• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj holky, Ivy přesně, jak jsi psala, je to ten pás přes bříško.U nás se tomu říká, že ti jdou natáčet srdíčko......Jinak se vás potřebuju ještě zeptat.Včera mi doktor dělal stěr z pochvy(kultivaci), ohledně toho porodu.A potom mě hned vyšetřil a jak říkal, že se to pěkně chystá, tak mi pak řekl, že budu trochu špinit, ale nemám se lekat, že je to normální.Jen kdybych začala silně krvácet, tak okamžitě přijet.No a je fakt, že během dne od včerejška trošku špinim, ale opravdu jen lehce.A mě by právě zajímalo, jestli to je tim kartáčkem, jak dělal ty stěry a nebo jestli tim myslel odchod té hlenové zátky????Opravdu nevim, tak budu ráda, kldyž mi napíšete svůj názor, děkuju!!!!Jinak Lucinko s tou MS vim podle mé sestry, že jí měla taky po porodu hodně silnou a navíc dlouho!!!!!Zřejmě, než se to vrátí úplně do normálu!!!Ale 2 balíky vložek se mi zdá teda dost!!!!!Být tebou, tak si aspoň zavolám na gyndu a zeptám se a oni ti popř. řeknou, jestli se nemáš třeba dostavit na prohlídku!!!Mě se to zdá moc!!!!Jinak holky, každý den mi tvrdne bříško a různě zabolí v bříšku a nebo celým spodkem projede pichlavá bolest, takže už jsem dnes radši vypsala papír se jménem naší dcerušky a zítra dám do tašky, jelikož mám takový divný pocit, že než se otočim, tak pojedu!!! :sweat_smile: A je teda fakt, že Dituška se tam už asi dost mačká a nelíbí se jí tam, jelikož, jak se tam během dne převaluje, tak si kolikrát myslim, že mi nadzvedne žebra a nebo vyjede bokem :grinning: Tak snad se vám ještě ozvu......
9. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ty už máš tak brzo po porodu MS ? A kojíš plně ? Já kojím po hodině až dvou a dokud jsem nezačala brát tu potvornou HAK tak jsem měla klid. Jakmile mi dr. na kontrole po šestinedělí dal Azalii, tak jsem sem tam špiním, minulej týden celej slabý krvácení, tak nevím jestli to byla pseudo MS nebo co ale je to vopruz. Myslela jsem si že po dobu kojení budu mít pokoj a když už tak teda ať si to odbydu jednou na měsíc pořádně a ne takový pošpiňování - nikdy nevíš kdy se objeví a kdy skončí :angry:
Míšo po každým vyšetření v takto vysokým stupní těhu můžeš špinit to je normální. Čípek už je hodně prokrvenej a nachystanej a někdy můžeš trochu krvácet i bez vyšetření. Jen mě tak napadá jestli ti neudělal Hamiltona, ale to je tak bolestivý nebo alespoň nepříjemný že by sis toho určitě všimla i kdyby ti to neřekl (jako mě)
10. čer 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci já jsem MS ještě neměla. A možná ani mít nebudu, když mám tělísko. Ale po prvním porodu jsem neměla silnou MS.Jestli je to normální to nevím. Zkus si zavolat doktorovi.
Dneska jdeme ráno ven i s Daňulkou, odpoledne se to nedá. Daňulka měl výsledky v pořádku a už je taky v pohodě. Ale do školky do konce týdne nejde.
Tak dneska končíme 4.měsíc, tak jsem to kojení zvládla. Upravilo se to. Opravdu to chtělo jen vydržet. Doktorka říkala, že výlučné kojení je důležité ty čtyři měsíce. Pak už se dá dát ta kaše, nebo mléko. Takže jsem ráda, že jsme opravdu jen kojili. Kojit samozřejmě budu dál. Ale jsem ráda, že jsme to zvládli. :slight_smile:
10. čer 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už nekojím od 1 měsíce.MS už mám druhou, první byla dobrá, te´d děs. Moje Dr.má dovolenou, jedu tedy na ambulanci. Vložku měním teď co hodinu, hrůza. :frowning2:
10. čer 2010 v 08:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no to jsou teda extrémy, buď měsíc prší nebo je teplota kol 30st., příjemnější byly ty deště :sweat_smile: Tak v bytě máme už 26st., tak doufám, že už to nebude stoupat, celý den nám do oken praží slunko, má to výhodu v zimě, ale v létě néééé. No ještě toto léto to přežijeme, pak se budeme asi na podzim stěhovat do baráčku a tam bude fajn, je to skoro na horách, bývá tam chladněji :grinning:
Míšo, gratuluji k úspěšné kontrole, jasně, že špinění může kontole být vždycky. S tím tvrdnutím břicha teda nevím u Adrianky mi bříško netvrdlo vůbec a přenášela jsem 6dní a u Laurinky mi tvrdlo bříško asi 2 měsíce a to jsem přenášela 7dní, pak vyvolávání.
No Luci, já po prvním porodu tu Ms jsem měla taky silnou,teklo to ze mně jak z prasete, celkově tu Ms mám po porodu silnější.Pokud nemáš bolesti, tak si myslím, že by to mělo být ok. Já se toho hrozím, kdy mě to zase překvapí, minule to bylo po 7 měsících po porodu.
10. čer 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, Piškotku letí to rychle, za chvilku budeme za těmi našími prďolky běhat. Nejradši bych zastavila čas,s manželem jsme chtěli 2děti, ale pořád to ve mně hloubá, jestli nejít ještě do třetího :grinning:, doufám, že ještě na mě působí hormony :grinning:
10. čer 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!Tak u nás je zase šílený vedro!!Už se to nedá vydržet,takže zítra vyrážíme s kámoškou a mrňatama na plavečák!!Samozřejmě,že budem ve stínu a malej namazanej,ale bude to lepší než courat někde venku po městě!!Tak malej bude mít premiéru mimo vanu,tak jsem na něj zvědavá!!Od doktora to mám schválený,takže nám v tom nic nebrání!§
Včera v poradně ok,máme za sebou druhý očkování!!Mates byl statečnej,zvldáli jsme to i bez teplot!!A vážíme 7160g!!Takže mám v klidu dál jen kojit a příští měsíc začnem až s příkrmama!! :grinning:
Luci já Ti neporadim ještě jsem MS nedostala,takže vůbec nevim co můžu čekat!!I když 2 balíky vložek se mi zdají opravdu moc!!
Tak zatim papa :wink:
10. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak je fakt že to hrozně letí! Tak Mates má podle naší váhy 7,5Kg a 69cm, :slight_smile: tak jsem zvědavá kolik nám naváží Dr jdem za 3 týdny a dostane 3 očkování. Tak bude mít už to základní naočkovaný! No nějak ten náš Mates moc roste, taky budu jen kojit pokud mu to bude stačit, až začne bejt hladovej tak něco dostane! Jinak jsem mu koupila picí hrníček, je psanej od 6měsíce, ale myslím že to nevadí. Má jako takovou měkou savičku- vypadá jako ta tvrdá ale je z materiálu jako normální dudýny na lahve! Tak jsem mu to zkusila dát a normálně si hned trochu cucnul vody!! Jsem ráda že to takhle vzal, v těch vedrech potřebuje trochu víc pít!! :slight_smile:
Já jsem MS po Ádoj dostala až skoro rok po porodu! A je fakt že ta první byla silná ale pak se to upravilo! Luci asi si fakt radši někam zajeť abys pak nebla moc vylitá!!!
Žando u nás se o třetím mluví pořád!! :sweat_smile: Jen bych chtěla aby to vyšlo asi tak za 5-6 let. Aby byli kluci odrostlí a já se mohla věnovat prckoj!!! No do 35 to zvládnu!! Pak už asi ne :wink:
10. čer 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já dnes byla na kontrole, čípek krásně 0, děloha měkká a pěkně ustupuje miminku, pan doktor byl spokojený. Podle pohmatu je maličká hlavičkou dolů. :slight_smile: Dělal mi taky stěr na streptokoka a krevní obraz jestli nejsem anemická tak uvidíme. Jen teď nevím jestli jsem měla být na lačno nebo ne, protože já na lačno nebyla musela jsem ráno pojest nebo bych autobusem nedojela a i tak jsem málem omdlela musela jsem si v autobuse lehnout úplně mě poléval studený pot a fakt mi nebylo dobře. Venku to bylo lepší ale tlak u doktora a to jsem se už cítila líp 100/60 žádná sláva. Takže rána jsou pro mě krutá. Ale nakonec jsem to zvládla. Jinak mi ukončil od 29.6 neschopenku a nástup na mateřskou. Taky jsem dostala věci do porodnice co sebou, souhlas, porodní asistentku kterou mám po porodu kontaktovat a taky vypsat jméno miminka.
Koupila jsem pár věciček ještě pro mimi a i sobě jsem udělala radost a všechno se bude dát nosit i po těhu tak mám radost. Jo a koupila jsem si tu knížku Líný rodič tak jsem zvědavá jaká bude. :slight_smile:
Kontroly těhulek : :slight_smile:
Jaji ........................
Safira .................... 23.6 (uzv v nemocnici)
.....................30.6 (kontrola dr.)
Nástup na mateřskou 29.6.
10. čer 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontroly těhulek :
Jaji -------- 24.6 (kontrola)
Safira ...... 23.6 (uzv v nemocnici)
.....................30.6 (kontrola dr.)
Nástup na mateřskou 29.6.
Jaji -------- 24.6 (kontrola)
10. čer 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy, to máš super, že máte s manželem na to stejný názor. Já jsem totiž byla přesvědčená, že budeme mít kluka, tak jsem chtěla prostě 2děti a neřešila jsem to. I když jsem si prála i holčičku, tak to prostě od porodu ve mě hloubá a nemůžu se toho zbavit, jsem prostě praštěna a byla jsem v úterý i u kartářky, aby mě vyvedla z toho omylu. No a ta mi říkala, že to záleží na mě a vidí to asi tak za 2 roky, takže si budu to budu muset nechat projít hlavou, zvářit všechna pro a proti, jestli mít třetí. Manžel je strašně zodpovědný a nechce, aby jsme nějak strádali s holkama a tak byl celkem překvapený, když jsem to na něho vybalila. No ještě opravujeme barák, tak chce abysme to zvládali :slight_smile:
Zkoušela jsem dávat Laurince vodu lžičkou a mále se udusila, nechce se mi jí dávat pít flaškou, asi to musíme načvičit :grinning:
10. čer 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, gratulace ke kontrole.....holky těhulky šetřete se, taky to pro vás není žádný med ty hice, ať to s váma někde nesekne!
10. čer 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byli ráno venku, ale do jedenácté doma. Ještě že fouká větr, jinak by byl hnus. Holky těhulky opravdu se šetřete a hlavně hodně pijte. To vlastně musíme my všichni. Žanetko, tak ty chceš jít do třetího? Jestli jsi mladá tak proč ne. Já už rozprodávám věci jak těhu, tak po klukách. To by u nás musela být náhoda aby se nám zadařilo třetí. Ale i manžel prohlásil, že neví jestli by na třetí měl i fyzicky. A to teoreticky nic velice nedělá. :grinning: :grinning: :grinning: V mém věku je to už hodně náročné.
10. čer 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo máme od sebe 5let rozdíl, ty nejsi stará, víš že děti do 40-tky je skoro normální. No u nás se ještě uvidí, Adrianka nám dáva zabrat a uvidíme, co Laurinka, ta je zatím andílek, no jo po mamince hodná rybička :sweat_smile: .
10. čer 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na mě asi taky pořád působí nějaké hormony-do třetího bych šla také. :grinning: Ale kam bych to dala, v paneláku... :unamused: Byla jsem na té ambulanci, prohlíželi vnitřně, dělali ultrazvuk a prý děloha čistá, že tam nic není. Pak se mě Dr.ptala:a vy jste nachlazená??(nemám od dnešního rána skoro hlas a dusivej kašel).Tak říkám, ano jsem. A ona na mě skoro vyjela: a jak vás máme jako uspat?...no hleděla jsem, chtěli si mě tam nechat, podepsala jsem revers, protože na dnešek bych prostě hlídání nesehnala! Tak se mám hlásit zítra ráno v 7 na lačno. Říkám a to mě jako budete čistit nebo proč uspat? A oni že se to uvidí zítra, co se mnou provedou, podle výsledku krevního obrazu. Tak uvidím zítra no. :unamused: To je furt něco....
10. čer 2010 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci, to je síla. Tak hlavně ať jsi v pořádku.
Žanetko, já vím, že i ve 40ceti můžu mít dítě a není to nic neobvyklého, ale je to náročné. Už teď je to pro mě náročné, takže už ne. Ale bude fajn, když budete psát, že jste znovu těhu. :sweat_smile: :sweat_smile:
10. čer 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to jsme na tom skoro stejně, já sice už vydám nějakou hlásku, ale za to mám dusivý kašel, tak už pěkně popíjím cibulový čajíček.kojící stéjně nemůžou taky nic. Držím pěstičky, ať to nic není. Jajuldo, mě celkem vycucávala energii Adrianka , a taky citím, že mi není 20, ale nějak se mi malé miminečke líbí, jsem z nich hotová. Manžel má právě 37 za měsíc, takže už je celkem utahaný ze všeho z baráku, z práce, tak jestli mi tento růžový plán výjde :grinning: , taky můžu ještě změnit názor a manžílek bude mít doma jenom babinec, jo i pejska máme holku :grinning:
Tak vyrazím si pro Adrianku k babičce, vozí mi jí do školky, doufám, že se s Lauruškou nerostopíme.
10. čer 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak teda Luci na zítra držím pěstičky ať je vše OK! Jinak kluci už jsou v pohodě ale kapat máme do soboty! Už se těším až půjde Áda do školky, pořád mě otravuje a chce si hrát, tenis nebo házet a kopat... Už potřebuje ten kolektiv máma mu prostě nestačí!! :wink: No a zítra má být taky teda pěknej pařák!! Tak to vipadá že budem v bazénu už od rána! :sweat_smile:
10. čer 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci!!Tak to držím moc palečky ať je vše ok!!U nás má být zítra taky vedro,takže ráno vyrážíme na ten plavečák.Už se těšim,tak zatim papa :wink:
10. čer 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko, tak zítra ať to dopadne dobře a žádný zákrok podstupovat nemusíš. Myslím, že na tebe budeme všechny myslet. Jinak holky ta vedra hrůza, mi teď ještě bydlíme v podkroví a to je katastrofa do toho se dělá ta střecha takže na terasu se otevřít nedá protože se tam dost přáší a nechci to mít všechno vevnitř.ty vedra jsou jak pro miminka tak pro těhulky záhul. Tak snad se to počasí umoudří a dostane se na zlatý střed. :slight_smile:
10. čer 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky venku to opět vypadá na pařáček tak to jsem vážně nadšená. Tak to nějak zvládněme. :wink: Luci a ať ti to dobře dopadne.
11. čer 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky držím pěstičky ať je to vpořádku a ani si tě tam nenechají...
Oliverek je po testech na anemii, píchali ho do prstíku a bohužel anemickej je :frowning2: Dětská mi říkala, že to může být moje chyba protože je živenej jen MM a pokud jsem já na hranici anemie tak v tom mlíku toho moc nedostane. Přítel je na mě nasranej, že kdybych jedla víc zeleniny tak se to nestalo (no to nevím.... ale zeleninu prostě nesnáším) takže jsem dneska byla opět u svého obvo´dáka, vzali mi krev a jedeme druhé kolo. V pondělí si zavolám na výsledky a uvidí se. Nejdří to asi spraví mě a pak půjdeme na kontrolní testy malýho - ach jo, zase ho budou píchat :angry: :angry: :angry: to nepřežiju, v palečku má díru.
11. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, pokud jsi anemická ty, tak to mléčko opravdu není moc výživné, takže nedostává tolik potřebných látek. Ale pokud tě zpraví léčkama tak to zase bude dobré. Ono to všechno nevisí jenom na zelenině toho se neboj. Pokud máš ráda ovoce jez to, místo zeleniny. Důležité je i maso a jiné potraviny. Chápu, že tě to mrzí, ale uvidíš bude to dobré. Jsem zvědavá jestli doktorka malému napíše nějaké kapky a nebo ho budeš muset dokrmovat plus kojit. Nevím jak to chodí. Držím pěsti ať je to dobré.
Jinak na mě asi dneska dolehl nějaký smutek, venku vedro raději tam ani nejdu od sedmi od rána mi nad hlavou buší kladiva jsem z toho už unavená v noci chodím 3x na záchod a je mi dusno. Takže se to asi odrazilo na psychice, protože jsem dneska před manželem břečela ani nevím proč. Holky chtěla jsem se zeptat šli by jste se v těhu koupat? Myslím do krytého tady v okolí venkovní nikde není a mě se do Zlína nebo někam do přírody koupat nechce skrz infekce. Mám strašnou chuť plavat a protáhnout se, ale bojím se, abych nedostala nějaký zánět i když mi dr. řekl, že plavat můžu že je v těhotenství žádoucí tak nevím.Poradtě prosím. Jinak začínám číst tu knížku Líný rodič a je docela fajn, snad mi něco dobrého dá.
11. čer 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, jestli máš chuť si jít zaplavat tak běž,. Já jsem plavala u našich na zahradě v bazénu a bylo mi super. Vlastně jsem tam u Daňulky byla skoro furt když bylo hezky. Do krytého bazénu bych nešla to se přiznám, bála jsem se infekce, ale pokud ti to nevadí tak už upaluj. :grinning:
ivčo, to je mi líto, že i Oli je anemický. Nicméně kámoška má syna, tomu dávala od malička kapečky a teď ve dvou letech je v pohodě. Takže klid. A zelenina to opravdu nespraví. Já jsem s chutí zblajzla polévku z brokolice (mám brokolici ráda) a malý se mohl uprdět, jak ho bolel pupík. Takže k něčemu je dobré, že nejíš syrovou zeleninu. :sweat_smile:
Včera byl Lukášek přehřátý. Večer měl 37,9, tak jsem ho okoupala, schladil se a spal celou noc. Já už jsem to viděla na nějakou střevní virózu a manžel mi říkal, že je přehřátý. A měl pravdu :rolling_eyes: :grinning: . Dneska už přes oběd spí poprvné v postýlce. Celou dobu spával venku v kočaře, ale dneska kvůli tomu pařáku spí v postýlce. :slight_smile:
11. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zvědavá, co ta Lucka! Snad to nebude takové hrozné, jen nějaký neobvyklý výkyv.
S Olím mě to taky mrzí, ale taky si nemyslím, že by to bylo kvůli té zelenině. Přítel ti křivdí, z pozice chlapa vůbec neví, co je to odnosit 9 měsíců dítě a pak se o něj nepřetržitě starat. Vyčítat umí každý. Snad to paní doktorka nějak vyřeší.

Safi, mě to počasí taky vytáčí a jsem protivná. Natékají mi ruce i nohy, potím se jako kůň a ven dneska raději ani nevylézám. Včera jsem byla celý den u našich a seděla jsem na houpačce ve stínu, takže se to dalo. Dneska ten vítr není, takže je tam nedýchatelno. Navíc, dneska a zítra má manžel rize pánské akce, takže mě čekají večery o samotě! Z toho jsem taky pěkně nabroušená a budu ráda, až bude víkend za mnou.
Mě koupání doktor spíše zakázal, takže já se k vodě nehrnu, ale šla bych vážně ráda! Jinak jestli máš opravdu strach z nějaké nákazy, tak ti tu vkládám odkaz na jedny tampony, které speciálně slouží k zabránění zachycení bakterii při koupání. Tak se mrkni. http://www.lekarna-online.com/zbozi/1349258-dh-tampony-senta-protect-4ks
11. čer 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, jak všechny zápasíme neustále spočasim!!!!Zatim jsme ještě neměli ani důvod být spokojené!!!! :slight_smile: Ty výkyvy jsou opravdu strašné a příští týden se má ochladit na 23 stupňů, což pro mě fajn teplota!!!Holky chtěla jsem se zeptat, je mi tedˇ každé ráno trochu na zvracení-připadám si jako na začátku těhu :grinning: Neni to nic strašného, ale chtěla jsem jen vědět, jestli je to tim, jak celou noc ležim a malá už je velká, že mi tlačí žaludek???Asi zřejmě jo,jinak nevim, čim by to mělo být, na noc se necpu!!!!A taky bych chtěla radu ohledně toho porodu.Jestli jste na sobě, když už to na vás přicházelo cítili, jako že to nejste vy, jestli vám bylo nějak divně????Zajímalo by mě, jestli mi tělo dá i takový signál, že se bude něco dít :slight_smile: a nebo vám začali rovnou bolesti????Chtěla bych znát nastávající průběh, abych popř.mohla usoudit-aha, už je to tady....... :slight_smile: Takže všem maminkám děkuju za radu.Jinak dnes mi bylo dopoledne hrozně hicově na umření, byla jsem totálně mokrá i se mi trochu třásli nohy, takže si myslim, že jsem měla nějakou slabost, která se mohla týkat i tlaku, takže jsem se musela osprchovat a jít si na chvilku lehnout, bylo to dost nepříjemný!!!Ven půjdu až v 8 večer, dřív nevycházim, jen když potřebuju pověsit prádlo nebop vyvenčit psa.Opravdu bych to tam ani náhodou nedala!!!A manžela mám dlouho v práci, tak nesmim riskovat, že bych mu z hicu už porodila..... :dizzy_face: Holky a četla jsem počasí, tak na východě na zítřek hlásí na odpoledne intenzivní bouřky a zase přívalový deště, tak tam na sebe dávajte pozor!!!
11. čer 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji děkuji za ten nápad s tampónama asi si je pořídím v lékárně. No jinak ty hyce hrůza taky jsem dnes jen ležela a procházku mám s manželem naplánovanou večer, to bude líp a snad i dýchatelno.
Jinak Míši mě bývá po ránu taky zle, ale spíš z tlaku takže se mi motá hlava je mi nazvaracení a jsem celá malátná musím si pak vždycky ještě na hodku lehnout a to jsem si myslela, že takové problémi můžu mít jen na začátku těhu, když jsem to řekla dr. tak mi řekl.že to jsou ty změny k budoucímu porodu tak teda nevím.
Míši pokud ti odteče plodová voda není co řešit a jedete do porodnice. Pokud budeš mít bolesti, nebo spíše kontrakce zkus se potom zaměřit na délku a intenzitu bolestí. Pokud je to 3x za den jsou to poslíčci pokud jsou to intervali po hodině, pak po půl, 15minut a míň, tak to bude nejspíš začínající porod. A pokud si nejsi jistá, tak si zavolat do nemocnice nebo tam zajed a oni ti poradí. Někomu může být i divně, být takový nesvůj, že cítí, že se něco děje, ale je to u každé ženy individuální každá taky není tak vnímavá. Ty teď hlavně hezky opočívej a užívej si malou v bříšku :slight_smile: :grinning:
11. čer 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem Olieho evakuovala do lesa před tím šíleným vedrem a napadli nás krvežízniví komáři. Připadala jsem si jak v horroru od Hitchcocka akorát to nebyli Ptáci, ale komáři. Tak jsme prchali z lesa. Já mám alespoň 4 štípance a malej asi taky jeden utržil, to ještě vyhodnotím večer, jestli to není škrábnutí. Ale dobře 7 jsem jich zabila, takže pomsta byla sladká.
Míšo, já měla porod vyvolávaný, takže jaký je normální průběh bohužel nevím. Byla jsem vpohodě do poslední chvíle a pak ho vyhnali.
11. čer 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, co je to normální porod? Já jsem si u prvního myslela, že to půjde všechno postupně - bolesti po 15 min, pak po 10 min...atd. Leda prd. Bolesti mi začaly po 5,7,2 min (nastřídačku), voda nevím kdy mi odešla (asi na záchodě). Čekala jsem furt pravidelné stahy a nic. manžel zavelel jedeme a dojeli jsme akorát. Hned na sál. V 19.30 jsem jeli do porodnice a malý se narodil 21.54. Takže co je normální porod?
11. čer 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že každý porod je jiný. Míši nemusíš se bát, pokud budeš mít bolesti a časté tak prostě pojedete a přinejhorším tě pošlou spátky. :slight_smile:
11. čer 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek