• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jajuldo - on má pupíček už samozřejmě vpořádku, ale mudra se bojí kýly jak je silnej a řve, tak to musím lepit jakoby tlakovým obvazem a zatlačovat mu ho dovnitř. :angry:
Díky za komentáře fotek :dizzy_face:
Míšo já taky celý těhu z bradavek nic nedostala, až druhej den po porodu taková průhledná kapička a pak se to postupně rozjelo. Prsa jsem měla jak pyramidy - srandovní, ale spustí se to samo, neboj. Teď mi tam asi teče šlehačka, soudě podle prcka :grinning: Jo a je fakt že můžeš čerpat dovču a zároveň být na rodičáku - to už jsem taky slyšela :wink: Jinak Oliho už začínám pomalu zvládat. Už nejí po 20 min ale až po hodině a začíná to vypadat i na režim, budu ho v tom podporovat, ale chci vycházet z jeho zvyků - teď jsem ho 8 týdnů sledovala tak mám určitou představu. Píšu si kojení, spaní i vyměněný plínky. Mamča mi 2x týdne vozí nějaké jídlo a jednou za týden až 10 dní jezdí tatínek podívat se na prcka a to mi s ním pomůže (teda zdrží se tak 4-6 hodin, ale i to je fajn. Nakoupí mu věci a zase odjede. Takže alespoň takto je to dobrý, mohlo být hůř. V porodnici jsem dávala malýho na bok, teď už jen na záda a přes den na bříško, na boku se mu moc nelíbí. Kojící polštář mám, ale nepoužívám ho, protože v té mé pidigarsonce je každej kus krámu navíc neřešitelnej, takže prďouška podkládám polštářem (ale něco potřebovat budeš, jen v náručí to nedáš). Jinak já byla u porodu sama a jsem ráda, skučela jsem jak raněný zvíře a nechtěla bych aby mě v takovým stavu kdokoliv viděl, stejně ti nepomůže a musíš to zvládnout sama - ale to je jen můj názor, většinou si holky tatínky u porodu chválí... Ale v žádném případě bych ho tam netahala pokud sám nechce, může to pro něj být trauma, chlapi nejsou tak stavěný jako my :sunglasses:
19. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já tím olejíčkem mažu Mata celýho i pusinku! :wink:
U porodu byl manžel fajn, opravdu jsem to tentokrát využila!! U Ády to bylo jiný a teď jak to bylo rychlý, tak za mnou setra nechtěla přijít- myslela si že si vymejšlím když říkám že už se mě chce hrozně tlačit- po 45min!! Tak jí tam manžel doslova dotáhnul, aby se na mě podívala a pak najednou mě táhli ze sprchy na sál!! No je to každýho věc, ale jestli má manžel strach nebo se mu jan nechce že by to nezvlád, tak ho nenuť!! Manžel na oba porody vspomíná rád!! hlavně jak stříhal šňůru a mohl si kluky popsat!! :grinning:
No o byndáži pupíčku jsem už slyšela, má to svůj význam. A Ivi už jsi četla o dětech které potřebují v děloze né 9měsíců ale 12!! Tak to měla moje ségra!! Nejlepší bylo když nosila malou v klokance to byl klid jinak pořád řvala! I v kočárku, nebo když jí chovala, jen na břiše v klokance byla spokojená!! A tok to bylo celé první 3 měsíce, a pak jako když utne. Malá sice nespala ale neřvala!! Dokonce si udělala i režimek- chodila spát po koupání a vstávala v 6 ráno- ale přes den spala tak 3x po 10min!! Tak snad po těch 3 měsících už bude líp!!!
19. kvě 2010 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Ivi malý je opravdu hezký a jaké má pěkné faldíky :grinning: je to kus chlapa :wink: Tak to je fajn, že má tatínek aspoň zájem jezdí a taky něco přiveze to se hodí.
Kojící polštář je určitě fajn, ale v našem malém bydlení bych ho asi neměla taky kam strčit tak to budu řešit asi polštářem a nebo kojením v leže.
Míši vůbec se nemusíš bát, že by jsi neměla mlíčko. Uvidíš laktace se ti po porodu rozjede :wink: Mě se teda prsa trochu zvětšili, hlavně mi jsdou vidět žilky, ale taky mi zatím mlezivo neteče. Každému nemusí je to hrozně individuální. Olejíčkem se miminka mažou celá od hlavičky po patičky :grinning: Jsou pak krásně kluzká a voňavá :slight_smile:
Polohovat boky klidně můžeš uvidíš jak se to malé bude líbit ono se to dělá i kvůli hlavičce, aby byl pěkný tvar. Dřív nás dávali spávat i na bříško a teď se to nějak nedělá.
Manžela určitě nenuť, pokud nechce mohl by z toho mít opravdu trauma, ale zase až to na tebe přijde možná si to rozmyslí a raději bude vědět co se s tebou děje a rád bude u toho. Dolů se ti dívat nebude byl by u hlavy a pomáhal tlačit. Někteří tatínci umí překvapit.
Můj můž má taky takové pocity, že se mě teď ptá, jestli to půjde snadno ven tak ho uklidňuji že půjde i když to tak nemusí být, ale nechci ho ztresovat. Taky nerad vidí když mě něco bolí nebo je mi zle. A taky jsem mu navrhovala, že tam semnou může být po dobu bolestí a na samý porod jít ven, ale nechce chce tam být semnou a vědět co se bude dít.
Manžel má chudák nějakou střevní vyrózu má průjem tak je z toho úplně hotový tak doufám, že to nedostanu taky, ale dělám vše proto, aby ne.
Jinak tu dovolenou budu muset taky nějak pořešit. Jsem ráda, že tu mateřskou vrátili na původní, vždyť to bylo darebáctví.
19. kvě 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my jsme dneska vyrazili na velké nákupy :grinning: ! A můžu říct, že už mám skoro všechno doma! V prodejně byli hodně ochotní a hlavně všem výrobkům rozumněli, tak jsem spokojená. Fotky jsem dala do alba! Nakonec jsme ten kočárek Jané nekupovali. Série 2009 byla vyprodaná a 2010 nestály vůbec za nic. Jak korbička tak sporťák jsou velikosti kočárků pro panenky a ne pro miminka. Jednoznačně to byl nejmenší kočárek v celé prodejně! Nakonec jsme si vzali Peg-Pérego v trojkombinaci. Korbička je dost prostrorná a sporťáček je taky velký i pro větší děti. Jednoduše se skládá a je pevný, tak snad budeme spokojeni. Jedeme pro něj začátkem července.
19. kvě 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji tak super gratuluji ke koupi a mám radost i za tebe :grinning: :grinning: To nejdůležitější máš koupené, takže teď už jen drobnosti. Na ten samý kočárek jsme se taky dívali a mě se docela líbil, ale manželovi ne, mě se hlavně líbil sporťáček byl hezky prostorný, ale taky dost velký a manžel se mi smál, že už mě vidí jak ho tady tahnu do kopce. Ale byly na něm i dobré vychytávky :slight_smile: Tak určitě budete spokojení. Postýlka je hezká:slight_smile:
19. kvě 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko moc děkuju za povzbuzení, dneska jsem vstávala zase 6x :frowning2: O 12.ti měsíčním těhotenství jsem neslyšela, ale Oliverek byl vyvolávanej a je možný že ještě nebyl nachystanej a srovnává se s tím. Do 3 měsíců to řešit rozhodně nebudu, možná ani do 6ti. Ale pak už jo. Uvidíme jak se s tím prďoušek srovná. Jsi hodná že se mě sažíš pochopit. Když jste mi radily jak musím malýmu udělat režim, myslela jsem že sem přestanu chodit, protože mi bylo jasný že to neudělám a takto zásadní názorová neshoda mi dost vadila... :wink: Všechny máte děti hodné a spavé, ale u nás v rodině je toto bohužel normální, takže spíš koukám jak bacil do lékárny že to jde i jinak :sunglasses:
20. kvě 2010 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi je mě líto že jsme tě tak trápili, le nemysleli jsme to špatně! :wink: Ségra mělo úplně to tsejný jako ty!! Tak vím že občas opravdu nic nezabere!! A že každé dítě je jiné!! Přesně nevím jak e těmhle dětem říká, ale zeptám se ségry, jo? Třeba bys pak o tom něco našla na netu!! Ivi a tu klokanku jsi zkoušela?! Fakt to bylo super!! No ono nejde o fyzickej vývoj ale o psychickej!! Prostě potřebujou jako trošku dýl ten kontakt s maminou!!! :wink:
20. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, tak to se na nás nezlob. Chtěly jsme ti trošku poradit. Nebylo to myšleno zle. Oli je krásný a to je důležitý.
Míšo, manžela nenuť k porodu. Má-li mít z toho trauma. Ale je pravda ta, že kdyby se mnou nebyl manžel u prvního porodu, tak bych ani nevěděla,že přetrhli Daňulkovi pupeční šňůru. Ono potom to dění, jak se děťátko narodí, moc nevnímáš. Nebo já jsem to nevnímala.
Jáji, krásné věcičky máte. Koupili jste i tu cestovní postýlku? Já jsem nakonec cestovní postýlku koupila od holky přes mimibazar. Takže už máme kam dát prcka na dovči.
Vendulko, pojedete na tu dovolenou?
20. kvě 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky ja se na vás vůbec nezlobím, jen jsem si mezi váma perfektníma maminkama připadala jako idiot, kterej není schopnej se postarat o jedno svoje dítě a prostě mezi vás nepatří ! :sweat_smile: Já vím e jste to myslely dobře ale ty rady ze života a praxe mě deptaly ještě víc, protože miprostě rozum nebere že to tak hezky může někde fungovat ! :dizzy_face:
Ale mám vás všechny moc ráda na to, abych prostě zdrhla :wink:
20. kvě 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, nikdo není perfektní. Žádná z nás. Ale každá se snažíme (včetně tebe) dělat pro své děti dle svého názoru to nejlepší. A to je důležité. Někdo má štěstí na spavé miminko, někdo ne. Každý človíček je jiný. Důležité je, že máš svého Oliho ráda a dáváš mu to nejlepší.
20. kvě 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zrovna vyvařuju dudlík, myslela jsem, že se bez něho obejdeme, ale radši teda dudlík než paleček, tak jsem celkem zvědavá, co na něj Laurinka řekne :grinning: . Ivi ty jsi teda, ty jsi právě ta perfektní maminka, která se snaží dělat vše aby Olie, byl spokojený, aby mu nic nechybělo. Mi Adrianka pořád řvala a já nevěděla, co s ní, tak jsme pořád jenom hušali ve dne v noci, byla to hrůza, prostě některé děti jsou uřvané, tebou to není, neboj. Kojíš při každém zabrečením? Jo Olivek je kus chlapa, je to šikula.
Tak my máme úspěšně naušničky za sebou, Laurinka je kočka, v noci se často budila dneska, tak jí to asi trošku bolí :frowning2: . A ve dvou měsících máme 5,8kg, za chvílku s takovou předroste Adrianku, Adrianka měla ve třech letech 12kilo :grinning: a v roku 8.3kg, tak jsem zvědavá.
U nás v paneláku máme pěkný babinec, narodily se tady za čtyři měsíce 4holky. A to zrovna u třech jako druhé dítko a u jednich jako čtvrtá holka a to ještě bydlí v 2 plus 1. To bych z toho asi zblbla.
Míšo, já jsem měla manžela taky u obou porodů, vždycky se ho vyptávám, co se tam dělo, ta ženská je prostě v tranzu a moc si toho nepamatuje. Já si třeba vůbec nevybavuju, že mi dali Laurinku ihned po porodu, ještě i s pupeční šnůrou, viděla jsem to až na fotkách :grinning: A je pravda, že když je ten chlap u porodu, tak si tě pak pěkně váží. V porodnici ti všechno ukážou a musíš se pořád ptát a ptát, oni ti rádi poradí.
20. kvě 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko - kdepak kojit při prvním zabrečení -nejdřív zkouším všechno ostatní a když nic nezabare (což většinou nezabere) tak skončíme u prsu :frowning2: já vím že je to pro něj taky náročný na trávení tak často jíst, ale asi mu jde spíš o to být u mě a napojenej na maminku a to mu chci rozhodně dopřát. Takže když se u mě zklidní a funguje to, tak proč ne. Nebude mi u prsu viset věčně (snad :sweat_smile: ) ale myslím že děláme pokroky a nekojící čas se prodlužuje, takže jsem spokojená, přecejen ještě nemá ani 2 měsíce... :dizzy_face:
... a pak že se teď holky nerodí ! :grinning:
20. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, máme koupenou i tu cestovní postýlku. Jednou, dvakrát do měsíce jezdíváme na víkend k našim, tak si myslím, že právě u nich mi dobře poslouží. V pokoji nemám moc místa a složená je raz dva. A když jí budu potřebovat někde na dovču, tak si jí vezmu. Dvě mouchy jednou ranou :grinning: .

Ivi neboj, však on si Oliverek najde svůj režim. Všechno nemůže fungovat tak, jak si představujeme. Oli je moc hezký a pěkně živený. Hlavní je, že jsi se i ty dala dohromady a společně jste si vytvořili nějaký režim. Postupem času se všechno srovná a za půl roku už nebudeš vědět, jak tě z počátku trápil :slight_smile: . Snem každé maminy je mít úžasně hodné a klidné miminko. Kéž by to tak fungovalo, že? Třeba ten můj nájemník přes den pěkně řádí, ale jsem hrozně vděčná, že v noci spinká a nebudí mě. Zatím! Zítra může být všechno jinak ...
20. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - užívej si dokud je v bříšku ! Pak ti se životem zamává i to nejhodnější miminko na světě :grinning: ale moc krásným způsobem...
20. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Naš malá dnes sebou taky šije už je taková živější dnes musím říct že jak jsem ležela tak jsem dostala super kopaneček určitě to byla nožička. A pak když jsem se koukla na bříško tak bylo šišaté :grinning: :grinning: :grinning: Mám z toho radost i když to někdy bolí ať klidně kope :slight_smile: Ale v noci musím zatím říct, že taky hajá a jak usnu tak i kdyby kopala tak o tom nevím :slight_smile:
Jaji pěkné věcičky, ale oblečky tě ještě čekají viď ? :slight_smile: Já teda musím ještě koupit vaničku a přebalovací podložku a pak věci do porodnice pro sebe, a taky pár hadříků pro maličkou aby byla kočka :slight_smile:
20. kvě 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak děkuju za rady, jsem ráda, že jste tady pořád s náma v kontaktu, že když je třeba, tak nám poradíte.Neni nic lepšího, než rada od zkušené maminky :dizzy_face: A hrozně se mi líbí, jak stejně každá z vás děláte věci jinak.A to je na tom to nejhezčí, protože je vidět, že každá má svůj systém a hlavně je každé miminko jiné a každé vyžaduje něco jinýho!!!Ivy jinak ti musim teda opravdu pochválit Oliho, je jako míšánek k pomuchlování, jak je krásně baculatý, jako malinký sumo, ale myslim to v dobrém, to je opravdu vidět, že ti neteče mlíčko, ale pěkná smetana :grinning: Tak se mu potom nediv, že chce pořád být u maminky, to já bych byla taky :grinning: Ne holky, je to fakt krásný, když se kouknu na fotky vašich drobečků, jak rychle rostou, je to až k neuvěření!!!A ještě by mě zajímalo, od kolikátého měsíce už miminko umí držet trochu hlavičku???Už v tom prvním měsíci??Jinak jsem se vás chtěla ještě holky zeptat, jestli je normální, že mi bolí třísla a v podstatě celý spodek.A mám ho i trochu nateklý, je to tim jak se připravují ty porodní cesty, že jo?!Je to dost nepříjemný a hlavně když ráno vstávám po tý noci, než se rozchodim, tak to dost bolí ma všechno šponuje.Ale hrozně se mi líbí, když třeba vstanu v noci na záchod, tak je malá celym tělíčkem narvaná k jedné straně, tak jí vždycky jakoby rukou podchytim a řeknu jí, tak pojdˇ půjdeme se vyčůrat a pak budeme zase spinkat, jenomže než tam dojdu, tak už je bříško zase normální a žádná velká boule na straně se nekoná :frowning2: Ale je to fakt krásný, určitě se mi po tutom a všech těch pohybech bude moc stýskat,ale zase si říkám, že je přeci jen lepší si jí pohladit a dát jí pusinku.... :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Safi, oblečky ještě nejsou všechny. V pondělí mám svátek, tak očekávám rozšíření výbavičky :grinning: . Většinu věcí jsem koupila velikosti 62, když bude synek menší, tak se mu to zahne. Pořád lepší, než nakoupit věcičky, které bude mít od začátku malé. Asi jen dvě věci mám 56. Co mi úplně chybí je kosmetika a pleny, ale to má ještě čas, takže postupně :slight_smile: !

Jinak na břicho jsem si koupila taky olejíček od Weledy, ale žádná změna. Přišla jsem na to, že nejlépe mi na tu suchou kůži zabírá obyčejná indulona za 30 kč :grinning: ! Je dost mastná, sice si tím zamažu oblečení, ale opravdu ta kůže je promaštěná a neloupe se. Nejhorší to je večer, kůže je napnutá k prasknutí, takže to svědí a píchá, jako bodání tisíci jehličkami. Už to není žádná sranda a břicho ještě poroste!
20. kvě 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, mě spodek pobolívá už od nějakého 19tt. Doktor říkal, že je to dobře, že se to všechno připravuje na porod. Taky to nejvíce cítím ráno a potom na WC po čůrání. Dokonce mám někdy i takové štípání na stydké kosti. Moje mamka to měla taky, tak jsem klidná. Mě zase v noci trápí píchání břicha, doktor říkal, že se placenta ráda přilepí třeba na páteř a dělá to neplechu. Ty noci už vážně za moc nestojí :unamused: .
20. kvě 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Jajuldu hrozně bych chtěla jet!! Ale nevím jestli to zvládnem, manžel dostal velkou zakázku, a už tenhle týden začali! Dělaj solární elektrárny, maj to až do konce roku, dělaj 2 a každá je přes 12 hektarů!! Tak prý mám zapomenout letos na dovču, že se na víc jak 2 dny neurve! :frowning2: No aspoň bude jezdit ny víkendy domů! Ale co, aspoň budou penízky, ale to víš že ho stejně budu ukecávat abysme aspoň na týden v srpnu někam jeli!! No ale nevím, nevím!! :unamused:
Jinak jsme byli na druhým očkování a už to začíná, má zvýšenou teplotu a je mazlivej, tak dostana na spaní Nurofen a zítra bude dobře! Mates už má 7 Kg a 66cm!! :sweat_smile: Je to kus chlapa!! Áda byl menší! Tak nevím kam nám ten kluk roste!! :slight_smile:
20. kvě 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo!!Malej je nádhernej!!Je vidět,že je dobře živenej!!A to je hlavní!!
Jinak u nás letos dovča bude asi jen chalupa,manžel má přes léto strašně práce,tak budu ráda jestli se utzrhne aspoň na pár dní a mohli bysme vyrazit na chalupu!!
Jáji!!Krásný věci máš pro prcka!!Ta cestovní postýlka je super,taky ji mám a využívám ji každej den!!Mám ji postavenou v obýváku a když potřebuju,tak tam malýho šoupnu!!
Tak zatim paa :wink:
20. kvě 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, Ivi fakt krásný věci. :wink: Ten přebalovací pult mám, úplně ten samý, je to CAM, že? :slight_smile: Bohužel ho nevyužiji, nevejde se mi do koupelny, no jo, panelákový koupelky. :frowning2: Tak ho už teď prodávám. Já jsem ho sehnala levně, od známé, která ho používala 3 měsíce, a já na něm jen přebalovala. Nevím, kolik stojí přesně nový, já za něj dala 800,-Kč. Teď si ho ode mě bere sestra, snad ho konečně využije. :grinning: Ivi jak už npsaly holky, určitě jsme to nžádná nemyslela zle ty "rady", stejně si to každej udělá po svým. A ty máš určitě náš velkej obdiv, protože to zvládáš všechno SAMA! Jednou ti to Oliverek všechno vrátí tu lásku a trpělivost. ....Jedem nakoupit, opět u nás prší, tak zatím...
21. kvě 2010 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my máme za sebou první pokusy s cumlem, pěkně jsem se u toho nasmála. Laurinka se pěkně šklebila a divila se, co jí to cpu do pusinky a dokonce jí to párkrát natáhlo, no a většinou ho hned vyplivla. A když ho chvilku měla v pusince, tak polykala na prázno, myslela, že z toho něco poteče :grinning: Ivi, to je jasné, že Oliho nebudeš mít napojeného na prso do nekonečna, my tak bojujeme večer, Laurinka je u prsu asi hoďku někdy i dýl a taky mi to nijak nevadí, stéjně čučím na televizi, tak ležíme spolu.
Jáji, to je divné s tím olejíčkem od Welledy, já jsem měla bříško ještě ráno mastné, připadal mi právě pěkně mastný, já jsem s ním byla náramně spokojená.
Míšo s tím spodkem je to normální, já jsem občas nemohla málem ani chodit. A s tím držením té hlavičky, začínáme třetí měsíc a hlavičku dokážeme udržet tak pár vteřin :wink: , každé mimčo je jiné, Adrianka byla hodně zvědavá, tak držela hlavičku dřív.
21. kvě 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jsme vložila fotky do alba bříška a taky věcičky co jsme ještě pořídili. Jinak jak píše Žanet tak já potom olejíčku od Weledy mám taky mastné bříško a je krásně jemňoučké. Ale ta loupavá a svědivá kůže může opravdu v těhotenství trápit tak pokud ti zabírá Jaji Indulóna tak ji klidně používej je taky levnější než ten olejíček, ale mě vydržel skoro 6mesíců,nemusím ho právě dávat moc tak mi ta cena ani tak moc nevadí.
Ivi, jsi šikovná maminka a nikdo z nás opravdu rady nemyslel zle, mysleli jsme při tom na tebe, aby jsi byla odpočatá a né strhaná maminka když jsi na Oliho sama. Tak se na nás nezlob :wink:
21. kvě 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Malýho si vzala babička ven,tak mám trochu času!!
Ivčo!!Jak psali holky ty rady jsme opravdu nemysleli špatně!!Vůbec jsme Tě nechtěli poučovat nebo tak něco!!Jen jsme se snažili poradit!!Máš můj obdiv,že to zvládáš úplně sama!!Já si to bez manžela neumím představit!!
Jinak my jdem zítra po dlouhé době s manžou do kina a moje mamča hlídá,tak už se těšim!!Máťa stále spí celou noc,takže můžem v poho vyrazit!!
Přidávám fotku toho našeho smíška!! :grinning:
21. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, Matýsek je super.
Safi, ty vůbec nemáš žádné bříško. Kde máš malou schovanou? Máte pěkné věcičky. No my už nakupujeme větší a ty malé prodávám. Teda snažím se.
Lukášek už hlavičku když je ve vzpřímené poloze drží krásně. Dokonce když je v polosedě tak se snaží si sednou. Ale koníky se mu pást nelíbí. Chvilku vydrží a pak už začne plakat. U Daňulky jsem hlavičku podpírala hodně dlouho ze zvyku. Už ji krásně držel a já furt. Dokonce jsem se přistihla jak mu ji držím těď ( skoro v pěti letech).
21. kvě 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku malý je krásný, ale teda celý tatínek :grinning: je to kus chlapáka. Je to neuvěřitelné jak ti bobánci rostou :grinning: Já už se na tu naši berušku taky těším, manžel mi často klade otázku jak asi bude vypadat :slight_smile: Tak mu říkám, že bude určitě hezká :slight_smile: Co na to jiného taky říct, že?
Holky u nás už konečně svítí sluníčko tak že by se blýskalo na pěkné počasí? :slight_smile:
21. kvě 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak takové bříško, jako má Safi, jsem měla v 24tt. Taky jsem přidala jedno dnešní foto, malý se pěkně roztahuje! Já jsem s tou kůží opravdu na štíru! Buď jsem mastná nebo mám oblečení plné šupinek suché kůže! Už jen čekám, kdy se mi rozjedou stryje!
Dneska jsem koupila od Hippu ten gel na koupání a mlíčko po koupání.
21. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem Safim koukla na fotku tvého bříška a s tou velikostí jsme asi tak nějak nastejno :slight_smile: Když jsem byla tedˇ u doktora a sestřička mi měřila tlak, tak mi říkala, že už mi bříško vyrostlo, co mě dlouho nevyděla a já na ní-jo??tak to jste jediná, co mi to říká, jelikož se mi každý spíš ptá, kde malou nosim, že to na mě neni vůbec vydět.A ona mi na to řekla, že atˇmě nechají všichni být, že ono ještě vyroste!!!! :grinning: Včera jsem viděla v jednom časopise vyfocenou maminku s bříškem,opravdu měla malé bříško a z toho se narodil chlapeček o 54cm 3900g a psala tam, že je to její druhé těhu a to první bylo to samý!!A při obou přibrala jen 7kg.Takže je vidět, že příroda si prostě s každym tělem pohraje jinak!!!Včera večer mi chytli strašně záda, chtělo se mi bolestí už brečet, vůbec to neustupovalo, dnes je to lepší,ale k večeru se to vždycky zhorší!!!Holky ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli některá používáte plenky Huggies Newborn???Mě se dot líbili, tak jsem si je koupila na zkoušku a cena je taky super.
21. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luci, přebalovák je CAM a stál 2.790 kč, takže doufám, že nám bude plně sloužit. My jsme s tím místem na tom asi podobně. Do koupelny se vůbec nevleze, takže stanoviště ¨zaujme asi v pokojíku a na kopání si ho prostě přivezu do kuchyně. Je dobré, že jde ta voda hadičkou ven, takže nemusím být nutně v koupelně. Chtěli jsme sice klasickou komodu s přebalovákem a vaničku zvlášť, jenže nás se to do toho bytečku fakt nevleze. Ten plasťák pak strčím do sklepa a bude hotovo!
21. kvě 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji máš krásné bříško,malý je asi spokojený. :slight_smile: Večer ho mám vždycky větší někdy si připadám jak vzducholoď :slight_smile: Musím ale říct, že když jsem s manželem na procházce tak se musím často zastavovat bříško mě potom tahne asi si budu muset koupit nějaký pás, protože jinak mě asi začnou bolet záda.Ale už mám pocit, že se valím a né chodím :frowning2: a to mě čekají ještě dva perné měsíce :unamused: Musím všechno pozařizovat teď ať můžu potom jen odpočívat na zahradě pod stromem :slight_smile:
Já mám jen komodu na oblečení přebalovací pult bychom neměli kam dát. Jen ještě nevím jestli budu koupat ve vaničce nebo v kýblíku. Přemýšlím jestli bych to koupání zvládla i bez školení v tom kýblíku.
Míši já docela těm maminkám ty malé bříška závidím, určitě je to míň namáhavé než když je bříško větší. Určitě máš krásné bříško a moc ti to sluší na ostatní se vykašli. :wink: Míši teď ke konci ty záda budou bolet asi čím dál víc.
A dáš potom i fotku Ditušky až se narodí?
21. kvě 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek