• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ivi taky budu asi ze začátku řešit obědy ze školy nebo nějak podobně. Aspoň třeba prvních šest týdnů pak uvidím jak na tom budu. A možná vzhledem k tomu, že bydlíme u tchánů mi v tomhle pomůže tchýně. Ale vůbec to neodsuzuji nechávat si přivážet obědy ba naopak když to jde tak ať si člověk trošku ten život ulehčí. :wink: :slight_smile: No já dnes peru naše peřiny ať je máme čisté malá v nich taky určitě bude hajávat, a přišlo mi povlečení takže i to jsem dnes dala oprat a je vážně moc pěkné.
Jinak Jaji taky jsme zkoušeli mazat a musím říct, že nic příjemného, ale možná jsem byla spíš i blbě uvolněná a styděla jsem se :frowning2: :slight_smile: Ale musím se donutit, abychom mazali každý den. Jaji a ty máš postýlku už sešroubovanou?
Jinak dusno je pořádné jak před nějakou bouřkou já se vypláznu na léhátko pod slunečník a pod jabloň a dáchnu si aspoň dvacet.
1. črc 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Ivy máš pravdu, už si taky připadám dost trapně, že sem chodim pořád říkat, ještě nic, stále celá :grinning: Ráda bych už vám napsala, že jsme doma z porodnice a manžel aby sem dal nějaké fotky, ale bohužel.........Naší Ditušce se asi zřejmě v bříšku zalíbilo a odmítá ho opustit, obzvláštˇ v takových vedrech :dizzy_face: Venku je to opravdu šílený, jsem zalezlá i se psem doma, ten tam chudinka taky být nechce.A ven chodíme až večer.Jinak holky chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá byla takhle před porodem hodně unavená???Já včera pomalu celý den jen prospala a jsem pořád taková líná, musim se do všeho nutit.A nebo je to jen tim horkem????Vůbec nevim, ale připadám si úplně k ničemu!!!!Jinak jsem četla, že jste probírali obědy, že byste si je nechali vozit.Tak vás asi potěšim a povzbudim, že u nás k tomu možná taky dojde.Manžel mi to chtěl jet už domluvit, ale já jsem ho poprosila, že to zkusim, jak to budu zvládat a popř.to do té restaurace pojede objednat.U nás rozváží obědy, jsou fakt levný a hlavně chutný!!Moje kamarádka ze vsi, která je taky na mateřské dovolené si je nechává taky vozit a nemůže si to vynachválit.Dostane jídelníček na celý týden a tam má možnost si vybrat ze 2 jídel a dělají i různé ovocné a zeleninové saláty.Takže napřed to zkusim a jinak se nechám rozmazlovat :grinning: A porce tak velký, že kolikrát zbyde i pro toho druhého a za 60kč a co v dnešní době za to uvaříme??NIC!!!Jinak u nás je právě ten problém, že manžel chodí na 3 směny,takže je na mém vaření taky závislý.A když mi kolikrát vypráví, co měl k jídlu, tak je mi ho úplně líto, jaký hnusy jim tam vaří, to bych kolikrát nedala ani psu!!!!!Jo a holky už dlouho se vás chci taky zeptat, máte některá zkušenost ohledně psa v bytě a miminka????My máme 3 letého jezevčíka, je to mazel,je hrozně hodnej a spíš bojácnej, ještě niokdy na nikoho nevyjel, spíš gaučák :grinning: a pořád se bojim, jak přijme malou, až jí přivezeme.A nemůže vadit i to, že ho mám doma???Přeci jen jsou po baráku chlupy, to je logický,ale na záchod chodí jen ven.Tak budu ráda, jestli s tim máte některá zkušenost.Vim, že takových rodin je s dětmi mraky, ale mě by zajímala vaše vlastní zkušenost, jak přijmul nového člena rodiny.Tak děkuju.
1. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak jsem dnes přesně 39tt. a ne tich 40, jak mám dole.Akorát mě zbytečně plaší!!!! :grinning: Zítra 39+1 to už by se tolerovat mohlo!!! :grinning:
1. črc 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míši no já myslím, že i to vedro dělá svoje takže i já jsem dost utahaná a musím se do práce nutit, ale zároveň i konec těhotenství je dost náročný, takže je to jedno s druhým. A jinak když je tak dusno hodně maminek i porodí jsou blbé tlaky a maminkám praskají plodové vody ostošest, vím to páč nám to říkal dr. gynekolog na praxi, že jak jsou blbé tlaky dusno a večer do toho bouřka, tak půlka maminek je v porodnici a rodí se ostošest :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mi máme zase v bytě kocoura. Dětí se spíše bojí, takže když nějaké vidí je zalezly a moc si nás nevšímá, je to taky gučový typ,skoro celý dne prochrápe. U pejsků no když se nám narodil bráška tak jsme doma měli i psa, a úplně v pohodě to zvládala taky jezevčíka fenečku, mimča si nevšímala nebo se jen dívala. Já myslím, že si zvíře zvykne, jen se nesmí ze začátku zanedbávat to pak může žárlit a i kousnout. Proto jsme se s manželem domluvili, že se budeme kocourovi taky chvilku věnovat je zvyklý, že si s ním večer hrajeme a pak jde zase spát. Tak jsem si řekla, že to musíme dodržet. I z našeho kocoura jsou chlupy, ale jsou místa kam nesmí a pokud chce ležet na posteli mám tam daný přehos, aby nám neležel v peřinách, a manžel ho denně vyčesává. Na podlahu používám savo a umývám ji častěji. Koberce vysáváme vysavačem na vodu, který je teda super, tak snad dělám macimum, abychom byli v čistém. Kočičák ven nechodí je čistě domácí, jen na terasu ve druhém patře chodí na procházku, to je celý jeho pobyt venku. A rodin co žijou se zvýřatama je. A možná ten úklid tak neřeší jako já.
1. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se mi ulevilo, že nejsem sama, komu ta masáž hráze nebyla příjemná. Taky jsem se trochu styděla a nedovedla se pořádně uvolnit. Nejnepříjemnější bylo, když manžel měl tlačit směrem dolů a vytvářelo to tlak na konečník. To jsem chytala paniku, že odmítám rodit klasicky :dizzy_face: !
My máme postýlku sešroubovanou už asi měsíc. Ale to jen z praktických důvodů, protože v pokojíčku je málo místa, tak je většina věcí momentálně v postýlce. Samozřejmě, povlečená není, všechno je ještě zabalené, ať se na to nepráší. Ale pomalu budeme skládat i přebalovák, manžel má málo času, tak ať se pak nehoní.
My máme doma psa - labradora. Bydlíme sice v baráku, ale pes je s námi doma, takže vím, co to je denodenně uklízet chlupy :angry: ! On je sice zlatíčko, které neublíží, ale je žárlivý a vynucuje si pozornost. Když jsme měli doma dvě koťata, tak si hrál na jejich pečovatelku. Koťata mu pořád utíkala a on je starostlivě sbíral a nosil do pelechu, kde je umýval :grinning: . Což nesmím dopustit, aby páchal na našem mrňouskovi! Určitou pozornost mu musíme věnovat, aby si nepřipadal odstrčený a příliš na malého nežárlil. No, uvidíme, jaká bude praxe.
1. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak to jsem ráda, že máte taky doma mazlíčky!!!!Je mi jasný, že se nesmí zanedbávat, ale přeci jen to pocítí, jelikož jim nebudeme moc dát tolik času, jako dřív, když jsme měli jen je!!!Obzvláštˇ, když jsem doma od listopadu a deno denně s nim, pořád jsem se mu věnovala.Každodenní procházky, mazlení.Myslim, že si časem na to zvykne, ale určitě to pocítí, že už neni na prvnim místě.Holky ještě jeden dotaz, jak bych měla oblékat malou dop kočárku v takových hicech, až přijdeme domů z porodnice????Nechci jí uvařit a zase nevim, jak na tom jsou s tim regulovánim tý teploty.Myslela jsem si, že bych jí dala body s dlouhym rukávem a ponošky a do té bavlněné zavinovačky na ten zip.A moje sestra zase řikala, že ne, že by jí bylo horko, že jí mám přikrýt jen plenkou.Prosim poradťe mi, jelikož ty hice mají být celý červenec, takže vaše rady využiju!!!!!Jinak holky, poslíčci se mi už dostavují i během dne, že mi začne pobolívat v bříšku, zatim to bylo jen večer, takže by se něco chystalo......???? :sweat_smile: A taky mám silnější výtok, jak se hold uvolňují ty cesty.Tak už jen čekám, jestli mi praskne ta voda........ :sweat_smile: Říkala jsem to i mé sestře, že už mám poslíčky, tak se na mě jen šibalsky usmála a řekla mi, že do týdne rodim!!!Že ona je měla taky a malá byla za chvilku venku.Tak uvidíme......Jo a holky, ještě jsem se vás chtěla zeptat, jestli některá netrpíte pocenim rukou????Já bohužel ano, už od dětství a vůbec se toho nemůžu zbavit!!!!Takže v takových hicech z nich přímo lije :grinning: Je mi to dost nepříjemný a dost mě to trápí, obzvláštˇ tedˇ, když budu nosit malou, tak bude věčně ode mě mokrá, i když jí budu kojit, už je mi jí líto předem.To jí budu muset neustále převlíkat.Nikomu bych to nepřála, je to opravdu dost hnusný a nepříjemný a dost mi to i vadí!!!!Moje učitelka mi třeba na maturitní písemnou práci přinesla z domova pijáky, abych neměla ten papír mokrý!!Byla jsem tim vyhlášená i ve třídě, je to prostě jakoby nemoc!!!!Moje mami to má taky!!!Nemůžu dělat žádnou titěrnou práci, jinak mi tečou ruce :angry: Takže než malý zapnu třeba knoflíčky, tak jí zase můžu svlékat :grinning: Takže pro mě díky tomu neexistuje žádné háčkování, pletení, vyšívání.....A nejvíc na to trpim, když jsem ve stresu nebo když se něco učim a držim to poprvé v ruce nebo když něco dělám a někdo mi kouká na ruce, to je můj konec!!!A z toho mám právě strach i v tý porodnici, až budu držet malou a učit se s ní zacházet, ne že by mi vypadla, to ne!!!!!Ale bude hned mokrá!!!!Holky fakt mě to sere!!!!!!!Promiňte to slovo, ale jsem z toho dost neštˇastná!!!!!!
1. črc 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Míšo, tak tos mě překvapila! Já na to trpím taky! Od malička se za to šíleně stydím a nechodila jsem proto ani do tanečních. Nevím, čím je to způsobeno. U nás to nikdo nemá, jen já :frowning2: ! A teď ke konci těhotenství je to vážně ještě hroší, takže se modlím, aby se to po porodu zmírnilo!
1. črc 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Míšo, ještě máš čas s porodem, neboj nebudeme tě stresovat :wink: My máme doma taky v 2+1, pejska westíka-holku a je taky zlatá. Z ní naštěstí chlupy nejsou, toto plemeno se nelíná. Je to taky pěkný gaučák, spávala s náma v posteli,ale teď jí to trošku zakazuju, ale stéjně v noci si skočí do postele. Je pravda, že měla trošku stres, jak se narodila Aďa a první myslela, že máme v posteli kočku. Jednou mi aji vyjela na malou holku, neměla moc ráda děti, ale od té doby, co máme Aju, tak obrátila a má ráda děti a taky se ani nehla od kočárku a někdy si líže pačičky ze stresu, bohužel tolik času prostě na ní už není, jak když byla sama, ale na procházky chodíme všichni. Vždycky si musím spočítat všechny tři děti, když jdeme domů, ať nám někdo nechybí :grinning:
Holky s tím pocením, já se potím celkově a dost, už jsem si říkala, že zajdu k Dr., jestli je to normální, vždycky jsem se divila, že se tak moje mamka potí a smrdí, a teď po porodu je u mě to samé :angry:
1. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky s tím pocetím. Já sice nic takového nemám (vše v normě), ale nemyslím si, že vám to bude vadit při manipulaci s prckem. Budete mít při ruce vždy látkovou plenku a tak se můžete neustále utírat. Ale co vy víte, třeba se vám to po porodu zlepší.
Míšo, v takových hicech malou oblíkej tak možná do bodýčka s krátkým a pokud bude v zavinovačce, tak ji povol a ponožky nedávej. V kočárku přikrýt jen plenečkou.
2. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, nebo jsou dobré overálky bez rukávu jen na ramínka a bez nohavic. Malý je má a jsou super- hlavně jsou volné.
2. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to pocení je opravdu nepříjemná věc. Vím, že pokud se někdo potil extrémně v podpaží tak na to v lékárně existovaly spreje nebo pudry sice drahé, ale účinné. O těch rukách už jsem slyšela, byla o tom dokonce reportáž a mám pocit, že se dělal nějaký zákrok kdy, ničili ty potní žlázy, aby se tak ruce nepotili. Možná se vám to opravdu po porodu zpraví, ale věřím, že je to nepříjemné.
Jinak s oblíkáním, asi jak radí jajulda taky bych dala jen bodíčko a plénečku přez nožičky, když ho moc oblečeš miminko je přehřáté a to je taky nebezpečné obzvlášť u novorozence. Říká se, že miminko by mělo mít o jednu vrstvu víc než maminka a pokud je maminka v šatech tak miminko bodíčko a zakrýt nožičky. I když já bych teď nejraději létala nahatá, kdyby to šlo, ale nosím si doma šatičky tak je mi dobře, sem tam mi pod ně foukne a včera jsme napouštěli bazének tak se do něj dnes asi ponořím na léhátko.
2. črc 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu kontroly:
Jaji -------- 7.7 (kontrola +ozvy plodu)
Safira .....15.7(kontrola dr.)
Nástup na mateřskou 29.6. Safira
Nástup na mateřskou 29.6 Jaji
2. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak opravdu ty prcky moc nenavlíkejte!!Stačíboďo s kr. rukávem nebu jak píše Jajulda overalek s kr. rukávema a nohavicema!! Určitě nedávat do zavinoveček, kdyžtak jen stáhnout plínkou!! V chladných dench platí o jednu vrstvu víc a v teplých tak jak jsi ustrojená sama!! :slight_smile: Jinak děti maj vyvinutou termoregulaci až kolem 6 měsíce!! :wink:
No tak zítra zase budem celej den na zahradě u bazénu, ono to fakt ani jinak nejde!! :slight_smile: Jinak včera Matěje oočkovala- tak máme celej základ za sebou!!! :slight_smile: A tak jsem se ptala kdy mám začít přikrmovt, když mu to bude do půl roku stačit! No a docela jsem se divila, řekla že jak bude mít půl roku a i když mu to bude stačit, tak mu mám začít dávat aspoň zaleninku v poledne- pár lžiček, jako aby se zvykal!!! A pak pomalu začít se vším do 7 měsíce!! Holky už jste to s Dr řešily?! Co vám řekl??!!! Áda byl hladový, tak jsem začala když si řekl, tak fakt nevím!!! :wink:
2. črc 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, mě doktorka říkala, že od pátého měsíce mám pomalu začít se zeleninou (kvůli vitamínům). Od šestého se dává ovoce. Pak bych začala bílý jogur activii a možná piškoty. Ale zbytečně to nepřehánět. Ono stejně ty druhé děti všechno jí hrozně brzy - vidí to u těch prvních. Já Lukymu začnu dávat zeleninový příkrm až ukončí pátý měsíc. Asi né hned od 12., ale třeba po týdnu. Ještě nevím.Ale je fakt, že prcci už potřebují víc vitamínů. Co se týče kaší, tak Dr. říkala, až bude potřeba a bude hladový.
2. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, díky za info o tom, že se termoregulace vyvine v 6m. Věděla jsem že ji miminka nemají, ale netušila jsem kdy asi ji získají, tak teď už v tom mám jasno :dizzy_face: Příkrmy zatím ještě neřeším
Holky těhulky, máte to teď těžké, ty horka jsou fakt šílený. Já mám v paneláku 29,5°C a utíkám jak jen to jde a když to nejde tak máme bojovou hru, najdu na sídlišti lavičku ve stínu, nejlépe na opření a v místě kde zrovna nesekají trávník, neprobíhá blokový čištění a není tam na procházce školka s křičícími dětmi - no je to neřešitelné ! :angry:
Takže houfně příjmám všechny pozvání na návštěvu širokého příbuzenstva na venkově a kdekoliv mimo paneláky. Ještě že jsme tak velká rodina. Možná s malým na týden odjedu k babičce, ještě uvidíme... :wink:
Oliverek se mi z koníčků otočil na záda, bylo to překvapení pro nás oba a byla to jen náhoda, ale cíleně už se umí ze zad dostat na pravý bok :slight_smile: To je tak sladký pozorovat ty jeho pokroky a že si na to přijde úplně sám - je to zázrak ! :sunglasses:
3. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se jdu nejspíš s vámi na nějakou dobu rozloučit, aneb naše Dituška se hlásí o příchod na svět!!! :dizzy_face: Už od 1:22 hod.mám bolesti, napřed byly pravidelné po 15 minutách a tak od půl 7 jsou nepravidelné.Někdy po 10 min. a někdy zase po 17 min. zřejmě se to všechno teprve chystá a je vše na samém začátku, ale už tedˇ můžu říct, že je musim rozdýchávat a bolest je o dost mirnější!!!!I když vim, že ty NEJ mě teprve čekají!!!!Takže nevim, jestli pojedeme s manželem už dneska-třeba večer-den je přeci jen dlouhý.A nebo jestli až zítra.No jsem zvědavá, kdy se to rozjede.Voda mi zatim nepraskla a ani nemusí.Tak nám držte palečky a hned jak budeme doma, tak se ozvu.Mějte se všechny moc hezky a dávejte na sebe i na dětičky pozor v takových tropech!!!!!Všem děkuju za rady s oblékáním!!!!!!Tak zatim PA
3. črc 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Míšo, tak to se fakt asi začala ta vaše šmudla klubat na svět? :grinning: Tak hlavně ať jste obě v pořádku a brzo spolu doma!!! Držím pěstičky!!! :grinning: :grinning: A těším se na fotečky!
No s těma příkrmam asi teda fakt začnu za těch 14dní- teda s tou zeleninou a pak uvidím jak moc mu bude chutnat!! Je fakt že potřebuje vyživovat svalstvo aby měl dost síly na lezení atd. :wink:
3. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Míšo, tak už je to tady! Tak moc držím pěstičky, ať to v pohodě obě zvládnete :slight_smile: ! Už se těšíme na fotečky Ditušky! Drž se holka!
3. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak jsme zpátky z chalupy.Bylo to super.Přidám pár fotek. :wink:
Míšo teda,tak už se holčina chystá ven,moooc držím palečky a pak se hned ozvi!!
Jinak já byla včera s holkama v kině na Zatmění!!Nemělo to chybu!!Prostě úžasný!!Manžel hlídal a byt to ustál a Mates spokojeně chrupkal,když jsem přišla,takže pohoda!! :grinning:
No my s příkrmama začínáme od 6.měsíce jak říkal doktor a to nám bude teď 7.7. a 12.7.jdem do poradny a od poradny s nima začnem,tak jsem zvědavá!!
tak zatim papa :slight_smile:
3. črc 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku moc vám to tam sluší a Matýsek je krásný spokojený miminko. A ty máš super nehty - nevadí ti to v péči o něj ? Já mám buď Bepanthen nebo hovínka za nehtama pořád i když je mám teď úplně krátky :sweat_smile:
4. črc 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo už to máš asi za sebou a Ditušku u sebe. Užívej si jí.
Piškotku, Matýsek je skvělý, vysmátý. :grinning:
Ivčo, já mám taky delší umělé nehty. Nejsou tak ostré jak normální. Ale buď klidná, mám za nima furt něco. :grinning:
4. črc 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivčo!!Nehty mi vůbec nevadí,zvykla jsem si na ně a já je hlavně nosila i před těhu,takže v pohodě!!Sice jsem si pak jeden den připadal jako neohrabaná,ale teď o nich vůbec nevim!!Je fakt,že když mažu Matese,tak za nima mám krém,ale to si pak hned vyčistim a je to!! :grinning:
Jsem zvědavá co Míša!!Už to má asi za sebou a Ditku u sebe!! :slight_smile:
4. črc 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já mám taky gelovky, asi 2,5 roku a namá problém!! Nenechávám si nějak dlouhé, tak nevadí při žádné práci. A mám pořád upravené ruce, a nedělají se mě záděry jako před tím!! :slight_smile:
No tak snat to Míše dopadlo dobře a už má Ditku u sebe!! Od včera na ní myslím, a jen vzpomínám jaké to bylodostat poprve Matese do náručí!! :grinning:
4. črc 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Míši závidím že má úplnýho novoška právě u sebe... doufám, že brzo vyvěsí fotečky - ale na druhou stranu jsem ráda, že Oliverek už má 3 měsíce, je s ním sranda a nebojím se na něho jakkoliv sáhnout, už je hodně odolnej :dizzy_face:
5. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi mamča říkala, že se ta mateřská asi nebude vyplácet v té obhájené podobě, že prý je tam nějká právní klička kterou politici přehlídli, moudrá z toho nejsem, ale výměr na tu „vyšší“ jsem ještě nedostala, vy někdo jo ? Prej to bylo včera ve zprávách na Primě… slyšely jste o tom některá ?
5. črc 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak počasíčko se dnes trošku pokazilo, ale mě to nevadilo, ocením když je víc chladněji nebo pod mrakem než když peče sluníčko. Taky jsem dost unavená takže bych jen a jen spala.
No jak to tak vipadá tak Miša má už maličkou u sebe a snad si to krásně užívá. Taky už se těším, až si malou pochovám a manžel jakbysmet.
Jinak Ivi o mateřské jsem teď nic neslyšela, ale taky by mě zajímalo jak to teda bud.
Piškotku, malý je teda krásný, je to kus chlapa a je to teda celý tatínek :slight_smile: Mám pocit, že čím dál víc.
5. črc 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, taky jsem nic neslyšela. A výměr na tu vyšší mateřskou se posílat asi nebude. Když jsem byla na úřadě ohledně rodičáku, tak mi známá říkala, že se přejde normálně na vyšší, ale ještě sami nevěděli, jak to budou dělat.
Taky jsem zvědavá co Míša. Měla ze všeho takový strach a myslím, že to nakonec zvládla všechno s přehledem na jedničku. :slight_smile:
6. črc 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak o nějaké změně mateřský jsem taky neslyšela. No a jak tak počítám, tak jestli to Míša stihla v sobotu a nemaj žloutenku, tak by zítra mohli jít domů!! :slight_smile:
Jinak u nás pršelo jen ráno asi hoďku a teď kape! Tak zatím to u nás moc nazalilo!! No aspoň se trochu ochladilo ale má být zas od čtvrtka teplo!! :wink:
Áda spal dnes u tchýně, tak jsem byla doma jen s Matesem a jen tak koukáme na pohádky a odpočíváme!! Udělám rychlej oběd a pak hned pro Ádu, a bude po klidu!! :sweat_smile:
6. črc 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak u nás se taky zkazilo počasí,tak jsme byli včera v Praze v ZOO.Bylo to super!!Malej všechno strašně sledoval,no zvědavej!!Ale byl moc hodnej!!Domu jsme se dostali až ve čtvrt na deset a spát šel až v deset,ale pohoda!!Lehnul a spinkal!! :slight_smile:
Já slyšela jen,že mají sebrat porodný a zase zmenšit mateřskou,ale víc teda nevim!!!
Tak zatim papa,jdu uvařit guláš a pak půjdem ven než u nás začne lejt!!Je to celý zatažený a teda pěkná zima!! :confounded:
6. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo děkuju za chválu fotek!!Mně je opravdu celý po tátovi,moje má akorád oči,ale to je tak vše!!Jinak menší verze tatínka!! :grinning:
6. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek