• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jáji, zítra na tebe myslíme, ať ti vytažení stehu dopadne dobře.
19. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky, ochlazení je fajn, myslím, že si každý ulevil na chvilku, akorát, že byt nejde vůbec vyvětrat. A od středy ty hice zase začnou :angry:
Ivi, já mam večer skoro pokaždé prsa, jak placky, ale Lauruša neřve, jen si cuká svůj paleček někdy a spí do 4 do rána, kdyby měla hlad, asi by to vypadalo jinak. No nám už babička nakoupila přesnidávky od ukonč. 4 měsíce, tak říkala, že by to už Laurinka mohla, ale já chci taky kojit min. do 6 měsíce, slyšela jsem, že pokud děti přibírájí, tak někdo kojí až do 10měsíce plně.
No já jsem teda Laurinku cítěla až do porodu, Míšo, užíjej si Ditušku, dokud je jako panenka(já jsem měla holky velké 3,7 a 3,8), tak ani nevím, jaké to je mít takového bobiška malého, rychle to utíká, člověk se ani nedaděje až už děti chodí :grinning:
Jaji, zítra na tebe myslíme všichni, ať je všechno ok, aby jsi ještě nepřenášela :wink:
Jo Ivi, já nemám žádné kila z těhu navíc, ale břicho po 2 dětech už je horší, asi se budu muset pustit do cvičení, ale člověku se nějak nechce.
19. črc 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak to jste fakt dobré, Žanet ani jedno kg navrh to jsi teda kočka, a v albíčku máš pěkné fotky moc ti to tam s holkama sluší. :wink: Žanet taky jsem vděčná za to ochlazení a vůbec by mi nevadilo i když je to sobecké kdyby tak bylo až do doby než porodím. :slight_smile: No jinak mám asi hnízdící mánii, uklidila jsem ledničku, mražák, kuchyňskou skříňku, protřídila kosmetiku a trochu v tom udělala pořádek. No a zítra operu záclony. Už bych si i ráda nachystala postýlku, ale na to je asi ještě brzo.Ale už se těším jak v tom bude vypadat povlečení, nějaká ta hračka a podobně :grinning: Ještě týden musím aspoň vydržet a pak ji nachystám celou. :slight_smile: :grinning:
Těhu kontroly : :sunglasses:
Jaji --------------20.7 (vytáhnutí stehu z čípku, KO+ KTG)
Safira ----------28.7 (kontrola + KTG)
19. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak my byli dnes v poradně a na poslednim očkování.Malej super,teď už leží v postýlce a čekám než usne!!Jinak máme 7170g a příkrmy krásně baštíme!!
Jáji na zítra držím palečky!!
jinak já už mám taky všechny kila dole a vážím jako Jájulda ještě míň než před těhu,tak jsem ráda,i když bych klidně pár kilo dolu dala,ale teď jsem nějak líná,tak musim počkat než mě zase chytne mánie abych byla hubená :grinning: ,pak mi to jde samo!!
Tak zatim papa
19. črc 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji tak držíme palečky ať to po stehu jde jako po másle ! :wink:
Žanetko "Lauruša" ? Tak to už je hodně špatný.... :grinning:
Safirko, já jsem měla postýlku nachystanou asi 14 dní před porodem a dala jsem si do ní medvíka velikosti miminka, zakryla ho peřinkou a chodila se na něj koukat - no fakt natěšená prvnička jak vyšitá :sweat_smile: Pak přišel Olie a všechno letělo ven, medvěd i polštář a zůstala jen plinka pod hlavu :dizzy_face:
Teda s těma shozenejma kilama mě fakt štvete ! (v dobrým - závidím vám) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Jaji už to má asi za sebou. Tak jsem zvědavá co nám přijde napsat :slight_smile: Jinak jsem na sebe naštvaná prasklo mi na dvou místech bříško, není to zatím nijak tmavé, ale je prasklé. Popraskalo i někomu z vás? Už mi došel olejíček od Weledy a druhý se mi kupovat nechce tak to mažu slunečnicovým z lékárny a prckovu koupím nový. Už začínám mazat 2x denně. Holky nevím jak ty kg všechna shodím jsem z toho docela smutná i když vím, že za to miminko to stojí. Na příští týden jsem se objednala na kosmetiku barvení obočí, řas a taky natočení řas. Ať nevipadám v porodnici tak hrozně. :slight_smile: Ivi podle fotek jak jsi s malým na tobě žádné 3kg navíc nejdou vidět. Moc ti to sluší. No piškotku potom musíš znovu napsat co teda jíst abychom tak rychle shodili jako ty. Myslím jsi říkala co 3hodiny 150g čehokoliv že jo? A nějakou další fintu nemáš?
20. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi finta je: nežrat a cvičit :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuhle fintu znám taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nějaký nový způsob by nebyl? :grinning:
20. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi na mě ta Piškotkova dieta co 3 hoďky jíst nezabrala. Ale ono to nějak jde samo. Lítání kolem prcka - teda dvou.
Jáji už to má určitě za sebou. Snad hned nezačala rodit :grinning: .
Žanetko, některé maminky do desíti měsíců jen kojí. Ale není to dobré pro miminko. Výlučné kojení je vhodné do 5-6 měsíců. Pak už se má začít s příkrmama - kvůli vitamínům a děti pak taky líp snášení jídlo.
Luky papá krásně příkrmy.
20. črc 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zpátky! Vytažení stehu nic moc zážitek :confounded: ! Krvácelo to a měla jsem pocit, jako by mi tama projel vlak, ale už se to uklidnilo. Čípek od minulé kontroly beze změn, takže uvidíme, jestli si to rozmyslí nebo ne :wink: . Příští úterý mám další kontrolu a ozvy. Malý je v pohodě, křivka krásná, tak snad jemu je lépe, než mě!
Safi, já už mám vypatlaného oleje a krémů na litry a stejně jsem celá dopraskaná :angry: . Nejhorší to je na bocích, ale nic s tím nenadělám. Buď ráda, že to máš jen trochu! Jinak mám zase kilo nahoru a to je z těch pizz, které jsem jedla, když jsme stěhovali a dělali úklid a nebyl čas vařit. Taky vroucně doufám, že ty kila půjdou dolů samy!
20. črc 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji tak to jsem ráda, že jste oba v pořádku. Já mám zase docela chuť na sladké, ale myslím si, že tělo si to žádá i proto, že se připravuje na porod a schovává si energii. No Jaji budeme potom spolu hubnout. Já jsem včera zblajzla meloun, no byl super. Musím říct, manžílkovi ať mi koupí ještě jeden. :grinning:
Vím, že ty jizvičky se potom stáhnou a nebudou tak jemně nafialovělé, ale i tak to štve. A to jsem to bříško masírovala kastáčkem, aby bylo prokvené a pak masírovala pokožku, ale nepomohlo to. Začínám si myslet, že pokud člověk má dispozice tak tomu prostě nezabrání.
Těhu kontroly : :sunglasses:
Jaji --------------27.7( KO+ KTG)
Safira ----------28.7 (kontrola + KTG)
20. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Safi, přesně tak! Já k tomu dispozice mám! Moje mamka má po nás taky stryje a já jich pár mám od puberty. Moje ségra váží asi 50 kg a taky několik stryjí má, takže dispozice jsou dispozice! Prostě každá kůže není tak pružná, aby ten nápor vydržela a můžeš se mazat čím chceš! Já se mazala i 4x denně a nepomohlo to! Takže budu doufat, že až "splasknu", tak se ty jizvy stáhnou a nebude to moc vidět!
20. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se mažu každý den tělovým krémem už 14 let. Tak proto si myslím, že jizvičky nemám. Myslím si, že mazat se jen v těhu je málo.
20. črc 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji viděla jsem fotečky jak máš nachystanou postýlku moc hezké, malý už se vážně může narodit, už máš vše nachystané. :wink: Já už bych taky chystala, ale mám pocit, že na postýlku mám ještě čas. Ale už bych si ji taky ráda načančala. :slight_smile: Dneska mi není cosi fajn, nevím jestli je to tím počasím, ale jsem jak mátoha pobolívají mě záda a bříško je celé jakési napnuté. :unamused: Dneska mě dvakrát krásně kopla do ruky, mám pocit, že vždy jak na ni přiložím ručičku tak mě do ní kopne. Je to naše beruška milovaná a už se na ni moc těším :grinning: Jaji ty se máš, že máš tolik KTG já mám až příští týden první a kdo ví jestli to stihnu i když mám na příští týden objednanou tu kosmetiku tak uvidíme :slight_smile: ono to bývá jak na schvál něco si naplánuje člověk a pak je to jinak.
20. črc 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bezva dieta Ivi, co si radila Safirce, ta u mě zabírá taky, ale já po porodu přibrala asi kilo :grinning: , je třeba aby měla Laurinka, co papat, jenom vlastně v jednom kuse žeru.
Ivi, ne není to ještě tak špatný, ale večer mě trošku zlobí, tak jí říkám Laurušo.
Tak my jsme dneska byly v poradně a přibraly jsme 20dkg za měsíc, asi jsme měli půst tento měsíc, ale to nevadí, máme udělané zásoby, máme 6,9kg. Zítra jdeme na kontrolu kyčlí, tak snad to bude pro tentokrát ok.
20. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bezva dieta Ivi, co si radila Safirce, ta u mě zabírá taky, ale já po porodu přibrala asi kilo :grinning: , je třeba aby měla Laurinka, co papat, jenom vlastně v jednom kuse žeru.
Ivi, ne není to ještě tak špatný, ale večer mě trošku zlobí, tak jí říkám Laurušo.
Tak my jsme dneska byly v poradně a přibraly jsme 20dkg za měsíc, asi jsme měli půst tento měsíc, ale to nevadí, máme udělané zásoby, máme 6,9kg. Zítra jdeme na kontrolu kyčlí, tak snad to bude pro tentokrát ok.
20. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A sakra, radši dvakrát :grinning: , já myslím, že s těma striema je to tak, že má k tomu prostě někdo větší indispozice a je to i dědičné, já žádné strie nemám, ale v těhotenství jsem mazala poctivě a jinak se nemažu. Tak tvoje teorii nemůžu Jajuldo potvrdit.
20. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet, malá ti roste krásně, máš velký výdej proto i ten příjem. Já bych brala dietu typu žrát a lenošit a nepřibírat, ale to bohužel nejde :grinning: :grinning: No s tím mazáním já se mazala i před těhu nedokážu si představit, že bych si kůži nemazala, každý večer mívám rituál vyčištění pleti, popřípadě maska, krém a namazání celého těla. Já měla pár strií i na boku po tom jak jsem hodně zhubla, ale když někomu stále lítá váha, tak opravdu se asi těm striím nevyhne, ale na bříšku jsem je neměla jen na boku. Moje kolegyně v práci má 15letou dceru a ta má prý strie na zadku, na to jak je mladá to nebude tím, že by se třeba nemazala, ale tím, že nemá tak pružnou kůži. Takže něco je indispozice a něco jde částečně ovlivnit.
20. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji a co kočárek už ho máte doma? A líbí se ti? Já už se docela těším až s malou vyrazíme na první jízdu v nové káře. Manžel říká že má "Roisrolse" mezi kočárky :grinning: :grinning: je z něj úplně nadšený myslím se budeme hádat kdo bude jezdit s kočárkem :grinning:
20. črc 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!tak ta dieta je jíst každé tři hoďky 150g.Je jedno co,ale musí to být 150g!!Na mě to působí a na mojí mamku jakbysmet má dole 25kilo a můj strejda dokonce 30kilo!!
Zkusit to můžete za to nic nedáte a uvidíte jestli to na Vás působí!!
Jáji krásná postýlka!!U se vám to blíží!! :wink: Občas mi chybí bříško,ale pak se podívám na máťu a jsem šťastná,že už ho mám u sebe a je zdravý!!
teď už spinká,tak já se půjdu natáhnout k telce a koukat na telku,tak papa
20. črc 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Safi, kočárek jsme před týdnem přivezli, ale rovnou jsme ho šoupli k našim :wink: . Doma máme akorát autosedačku, kterou v tom našem malém bytě pořád překládám a překračuji :grinning: . Už aby měla svoje čestné místo v autě a v ní svého pasažera :slight_smile: ! Kočárek je fajn a dle toho co jsem si mohla osahat i casualplay, tak jsou si hodně podobné.

Piskotku, já už se s bříškem taky pomalu loučím :dizzy_face: . I když mi teď překáží na každém kroku, pak mi po něm asi taky bude smutno. Dneska jsem fakt rozbolavělá. Dole mě to tak divně brní a zase mě chytají záda :confounded: . Od zítřka zase budou vedra, takže opět budu nateklá. Ještěže o víkendu to má zase klesnout!
20. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, když je teď steh venku tak to může přijt opravdu kdykoliv (co prorokuje doktor ?), ale jak tady už někdo vtipně poznamenal - abys nakonec ještě nepřenášela. Vedra mají být do pátku a pak se to snad ochladí na snesitelnou teplotu, doufám že už napořád. Mě už teda léta stačilo :sunglasses:
20. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, doktor se jen usmívá a je rád, že jsme to do toho konce nějak doklepali :grinning: . Říkal mi, teď už je to odbržděné :grinning: , klidně můžete rodit a pokud ne, tak příští týden se uvidíme na kontrole. Můj čípek je prostě nevyspytatelný :slight_smile: . S tím přenášením mě nestrašte! Dneska jsem se skoro vůbec nevyspala, jak mě ty kosti tam dole bolely, když jsem se potřebovala otočit na druhý bok.
21. črc 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji neboj určitě tě nechceme strašit přenášením :wink: :slight_smile: No pokud by jsi to chtěla trošku uspíšit zkus svést manžela vzhledem k tomu, že tvůj čípek je odbržděný jak řekl pan doktor :grinning: by to mohlo fungovat. :grinning: :grinning: Je blbé, že se v noci moc nevyspíš. Já mám v noci problém s tím, že furt chodím na záchod a než tam dojdu tak mě to ve spod pěkně tlačí jak mi miláček tlačí na plný močový měchýř :grinning: No manžel se nedávno taky přitulil, ale nevím jestli mi to za to stojí mám pak celý den bolesti zad. :grinning: :grinning: :grinning: Ale copak ho můžu odmítnout? :grinning: I když teď ke konci z toho teda moc nemám obzvlášť když vím, že mě pak budou děsně bolet kříže. :unamused:
Já se snažím taky bříško užívat i když já jsem teď tak unavená, včera bylo hrozné dusno a já byla jak šnek pomalá, ještě že večer sprchlo, o víkendu se má ochladit tak se na to zase těším. :grinning:
21. črc 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no teda Piškotku, vy jste hubli celá rodina :grinning: Jaji, jasně, že ti přejeme ať to máte, co nejrychleji za sebou, ke konci těhu je to vážně náročné, ale vzpomínáš si, jak psala Vendy, že to může mít ten steh efekt opačný a že pak byla i na vyvolání, protože si tělíčko nechtělo pomoct. Jo Safirko a Jaji, počkejte jak se s prckama vyspíte, jak je budete mít u sebe. Hurá ochlazení o víkendu, už se těším, ty vysoké teploty mě ubíjí, leje ze mě jak z konve.
21. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem teď žehlila a u toho vařila a myslela jsem, že vypustím duši jak mi bylo zle a téklo ze mě jako z vola když to tak řeknu. Tyto dusna nic moc já bych brala chladnější počasí. No taky jsem zvědavá kolik spánku nám miminka dopřejou. Dnes se mi zdál krásný sen o tom jak jsem se s malou mazlila měla ji v náručí a měla tmavé vlásky já přírodní blondýna nikdy nebarvená a manžel krásný brunet :grinning: tak že by byla po něm brunetka? Manžel by chtěl blondýnku má je rád. :grinning:
21. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se snad dočkáme toho ochlazení. Pak slibují kolem 28 stupňů, to by bylo optimální. Ty 34 stupňové hice jsou na nic pro všechny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kluci jsou v plavání a Lukášek spí, tak mám čas v klidu pracovat. Ještě bych měla stihnout vytřít podlahu, ale nevím nevím. :pensive: :pensive:
Holky my máme jet příští sobotu (vlastně v pátek přes noc) na tu dovču, ale vůbec se mi nechce a vůbec nevím co balit. Nemám žádný seznam a nemám na to čas. Jak mám Daňulku doma tak to nějak vůbec nestíhám. Budu chodit na internet i tam, abych věděla co nového a co naše těhulky. Zda už mají broučky u sebe nebo ještě v pupíku. :sweat_smile: :sweat_smile:
21. črc 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jajuldo ty se máš dovolená :slight_smile: Uvidíš u moře Vám bude dobře tam je jiný vzduch tady je hrozně dusno a suchý vzduch a tam je krásně zvlhčený od moře. Já nikdy neměla seznam na dovču, ale je pravda že zabalit dvě malé děti a tak aby ti nic nechybělo to bude o něco náročnější. Taky se na ochlazení těším jako všichni chudáci kardiaci.
21. črc 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, děvče nešťastný jakto že se netěšíš na dovču ??? :grinning: Já bych jela hned. A seznam si píšu vždycky i když jsem jezdila sama, na nic pak nezapomenu, jinak jsem hlava děravá. Ale nejedete do buše, tak kdyby přece jen něco chybělo dá se to dokoupit ne ? Všude už jsou obchoďáky a místní lidi mají taky miminka ... :wink:
22. črc 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já si včera večer užila. Nevím jestli jsem si to rozjela tím žehlením v tom dusnu, ale strašně mě bolely kříže a bolest vystřelovala až do bříška, které bylo místama pěkně tvrdé, ustalo to někdy až kolem jedné rádno, furt jsem musela chodit taky čurat protože mě tam miminko tlačilo takže nevím myslíte, že to byli poslíčci? Bolesti byli dost nepravidelné a v noci jsem to nakonec zasapala. :unamused:
Holky chtěla jsem se zeptat myslíte, že bych rozeznala na záchodě plodovou vodu od toho že čurám? Mám hrozný strach, že to nepoznám až to přijde.Večer mě to v kříži tak bolelo, že jsem si myslela že už si fakt tu postýlku nachystám kdyby náhodou,ale pak jsem odolala. :slight_smile:
Jaji a jak se vede tobě :wink:
22. črc 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek