• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
autor
Ahojte jsem tu jen na skok...Míšo od toho Hippu je to ten dětský sprchový gel pro tělo a vlasy :slight_smile: Má to "pumpičku", dvakrát, třikrát zmáčknu a stačí to. :wink:
9. kvě 2010 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo já dávám pěnu do koupele. Manželovi nachystej jen věci na oblečení a autosedačku pro Ditušku. Jinak nic jiného.
9. kvě 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jaký byl víkend:slight_smile: u nás super byly jsme na obědě, pak v Luhačovicích bylo otvírání pramenů, takže jsme se s manželem užili:slight_smile: A co ty Jaji jak bylo o víkendu úplně ti to závidím, taky bychom měli s manžílkem někam vyrazit:slight_smile:Jak budu moct hodím fotky co jsem koupila miminku a taky bříška:slight_smile:
10. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Safi, ten víkend bys mi určitě nezáviděla ani ve snu! Od středeční noci mě šíleně píchalo v levém podbřišku a táhlo se to až do boku. Takže jsem celý čtvrtek proležela v naději, že to přejde. Nepřešlo, takže jsem v pátek ráno mazala za doktorem, co se děje. Doktorovi se nelíbila moje levá ledvina, takže mi vypsal papír na příjem do nemocnice :confounded: ! Mazala jsem ještě pro výsledky na hematologii a pak rovnou na příjem do nemocnice! Ta vyšetření problém s ledvinami neprokázalo, takže když jsem se na pokoji zabydlela, tak mě odvezli na rehabilitační a urologii. Na rehabilitacích našli nějaké bloky a na urologii nenašli naštěstí nic. Takže místo super wellnes pobytu jsem si užila super pobyt v nemocnici! Do pátečního večera už to píchalo jen málo a v sobotu už to bylo úplně pryč. Pustit mě ale nechtěli, až dneska.
10. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji chuďato, tak to mě moc mrzí, že to tak dopadlo, hlavně že jste oba v pořádku. Takže rehabilitace pomohla? A víkend jste tedy museli zrušit? Doufám, že Vám aspoň vrátí peníze. No tak se hezky šetři a opatruj se.
10. kvě 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
On mi nikdo neřekl, čím to teda bylo. Snad fakt nějaký blok na páteři. Ona už mě docela dost bolí i ta levá kyčel, takže to je jedno s druhým. Jen co jsem se dneska dostala domů, tak mě zase rozbolely záda a začalo mi tvrdnout břicho! Mám pocit, že mě asi brzy šoupnou do blázince :dizzy_face: .

Na pokoji se mnou ještě byla dívčina v 34tt, které se začal rozbíhat porod. Tak jí dali kapačky na zastavení, teď je na práškách a zatím se to uklidnilo. Asi si jí tam nechají ještě týden (do začátku 36tt) a pak jí pustí domů. Pak už prý nebudou porod blokovat, že bude malý "dopečený". Takže se taky uklidňuji, že tento termín už nemám tak v nedohledu.

Pobyt jsme zrušili. Naštěstí to bylo rezervováno mejlem, takže jsem dopředu nic neplatili. Měla jsem strach ze strorno polatku, ale manžel jim vysvětlil situaci a nic jsme nakonec neplatili. To jsem byla fakt ráda! Zkažený víkend a ještě bychom ho museli zaplatit!
10. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak až ti bude líp tak si zaplatíte víkend znovu:slight_smile:No mě zezačátku taky hodně bolela kyčel, ale asi se to pěkně rozestoupilo a teď mám docela pokoj. Jediné co mě trápí tak sem tam křeče v lýtku tak jsme si naordinovala magnézko.
Musíš prostě hodně odpočívat a myslet pozitivně:slight_smile: Já se teď trápím nad vybíráním kočárku pořád nejsem 100% rozhodnuta. Ale manžela asi o žádném jiném nepřesvědčím. Na hodně kočárcích jsou plastová kolečka nebo nejsou nafukovací a po ťech našich cestách kdy se obec rozhodla dělat kanalizaci a je to tu úplně rozbyté by to byla katastorfa. Nebo se mi nelíbí sportovní verze kočárku, je to fakt hrůza:( Jěště že už aspoň postýlku mám koupenou:slight_smile:
10. kvě 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem manželovi říkala, že příští týden chci vyřešit kočárek, postýlku, komodu atd. Nechci už čekat, protože nevím, co se ještě může přitrefit. Jeho samotného nenechám nic vybírat, to by dopadlo :sunglasses: ! Já asi nakonec vezmu kočárek Jané slalom. Venda i Lucka jsou s ním spokojené, tak to asi taky risknu.

Já se bez magnézka už neobejdu. V nemocnici nastal trochu chaos, doktor mi do papírů zapomněl to magnezko napsat, takže sestry mi ho moc nechtěly samy dávat. Dostala jsem jen jedno a v noci už jsem měla křeče v lýtku, takže jsem si ho nechala manželem přivést a ordinovala zase podle sebe!

Safi, já myslím, že už žádný víkend podnikat nebudeme. Manžel má málo času a při mé smůle by se zase něco stalo. Takže už na to raději kašlu. Budu se pomalu připravovat na miminko a hlavně se ještě více šetřit, protože bych chtěla vydržet 2 v 1 co nejdéle.
10. kvě 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak mrně si vzala tchýně do kočárku ven,tak mám trochu času.Zvládla jsem poklidit a udělat čínu a teď si na chvilku sednout ke kompu než mi ho přiveze!!
Teda Jáji koukám pěkně vydařený víkend,hlavně že si v pořádku a doma!!Zkus se co nejvíc šetřit ať ještě vydržíš 2 v 1!!
U nás bylo celý víkend nádherně tak jsme byli s malým furt venku až dneska se to bohužel pokazilo,je zamračeno a skoro každou chvíli prší!!! :angry:
Tak se zatim mějte papa
10. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda Jáji, to jsou šoky, člověk by potřeboval být v klidu a teď tohle. Je dobře, že jste s prckem v pořádku, hodně odpočívej, bude to dobrý.
Jo holky stejně je zvláštní, že my, co už jsme rodily, jsme všechny byly na vyvolání, myslíte že je to náhoda?
10. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Jaji je mi líto, že máš takové starosti, ale věř, že všechno zlý, pro něco dobrý.Ber to jako znamení, že se nestalo nic horšího!!!Důležitý je, že jste v pořádku!!!!Ale jak tady psali holky, je pravda, že by ses měla dost šetřit!!!!Já od začátku těhu dodržuju 1-2 hod.spánku po obědě.Je pravda, že někdy, když musim někam jet, tak nespim, ale převážně jo!!!A musim říct, že se cítim asi i díky tomu pořád dobře.A navíc se mi i zdá, že už to má i naučený Dituška, že si mamča jde lehnout, jelikož si jí fakt užiju, jak do mě pořád kope a bůhví, co tam všechno dělá!!Někdy mi přijde, že je jako akrobatka :sweat_smile: Ale noci jsou s ní teda docela hrozný, to ještě neni na světě a už si mě budí a jak je větší a začne vyvádět, tak v tom se opravdu spát nedá.Takže zatim to vypadá, že v noci spinkat nebudeme :grinning: Jinak mi dnes volali z prodejny, kde máme objednanou postýlku, madraci, mantineli s povlečením a bavlněnou letní výplň do kočárku a přebalovací pult, tak že nám to tenhle týden zavezou.Tak už jsem klidnější, že to budu mít doma.Postýlku ještě připravovat nebudu, ale pultík už sestavíme, abych si do něj dala plenky apod.Už se to pomalu blíží!!!Tak atˇ jsme připravený, kdyby to náhodou přišlo dřív :sweat_smile: No, zatim všechny moje kamarádky a sestra rodili už ve 38tt., tak mě straší, že já taky tak půjdu :sweat_smile: Opravdu se toho porodu bojim, zítra budu volat do porodnice a domluvim se na prohlídku.Tak se vystresuju ještě víc :sweat_smile: Ale pořád si řikám, že když to vydržela každá, tak že musim prostě taky, aneb mi stejně nic nezbyde :sweat_smile: a kdyby to bylo něco tak hroznýho, tak proč by šli rodit po druhý nebo po třetí.No holky, řekněte mi, že se to dá zvládnout, že se nemám bát :slight_smile: :wink: Jo a ještě jsem se vás chtěla zeptat, moje kamarádka mi říkala, že měla tak 14 dní před porodem a pak 3 dny před porodem slabé špinění.Měli jste to taky některá???
10. kvě 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná se vám to moc nezdá, ale já se fakt šetřím! Kromě lehkých domácích prací a vaření to nepřeháním. Hodně toho nasedím u počítače, ale to není námaha a na gauči taky trávím dost času. Ono spíše bude problém v mých všeobecných problémech s páteří a taky s dělohou, což opravdu moc neovlivním.
Malý už mě kope dost šíleně tři dny v kuse. Už jsem fakt okopaná a bolavá. Naštěstí, v noci mi dává pokoj a spinká. Jen se na chvíli vzbudí a žduchne do mě, když se třeba převaluji nebo cestuji na záchod. Za chvíli je ale klid, tak za to jsem zatím šťastná. Ovšem nevím, jak dlouho mu to vydrží :grinning: . V pátek mi doktor říkal, že se mu daří dobře, že už má skoro kilo. Tak jsem ráda :slight_smile: .
10. kvě 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš pravdu Jaji tohle moc neovlivníš, tak hlavně že jste v pořádku:slight_smile:No dneska taky prováděla malá kotrmelce a před spaním mě taky kope, ale během noci je hodnoučká a spinká a dokonce i ráno to se budí až když já začnu něco dělat. Možná je to trošku lenivka:slight_smile: musím říct, že je hodná:slight_smile: Jaji mi jdeme myslím ve stejný den na kontrolu myslím ve čtvrtek:slight_smile: jsem zvědavá jak jsme porůstli:slight_smile:
Míši to špinění pár dní před porodem může klidně být.
10. kvě 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot ------- 7.1.2010 0:12 -------- Matýsek ----- 3,5kg, 51cm
Vendulka ----- 14.1.2010 19:18 ------ Matýsek ----- 2,90kg, 49cm
Jajulda ------- 11.2.2010 9:44 ------- Lukasek ----- 3,886kg,51cm
Lucinka ------- 12.3.2010 19:40 ----- Kubíček ------ 3,8kg, 51cm
Katy m. ------- 16.3.2010 ------------- Eliášek ----- 2,7kg,50cm
Žanet -------- 18.3.2010 11:53 ------ Laurinka ----- 3,7kg,5Ocm
Iva ------- 24.3.2010 14:00 ----- Oliver ----- 3,8kg, 51cm

Těhu kontroly:
Jaji -------- 22.4 (kontrola)
Safira ----- 13.5. (kontrola +uzv)

Jaji: TP dle MS ...........10.8. 2010, dle UZV......... 9.8. 2010 ( Sárinka, Honzík nebo Kubík)
Safira: TP dle MS .......10.8.2010 dle UZV +PP .......12.8.2010 ( Sabinka, Šimonek)
10. kvě 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve středu musím ještě zaskočit do nemocnice na ambulanci pro kompletní výsledky moči a ve čtvrtek mám plánovanou kontrolu. Dneska jsem na gyndu volala, jestli mám přijít, tak říkali, že jo. Tak jsem ráda, že se na mě zase někdo mrkne. Můžu říct, že jsem se tím pobytek v nemocnici nějak vystresovala a nemůžu se uklidnit. Přitom o malého přímo nešlo, ale nějak to těžce nesu a mám pořád strach. Navíc se pozoruji, že jsem nějak víc přecitlivělá, všechno mě dojímá.
10. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, porod se určitě vydržet dá... ber to jako oplátku za to, co musela tvoje mamča vydržet s tebou - mě to tak pomohlo.
Jinak jsem byla na kontrole po šestinedělí a antiko jsem dostala Azalia. Implantáty ani tyčinky mi nedoporučil, tak budu zobat po dobu kojení a pak když tak dáme tělísko... :sweat_smile:
Malej se pořád v noci budí po 1-2 hodinách, je to síla. Začala jsem zamražovat mlíčko aby ho někdo mohl vzít na procházku (teda zatím není kdo, ale to se určo spraví)
11. kvě 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak se říká, člověk vydrží spustu věcí, a určitě i porod a i když to třeba bolí ta bolest se potom zapomene a proto mají ženy další děti:slight_smile: Určitě to zvládneš Míšo neboj. Dostaneš i léky od bolesti, aby se to trochu zmírnilo, ale pak ten výsledek bude stát za to uvidíš:slight_smile: Já to beru jako součást toho co přijde, že to prostě k těhotenství patří:slight_smile: A ty můžeš mít zrovna super porod rychlý a ani ne moc bolestivý:slight_smile:Moc nám to všem čekatelkám na porod přeji:slight_smile:
Ivi ten tvůj Oliverek je ale zapeklitý případ:slight_smile: Stejně jsi moc šikovná, že to zvládáš:slight_smile:
Jaji já jsem místy taky přecitlivělá a úzkostná:slight_smile: Brečím už jen když mi manžel hladí bříško nebo řekne něco pěkného:slight_smile: Jaji je pochopitelné, že máš obavy, ale neboj to bude dobré:slight_smile: Uvař si kafíčko k tomu si dej něco sladkého a hezky si lehni do sedačky pust si pěkný film a udělej si den jen pro sebe a pro malého:slight_smile:
Mi dnes s manželem řešíme kočárek, stále vybíráme, porovnáváme rozměry a opravdu 1 nebo 2 cm nehodlám řešit. Taky se ještě podíváme na Janéčko i když mám trošku obavy z toho jednoho kolečka které tak moc vičnívá dopředu:(, ale odskoušíme vše a s čím se nám líp pojede tak ten vezmeme:slight_smile: Už to chci mít z krku, protože na trhu je sice kvantum kočárků, ale některé jsou fakt divné a je prostě těžké vybrat a navíc dnešní móda je dost o menších rozměrech což mě mrzí kvůli miminku, ale obří kočár si pořídit nemůžu švagrová má Roana, opravdu prostorný kočárek, ale jede se s ním hrozně, pro mě. Švagrová má skoro 180 cm takže jí výškově a rozměrově pasuje, ale pro mě je neohrabaný bohužel:(
11. kvě 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu kontroly:
Jaji -------- 13..5 (kontrola)
Safira ----- 13.5. (kontrola +uzv)
11. kvě 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
S kočárkem Roan jsem se právě setkala, když mě manžel vedl do nemocnice, teda jela s námi výtahem maminka, která ho měla. Stála jsem přímo u něj, ale byla jsem tak vyplašená a zdrcená, že jsem neměla ani chuť si ho prohlédnout. Prostorný asi bude, ale já mám taky jen něco málo přes 160 cm, takže nic neforemného pro mě nepřipadá v úvahu. Potřebuji něco, co se dá lehce ovládat jednou rukou. Janéčko prý takové je, ale zatím jsem ho taky nezkoušela. Uvidíme příští týden.
Safi, dneska už jsem na tom po psychické stránce trošku lépe. Ale i tak jsem v noci špatně spala a zase mě píchalo břicho. Asi to k tomu patří, fakt už si připadám nemožná :frowning2: ....
11. kvě 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidím, že jste se rozepsaly. Míšo, já jsem špinila u Daňulky už 14 dní před porodem a stejně jsem ještě týden přenášela . Odchází hlenová zátka. Ale pokud by to bylo krvácení tak se musí do porodnice, zjistit důvod. Mimčo může tlačit na nějakou důležitou cévku. Nebo na nedůležitou a to pak nevadí.
Safi, kočárek je zapeklitá věc. Já jsem ráda, že jsem si vybrala tak suprový, že splňuje vše co jsem chtěla. Je pravda,že moc skladný není, ale já s ním moc nejezdím. A teď už máme větší auto, takže už ho tam dám v pohodě.
Jáji, ty máš teda pech. Mě začala bolet pravá kyčel asi v osmém měsíci a úpřímně mě trošku přestala bolet asi tak týden před porodem a po porodu zase začala. Ale tak 3 týdny mě už bolí je trošku.
Jinak dneska máme tři měsíce. Toto letí.
11. kvě 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji první špatná zkušenost člověka ovlivní a myslím, že docela hodně, že se potom i více bojí je to podle mě přirozená reakce. Mě sem tam taky píchá ale teď spíš kolem vaječníků, ale myslím, že to bude roztahující se dělohou takže jsem v klidu:slight_smile: A často mám píchání i proto, že mám plný močový měchýř a malá se mi tam někde ještě namáčkne tak to je tedy potom super věc, manžel se mi jenom směje já skoro nemůžu jít jak mám pocit, že se počůrám:slight_smile: No sranda:slight_smile: Já myslím, že malý je bojovníček a že to všechno zvládnete až do konce, aby jsi nakonec ještě nepřenášela :grinning:
11. kvě 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Safi, tak to fakt nemám strach, že bych přenášela :grinning: ! S tím pícháním u plného močového měchýře to mám taky. Nejlepší opravdu je, když malého zrovna baví do něj kopat, to mám fakt pocit, že na záchod ani nedoletím a pak to jsou tři kapky :grinning: .
11. kvě 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, Jáji, za chvíli budete mít úplně jiné starosti. To píchání má každý. Já jsem byla taky vždycky vyhukaná co se děje. Ale pak to přešlo.
11. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď se možná hloupě zeptám, ale nevím, jestli mám vyprat i ty věci z emitexu? Tj. zavinovačku, deku, set do kočárku, fusák? Oblečení jo, to je bez debaty, ale nad těmito věcmi váhám....
11. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak u nás nic nového!!Malej už spinká a já mám trochu času,tak píšu!!
Jáji já prala úplně všechno i nový věci jako zavinovačku a deku do kočárku prostě všechno.sice to bylo nový,ale radši jsem to vyprala!!
U nás byla dneska šílená bouřka.Málem jsem ani nestihla s kočárem dorazit dom,teda měli jsme to tip top!!a teď tu zase svítí sluníčko!!to je teda počasí,furt se to mění!!
No nic,tak já se jdu natáhnout k telce zatim papa :wink:
11. kvě 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nám nešel net!! :angry: Tak Jané je fajn a hlavně se á ovládat 1 rukou- najídět i sjíždět z chodníku!!! Vřele doporočuji!! :wink: Jáji já jsem prala všechno, přece jen se to bude prcka dotýkat vše!!!
Jo Jáji tak tykový podivný bolesti já měla od toho stehu pořád a až do porodu!! A to se to ještě posledních 14 dní zhoršilo!! Prý to po stehu je normální!! Neboj, zvládneš to!! :wink:
11. kvě 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, já jsem tu opět jen na skok...Kája je nemocná opět. :unamused: jen chci dat za pravdu Vendulce, Jané je na ovládání jednou rukou jak dělaný! :slight_smile: Já tak jezdím pořád! - v jedné ruce kočár a druhou rukou se mě drží Kája, je zvyklá chodit za ruku. :slight_smile: To jedno kolečko ve předu je na zvyku, já jsem si zvykla hned, ani mi to nepřijde, že má kočár 3 kola. :dizzy_face: Neměnila bych...a má opravdu prostornou korbu. Já ji, hlavně že jste v pořádku!! :fearful: Už se vám to holky blíží ty porody, mě chybí i bříško, i porod. Je to nezapomenutelný zážitek a klidně bych ho absolvovala ještě jednou...je to bolest, ale za tu bolest to stojí!! :slight_smile: Piškotku u nás taky bouřka byla, hřmělo a nakonec spadlo pár kapek...ale už by mohlo být teplo. :angry:
11. kvě 2010 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi včera oblétávali kočárky, fuška:slight_smile: Je to fakt těžké vybrat si kočárek. V prvním obchodě jsme zkoušeli kočárek Quinny taky trojkolka lehce ovladatelná, prostorný sporťáček, ale barvy nic moc vanička stejně široká a ještě o něco kratší než u Casualplay. Ale cena dobrá nějakých 11000,- byla to sleva na poslední dva modely. Ale ta konstrukce se mi moc nelíbyla ani manželovi a dost se hýbala taková mi přišla rozvyklaná.
V dalším obchodě jsme zkoušele Peg Pere GT3 ten má super sporťáček velký, prostorný, kočárek sice není těžký, ale je opravdu mohutný a manžel už se smál při představě jak ho potahnu do kopce. Hluboká vanička ušla, ale ve všech obchodech mi říkají že v kočárku max. do 6 měsíců a pak chce mimi vidět a maminky dávají děti do sporťáčků.
Kočárek Jane Salom opravdu se lehce ovládá, hluboká vanička je o něco větší, ale vždy se jedná o 1 nebo 2 cm, tak to moc neřeším. I u tohoto kočárku mi paní řekla, že ho maminky mají tak do půl roku a pak dětičky mašírují do sporťáčku jsem na výrobce naštvaná, že ty dnešní kočárky tak dělají. To bych si musela koupit zvlášť hluboký, zvlášť sporťák a to vyjde dráž jak trojkombinace :angry: Manželovi se ale Janéčko nelíbí prý mu vadí, že to přední kolečko je tam jen jedno a taky že dost vyčnívá a nezdá se mu stabilní. I když jsem mu říkala, že si ho maminky hodně kupují a jsou spokojené nechce o něm slyšet. Takže další kočárek který jsme ze seznamu vyškrkli.
Pak jsem měla v merku ještě Teutonii trojkolku, ale ve Zlíně jsem ji nenašla nebo spíše v tom obchodě měli zavřeno tak asi tento kočárek nemá být.
Takže jsme se zašli podívat na Casualplay. Výhody jsou je stabilní ve předu 2 otočná kolečka , nekygle se konstrukce, opravdu pevný, manipulace taky lehká. Momentálně mají na starou kolekci slevu 20% takže taky plus. Dívala jsem se na opěrku u toho sporťáčku a opravdu to není tak malé. A jak říkala paní každé mimčo je jiné někomu vydrží do 3 let někomu do 2 let je to různé. Recenze na kočárek taky některé maminky by neměnily a jiné spokojené nebyly. Paní nás poučila o tom, že reklamace nemají, a pokud jo tak špatnou manipulací majitelů, nesmí se jezdit na podhuštěných kolečkách to se potom kazí a ještě jednu věc, ale to už si nepamatuji. Hluboká vanička je docela dlouhá je užší, ale jako ve všech obchodech mi paní řekla, že mimi do 6 měsíců a pak maminky jdou do sporťáčku. Manžel je z kočárku nadšený, ke mě výškově a manipulačně super takže to asi riskneme s tímto kočárkem, do našeho terénu ideál. Katy.M ho má taky a zatím je spokojená tak doufám, že budu taky a pokud ne prodám ho. Každý kočárek má svoje pro a proti.
12. kvě 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir jak píšeš, každej kočár má pro i proti!!! A Casualplay je hodně podobnej Jané!!! Tak hlavně že už máte vybráno!! A do jaký barvičky půjdete?! Neutrál nebo holčičí!!! :wink:
U nás teda včera žádná bouřka nabyla! Dnes svítilo sluníčko a teď je zataženo ale zatím naprší! Musím do města, tak snad to vydrží!! :wink:
Luci teda, ta Kája si to ale fakt odmarodí všechno!!! Je to na prd!! :unamused:
12. kvě 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neutrál, jenom do sporťáčku dám růžovou vložku. Jinak asi černou barvu. Oživím to hračkama a dekou v kočárku a zavinovačkou. Nejsem moc na oranžovou nebo zelenou. Myslím, že bude pěkný. Sice jsem měla z černé strach, ale ve všech kočárkách je stejně vedro, a miminko určitě nevystavím v kočárku na největší sluneční pařák, ale někam do stínu. Spousta maminek ho má. Tak snad bude vyhovovat i nám:slight_smile: Taky jsem ráda, že už máme vybráno. Jen se ještě děsím co řekne tchýně. Ona je na ty starší kočárky :frowning2: No musím si to obhájit naše peníze, naše volba a my s ním budeme jezdit. No ne?
12. kvě 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek