinout. Jajuldo, uplně mi mluvíš z duše, taky je mi líto, že už nejsem těhu. Manželovi jsem říkala, že je to škoda, že už nebudu těhotná, když jsme chtěli dvě děti. Jo Sarirko, díky za připomenutí, zjistila jsem vlastně, že dneska s manželem máme taky výročí -pět let, úplně mi to z hlavy vyklouzlo při tom frkotu :grinning: . Jaji, gratuluji k úspěšné kontrole a krásné věcičky :wink:
Míšo s tím bříškem si hlavu nedělej, je to prostě individuální!
Jinak holky krásný víkend přeju, bude nádherně, už se těším.
23. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tak krásné věcičky máte nakoupený!! :slight_smile: Ivi držím pěsti, aby to už aspoň takhle zůstalo a Oli si to už jen prodlužoval!!! :wink:
Tak na KTG se chodí od 36tt!! Mě ho dělali v ordinaci vždy před poradnou a do porodky se u nás jezdí už jen rodit!!! :slight_smile:
Míšo podívej se na mě, taky jsem měla malý bříško a pořád dole! Opravdu to neřeš, mimča si tam dělaj místo jak potřebujou a určitě jim je tam MOOOC dobře!!! :grinning:
Od pondělka bude Mates plavat- teda bude k nám chodit paní s ním plavat ,a až od září budem chodit do bazénu! Budem mít společnou hodinu s kámoškou tak nás to výjde levněj!! Budu fotit a určitě pak fotky přidám! :wink:
Jinak si všechny užijte krásnej, slunečnej víkend! Čekám dnes taťku, tak uklízím! A v sobotu jdem na narozky a grilovačku mňa, mňa už se těším! :sweat_smile:
23. dub 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska je venku ták krásně :slight_smile: ! Kdyby už to vydrželo, že?

Safi, tak já mám poradnu 13.5. a 29.4.jdu na tu cukrovku :confounded: . Plavání mi doktor nedoporučil, že by případné problémy za to nestály. Chceme totiž 7.-9.5. zajet na náš oblíbený wellnes hotel. Byl by to poslední výlet bez našeho prcka, tak bychom si to chtěli užít a navíc 1.5. máme výročí seznámení :slight_smile: .

Z těch věciček jsem unesená, už jsem to musela sbalit do skříně, protože jsem se pořád chodila na to dívat :grinning: . Prostě se už nemůžu dočkat :slight_smile: . Já bych tu velikost bříška taky moc neřešila. Menší bříško je skladnější a opravdu není třeba moc měnit šatník, což nebude můj případ. Za měsíc mi bříško slušně vyskočilo, takže jsem včera byla šťastná, že jsem si pořídila sukni a třičtvrťáky s upletem v pase. Snad už z toho nevyrostu!

Jinak nás o víkendu taky čeká grilovačka, to se zase s malým nadlábneme :grinning: ! Máme totiž nepřetržitý hlad! Ach jo!
23. dub 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu kontroly:
Jaji ---------29.4 (test na cukr)
Jaji -------- 13.5(poradna)
Safira ----- 13.5. (kontrola +uzv)

Jaji: TP dle MS ...........10.8. 2010, dle UZV......... 9.8. 2010 ( Sárinka, Honzík nebo Kubík)
Safira: TP dle MS .......10.8.2010 dle UZV +PP .......12.8.2010 ( Sabinka, Šimonek)
Misabroj: TP dle MS..... dle UZV ................. (Dituška)

No tak mi chtěli taky někam jed aspoň na víkend tak uvidíme jestli se nám to podaří zatím stále nemáme auto. Ale chtěla bych v květnu do Vídně na Šenbrun a tak. Tak jsem zvědavá jestli se tam dostaneme. Jinak teď vybírám nějakou tu restauraci na večeři :slight_smile:
Založila jsem si ještě jedno album kam budu dávat co už pro miminko mám :slight_smile: Taky mám z těch věcí radost. :grinning:
23. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to divné, ale furt se mi z alba ztrácí fotky :angry: Takže jsem je tam dala znovu tak u vidím.
23. dub 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, alba máš moc pěkné.
23. dub 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak děkuju za povzbuzení, moc mi to pomohlo!!!!Lidi dneska umí člověka opravdu jen potěšit, ale neuvědomujou si, že někdy je lepší radši mlčet.Neřeknu, kdyby to říkali normálně, ale vždy na mě všichni tak doslova čumí, jako bych nebyla snad normální, že mám malé bříško!!!Jejich starosti bych fakt chtěla mít, akorát pak člověku všechno znepříjemní!!!Tu postýlku si připravim asi tak v tom 38tt.aby tam manžel přidělal ten monitor dechu a vlastně budu ty postýlky mít dvě, jednu v ložnici a jednu v dětskym pokojíčku, kde chci, aby si Dituška zvykla!!!Jinak Safi ten termín mám dle MS 8.7. , ale dle UZV kolem 15.7. ale upřesnim ti to příští týden.Kdy jedeme ve čtvrtek na velký ultrazvuk.Objednala jsem si ještě jeden 3D na genetice, jako ve 24tt.jelikož můj gynekolog mi opět nic neřekne, s nim nemám prostě dobré zkušenosti.A na té genetice nám všechno vysvětlili, no ultrazvuk od nich prostě super, tak mě objednalli na 3D, jelikož klasický mi bude dělat můj doktor a od nich by mi ho už pojištˇovna nehradila, tak si radši zaplatim 1000kč, hlavně když budu něco vědět.Jinak holky ještě jsem se chtěla zeptat, až budu vyvařovat ty lahvičky a ty dudlíky k nim, tak na jak dlouho to mám nechat projít tim varem v tý vodě???A normálně dudlíčky mám taky dát vyvařit??Nestane se jim něco???A kdy to mám vyvařit, den před tim, než to budu používat nebo můžu i dopředu???Holky fakt nevim, nemám s tim zkušenost :sweat_smile: Jinak vám přeju krásný víkend!!!!Já už jsem dnes vyhodila i do oken muškáty, tak už je to takový veselejší, tak jen doufám, že už nepřijdou žádný mrazíky!!!
23. dub 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu kontroly:
Jaji ---------29.4 (test na cukr)
Jaji -------- 13.5(poradna)
Safira ----- 13.5. (kontrola +uzv)

Jaji: TP dle MS ...........10.8. 2010, dle UZV......... 9.8. 2010 ( Sárinka, Honzík nebo Kubík)
Safira: TP dle MS .......10.8.2010 dle UZV +PP .......12.8.2010 ( Sabinka, Šimonek)
Misabroj: TP dle MS..... 8.7.2010 dle UZV ................. 15.7.2010 (Dituška)
Tak jsi tam napsaná Míši :wink: Jinak mi dnes koupili komodu, dám foto do alba. Ve skutečnosti je hezčí a mi ji budeme natírat sami bezbarvým lakem. Nebo spíše já natírat a manžel montovat. :grinning:
23. dub 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zase dneska konečně objednala ty věci z Emitexu, tak už se těším, až dorazí :slight_smile: ! Komoda je pěkná, já mám vyčíhnuto něco podobného, ale s přebalovacím pultem. Taky už koukám na postýlky, u nás musí bezpodmínečně být postýlka na kolečkách. V ložnici je málo místa, tak bychom se nedostali do skříní :grinning: .
23. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo!!Tak já mám kamarádku trenérku,tak mi napsala cvičební program přímo na mě,tak cvičím doma ob den a začla jsem jíst pravidelně po menších dávkách a ono to jde dolu samo!!Tak jsem ráda!! :wink: Už se vejdu do všech kalhot!!
Ivi gratuluju snad se Oli umoudřil a už si taky odpočineš!!
Safir krásné věci!!Mooc hezký hračky!!
Holky normálně mě to těhu taky chybí!!Stýská se mi potom bříšku :frowning2: a po prvních kopanečkách!!Ale stejně už jsem ráda,že je Mates venku a v pořádku!!
Přeju všem krásný víkend papapa
23. dub 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, s manželem jsme komodu společně natřeli a manžel ji sešrouboval a je úplně super mám z ní radost. :grinning: Musím mužíčka pochválit je moc šikovný a hodný. Jinak jsem obnovila to háčkování a mám uháčkovánou první čepičku a docela se povedla :slight_smile: Jinak přeji hezký víkend:slight_smile:
24. dub 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Safi teprve teď jsem se ti dívala do alba, krásný věci! Hlavně ty prťavý boty jsou boží. :grinning: Piškotku tu trenérku bych taky potřebovala....a to nejíš třeba vůbec sladký, že...?...Jáji potom přihoď fotky věciček z emitexu. :slight_smile: Míšo já třeba vyvařuju 10-15 min, vyvařuju v normální vodě, né kojenecké. Jen dudlíky 5 min (silikonový) a ty hnědý jen 1-2minuty. Holky maminky, máte v kočáru v takovém počasí ještě "fusak"??? Mám na mysli ten jarní od emitexu...nebo jen deku nebo něco??
26. dub 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já mám fusak furt. Ono zase tak moc teplo není.
Safi, pak dej čepičku do albumku, ať víme jak jsi šikovná.
Piškotku, taky bych tu trenérku potřebovala. Já se do kalhot a do všeho vlezu, ale mám kilčo navíc. Hnus.
26. dub 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já fusak zrušila dneska - mám tam teplou deku, malej má jen bodýčko, na něm teplou pletenou mikinu s kapucí, čepičku, nohy zabalený do malý deky, zakrytý tou velkou dekou a když to ještě zatáhnu tím venkovním poklopem co je na kočáru, myslím že mu zima není - ruce má teplý a teď mi po procházce ještě dospává, dokonce už druhou hodinu :grinning: to kdybych věděla, jdu si lehnout, ale čekám že se vzbudí každou minutku... :unamused:
26. dub 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já byla dnes ve městě, kupovala jsem drobnosti, ale i tak vyšli draho. Nějaký dudánek, nůžky bezvadný hřeben na vlásky přírodní z kozích štětin to se nedá srovnat s kartáčema na vlasy co jsem viděla jinde(je úžasný), odsávačky na hleníky a taky teploměr, hleděla jsem jak blbá,když mi v lékárně řekla, že mi rtuťovou rychloběžku neprodá, že to je zákaz z EU hlavně, že mi v práci používáme jen rtuťové :grinning: tak jsem koupila digitální i do konečníku od Hartmana, páč Chico je vyroben z Číny. Taky jsem malé koupila svetříček jemný, až pojede z porodnice a čepičku vše z H§M a sobě samozdřejmě košilku, ať mám taky radost. Zároveň jsem se mrkla na postýlku a mám asi vybranou :slight_smile: Takže příjemný den, peníze jen letěly :slight_smile: , ale jsem z toho příjemně unavená. :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz měli jste koupenou nějakou lahvičku kojeneckou, kdyby náhodou? A jakou značku. Děkuji
26. dub 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem dnes fusak vytáhla a odpoledne zase rychle dávala, u nás se zatáhlo, slejvák a pěkně se ochladilo... :unamused: Safi ten hřeben mám taky, né obyč.ale taky z nějakých štětin, je to takový tmavý ty vlákna a strašně jemný to je ty chloupky že? :slight_smile: Kupovala jsem to ještě na Káju v dětském obchodě,. Takové nákupy jsou příjemné. :slight_smile: Jinak já lahvičku měla, 1 koupenou. Nejmenší od Aventu s dudlíkem 0+.
26. dub 2010 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak já dneska taky nezahálela! Na malého jsem nakoupila prozměnu v CaA, sobě propínací sveřík, protože už přes ten břich nic nedopnu :grinning: . Fotku přidám až zítra, jsem už fakt hotová! Pak jsem sobě a manželovi udělala radost v podobě nových peřin a povlečení do nové postele, která přijde do nové ložnice! Zatím ještě není udělaná podlaha, ale snad už se taky brzy dočkám a konečně ulehnu do polohovací postele a budu spát, jak se mi zlíbí :grinning: . Nám v Avionu zavřeli Chicco, z čeho opravdu zuřím, protože jsem tam měla vybráno spoustu věcí. Bohužel, není ani uvedeno, zda ještě někdy otevřou. Takže všechny doplňky jak uváděla Safi budu muset shánět po krámech.
Piskotku, poděl se s námi o tu zázračnou dietu, myslím, že jí budu taky potřebovat ....
26. dub 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jako správný cvok jsem dneska hleděla na každou maminu, co brouzdala obchody s kočárkem. Jedna měla Casualplay S4 a připadal mi ten kočárek opravdu bytelný a stabilní a hlavně dobře manipulovatelný. Zase mi to nasadilo brouka do hlavy ....
26. dub 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak u nás taky včera pršelo, ale dneska je krásně.
Když se bavíte o těch kočárkách, tak kámoška má ten casuaplay, je s ním zatím spokojená(malý má 5 měsíců), ale říkala (a já jsem to zkoušla) že se s ním nedá vůbec houpat. Jedině trochu do boku. Tak nevím jestli je zase až tak dobrý. Kočar by měl podle mě především houpat.
Jinak já mám fusak furt. Když svítí sluníčko, tak je buď jen v něj a nebo ho rozdělám. Teď je Lukasík vedle mě na stole rozbalený a je nejspokojenější. Přímo to miluje. Jak vidí, že mu chci dát plenku tak se začne na mě mračit.
27. dub 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jako vždy po víkendu mrtvo. Tak aspoň napiště co jste pěkného dělali :slight_smile: Dala jsem do albíčka foto postýlky a těch drobností co jsem včera koupila :grinning: Jinak Jaji kočárky to je kapitola sama o sobě. Já včera ve městě taky hleděla na každý kočárek a když jsem viděla maminky jak jezdí s těma co se mi líbí tak mě to vždy jen utvrdilo, že ho chci. A přece by si ho nekupovalo tolik maminek kdyby byl na houby. Byla jsem i v tom obchodě kde Casualplay mají jen si vybrat barvu. Říkala mi paní, že zboží pokud nemají skaldem tak druhý den, ho vždy dovezou takže je fajn, že tam není čekací lhůta:slight_smile: Manžel je rozhodlý 100% pro tento kočárek, a já vlastně už asi taky. Dokonce jsem se ptali maminky co v něm vozila miminko9 měsícpů v zimě ve fusaku a říkala, že v pohodě. A mi budeme mít miminka malé do fusaku na zimu pak chvilku v létě, a jak začnou sedět a chodit tak budou chtít jít do sporťáčku, aby všechno viděli:slight_smile:
27. dub 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji ano houpání mi trochu vadí, ale v dnešní době se dělají kočárky hodně nehoupací. On sice péra má, ale nehoupe jen do boku. Ale pokud na to mimčo nenaučíš myslím na to houpání tak to ani potom vyžadovat nebude. Jezdí v tom opravdu hodně dětí a myslím, že to ani nevyžadují. Je to o názoru a zkušenosti:slight_smile:
27. dub 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těch pružin na kočárku jsem si všimla, tak jsem si myslela, že je kočárek houpací. Ale pak jsem vypozorovala, že ta maminka s tím kočárkem houpe jakoby do stran. Takže máš Jajuldo pravdu. Ono je teď těžko sehnat kočár, který by opravdu houpal, výrobci od toho nějak upustili a vlastně nevím, proč. Houpání je přece přirozené.
27. dub 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jak se říká všeho s mírou. Některé maminky s tím zase moc melou tak pak miminkám skákají hlavičky a to taky není dobře. Houpání je fajn, ale švagrová má kočárek houpací, ale já s ním apsolutně nemůžu jed, je těžký, na čtyřech kolech, nikde se nevytočím stále s ním musím naklánět a zvedat na zadní kolečka a na manipulaci hrůza. No jestli mám být z kočárku ztrhaná, tak to si račí pořídím nehoupací. :unamused: Jinak má opravdu fajn kočárek. Vím, že jsou i jiné houpací kočárky, ale ty mi zase nevyhovují buď vzhledem, nebo velikostí, nebo konstrukčně. Je to fakt těžké :slight_smile: Musíme se s tím nějak poprat :angry:
27. dub 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě jde taky hodně o skladnost složeného kočárku, takže nemůžu pořídit kde co. Manželovi do octávie se vejde i větší kočárek, ale mě do BMW ne, takže budu bojovat s každým centimetrem. Navíc, máme psa, což vydá minimálně za polovinu dalšího kočárku, takže je to vážně boj! Chtěla jsem ten kočárek Gesslein, ten je po složení opravdu malý, jenže nechce se mi pro něj jet do Pardubic. Je to opravdu daleko. Takže otázka kočárku už je pro mě skoro noční můrou ...
27. dub 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi do auta, taky nemůžeme dát velký kočárek. Kufr je sice prostorný, ale nemáme kombika tak je to horší. Právě paní říkala, že se zatím ten kočárek vlezl všem do auta, že je taky dost skladný.
Jinak Jaji dej fotky co jsi pořídila v Emitexu, ať se můžeme inspirovat. A postýlku už máš vybranou?
27. dub 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna mi psali z firmy, kde jsem ty věci z Emitexu objednala, že už nemají tu barvu pytle, co jsem chtěla, takže jsem si musela vybrat znovu. Ale snad ty věci do konce týdne dojdou. Uvidím, jestli se mi ty obrázky sem podaří vložit. Jinak postýlku mám vybranou v podstatně stejnou jako ty :slight_smile: . Ty už jí máš koupenou nebo jen vyhlídnutou?
27. dub 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem přidala včerejší úlovky a taky ty objednané věci z Emitexu :slight_smile:
27. dub 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš já nemám nic do kočárku, tak jsem se aspoň inspirovala :slight_smile: Krásné, určitě už se těšíš až ti to přijde. :grinning:
No nevím na kterou postýlku jsi se dívala, mám vybranou ještě jednu v tom albu, kde jsou věcičky na mimi. Dívala jsem se na ni v obchodě, je krásná, spíš se mi líbí ta v tom světlém. Cena byla taky dobrá 2000,- takže přijatelné. Nechce se mi kupovat moc drahou postýlku za 6 tisíc :unamused: Je to sice borovice, ale copak já vím, jestli moje děti budou chtít dětit postýlku až budou mít vlastní? A dvě děti to určitě vydrží, možná i víc :grinning:
27. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jakou barvu jsi si vybrala do kočárku:slight_smile:
27. dub 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek