• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Piškotku mrkni na ten MMB, maj tam dost kočárů za super ceny!! :slight_smile: Já ho mám taky z MMB, mrkni na ten náš je to značka Patti. Má velkou ležnou plochu 98cm, 33cm šířka, dá se otočit po i proti směru jízdy, a na spaní s dá i celá ,,korba"- (nevím jak se tomu říká) houpat, je super skladnej udělá se z něj 48x50x25!!! Má 23cm zadní kola a přední 18cm-jsou otáčeci a aretovací, má velkej košík, je k tomu nánožník, má spojenou rukojeť- takže budem jezdit jednou rukou jako do dnes! No splňoval všechny požadavky a maj několik barev a za to jakej je ho má paní za slušný peníze jinde na netu je dražší!! Tak na něj mrkni, je to jako lehčí sporťák, budum v něm až do konce!! Tady je obrázek!! :slight_smile:
17. čer 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek vypadá moc pěkně, ale škoda, že jste nevyužili sporťák od janéčka, ale ty jsi myslím psala, že ti vadí, že není otočný sporťák a že chceš na malého vidět. Tak hlavně dobře vyberte a ať jste spokojené holky. Já dneska koupila malé roztomilé šatičky pod to dupačky a bude kočka i ve 2měsících :slight_smile:
Piškotku na golfáček je asi opravdu ještě moc maličký i když on už bude mít půl roku viď? toto letí ještě to není tak dávno co jsi rodila. :slight_smile:
17. čer 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak děkuju mooooc já to nějak promyslim a vykoumám!!Jinak Vendulko ten kočárek moc chválim je hezkej a super!!
Safir Matesovi bude teď 7.7. 6 měsíců,takže už to rozhodně není to malinkatý miminko!! :slight_smile:
17. čer 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, po 5ti dnech nám jde net!!! :unamused: Vichřice sebou vzala i anténu... :angry:Vendi sporťákje pěknej. :slight_smile: Piškotku já měla Káju ve sporťáku od 6.měsíce, měla jsem x-lander. V zimě jsem do něj dala fusak a super. _Byla strašně spokojená, že vidí dopředu. Kuba má už taky sporťák, když jedem do Pardubic, potřebovali jsme druhej, malej kočárek do auta, jinak by se nám tam už nic nevlezlo. Mám Baby design sprint, je tam i vložka pro miminko a jde to položit do úplného lehu. A hlavně je super skladný! :slight_smile: Nový stál 3050,-Kč. Ale kočár Jané ještě mám...jak psala Vendulka, že chce na malého vidět, tak s tím máme problém-Kuba chce vidět na mě, takže když jsme pryč a je ve sporťáku, musím se mu furt ukazovat nebo jít vedle kočáru a úpotom usne. Sna d si zvykne. :sweat_smile: Na zimu si ještě nechám Jané a pak ho prodám. U nás je strašný dusno, jdeme ven, než začne pršet......přidávám fotky sporťáku, vyspí se v něm krásně. :slight_smile:
18. čer 2010 ve 14:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Luci!!to je přesně on,který se mi líbí a nad kterým přemýšlím!!Jsi s ním spokojená a jak se Ti řídí??Kubík se ti tam vejde v pohodě??A dá se teda položit do úplného lehu??
Chcem pro něj příští týden s manželem jet,tak písni co a jak!! :wink: Mooc děkuju!!
18. čer 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy mě s těma kočárkama děsíte. Já mám někde u naších zabalenej sporťák na stejný kolečka jako mám hlubokej a sedačku do auta, mám tu trojkombinaci Maxi-cosi. Ale ten sporťák jsem ještě poádně neviděla, zajímala mě najvíc sedačka do auta abychom měli jak prcka dostat z porodky a pak hlubokej na první dny. A uteklo to teda děsně rychle. Doufám že léto ještě stráví v hlubokým, na sporťák už by měl sedět ne ?
A můžu se zeptat jestli a jak s miminkama cvičíte ? Nám se blíží KO ve 3m a dávám ho na bříško aby pásl - dřív jsem to nedělala, prostě mě to nenapadlo. A zlepšuje se to každej den. Pak ho taky zkouším přitahovat do sedu a když pochopil co po něm chci tak se to taky zlepšilo a hlavu už si hrží a nevisí mu dolů, myslím že je schopnej se naučit hodně věcí, jen já nevím co a jak na něj :frowning2: neexistuje na to nějakej manuál ? :sweat_smile: já k němu v porodnici žádnou příručku ani návod k použití nedostala :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2010 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, já nijak necvičím. Lukášek nechtěl pást koníky a teď je začal pást krásně sám. Oni si stejně budou dělat co chtějí. Ale to přitahování do sedu za ručičky se nemá dělat. :slight_smile:
19. čer 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Piškotku, kočár jde do úplnýho lehu, malej ještě samozřejmě nesedí, tak aby si nekrčil záda, chtěli jsme úplně polohovací. Je tam taková tlustší vložka, je to jak peřina. :grinning: Je to model 2010. Malej se tam vyspí krásně, podívej se na tu fotku kočárku z boku, malýmu tam čouhají nožičky, jen pro představu, je prostě do něj ještě prcek. :slight_smile: Jezdí se s ním perfektně! A taky jsem "vychytala" jednu věc na něm-vleze se do něj autosedačka. :grinning: Takže když jedem na nákupy, beru i kočár a když malej spí v autosedačce, dám ho i se sedačkou do kočáru a jedem. :slight_smile: On na mě vidí a je spokojenej, když se probudí. Přiložím foto, sice autosedačka Chicco a v jiné barvě, ale účel to splní. :grinning: Jen je k tomu hrozná pláštěnka, kupovala jsem univerzál, jinak si nestěžuji. :wink: Ivi Kubík chce být teď pořád na břiše, umí se z něj převalit zpět na záda a strašně se tomu směje. :slight_smile:
19. čer 2010 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidala jsem fotečky Lukáška. Je to focené z mobilu, tak se omlouvám za kvalitu. Já mám sice klasický hluboký kočár, ale jak uvidíte, tak se tam Lukas za chvíli taky nevleze. A když se vzbudí, tak mám polohovací spodek, tak ho zvednu a kuká ven. :slight_smile:
19. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, chtěla jsem se zeptat, jakou teplotu vody máte, když koupete?
19. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo já mám teploměr od NUKu a tam je iznačená ideální teplota pro děti - ale když nemám čas tak to dělám intuitivně podle oho co je příjemný mně. Když je voda teplejší tak se malej zezačátku trochu šklebí, ale snese prakticky jakoukoliv :sweat_smile:
19. čer 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se nakonec rozhodla a odjela k nášim!! Zase jsem si trochu odpočla! :wink: ale od čtvrtka mě trochu bolelo v krku, no a přes noc na sobotu se to zlepšilo ale zase jsem přestala skoro mluvit!! Tak to psaní mi jde líp! :sweat_smile: No jestli mě to nepustí aspoň trošku do rána tak si skočím k Dr!! No jo! To jsou ty teplotní skoky! :angry:
Luci víš že jsem o tomhle kočárku taky přemýšlela, ale nakonec jsem vybrala ten jinej abych viděla na Mata!! :slight_smile:
Já koupu ve vodě podle toho jak je mě to příjemný na ruce! Zásadně dávám Mata do vody nejdřív nožkama aby si ozkoušel vodu a pak ho tam dám celýho!
20. čer 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak u vás dopadl víkend? No já byla v sobotu na tom srazu ve vinném sklípku a musím říct, že to bylo super fakt jsem si to užila :grinning: S mužíčkem jsme byli v pátek na romantické večeři při svíčkách tak to bylo taky moc fajn. A neděle byla spací. A jak tak koukám ven tak tam zase prší no jo no. Buď hyce nebo déšť.
Jinak jaji dívala jsem se na teploměr co mám doma koupený do vody a tam je smajlíček při teplotě 37°C.To je asi optimál, ale ty už to musíš mít určitě v oku. :wink:
21. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, Vendulko to počasí mě už sere, já jdu z rýmy do rýmy. :frowning2: Omluvte vulgaritu, ale že mě to štve, to je slabý slovo. :unamused: Jinak teplotu vody zkouším rukou, ponořím ji tam po loket a taky dávám nožkama napřed. :slight_smile: Přidávám pár fotek do alba, aby jste věděli, jak rosteme. :slight_smile: Jajuldo malý je pěkný smíšek. :wink:
21. čer 2010 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to léto je jak vyšité :grinning: , no ještě že v sobotu bylo krásně, měli jsme oslavy obce, tak se děcka aspoň vyblbli, no i někteří dospělí. Manžílek o víkendu trochu maloval, tak už se nám to trošku rýsuje, že se budeme stěhovat do baráčku. Koupat se má v 37 nebo 36stupních.ale už to taky dokážem odhadnout. Ivi, já s Laurinkou necvičím, koníčky moc pást nechce a když pase, tak je to komické, trochu se vychyluje na jednu stranu, nějak jsme pozapomněli střídat strany. Ale někdy mi to případá, že má tak velké břicho, že se prostě zkulí na jeden bok. Jajuldo, no vidím, že máte doma taky pěkného smíška, vůbec si už nepatuju, jestli se Adrianka na nás tolik usmívala jako Laurinka. Jo taky jsem přidala nějaké fotečky do alba.
21. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím Vám ty vaše drobečky pochválit opravdu jsou všichni krásní takže Jajuldo, žanet, Lucinko, Vendulko jsou to krásné dětičky. :slight_smile: :wink: :slight_smile: Tak si to užívejte. Já už se na tu naši holčičku taky moc těším. :slight_smile:
21. čer 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí

Těhu kontroly: :slight_smile:
Jaji -------- 24.6 (kontrola)
Safira ...... 23.6 (uzv v nemocnici)
.....................30.6 (kontrola dr.)
Nástup na mateřskou 29.6.
21. čer 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si stáhla pár fotek z kamery. Tak jsem pár přidala.
21. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to víš, příroda se brání..... tak proto ty výkyvy počasí, tolik do ní zasahujeme, tak není čemu se divit. Aďa už samozřejmě taky kašle, je to děs. Safirko, to ti věřím, že se na tu svojí holčičku těšíš. A
21. čer 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo malý je hezoučký a jakého má šikovného brášku. :slight_smile: No dívám se, že Lukas má tolik vlásků co já měla pomalu do jednoho roku a manžel taky :slight_smile: Takže naše beruška bude asi mít jen chmíříčko :grinning: :grinning: :grinning: Mě se stejně nejvíc líbí plešatá miminka. Ty moc vlasaté vypadají starší :wink:
21. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, Žanet, Luci - krásní prďouškové ! :dizzy_face:
Safi - úplně souhlasím, tak se mi víc líbí "plešounci" a stejně to nakonec doženou, takže to žádnej problém není.
Jinak s počasím jsem maximálně spokojená, vytáhla jsem malýmu zase mikinu s kožíškem a na první letní den jsme vylezli jen chvilku aby neměl omrzliny. :grinning: Rozhodně lepší než když je uvařenej z auta nebo plnej potniček. Si ještě vzpomínám jak jsem ho měla v těch vedrech jen v plínce a s mokrým ubrouskem na hlavě a stejne byl rudej a horkej....
21. čer 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, dlouho už se neozvala Míša, že by už bylo mimčo na světě. No Ivi, to si teda pěkně představuješ léto, já bych teda brala o nějaký ten stupínek víc, je mi trošku kosa.
21. čer 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem si na Míšu vzpoměla, říkala, že když se delší dobu neozve tak je asi v porodnici. Tak pokud ano tak ať je všechno v pořádku :slight_smile: Mě to ještě nějak nedochází že budu za pár týdnů taky rodit. Je to pro mě taková neznámá. Těším a bojím se zároveň. :grinning:
No já bych to viděla na zlatý střed, ale to asi nehrozí. Buď bude pršet nebo budou parna a ani jedno z toho se mi nelíbí.
21. čer 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Krásný fotky prcků!!Taky pár přidávám,tak mrkněte!! :wink:
Teda myslíte,že už je Míša v porodnici??že by už měla mrně??Jé to by bylo fajn!!
Vendulko taky jsme nejdřív chtěla sporťák,aby na mě mohl vidět,ale vím,že za chvíli na mě Mates nebude zvědavej a bude chtít koukat po světě,takže už mi to neva,že na něj neuvidim!!
Nějak na konci týdne bysme měli jet se podívat po tom kočárku a když ho neobjevíme,tak ho objednám z netu!!
Tak zatim papa :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku malý je krásný, a nemůžu si pomoct prostě celý tatínek takže příště bude holčička celá maminka :grinning: :grinning: Já mám sporťáček taky tak, že na mě mimi nevidí, ono potom opravdu brzo se chtějí dívat po okolí a pak když je máš otočené na sebe tak jsou furt nahlí z kočárku na jednu stranu. Pokud tam na mimi budeš mít kukátko tak to bude stačit.
21. čer 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji dlouho jsi se neozvala jak se máš jak jsi prožila víkend. :slight_smile:
21. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, ty vaše mrňata jsou vážně krásné :slight_smile: ! Já už se na toho našeho drobečka taky hrozně těším!

V sobotu jsme byli na kolaudaci. Bylo to super, ale domů jsme se dostali o půlnoci a v neděli jsem vůbec nefungovala. Vycucnutá jako citron :confounded: . Už je to pro mě namáhavé a když vybočím ze stereotypu, tak se pak dva dny dávám dohromady! Teď v sobotu to bude ještě náročnější, jdeme na tu svatbu :unamused: . Stále ještě nemám vyžehlené prádlo, bojím se na to sahat, při větší námaze se čím dál častěji ozývá čípek, tak mám strach. Už to vážně za moc nestojí, ale musím už to nějak doklepat.
22. čer 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji zaúkoluj mamku, ať ti vyžehlí. Fakt to nestojí za to, aby jsi už rodila. Mě mamka taky pomáhala.
Holky, co jsem četla, tak je lepší, když dítě na matku vidí. Je pak prý klidnější a pohodovější. Rozhodně je to lepší, když usíná, když na vás vidí, než když je před ním okolí.
Jinak dneska jsme byli na masáži. Super, Lukášek si to užíval. Zatím jsme dělali jen nožičky a ručičky, ale líbilo se mu to. :slight_smile:
22. čer 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme dneska šly na kontrolu TBC, tak že máme ještě radši počkat s očkováním, máme se přijít ukázat za 14dní. Nechávaly jste všechny očkovat na pneumokoka? Taky jsme byly v poradně dneska, no a máme ve třech měsících 6,7kg(to neměla Adrianka ani v 6 měsících, 30dkg jí chybělo), no prostě každé dítě je jiné, ale je dobře že Laurinka dobře roste, je to spokojené miminečko.
Piškotku, pěkné fotečky :slight_smile:. Jo a příští pondělí jdeme na vítání občanků, dokonce si tatínek musel vzít dovču, máme to v 15:30, dost blbý čas pro pracující.
22. čer 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak konečně jsem ve stavu něco dělat!! Tak nakonc jsem se rozhodla a jela na víkend k našim! Ale bylo mě už pěkně blbě, od čtvrtka mě bolélo v krku a od soboty jsem nemluvila! No a v pondělí mě bylo fakt blbě tak jsem šla k Dr. a mám ATB na 10 dní!! :frowning2: Tak jsem nějak tyhle dva dny prožila jako v mrákotách, ale už se mě trošku ulevilo! Snad už bude zítra líp! :wink:
Holky super fotky!!! :grinning: Jajuldo myslíš ty baby masáže? Tak ty dělám společně s tím plaváním!! Mates je taky spokojenej! Už se těším až začnem od září chodit do bazénu, vana doma je nám už mala a to máme jednu z největších!
Žando Mates je taky o dost větší než byl Adam, asi ty druhý děti jsou jiný skoro úplně ve všem!! :sweat_smile:
22. čer 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek