• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
autor
Tak MS bych měla dostat tak ke konci příštího týdne, řekla bych 4.,5.června....vždy jsem to mívala tak po 25 dnech, tak uvidíme...tak to jsem ráda, že v tom nejsem sama, kdo se pořádně neorientuje v ovu. :grinning: Jinak my to "zkoušeli" co druhý den, kdybych nezačala brát ty antibiotika, ani bychom nepřestali. :grinning: :grinning: Všechno jde, když se chce :wink: :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak těhotanství se počítá od prvního dne poslední MS!! Já mám 4+3tt to znamená probíhající 5 týden těhotenství !!!! :slight_smile: Tak si to můžete spočítat každá sama!!! Každý týden + má den 0 až 6, přičemž den nula odpovída dnu v týdnu poslední MS ( sobota, neděle...). Tak konec přednášky!! Dnes jsem se učila biologii a zrovna dělaní buněk a genetiku tak jsem si představovala jak se tam ten prcek rýhoval a dělily buňky!! Začínám chytat nerva z těch přijímaček!! :wink: Musím to nadrtit, jen jsem zjistila že 4 roky od státnic je dlouhá doba. Úplně jsem se zapoměla učit, nějak to do tý hlavy nechce naskákat!! Tak doufám, že se ta moje hlava vzpamatuje a začne makat na plný obrátky!!! :slight_smile: :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný den. Já vím, že se těhu počítá od prvního dne MS, ale já jsem to brala tak, že 11 dní od uhnízdění se HCG ukáže v moči. Což se mi ukázalo v pondělí a MS mám dostat až v pátek. Divný a hodně rychlý, že? takže tento týden by měl výt pro prcka třetím :sweat_smile: . Poslední MS jsem měla 2.5. Je fakt dost rychlý, tak nevím. :confused:
Vendulasy kdy jsi měla doslat teď MS? Ty fakt chceš stíhat školu a 2 děti (to nepočítám třetí - manžela, páč ten je kolikrát horší než to dítě :grinning: :grinning:)
Luciienko fakt ti moc přeji aby jsi ty bolesti měla kvůli těhu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Dneska by jsi ATB měla přestat brát, že?
Piškotku, asi jsem nějaký ňouma, ale chtěla jsem sem dát testy vyfocené přes mobil, ale nejde mi to. nevím jak to mám přes ten mobil sem dát. A foťák má můj v práci. :unamused: :angry:
28. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky co je s váma dneska? :angry: :angry:
28. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak dnes jsem dobrala antibiotika. :slight_smile: Bohužel jsem včera chytla zase ten můj blbej tetanickej záchvat. Dnes jsem byla náhodou objednaná k srdcaři, protože u toho mívám bušení srdce atd, tak jestli je vše v pořádku....ten se mě ptal vážně na vše, poslal mě na moč a odběr krve, já mu řekla i o potratu a že plánujeme druhé dítě. :sweat_smile: A on mi řekl, že mě z toho dostane druhé těhotenství!! :astonished: Jsem koukala na něj, ale je to tak, je to hodně od nervů ty stavy, co mívám. Že já si to tak třeba už neberu, ale moje tělo ví, že něco není v pořádku a "stávkuje". :frowning2: Jo a jak jsem byla na tu krev, tak jsem se té laborantky ptala, jestli dělají to, že se odebere krev a z krve se zjistí, jestli jsem těhu a ona na mě koukala jak z jara. Že to nezná!!!!! Že si mám udělat test z moči. :confounded: Tak jsem si jej dělala, stále negativní. :cry: Ale MS má přijít až tak 5.6. tak ještě mám malinkou naději. U toho prvního (druhého) těhu se mi ukázal až druhý den po vynechání MS. A to jsem si ho jeden den dělala a byl negativní a druhý den ráno krásně tlusté //. Pokud se tento měsíc nezadaří, asi sem přestanu na chvilku chodit. :confused: Jinak na to stále myslím a to taky není dobrý, chápete mě trošičku, že? :frowning2: Tak uvidím, co bude dál...
28. kvě 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-------------------------------
28.5.-Safirka (kontrola)
28.5.-Lendulka (kontrola)
4.6.-Piskot (gynda+UZ)
12.6.-Vendulka (gynda+UZ)

Držíme palečky Safirce a Lendulce ať je vše ok!!!! :wink:

Ahoj holky!!Tak u nás od rána fouká pěknej vítr!!To neni dobrý na tu vodu!!No uvidíme!!
Jájuldo!!Tak až to nějak vykoumáš,tak je tam přidej,ju?Kdy se budeš objednávat k doktorce???Abych Tě přidala do postupky!!! :wink:
Lucinko!!Co bříško??Doufám,že ok!!!
28. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!!Na testík si myslim,že je ještě mooooc brzo!!U každýho je to jiný!!Tak neztrácej naději!!!A jestli se teď nezadaří,tak se povede určitě příště neboj :wink:
28. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to měla dostat asi v sobotu( 28 den) nebo v neděli. A testík mi ukázal něco už ve středu!! ale nebyla jsem si jistá, ale ve čtvrtek to bylo už hezky viditelný!! Jinak u každe to může být trochu jiné!! přensě ti to poví Dr po UZ!! To budou vědět přesně podle velikosti mimča!!!! A Jajoldo jestli si to měla dostat 30.5 tak jsi 3+5tt takže 4 týden!! To by znamenalo, že jsme od sebe jen o 1 týden!! :grinning: :grinning: Luci já bych testík zkusila nejdřív ve středu!! To už by mohlo být něco vidět!!! Jen se mrkni jak máš citlivý testík ( měl by mit 25 mmol/l jednotek Hcg- ty jednotky se můžou značit různě ale těch 25 je duležité). :wink:
28. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska mám nějakou lítačku. Ráno jsem se stavila v práci, moje druhá kolegyně měla kulatiny a odpoledne jdu s kámoškama na kafe. Manžel má teď moc práce, tak co budu sama sedět doma :slight_smile: ! Akorát v tom spěchu jsem zapomněla zavolat k doktorovi na výsledky krve :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: . Od rána na to myslím, aby to špatně nedopadlo a když tam mám volat, tak se mi to vykouří z hlavy. Sic jsem si to napsala do mobilu, ale nějak jsem ho neslyšela. Byli jsme s manžou na obědě,tak jsem jeho řinčení u mlaskání nezaregistrovala :sweat_smile: . No nic, brnknu tam zítra.
28. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko!!Ty si v pátém týdnu???No to je dobrý!!Já jsem v 6 týdnu,tak jsme všichni po týdnu :grinning: Máme to jak schůdky!!! :grinning:
Jáji!!Tak tam zavoláš zítra,budu držet pěstičky ať je to ok,ale to bude neboj!!! :wink:
28. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme to fakt dobře po týdnu. :grinning:

Luciienko, moc ti držíme palečky ať vše vyjde. Ale i kdyby nevyšlo, tak nás neopouštěj. Stačilo, že odešla Míša a Iva. :frowning2: vždyť jsi byla první na těchto stránkách. Tak tu zůstaň. příští týden budeme moudřejší :sweat_smile:
Jáji ať to dopadnou výsledky dobře.
Safirko a Lendulko jak jste dopadly u doktora?
Pištkotku a Vendulasy už jste to někomu řekly, že jste těhu?
28. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, úplně tě chápu, jak se cítíš. Já jsem taky nad tím přemýšlela. Holkám těhu moc přeju, ale to, že se zatím nemůžu ani snažilkovat, mě táhne někam ke dnu. Když jsme všechny byly na jedné lodi, tak jsme nesmutnily. Jsi na tom líp, než já, tak se neboj, že vám to nepůjde. A když se nezadaří tento měsíc, tak to vyjde ten příští. Vám všem se zadařilo v relativně brzké době, jen já jsem na své těhu čekala rok a půl. Ale taky doufám, že se dočkám. Kdybych nedoufala, tak už mě všechny ty problémy převálcovaly. Nevím jak vy, holky, ale pro mě tento rok zatím nepřinesl nic dobrého. Už aby skončil, fůj!
28. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji rok je teprve v půlce. Pokud chceš taky odejít, tak to potom tuhle diskuzi můžeme zabalit. :frowning2:
Vždyť za chvilku se budeš moci taky snažilkovat. Nevím kolik je ti roků, ale určitě né jako mě. :rolling_eyes: Jsi mladá a to že jsi tak dlouho čekala na těhu neznamená, že teď neotěhotníš dříve. Hlavně musíš odehnat zlé myšlenky. :astonished:
28. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás to víme jen já, manžel a Dr! Po té zkušenosti nechci nikam spěchat!! Řekneme to až bude vše jisté po té kontrole!!! :slight_smile: Jinak by asi všem bylo divné, že jsem pořád doma!! :slight_smile: Zatím jsem řekli, že mám zánět močáku a ATB-tak se nikdo nediví, že nepiju, a že jsem doma ( stejně pořád lítám na malou). :wink:
28. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vám, povím jak to dnes probíhalo u mě. Šla jsem teda k dr. sestřičce jsem hned řekla že si chci vzít kartu a ke komu přecházím, pak jsem zašla k dr. ta mi prostě jen ukončila neschopenku nijak se k tomu nevyjadřovala a kartu si má Dr. vyžádat od ní. U nového pana doktora sestřička v pohodě pan doktor velice milý představil se mi a probral semnou moji anamnéru a při zmínce o zmlklém těhu se mi zaleskly slzy, aleš neplakala jsem. Jinak mě vyšetřil a řekl, že děloha je pěkně svinutá.Ohledně dalšího snažení nechat proběhnout 3 MS a během te doby užívat vitamíny pro těhule a ty co plánují např. Femibion 800, který mám doma. Jinak mi řekl, že je to nejčastěji z důvodu gen. vady a tedy nastává zmlklé těhu. Jinak mi popřál ať se tam brzo vidíme s těhu :slight_smile: Tak jsem ráda že je vše OK, a zároveň jsem celá jakási smutná a celý den protivná i na manžela :frowning2: Kolegyni z práce nechala doktorka po revizi jen týden doma a tak si musela vzít ještě týden volna, tak to já jsme to uhrála aspoň na ty 4t.Jinak musím se přiznat, že dnes ráno se mi stala, úžasná věc, manžel mi zaparkoval na parkovišti, ať můžu u bankomatu vybrat peníze, tak jsme vystoupila z auta zavřela dveře, šla a najednou děsná rána a já vrazila hlavou do sloupu :grinning: :grinning: , po té ráně se mi tam snad muselo rozsvítit no a tak budu mít nad obočím krásnou modřinu :unamused: Fakt blbá blondýna :angry: Jinak holky já se asi dřív jak po 3 měsících snažit nebudu protože manžel rady doktorů bere velmi vážně a tudíž mám smůlu.Jinak já sem budu chodit pořád i když teď co už mám služby asi míň, ale pořád vás budu informovat jak se mám a co nového a vy zase kdo je těhu a těhulky jak to pokračuje. Všem nám to moc přeji i když dnes mám sama slzy na krajíčku :cry:
28. kvě 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo!!My to řekli jen rodičům a nikomu jinýmu!!Ani kamarádům to neříkáme,prostě nikomu!!Chcem počkat až překlenem nejhorší první 3 měsíce,dřív určitě ne!!!
Jinak holky,které máte zaječí úmysly,tak na to urychleně zapomeňte!!!Jsme jedna parta a vzájemně se tady podporujem!!!Přešli jsme sem z potratů a nemá cenu,abysme se opouštěli!!!
A to,že se Vám nepovede otěhotnět hned první měsíc,tak to se vůbec nic neděje!!!Tak se to povede příště!!!Víte,že můžete otěhotnět,takže žádný stresy a ono to určitě přijde a rozhodně žádný zaječí úmysly,že byste odešli!!!!!Jasný!!!! :wink:
Myslím,že jsme tady prima parta a byla by škoda to rozpustit,když už se tak dobře známe!!!

Safirko!!!!To je moooc fajn,že ti ta kontrola dopadla dobře!!Moooc sem na Tebe myslela!!Neboj ty tři měsíce utečou jako voda ani nebudeš vědět jak a začnete se hezky snažilkovat!!! :wink:
28. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, Lucienko vím jak vám je já se zatím taky nemůžu ještě snažit,ale Luci ty máš aspoň malou šanci že už těhu jsi. Chápu to, všem jim to moc přejeme,ale tajně závidíme že ony už opět nosí pod srdíčkem to malé štěstí.Holky tak to brat nemůžeme je to tak jak to je a my s tím nic nenaděláme jediné co můžeme tak se hodit do pohody a uvidíte, že až se nám to povede tak budeme zase těhulky a budeme se radovat s nima ještě víc než teď. :wink: Holky hlavu vzhůru :slight_smile:
28. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak já mám po kontrole. Paní doktorka mě nechala ještě doma, tak jsem šťastná. Akorát se mi udělala nějaká hrčka v podpaží, dala mi na to mast, ale pokud se to neztratí, tak s tím budu muset na chirurgii. Trochu se bojím, aby to nebylo něco hrozného - víte co myslím :frowning2:
Já jinak stále čekám na druhou mršku ale dává si načas. Mívala jsem před tím porodo-potratem pravidelný cyklus 28, ale paní doktorka říkala, že se mi to teď může chvíli houpat, než se to srovná. Měli bychom nechat proběhnout také tři cykly, tak doufám, že jsem jinak zdravá a nic vážného mi nebude.
Ideální by bylo, kdybych byla doma a hned otěhotěla, a pak by bylo vše o.k. ....... no to je zbožné přání.
Jinak si myslím, že se přece nemusíme rozcházet, když nejsme všechny těhotné znovu v máji, je to škoda. Já Vám to těhulky moc a moc přeju, všem, a těm co čekají první možná o kousilinek více :wink: .
A tím, že každá máme trochu jiné starosti, tak je to taková pestrá diskuse :slight_smile: Tak zatím páčko, a krásnný zbytek odpoledne.
28. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku děkuji jsi hodná. :grinning: Neboj já utíkat nebudu budete takové moje povzbuzení po hrozném dni v práci. :wink:
28. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem moooc ráda!!Holky asi zůstanu doma!!!A vzdám se vody!!venku je pěkně ošklivo a hlásej pěknou zimu na víkend a já si za žádnou cenu nemůžu dovolit nastydnout!!!Byl by to průšvih!!!
Takže se radši vzdám vody a budu doma než abych něco nezkazila!!! :wink:
28. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si piškotku udělejte pěkný víkend zajděte na večeři, do kina a romantika užívejte si dokud jste sami dva pak už si budete užívat ve třech :grinning: A máš pravdu lepší neriskovat.
28. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak teď nevím, která z vás jste to psala, ale byli to přesně moje myšlenky....rychle přibylo těhulek a já jsem skleslá jakási. :frowning2: Samozřejmě moc vám to přeji, o tom žádná, ale srovnávám to se sebou...já nevím jak to napsat. :pensive: Asi se mnou cloumají hormony, buď se semnou něco děje, nebo je to před očekávanou MS. Vždy tak týden před MS je mi zle, mám zhoršenou tu tetanii, bolí mě hlava...po MS se to většinou zpátky upraví. :unamused: Jinak jsem se chtěla zeptat, rozumíte některá z vás grafům?Jako teplotním grafům? Potřebuji poradit...
28. kvě 2009 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a co potřebuješ poradit?? :wink:
28. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!!Přesně tak,radči nebudu riskovat a tu vodu si odpustím!! :slight_smile:
Lucinko!!Nebuď skleslá,určitě budeš brzo těhu uvidíš!!!Nesmíš nic srovnávat,pak je to ještě horší,ale určitě se ničeho neboj!!Určitě budeš brzo těhule,tak hlavu vzhůru!!Copak potřebuješ s tou teplotou????
28. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, jsem ráda, že se ti doktor líbil. Mě taky říkal jak po prvé tak i teď tři měsíce. A já po každé přijdu dřív. Klidně začněte se snažilkováním po první MS. Nemusíte čekat :slight_smile: . Já jsem živoucí příklad.
Luciienko hlavu vzhůru, bude líp. Hlavně nás neopouštěj. :frowning2:
28. kvě 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, žádnou paniku! Já nepsala, že odcházím. Ale to víte, bude vás více těhotných a téma chca nechca se stáčí k těhotenství. Každopádně se musíme nad to povznést :slight_smile: . Jsem strašně ráda, že vás mám, protože vy jste moje opora, poradna a má vrba, která mě vždycky vyslyší. Nebojte, zůstaneme s vámi, viď Luci?
28. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji správná slova!!!!!Zůstanete s náma,kam byste taky chodili!!!Už jsme tu skvělá parta a byla by škoda to rozpustit!!!A těhule za chvíli budem všichni,takže žádnou paniku!!! :wink:
28. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už jsem tady, jsem usnula odpoledne :pensive: Vy jste tady tak hodný holky, škoda, že jste všichni odjinud :cry: Já se přiznám, že moje kamarádky mi v tomhle nerozumí. Z některýma jsem se přestala dokonce scházet, protože se zachovali "hnusně". Nechápou, co to je, sami děti nemají....Naopak pomohli ti, od kterých jsem to nečekala, včetně vás. :wink: Chtěla jsem se zeptat, co znamená stoupající teplota. Já už jsem jednou graf dělala, ale přestala jsem měřit, teď dělám druhý a měřím poctivě. :sunglasses: Já ho sem vložím, ať vidíte. Může to být ovulace tak "pozdě" ta stoupající teplota, nebo je to normál....??....vím, že před MS má teplota klesat, tak uvidím...http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=69542.........jo ty smajlíci dole jsou sex :sweat_smile: , trojúhelníky bolesti bříška...je to myslím od 18.5. ta křivka....vyznáte se v tom?????
28. kvě 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Luci mrkla jsem na ten graf, a teplota nad 37 je blýžící se ovulace!! Když klesne na 36 tak je po ovu, Když zůstane nad 37 - to by mělo být těhotenství!!! :grinning: :grinning: Víc o tom nevím, já jsem to osobně nezkoušela!
29. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Tak jsem volala na tu gyndu a výsledky nedopadly dobře :frowning2: . Což jsem čekala. Sestra mi řekla, že je to díky tomu nálezu, který pořád v děloze mám. Počkáme, co MS a příští středu se mám přijít ukázat a asi mi znovu vemou krev.
Luci, moje kamarádky mi v tomhle taky nerozumí. Nemám kolem sebe žádnou, která by potrat prodělala. Takže mě akorát pochlácholí a řeknou, že budu mít určitě jednou kopu dětí :confounded: . Ale naštěstí mám vás a svou sestru, která je fantastická a vpodstatě od začátku mě drží nad vodou a je u mě vždycky, když jí potřebuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
29. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek