• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jajuldu mooooooooooooc gratuluju!!! to je fajn, že jsem všechny 3 jen takovej kousek od sebe!!! :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem si myslela, že mě bude chtít vidět dřív, ale oni čekaj až na to srdíčko!!! Tak holky kdo se přidá příště!!!!!
27. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, doufám, že máš pravdu. Jsem už z toho unavená. Tři měsíce těhotná a pak další tři se vyhrabávám z potratu. Mám jen hrozný stach, aby byla děloha v pořádku a schopna donosit dítě. Každopádně, z těhulek mám velkou radost :grinning: . Snad se brzy dostanu alespoň na úroveň snažilkování.
27. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Lendul, bez debaty mě nechal doma. Zítra budu volat o výsledky z dnešní krve, mám jen obavu, co by tam ještě mohli najít ...
27. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldě gratuluji to je super, strašně vám to přeji a taky závidím :grinning: Mi se taky dočkáme :slight_smile: Jaji neboj po vyvolávačce se ti děloha vyčistí a cysta půjde s ní. :wink: Neboj se já vím, je to pro tebe asi dost náročné, ale neboj se bude to v pořádku.Některé tělo potřebuje více času než se z toho dostane. Těhu bylo větší, když píšeš 3 měsíce, tak to chce čas. Po MS se budeš cítit lépe neboj.
27. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, nestresuj se, určitě to bude dobré. Doma si ještě odpočineš a dáš se do pořádku.
27. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chtěla jsem se zeptat jestli vám k těhu pomohly ovu testy. Kdysi jsem je zkoušela ale nikdy mi to nevyšlo abych měla pozit. výsledek a jsou docela drahé a vzhledem k tomu, že dělám na směny tak bazální teplota taky nepůjde. Tak to budu zkoušet asi od desátého dne cyklu a uvidím. Já totiž měla ty cykly jak kdy tak to je potom asi horší vychytat ovulaci.
27. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky za povzbuzení, kdybych vás neměla, tak nevím :frowning2:
Lendul, jak ty jsi na tom? Už se snažilkujete?
27. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji ještě ne. Mám nechat proběhnout minimálně 2 -3 menzes minimálně. A mám po první a na druhou čekám, každým dnem. Zítra kontrola, tak uvidíme.
27. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji neboj mi se z toho dostaneme a jak se začneme snažit tak to bude zase trošku lepší. Jsem ráda, že máme tyto stránky a aspoň si můžeme říkat naše pocity, různé informace a podporovat se, a vědět že se holkám daří je dobrá inspirace. :slight_smile: je to naděje i pro nás. Tak hlavu vzhůru, já jsem taky zvědavá jak zítra dopadnu u dr.Holky musíme být hlavně v psych. pohodě, aby se nám zadařilo, a tělo si taky samo řekne, kdy je připravené.Nic jiného mě teď taky neutěšuje. :frowning2:
27. kvě 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!Neboj všechno bude dobrý!!Jen se nestresuj!!Každý tělo potřebuje na regeneraci různý čas!!U někoho to trvá dýl než se všechno dá do pořádku!!Ale určitě to bude ok neboj!!Doktor Ti dal vyvolávačku,tak to MS dostaneš do 14 dnů a budeš zase o krok blíž k mimču!! :wink:
A z tý cysty si nic nedělej,mě po potratu zjistlili v děloze myom,který se pak naštěstí zmenšil,tak jsem s nim nemusela pod kudlu a uvidíme co teď v těhu jestli bude dělat neplechu snad ne!!A cysta se Ti může odplavit s MS,mě tam myom zůstane!!Tak se hezky usmívej a nestresuj se bude to dobrý!!!
Safirko já si jeden měsíc koupila ovu testy a zkoušela!!Abych věděla kdy mám asi tak ovulku!!Ale můžeš to zkusit nejdřív bez nich!!Nejvíc se snažilkovat od 10 do 18 dne a ono se určo zadaří!!!
27. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
piškotku tak asi to jeden ten měsíc zkusím trochu zainvestuji abych měla představu kdy. I když u prvního ani nevím jak jsem k tomu přišla protože mi přijde, že vždy kdybychom měli tak jsme spolu nic neměli a přesto se zadařilo :slight_smile: Tak uvidím a pak to asi nechám na tom svým tělíčku a přírodě ať si radí samo. :slight_smile: Holky je tak fajn vědět, že se vám daří doufám,že i nám se bude tak dařit :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem se vyvztekala, vybrečela, tak snad to bude dobré :wink: . Cítím se tak bezradně, tak moc bych chtěla, abych to všechno bylo v pohodě, ale prostě vlastnímu tělu neporučím, dělá si co chce. Tak jen doufám, že se už umoudří a začne se uzdravovat. Budu doufat, že do konce tohoto roku budu opět těhotná a zbytek, vás holek, se mnou :grinning: :grinning: :grinning: !!! Je třeba psát už o něčem jiném :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!!!Neboj ono se zadaří ani nebudeš vědět jak!!!Hezky jsme tu lavinu strhli a teď už se to bude jen šířit :grinning: Takže se ničeho neboj!!Za chvíli budeš těhule ani nebudeš vědět jak :wink:
27. kvě 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy teda válíte, člověk to nestačí ani číst :slight_smile: Jajuldo, to je super, že jsi taky těhu, moc blahopřeji. Tak to už nemám stach, že bych neotěhotněla brzy, vidím, že to jde jako po másle :grinning:
Jaji, je mi líto, že nejsi moc dobře na tom ani zdravotně a psychicky, zkus se do něčeho zakousnout, zkus dělat, co máš ráda a příjdeš na lepší myšlenky, zbytečně se tím ničíš(já vím, je těžké na to nemyslet, že nejsi ok) Já myslím, že se ti tělíčko s MS pročistí, chce to čas :wink:
27. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi tady budu za "blbce", ale od kdy se počítá ovulace? Píšete třeba 10-18 den, ale od čeho? Od začátku MS nebo od konce MS? :sweat_smile: Ať vím, jestli jsme se aspoň trošku trefili :grinning: Podle teplotky ano....
27. kvě 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, já jsem to zkoušela - ovšem ne každý den- od 9-19 dne. To píši, že je největší šance otěhotnět. Ale nejvíc se píše 12-14 den. Ovšem já jsem normálně mívala MS po 28 dnech a teď jsem ji měla po 26 dnech. Tak se v tom vyznej. Aby ses nedivila a nebyla těhu hned. :grinning:
Jáji26 hlavu vzhůru. Bude to fajn.Ono to tvoje tělíčko asi potřebuje trošku odpočinek. Nicméně, děloha se ti vyčistí až po MS. Což bude za chvíli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pak je důležíté aby todbře fungovaly vaječníky a bude hotovo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Všechny ti tady držíme palečky, takže musíš být v pořádku. :slight_smile:
Děkuji všem za gratulace, jste moc hodné. :sunglasses: Pokud to dobře počítám, tak by to co se uhnízdilo mělo být ve 3 týdnu a já zhruba v pátém. Tak uvidíme.
27. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciienko od začátku MS
27. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkuji za odpověď :grinning: Tak by to mělo vyjít, uvidíme, zda jsme se dostatečně snažili :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucienko a co ty nejsi náhodou taky těhu? A co tvoje bolesti břicha nepřešlo to? Bereš nakonec ty ATB?Jo ovulace se bere od začátku MS počítáš říká se tak od 12-16 dne tak jsme se to učili ve škole, ale každý autor uvádí něco jiného takže je ještě jedna možnost souložit ob den celý měsíc a to budete oba pěkně vyřízení :grinning: Taqk to zkusím já s manželem věřili byste že mi to sám navrhl? No už se vidím jak ponoční s nadšením osuhlasím :grinning: :grinning: Dělám si srandu. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já nevím, já si počkám ještě, než se to dozvím, zda se zadařilo :grinning: Antibiotika beru, ještě dnes a konec :slight_smile: Bříško opravdu přestalo bolet, jen sem tam píchnutí, mám blbej pocit, že tam bude opět cysta... :sweat_smile: Jinak tady vám dávám jednu adresu, podívejte se na ty krásný panenky!!! To nejsou děti, to jsou vážně panenky!! :slight_smile: http://angiesbabys.fotopic.net/
27. kvě 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUciienko, a zkoušela jsi dělat test ráno?
Safirko,víš co se říká? Když je člověk unavený tak je prý sex nejlepší. Ovšem já tak akorát usnu. :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já s testem ještě počkám, at nejsem zklamaná. Test jsem si dělala včera, odpoledne...a nic. Až mi nepřijde MS, pak si ho udělám...pokud to tedy vydržím :grinning: Jdeme ven na chvilku tak papa
27. kvě 2009 ve 14:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jajuldo můj muž se toho úkolu zhostí se vší počestností, vervou a odhodláním hledě na něj :grinning: :grinning: :grinning: Vždyť mi nedodrželi ani to šestinedělí :slight_smile: Ale nic mě nebolí tak snad to bude ok.Holky musí vám být asi báječně vědět že jste opět těhulky.A jajuldo už jsi to řekla manželovi?
27. kvě 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem v tom měla taky chaos v té ovulaci, myslela jsem, že se počítá konec menstruace. A minulý týden jsem brouzdala na internetu a zjišťovala, jak to vlastně je.
27. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, jo manžílkovi jsem to řekla, ale jinak mimo vás to nikdo neví. :angry: A jak tak o tom přemýšlím, tak to asi řekneme až po dovolené. Nevím, ještě se domluvíme. Malinkému to ale ještě určitě nebudeme říkat. Byl z toho moc smutný když jsme o to přišli :frowning2: Nemůžu se z toho ještě vzpamatovat, protože MS mám teprve dostat v pátek a už od pondělka mám pozitivní test. Teda v pondělí jsem si ho poprvé dělala. Dělám si Mamatest. Včera jsem si ho dělala i odpoledne a byly tam //. Tak snad to bude O.K. Ještě aby to nebylo mimoděl. Ale při tom bych snad měla nějaké bolesti. Já jsem byla a jsem hrozně učůraná, proto jsem si ten test dělala. A taky když jsem jedla z ničeho nic jsem najednou už nemohla, jako by mi tam dal někdo závoru.
Žanet co se týká ovu, taky v tom mám chaos. Prostě radím od 9-19 to zkoušet uvidí se. :sweat_smile:
Safirko kdy jdeš k tomu doktorovi?
27. kvě 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo jdu tam zítra. No ještě jsem se chtěla zeptat jestli se mám normálně nechat prohlédnout u dr. a ukončit neschopenku nebo at mě převede jen k dr. že si to s ním nějak vyřeším. Jsem na pana doktora zvědavá jaký bude.Snad mi to přinese štěstí. :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen ať tě převede a prohlídnout se nech u nového dr.
27. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jajuldo, já mám ten cyklus asi 30 někdy 32dní, tak já to budu mít asi posunuté, nechám to na přírodě. My s manželem prostě zkoušíme co 2 nebo co 3 den, když už to nestihnem, nebo jsme unavení.
27. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Safir zjištíš u doktorky, ale myslím, že ti tu nemocenskou bude chtít ukončit. A nový pan doktor tě rád vyšetři :wink:
27. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo!Kdyby to bylo mimoděložní těhu,tak by Tě bolelo břicho a krvácela by si!!A taky by Ti nesílilo HCG,tak rychle,tak jestli Ti sílí čárka,tak se ničeho neboj a určitě by Tě bolelo hodně břicho!!Takže si v 5tt??To si stejně jako Vendulka ne??Ale to je divný ne??Počítá se to od posledního dne menstruace!!Takže jestli s v 5tt,tak to bys měla mít MS už nějak před 2 týdny ne??Nebo to pletu???
Taky si hoď těhu test do albumu pro inspiraci ostatních :wink: Jinak jak Ti je??Doufám,že dobře!!!
Mě holky zatim nic neni!!Žádné nevolnosti nic!!Klid po pěšině!!Už se těším k doktorce!!Snad to bude ok!!
Lucinko mooooc ti držím palečky ať si 4 těhu!!!Kdy to máš dostat???
27. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek