• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Safi, mě taky není nic moc :confounded: . Včera dopoledne mě rozbolel podbříšek a pak to vystřelovalo do kříží. Břicho mi netvrdlo. Po půl hodině mě to přešlo. Večer malý tak kopal, až se mi udělalo zle od žaludku. Měla jsem i strach, jestli se mu něco neděje. Pak mě v posteli opět rozbolel podbřišek a nakonec jsem to zaspala. Magnezko už několik dnů neberu, ale je to pěkná fuška. Břicho mi sice zatím nějak netvrdne, jen sem tam, ale opět se dostavily křeče do lýtek. Ty konce jsou fakt fuška. Safi, plodovky bude více, než co jsi schopná vyčůrat. Navíc, čůrání jsi schopná ovlivnit, odtok plodovky ne, takže bys to určitě poznala.
22. črc 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím jestli se pozná odtok plodovky. U Daňulky,jsem o ni přišla a dodnes nevím kde. Asi jak jsem byla na záchodě na malé. U Lukáška mě ji pichaly. Takže Jáji né vždy to člověk pozná.
Safi, poslíčci to být mohly. Ale když je zaspíš, tak se nic neděje. Já jsem jeden den měla pravidelné stahy nejdřív po 15 min, pak po 10 a pak dokonce i po 5 min.Trvalo to od tří odpoledne až do devíti večer. Pak se to zvedlo na 10 min. Ale dalo se to v pohodě prodýchat. Manžel přijel večer a ptal zda pojedeme do porodnice. Řekla jsem, že ne. A v noci jsem to zaspala a nic se nedělo. A dopadlo to tak jak to dopadlo - vyvolání.
Ale píchání, křeče atd, to bude do porodu na denním pořádku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem hnusná, že? Ale je to tak :rolling_eyes: :dizzy_face:
Ivčo, fakt se mi nikam nechce. Seznam jsem už začala psát, ale určitě něco zapomenu. Dokoupíme na místě, to jsem klidná. :grinning:
22. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem si vychvalovala spací miminečko a teď Laurinka nedělá nič jiného, než se hemží, ani chvilku nevydží na zádech. Vůbec jí nevadí, že je nakojená, klidně zvesela i blije, když se hned převalí na břicho. Jo včera jsme byly na kontrolu kyčlí a máme je v pořádku a už nemusíme na žádnou kontrolu, tak jsem si oddychla, už nemusíme smykat ten těžký batoh :grinning:
Já jsem si dneska skočila k zubaři, už mě včera začal zase bolet, jak mi vypadla ta plomba před měsícem, je to děs s tím kojením a zubama. Dokud jsem neměla děti, no vlastně do 26-ti, tak jsem neměla žádnou plombu, asi se budu muset v tom vápníku i koupat :grinning:. Dneska mě dokonce i hned vzali, když jsem říkala, že mám doma 4.měsíčního prcka, no a za 2 měsíce mám přijít znovu, dali mi tak nějakou prozatimní, no děs.
Safirko a Jaji držte se holky, jsme s váma, zvládnete to už to máte za pár.
Jajuldo, mě už nějak přestalo bavit jezdit na dovče, nebavila mě cesta tam a zpět, byla jsem z toho akorát zbitá, naposled jsme byli v Chorvatsku, jak měla Adrianka 10měsíců a byly kolony, tak jsme jeli asi 20 hodin a to byl mazec. Jak člověk jede sám, tak se to dá, ale jak jsou ty děti, už je to horší.
Manžel jede na rehabku na Vranov, tak se sveze s ním, jestli to výjde, to nám zatím stačí :wink:
22. črc 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ohledně té plodovky, u obou mi jí píchali, ale u prvního si ani nevybavuju, že bych jí nějak cítala, že jde ze mě. Ale u druhého, jsem cítila při vztazích jako kdybych čůrala, šlo to ze mě a nešlo to zadržet.
22. črc 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No děkuji za rady a osobní zkušenosti ohledně plodové vody snad to opravdu poznám, a kdybych si nebyla moc jistá tak pojedu k dr. nebo spíš do nemocnice. Tak to jsme na tom Jaji stejně s těma bolestma a to dusno tomu ještě pomáhá já jsem úplně unavená a zbytá jako každý i když to bříško to možná ještě trošku zhoršuje.
Žanet to je fajn, že jsou kyčle v pořádku no jsme zvědavá jak na tom bude naše beruška já jsem jako malá nosila i řemínky tak mě mamka trošku postrašila, že by to malá mohla mít po mě tak snad to tak nebude. Mamka i já jsme obě zdravotní sestry, takže plné informací :grinning: :grinning: :grinning: Aspoň si máme o čem popovídat.
Žanet teď jak jsou v chorvadsku ty dálnice tak je to docela pohoda mi byli minulý rok v chorvadsku za 9hodin i s pauzama takže super jeli jsme přes Rakousko a vesměs přez dálnice a raději si připlatím za dálniční známky než se trckat po okrajovkách a mít z toho akorát tak stres. Jeli jsme přez noc a naspátek jsme strávili noc v Alpách bylo to super :slight_smile: Uvidíme jak bude malá šikovná a jak budou penízky, ale taky bychom někam jeli buď k moři a mě by nevadili ani hory.
Jaji budeme se navzájem podporovat abychom to vydrželi takže heslo dne : "Vydrž prťka, vydrž" :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak my teď přišli z plavečáku!Malej se vykoupal najedl a teď leží s manželem v ložnici!! :slight_smile:
Jinak hlásím,že my jsme celý příští týden na chalupě,takže bud mimo net!!snad bude hezky a budem se moct koupat v bazéně!!
Jájuldo užij si dovču!!
Žanet gratuluju,že máte už kyčle ok to je dobře!!
Já odtok plodovky poznala!!Teklo to ze mě proudem a nešlo to zastavit!!Teklo mi to po nohách i přes vložku mi to prosáklo,takže já to poznala,protože to bych jinak čůrala snad litry nebo nevim :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko gratuluju ke kyčlím, věřím že sis oddychla, nás to ještě čeká v srpnu :unamused:
Těhulky, teda máte můj obdiv, včera bylo na zdechnutí a to jsem byla u babičky na venkově umývat okna, Olie byl dokonce u "bazénu" :grinning:
23. črc 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi malý je takový krásně mačkací jen se s ním poduchlit, to dělají všechny ty záhybky, že bych se s takovýma broučkama jen mazlila jsou jako krásní plyšáčci :grinning: :grinning: :grinning: Vipadá tam moc spokojeně, určitě jste si to užili oba :grinning: No furt čekám že se na víkend trochu ochladí a bude zase líp. O víkendu chci jed za našima a taky máme oslavu.
Piškotku ty máš prostě opravdu pohodové miminečko. Hezky si to na chatě užijte. :grinning: Myslím i Vendulka je na chatě a Lucinka myslím taky. Proto to polomrtvo tady :slight_smile:
Jaji tak jaká byla dnešní noc. Já dnes docela dobré jsem hrozná, ale vstávala jsem před chvilkou :sweat_smile: :grinning:
23. črc 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, malý je oprvdu jako míšánek :slight_smile: . Věřím, že je vám u babičky na zahradě lépe, než doma v bytě! Ty vedra jsou likvidační :confounded: .
Safi, dnešní noc byla lepší, než ta včerejší. Sice jsem běhala na záchod, protože jsem ještě večer neodolala melounu, který jsem měla v lednici :grinning: ! Nebolely mě tolik ty moje zmožené kosti, ale každý den se budím bolestí kyčlí. Takže si prostě nevyberu. Večer mi častěji tvrdlo bříško a pak jsem cítila takovou jinou bolest v křížích, která chvílemi přecházela do bříška. Taky se mi vrátila i ta bodavá bolest v podbříšku, tak jsem byla celkem nervní, jestli se něco bude dít. Pak to zase přešlo. Tak jsem zvědavá, co mi řekne doktor na další kontrole. Jestli jsou nějaké změny na čípku, nebo bude taky "zlenivělý" jako měla Venda.
Dneska mi můj kamarád nabízel, že mi zařídí císaře, když budu chtít, že se zná s primářem. Na jednu stranu jsem z toho porodu tak vystrašená, že bych to uvítala a na druhou stranu je to takový zbabělý krok. Tak fakt nevím....
23. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji vím, že indikace k císařskému řezu může být i psychická. Pokud doktor napíše, že žena má nepřekonatelný strach a jsou tam určité rizika, že se plánuje císařský řez. Nejsi vůbec zbabělá úplně tě chápu. Když mi začnou bolesti v kříži a místama to fakt bolí a já si představím, že u porodu to bude ještě silnější tak taky nevím, jestli to zvládnu. Ale na císaře bych šla až kdyby to ohrožovalo miminko, nebo se neotočilo. Je to zbytečný operativní výkon pokud to není potřeba. Dýl se to hojí, někoho ta jizva i dlouho bolí. prostě nebere se to za fyziologický porod. Ale pokud si myslíš, že by to pro tebe bylo lepší. Je to rozhodnutí jen tvoje. A třeba budeš mít super rychlý a možná i málo bolestný porod. Císařem můžeš rodit jen 2x.
23. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, tak mi včera byli u našich v bazéně taky. Pravda, bazén má trošku větší rozměry :grinning: :grinning: :grinning: 8x4x1,4, ale Luky v něm byl taky. A jak se mu to líbilo. Voda měla 28 stupňů a jenom se chlámal.
Jáji na císaře nechoď. Porod není tak hrozný. Vem to tak, že jsou ženy, které do toho jdou 3,4,5... Myslím, že normální porod je lepší než císař. A máš i menší rizika. A jak píše Safi, hodí se to mnohem kratší dobu. Jít na císaře není zbabělost. To v žádném případě. Ale přijdeš o ten okamžik, kdy poprvé prďolka vykoukne ven, dají ti ho na bříško. A potom ta obrovská úleva. To je něco nááádherného a nepopsatelného. Pak ti samotný porod přijde jako něco, co se událo dávno. Budeš plná dojmů a budeš si to stále v hlavě přehrávat, ale bude to krásné. Myslím, že ženy, které rodí císařem jsou o tohle všechno ochuzeny. A to je škoda, když můžeš rodit normálně.
23. črc 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo!!oli je fakt super!!Už je to pořádnej kus chlapa,to ani není možný jak strašně rychle to letí!!
My odjíždíme na tu chalupu v úterý a manžel mi zatim doma vymaluje obývák a malýmu pokojíček!!Už se mooc těším!!Vybrala jsem si barvičky a na manžílka zbyde práce to vymalovat a já mezitim budu na chalupě!! :grinning: :grinning:
Ale pak to uklízení to už budu muset pomoct!!Ale to neva,hlavně,že bude vymalováno!! :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám hlavně strach, že náš prcek je velký a budu se s ním trápit :frowning2: . Každopádně, pokud vydržím do úterní kontroly, tak budu chtít vědět, jak je přibližně velký a jestli jsem schopná ho v pohodě porodit. Ale asi do toho císaře nepůjdu, pokud mi to doktoři nenabídnou. Asi bych to brala jako svoje osobní zklamání a jak píše Jajulda, ochudila bych se o ten krásný zážitek, že jsem to dokázala :slight_smile: .
Moje kamarádka rodila císařem, ale její tělo se s tou jizvou doteď nemůže vypořádat, takže jí to i po 4 měsících stále praská. Člověk si vážně nevybere.
23. črc 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji já měla oba dva kluky velké a porodila jsem je v pohodě. Luky byl větší než Dany a ani nevím, že jsem ho rodila. Dokonce mi říkali, že mám dost stehů po šití, ale já jsem o nich ani nevěděla. Možná bude mít malý dost rozumu a než se rozhodneš, tak se narodí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, tak to se máš až na ten úklid.A už budete dávat malého do pokojíčku nebo bude stále spávat s váma v ložnici a jaké barvy jsi si vybrala. :slight_smile:
Jaji neboj ono ani tak nezáleží na velikosti miminka jako na obvodu hlavičky ta se rodí nejhůř zbytek už pak jen vyklouzne. Proto se měří obvody hlavičky a pokud je moc velká a hrozí, že by to maminka neporodila protože by neprošel porodníma cestama tak se dělá císař.To tělíčko je takové poddajné, ale hlavička se poddá jen minimálně.
Určitě se zeptej dr. a uvidíš co ti poradí a jaký na to má názor on. Myslím si, že až to přijde tak to zvládneš na jedničku a miminko ti bude odměnou. :wink:
23. črc 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme prvně mysleli, že malý taky bude spávat s námi v ložnici, ale ložnice je vážně malá a mačkali bychom se tam jako sardinky, takže jsem se rozhodli ho nechat v pokojíčku. Je hned vedle ložnice a máme chůvičku + monitor dechu, tak snad to zvládneme. Když bude nejhůře, tak proutěný koš se do ložnice vleze.
Jo, jo, to jsou ty obavy prvorodiček :grinning: ! Snad jen maluju čerta na zeď a nakonec to bude v pohodě!
23. črc 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, co ta fotečka?! Honem, honem, dokud jste ještě 2v1! Nemám se s kým porovnat :grinning: !
23. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky, ty kyčle mě potěšily, manžel nosil široké balení až do 8 měsíců, tak jsem se děsila. Jaji, nestresuj, já vím, lehce se to řekne. Já jsem holky měla velké a Aďa měla 3,8kg a porodila jsem jí v pohodě bez problému, před porodem mi říkali, že má bezva míry 3,5 a že nebude problém s rozením, tak se trošku sekli, ale nebyl žádný problém. Tělíčko po normálním porodu se dá do kupy líp než po císaři, já jsem ani necítila, že jsem rodila ten den, až na druhý den jsem byla bolavá, ale to je normální :wink: Jak začneš rodit ani ti to nepříjde, je to přirozené, vůbec nebudeš přemýšlet, jestli tě to bolí nebo ne, budeš se snažit prodýchávat a bude to ok, to zvládneš, jsi šikala :wink:
Ivi, krásné fotečky, bazének by mohl mít Oli větší, by si pěkně zakopkal :slight_smile:
Piškotku užíj si chatu a načerpej síly na úklid :grinning: :slight_smile:
23. črc 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, bezva bříško :wink:
23. črc 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji dneska se chystám, že mě manžílek nějak pěkně vyfotí má doma půjčený profi foťák tak jsem zvědavá co vymyslíme. Určitě hodím fotku. Taky jsem dnes neodolala a nachystala jsem postýlku, povlečení, boční mantinel a polštářek, který budu spíš používat jako polohovací miminka ho ze začátku nemají mívat :wink: tak bych zítra nebo během víkendu hodila fotečku. Jaji máš krásné bříško moc ti sluší a zkus ho vyfoti i ze předu. Už jsme zabalila i plýnečky do porodnice a už mi zbývá jen kosmetika a je to hotové a malá se může klubat. :grinning: Postýlku jsem, ale zatím zakryla ještě velkým ručníkem, aby se mi na prostěradlo neprášilo, ale pohled na postýlku si užívám. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak mi jinou volbu než mít miminko v ložnici nemáme takže i mi jsme přišli o místečko máme ložnici 4x3,6 m takže taky menší.No mi musíme prostě brzo postavit a z toho mám hrůzu tak na to raději nemyslím :frowning2:
23. črc 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono už to není bříško, ale pořádné panděro :grinning: :grinning: :grinning: . Fotila jsem se i ze předu, ale nějak se mi to nevyvedlo, tak to zkusím ještě jednou.
Safi, jak velkou "tašku" se ti podařilo sbalit :grinning: ? Já mám jako na dovolenou! Nahoře mám položenou složku se všemi potřebnými papíry a ještě seznam, co je třeba dodatečně dobalit, až to na mě příjde :grinning: . Mám tam vloženou i pětistovku, kdyby manžel moc panikařil a zapomněl si vzít peníze :grinning: .
Holky, díky za podporu a uklidňující slova, snad máte pravdu a bude to v pohodě :wink: !

Safi, ty máš alespoň vidinu toho, že jednou budete mít domeček podle vašich představ. Já mám smůlu, my už jsme to předělali jako to jen šlo, ale barák není nafukovací :frowning2: .
23. črc 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, taky se připojuju k lobby za normální porod, císař je zbytečné riziko, nestojí to za to a adaptace miminka i tebe po porodu je pak nesrovnatelně horší. Fotky jsou super. Takyjsem měla na tašce do porodky seznam s tím co ještě pochytat na poslední chvíli - koukám že to funguje všude stejně. :sunglasses:
Piškotku užij si chatu :wink: já taky nesnáším úklid po malování (a neznám nikoho kdo by to měl rád), tak načerpáš alespoň síly :wink:
Jajuldo to nemáte bazen ale na moje poměry přímo koupaliště. Já Oliemu do jeho "bazenku" ohřívala vodu jen v rychlovarné konvici :grinning:
Safi ten pohled na načančanou postýlku znám, vždycky jsem si zaslzela, počkej až časem budeš to převlíkání nenávidět, nebesa, mantinely - je to fuška - proti mojí posteli 5x víc práce, ale pro potomstvo cokoliv.
Žanetko, jojo koupím Oliemu větší vandlík :grinning: :grinning: :grinning: už má doma ten malej nafukovací bazenek, jen čekám až naši dodělají terasu aby ho bylo kam dát i když horké dny s dneškem zřejmě končí, teda ne že bych si stěžovala, naopak ! :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme se zase koupali. Lukymu se ve velkem bazénku líbí, což jsem ráda. Daňulku zůstal na noc u našich a manžel je v práci, Tak jsem sama s Lukym - ten už spinká a já půjdu za ním. :grinning:
Holky, já vám tak závidím, že budete teprve rodit. Jsem divná, že? Ale já bych to novorozeňátko, porodnici a vše kolem toho - i ten porod brala znovu. A že to byla tentokrát bolest, ale výsledek byl náááádherný. Fakt vám závidím. Safi, porodnice ve Zlíně byla vážně super. Vem si (pokud bude volný) nadstandart. Manžel může být u tebe po dobou koupání, až třeba do desíti večer. Ke mě kluci přišli i v půl desáté ráno a nic se nedělo. Večer třeba odcházeli i v půl sedmé a nikdo nic nenamítal. Fakt se to vyplatí.
Holky, přiznám se, že my spíme v ložnici všichni. Máme sice 3+1 a Daňulka má pokojíček, ale co se Luky narodil, tak chce spát s námi. Předtím za náma občas v noci přišel. Ale nechceme, aby se cítil odstrčený (na kluka je dost citlivý), tak spinká s náma. Naštěstí manžel (má výrobu nábytku) udělala novou ložnici a velkou postel 2x2 m, tak se tam v pohodě vyspíme. Až bude Luky větší, tak půjdou s Danym do pokojíčku spát spolu (mají tam dvouposchoď.postel ještě po mě a bráchovi).
23. črc 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás se od rána maká a maká!! :grinning: Já jsem s mrnětem u mámy,takže na mě pak zbyde jen úklid,ale i tak to bude stát za to!!
Malej chrní,tak jsem na chvilku zasedla ke kompu než se mi vzbudí!!
Jájuldo z toho si nic nedělšj taky mi chybí to malinkatý miminko,ale teď už máme doma velký chlapy a taky to má něco do sebe :slight_smile:
Tak zatim papa užijte si víkend!!U nás od rána leje jako z konve,takže ani nemůžem vyrazit ven :angry:
24. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky já jsem teda ráda že už je prcek tak velkej jak je (dneska má 4 měsíce) miminko je moc fajn, ale když si vzpomenu jak jsem ho koupala a otvírala mu pěstičky, hlavička se mu kymácela a hlavně se na mě nesmál a nepovídal si se mnou... teď je to mnohem lepší :dizzy_face: ale každý věk má něco do sebe a jsem ráda že jsem ho měla i jako úplně malýho prďolku :slight_smile: prostě je můj miláček od narození :sweat_smile:
24. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, na to že je víkend a ochladilo se, je tu nějak mrtvo :angry: :angry: . Jáji a Safi jste ještě 2v1? No třeba na vás zapůsovila ta změn počasí. :grinning:
Jinak mi už asi 4 dny tak trochu lozíme. Sice je to pomalu a když se dívám na Lukyho tak asi i hodně náročné, ale snaží se.
Ivčo, jak to tak sleduju, tak bych řekla, že tě to chytne a půjdeš do druhého. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2010 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda Jajuldo nestraš, v mém případě by to byla katastrofa ! :frowning2: Kdybych měla "úraz", tak miminko určitě nezabiju, ale fakt si ho nepřeju, Olie mi úplně stačí... :wink:
25. črc 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zatím stále 2v1 :wink: ! Každý den se už sice hlásí o slovo nějací poslíčci, ale zatím to na porod nevypadá. Manžel sice malého už každý den přemlouvá, že by chtěl, aby už byl venku, ale našemu synátorovi se očividně nechce :grinning: . To ochlazení je úžasné! Včera večer jsem po dlouhé době koukala na nenateklé kotníky a nepřipadala si jako upocený slon! Celý týden má být lehce nad dvacet stupňů, tak jsem za to šťastná!
25. črc 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem hrozně ráda, že se ochladilo, taky se mi spí líp, ale nohy mám nateklé pořád málo je dávám nahoru. Chvilku sedím a otečou. Jinak i já jsem stále 2v1 tak uvidíme kdy se naše beruška rozhodne přijít na svět. No tak Jajuldo Lukas je opravdu šikovný nějak moc rychle vám ty dětičky rostou.
Jajuldo nevíš prosímtě kolik ten nadstandadr stojí já jsem si to nějak moc nezjišťovala. Každé období miminka má něco do sebe. :wink:
25. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se po dlouhé době opět hlásim.Máme s Dtituškou hezky, moc si jí užívám, proto nechodim na počítač.Tedˇ nás akorát trochu trápí opúruzeniny, jelikož mi doktorka doporučila na prdelku sudokrém, že je mnohem lepší, než ten bepanten, že ten je jako vazelína a neni dobrý.Hm, tak jsem ho používala a vylezly nám opruzeniny, neni to moc, ale mě to dost vadí!!Takže jsem ho okamžitě přestala používat a od sestry jsem dostala krém od nivei a musim říct, že díky němu to má mnohem lepší, ale úplně jsme se toho ještě nezbavili, tak v týdnu jedeme k doktorce na 4 týdenní kontrolu, tak jí to ukážu a třeba nám dá něco na vyléčení.Dost mi to trápí, je mi jí líto, že nemá hezkou prdýlku :unamused: Jinak už je na ní vidět, jak už vyrostla a pořád roste do podoby maminky, tak to je jasný, že jsem pyšná!!!! :grinning: :grinning: Holky mějte se moc fajn!!!!!Jaji a Safi myslim na vás a přeju vám porod, jako jsem měla já!!!!!Každý říká, že byl rychlý, že se mi to povedlo, tak vám to taky přeju!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: Tak zatim papapa.Manžel přidá fotečky z koupání.Zatim víc nemám!!!Tatˇka má 3 směny, tak je težký fotit, ale napravíme to :dizzy_face:
25. črc 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek