• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jaji to mě mrzí, že to není stále Ok. A smím se zeptat co z výsledků není dobře? A ty máš v děloze stále zbytky?A máš nějaké potíže? Jaji já mám velice malý okruh kamarádek a ty jsou moc fajn a neříkají ty fráze že budu mít kupu dítě. Kamarádů mám dost, ale těch opravdových málo a o to víc si jich vážím. Taky jsme ráda, že vás tady mám.S manželem už se o tom taky dál nebavím, myslím že na to prostě už chce zapomenout takže raději mlčím. Pobolívá mě břicho a vzhledem k tomu že je to přes 4t tak doufám že je to ta MRCHA :angry:
29. kvě 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Safi, sama nevím, co není dobře. Doktor mi akorát řekl, že mi vezmou krev a že se uvidí, jak to bude vypadat. Nějak mě nenapadlo se zeptat na podrobnosti. Vlastně na druhou stranu, jsem ráda, že jsem se neptala, pak bych se tím akorát trápila a měla strach. Špatná jsem už z toho dost, tak nač se dobíjet úplně! Mluvila jsem dneska se sestrou a mluvila v tom stylu, že se nemám zbytečně nervovat. V děloze stále zůstávají nějaká "rezidia" a mám tam tu cystu. Takže na jednu malou dělohu toho tam je až dost. Jiné problémy nemám, břicho mě občas pobolívá jako při MS, ale stále nic. Doufám, že ten menses už dorazí!!!!
29. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak díky Vendi za rady :wink: Teplotka se stále drží nad 37.... :sunglasses: Jáji z čeho nedopadli výsledky dobře? Třeba to MS vše upraví, uvidíš. :wink: Jinak mi kamarádky říkají přesně to, co tobě...jsi mladá, ještě budeš mít dětí....tak co jinýho na to chceš říct, že..Safirko ať ti brzy mrcha dorazí a můžete se začít snažit! :sunglasses: Teda z nás by doktoři neměli radost, všichni na to vlítli po 1 MS, že? :grinning:
29. kvě 2009 v 10:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo doktoři, ty jejich rady jsou fajn, ale nemůžou vědět jak se žena cítí, když přijde o něco o co moc stála. Já se teda od pondělka vracím do běžného kolobněhu - práce. Nemyslela jsem si, když jsem v práci oznamovala, že jsem těhu, že se tam tak brzo vrátím, takový konec jsem nečekala. :frowning2: Začínam užívat kyselinu listovou a jinak nemůžu dělat nic jiného než tomu dát voílný průběh a budu doufat, že ten náš andílek tam nahoře bude při nás a brzo nás sešle nové štěstíčko. Jinak Jaji to mě mrzí, ale MS se té cysty zbavíš a děloha se vyčistí pokud tam něco je.Holky stále musíme doufat. A Lucinko doufám, že jsi těhu přeji ti to. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Děkuji za podporu, ale dávám dopředu vědět, že to nejspíš nevyšlo. Teď jsem vkládala grafík do jiné diskuze, kam jsem chodila předtím, jsou tam na grafy znalkyně. :slight_smile: A jedna mi tam napsala, že podle grafu ovu byla 27.5.To jsme se nesnažili :frowning2: Až 28.5., včera...-..pokud by to tak bylo, jsem jasná, tedy netěhotná :grinning: :cry: Ale stejně se mi to zdá pozdě, ta ovulace, vždyť příští týden "to" mám dostat. :confounded: Nezbývá, než čekat. Příští měsíc se budem snažit obden a bude to...přítel bude rád jak rádio :grinning: :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo chlapi to snažení mají opravdu rádi. :grinning: Holky mám nějakou depku nevím jestli je to počasím nebo už prostě chci aby se to trošku hnulo :frowning2: Lucienko uvidíš kolem ovu to máš 3 dny, tak nestrácej naději. A kdyby to nevyšlo tak si aspoň užiješ to snažení :grinning:
29. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré dopoledne i když trochu studené a zamračené :confused: Luci, no škoda, že nejde zařídit, aby jsme byly všechny najednou těhotné :wink: nevěs hlavu S :wink: S těma kamarádkama je to asi všude stéjně, nikdo se nedokáže do nás vcítit, když neprožil potrat. Každý má své problémy a ty bere jako největší na světě. Můj brácha třeba říkal, že nemůžu být na tom hůř jak on, když on přišel v tu dobu o práci a o přítelkyni. No a na povzbuzení na začátek, jsem dostala podpásovku on mamky, když říkala, jestli jsem nepotratila, když jsem jela na kolečkový bruslích a pila kvůli nevolnostem zázvorový čas, celkem povzbuzení .....
Jáji,to je mi líto, že výsledky nebyly ok, jako kdyby nestačilo, že jsme potratily :angry: Doufám, že po Ms bude vše v pořádku, zasloužíš si to, jako my všechny :wink:
Safir, musíš na sebe dávat pozor, myslím tím tu ránu do sloupu. To je fajn, že se ti nový pan doktor líbil. Za chvíli se ani nedaděješ a už zase nebudeš chodit do práce, to uteče neboj.
Jinak pěkný den a pěkný víkend přeji všem, holky držte se
29. kvě 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ovulace je u každého jinak. Vesměs bývá v tom rozmezí, jak jste už psaly. Už jsem se o tom taky někdy zmiňovala, moje známá má ovulaci, když má menzes! To je teprve masakr!!! Sice je to divné, jak může ovulovat, když má menzes, ale i doktorka jí to potvrdila. Není mnoho chlapů, kterým by styk přes menzes nevadil ..... to je potom chudák.
29. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak holky MOC DÍKY ZA POVZBUZENÍ!!! Ani nevíte, jak se na tu mrchu červenou těším - asi jako nikdy v životě :grinning: :grinning: :grinning: ! Vkládám do ní všechnu naději, že zase bude dobře :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Zanet rána do hlavy to byla dobrá, ale mám tam naštěstí jen bouli a modřinu zatím ne, ale když zvednu obočí tak to zabolí, prostě jsem strašně šikovná :grinning: Jo s okolím je to asi všude stejné.Mě se nedávno švagrová, která bude za chvilku rodit zeptala jestli mě to štve, že jsme o to přišli? Přijde vám to normální otázka? Mě teda ne.Nejen že mě to štvě, ale taky strašně trápí. Dotoho,když jsme u švagrové tak malý Jája kterému jsou3roky jí neustále odhaluje břicho a hladí ho líbá a já raději odvracím hlavu, abych se tam nerozbrečela a neudělala ze sebe hysterku :frowning2: Dnes když si na to vzpomenu mám pocit že nemůžu ani dýchat a vím, že vyléčit to může jenom čas a druhé těhu. Dneska mám kave s příchutí slz.Ach jo musím se vzchopit :unamused:
29. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to je síla Safir, no někteří nemají snad ani srdce :frowning2:
29. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Někteří jsou vážně pitomci! Můžu říct, že v životě jsem nechtěla nic tak moc, jako to mimi. Je to tak obrovská touha, která i mě samotnou zaráží. Ještě před pár let jsem o dítěti neuvažovala a moje krédo bylo: půjčit, ale vrátit. Teď bych si ho ze všeho nejvíc na světě přála! Opravdu, ti, kteří tohle naše trápení nezažili, nikdy nepochopí, co je to za bolest! Když už nás nechápou, tak ať raději drží hubu!!! Ještě, že mě zatím nikdo nic tak hnusného neřekl, asi by se se zlou potázal! I když, do práce jsem se ještě nevrátila ....
29. kvě 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!Zdravím!!Tak na tu vodu opravdu nejedu!!Venku je pěkná zima a v tomhle spát pod stanem si vážně nelajznu!!Bylo by to o zánět dělohy minimálně a to si vážně dovolit nemůžu!!Takže jsem si zase hezky vybalila věci zpátky do skříně!!! :slight_smile:
Lucinko!!!Ovulace je u každýho jinak,takže se nestresuj jestli byla dřív nebo pozdě!!Důležitý je,že byla!!!!A pokud Ti teplotka nezačne klesat a bude furt tak vysoká,tak je možnost,že si těhu!!!A pokud ne,tak něvěš hlavu,příští měsíc to jistí :wink:
Jáji moooc držím palečky ať je to vše ok ať už ta mrcha červená konečně dorazí a máš o starost míň!!! :wink:
Jinak s tou bezohledností některých lidí bych Vám mohla taky vyprávět!!Pamatujete Jurášovu tetu,jak nám přivezla postýlku a nebo mojí tchýni,když jsme si jeli pro výsledky z histologie,tak řekla to budete konečně vědět pohlaví!!A to bych mohla vyprávět furt!!A moje kamárdky!!Ani jedna to nechápe,protože to nezažili a když jsem se občas rozbrečela,tak mi bylo řečeno,že to mooc prožívám a že jsem citlivka!!Jsem strašně mooooc ráda,že mám Vás!!Teď už chodím se svýma problémama jen za Váma!!Kámošky ani neví,že jsem znova těhule a rozhodně nemám v úmyslu jim to v nejbližší době oznamovat!!!
Jééé to sem se zas rozepsala :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Luciienko, já jsem si dala do vyhledávače měření bazál.teploty a pak jsem si četla jednotlivé odkazy. Tam psali to co napsala vendulasy. No a kdosi tam ještě psal (což se liší trošku od toho),že po ovu až do MS bývá teplota stejná, pokud přetrvává 18 dní tak je to těhu. Ale tobě ta teplota stoupá, tak nevím :angry: :angry:, že by? :sunglasses:
Já s tím taky nemám žádné zkušenosti.
Piškotku je dobře,že jsi na tu vodu nejela, venku je šílená kosa a dost velký větr. Alespoň u nás. :frowning2:
Safírko, tak co podaří se ti manžela přesvědčit, ať na to vlítnete dříve?
29. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé holky, já se pořádně nepodívala a vy už jste začaly patnáctou stranu :sweat_smile: . Já byla na čtrnácté. :sweat_smile:
Jáji taky ti mooooc držím palečky, ať se s MS vyplaví ven vše co tam nemá být a pak hupky dupky ať jsi těhu :slight_smile: .
Holky k té bezohlednosti. Nejhorší je vždy srážka s blbec. A tím se v tu chvíli stane každý kdo začne blbě mluvit, nebo dělat narážky atd. Moje tchýně to při prvním potratu vykládala každému na potkání. Prý jí to nepřišlo, že by to říkat neměla. Teď nevím komu všemu to řekla. :confounded: O tom že jsem těhu víte jen vy a můj drahý miláček. :dizzy_face: A zřejmě to rodině řekneme až se vrátíme z dovolené, což bude po 4.7. Holky co já budu těch 14 dní bez vás dělat?
To pak budu jen číst a číst a nic jiného :slight_smile: :slight_smile: Jedete taky někdo někam?
29. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já jsem měla jednu moc dobrou kamarádku, tedy aspoň jsem si to myslela. Ona je taková od rány, nic si nenechá líbit. :slight_smile: Když jsem se dověděla, že jsem těhotná, řekla jsem to pouze jedné kamarádce a ta to "poslala" dál. Ta druhá kamarádka, ta od rány, to "údajně" řekla v hospodě, ona tam totiž dělá. Přítel to chtěl v práci oznámit, jakou koupit sud a zapít to v práci - tedy po pracovní době - ale jednou ráno přišel do práce a věděl to každý. A že jim to řekla ta kamarádka v hospodě. No, tak co, stalo se..i když zklamání bylo a překvapení se nekonalo...Potom přišel potrat a znáte to, těhotenstvím se člověk rád pochlubí, ale potratem ne. Tak jsem napsala té kamarádce z hospody slušnou zprávu, ať si to nechá pro sebe, hlavně kdyby tam přišli chlapi od přítele z práce, ať se to nedozví. Alespoň né teď , dokud je to čerstvé, tedy bylo...Pak jsem byla přes noc v nemocnici, vrátila jsem se domů a na icq vzkaz. Od "kamarádky" z hospody - co to vykládám za "pič.....", že ona nikomu nic neřekla, atd. I kdyby ne, nenadávala jsem jí, nic, opravdu jsem jí to napsala slušně...Tak jsem jí odepsala, že jsem se právě vrátila z nemocnice a nemám chuť se hádat, že jí to pak vysvětlím, proč nechci, aby to lidé věděli...a další zpráva od ní: nelituj se, nejsem na to zvědavá....od té doby se nezdravíme, ona bohužel ignoruje i moji dceru, ta to samozřejmě nechápe. Řekla bych nedorozumění, ale vy moc dobře víte, jak je ženská po tomhle psychicky na dně...prostě na takovou kámošku z vysoka seru!!! :angry: tak to jsem se rozepsala, snad jste to dočetli až sem :slight_smile: :slight_smile: Další kamarádka mi nebyla schopná ani odepsat na zprávu z nemocnice, nějaké to povzbuzení jsem strašně potřebovala!!Když jsem se jí pak ptala, proč nenapsala, odepsala mi, že jí bylo zle! (je těhotná). Tak na to není co říct, to mě hooodně zklamalo, ale jinak dobrá kamarádka, kromě tohohle. Oni to asi dost dobře nechápou. Jinak já už jsem smířená, že to tento měsíc nevyšlo. :confounded: :slight_smile: Příští měsíc se do toho obujem!!! :grinning: U nás je megazima, no hnus. :confounded: Tak pá holky a vězte, bude líp :grinning: Některým už je líp, co :grinning:
29. kvě 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
29. kvě 2009 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm tak vidím, že spousta lidí v našem okolí je velice necitlivých :angry: Je to hrozné řekla bych že žen bude ženě rozumět líp ale nemůžeme to od nich očekávat,pokud nemají zkušenost jako mi nikdy nás nepochopí a já jim takovou zkušenost opravdu nepřeji. Hlavně jsem od švagrových nesnášela otázku jak ti je? Co jsem jim na to měla říct, fajn dobrý, nic se nestalo? Ale ono se stalo. Takže až budu příště těhu doma se to dozví jako poslední.Lucinko tak tvoje kamarádky jsou teda opravdu divné.Já když jsem se dozvěděla, že kolegyni se stalo to stejné hned jsem ji psala, že si semnou může popovídat, protože jsem přesně věděla jak se cítí. :frowning2: Jinak Jajuldo zatím jsem o tom s ním nemluvila jsem jakási podřážděná, všechno mi vadí :frowning2: No řekněte neštvou vás chlapi taky někdy?Dotoho je venku hnusně a já bych raději někam vyrazila. Dnes jsem si 20minut zaběhala na orbytreku, abych to ze sebe dostala, mám v plánu zhodit pár kil než pojedeme na dovču. :slight_smile: Tak snad se mi to podaří, aby si mě green pes nespletlo s verlybou :grinning: Protože jak mi nebylo v těhu zle tak jsem s radostí papala a asi tak 2kg jsem určitě přibrala
29. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  • To se mi líbí
No teda Luci!!!Tý kamarádce z hospody bych se vší slušností nakopala prdel!!!!!!! :grinning: To není kamarádka,ale pěkná kráva!!!Říká se,že v nouzi poznáš pravé přátele a ono na tom opravdu něco bude!!!
Jinak ta druhá kamarádka,to od ní nebylo fér!!Neříkej,že ji bylo tak strašně zle,aby Ti nemohla ani napsat!!!
Některý lidi jsou fakt hrozný!!!A ten kdo to nezažil to prostě nedokáže pochopit i kdyby se sebevíc snažil a chtěl,tak to stejně nepochopí dokud si to nezažije na vlastní kůži!!!
A Luci jestli se to tenhle měsíc nepovedlo,tak nevěš hlavu,jak si psala příští se do toho obujete a bude to!! :wink:
Tak holky!!!Já se stěhuju na víkend k našim!!!Manžel odjel na tu vodu a já abych nebyla doma sama,tak jsem mu slíbila,že do neděle budu u našich!!!Jinak by snad ani na tu vodu nejel!!Ale chtěla jsem ať si trochu oddechne a pobaví se s klukama,tak jdu dobrovolně k našim!!Ještě,že mají net,tak se ještě ohlásim zatim papa :wink:
29. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No, asi jí bylo tak zle, že neudržela ani mobil :unamused: Ale tak to je "minulost" a tu nezměníme....jak jsem psala, stýkám se hodně s kamrádkami, které mi v tomto období pomohli a nevyprdli se na mě... :wink: Jé to máš dobrý Piškotku, že můžeš k rodičům, když manžel jel pryč. Když jezdí domů přítel - je z Pardubic - tak já si stěhuji matraci ke dcerce do pokojíku. :grinning: Nemůžu sama v ložnici usnout. :sweat_smile: jinak Safirko, mám strašně hodnýho a tolerantního přítele, ale občas mě pěkně "nasere". :grinning: Takže tak. Úplně vás chápu holky, že si to necháváte tentokrát pro sebe, nebudu jiná. Jajuldo tady to strašně letí ty stránky, že? Potom se dohledat konce je zázrak. :grinning: Co až pojedeme nějakou stranu 300? :grinning: To se uklikám! :sunglasses: Jinakk hubnutí je dobrá věc, já nervama a stresem zhubla asi 5 kg. :frowning2: Radši bych byla tlustá a s miminkem v bříšku. :wink: Dávám si do alba nové fotky, možná je to blbý, ale patří to k mému "příběhu", tolik na vysvětlenou, proč foto s bříškem... :zipper_mouth:
29. kvě 2009 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ty kámošky bych nenazývala kámošky. Byli by to už jen lidi. Pryč iod takýchto lidí. :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Safírko, taky bych ty chlapy někdy zatloukla do země. Jenže ono to nejde. Ta blbá nálada je špatným (hodně zvláštním) počasím a určitě je něco ve vzduchu. :angry: Už jen to jak bylo nádherně a teď je zima jak v Rusku. Ty super mraky co se furt honí na obloze. Malý se toho dokonce i bál. :confounded:
S manželem se o ničem nebav a nech to na tobě. Když budeš chtít tak si nebudeš dávat pozor a je to :angry: :angry: Ale určitě se neboj, že by ti doktor nějak nadával nebo něco takového. Naopak bude velice rád, že se vám to povedlo. Já mu budu volat teprve příští týden, takže až ten další půjdu na kontrolu.
Piškotku, tvůj jel v takové zimě na vodu? Já bych pod stan nejela ani omylem. A ještě sjíždět vodu, brrr. Vzhledem k tomu, že jsem nějakých osm let veslovala, tak bych na to v tomhle počasí nesedla. Jenom ať se ti nenachladí a ty to nedostaneš od něj. Ať se pořádně zahřívá panákama - nejlépe slivovičkou :angry: :angry: .

Luciienko co jsi to posílala? Mě se tam zobrazilo jen jakési povídání.

Malinký má puštěného pata a mata - super popletové. Musíme se nějak zabavit, když se nedá jít ven. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ta první adresa je špatně...ta druhá je o.k. Napravo od toho povídání je malej obdélníček ´= to je ta kalkulačka. Zadáš datum poslední MS a zobrazí se ti zbytek....
29. kvě 2009 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko to máš pravdu minulost nezměníme něco ovlivníme a něco zase ne. Jinak doufám že už MS dorazí a já at se pak můžu třeba aspoň začít snažit. Jojo chlapi jsou to zlatíčka, ale někdy lezou na nervy. Můj muž právě začíná bakalářské zkoušky takže je pěkně nevrlý nic mu nemůžu říct, pořád má pocit, že ho málo podporuji tak raději mlčím a jsem tak protivná, že se mě nemůže ani dotknout :unamused: Tak možná se hlásí už ta mrcha. :grinning: A já pak budu zase milá.Jajuldo vy se máte, že jedete na dovču mi až v tom srpnu do chorvatska, ale taky se těším. Krásně si to budete užívat s malým a s manželem,který vlastně bude taky jako malý vid? :grinning:
29. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, nezmizela jsem ze světa, pečlivě vás čtu i když se nazapojuju. Moc na vás všechny myslím a veliká gratulace těhulkám ! :dizzy_face: Ale mám pocity jako Luciienka a Jaji26. Tady mě to nutí myslet na to co bude a hůř se pak zapojuju do života. Jinak u mě je ta novinka, že mi po revizi dorazila první mrcha a to 26. den od revize. Takže jsem úspěšně a silně odmenstruovala a dokonce už proběhlo první snažení (zrovna dneska). Do 1MS jsem abstinovala ale teď tomu dávám volnej průchod. Zobu femibion ob den a den kdy ho neberu jím alespoň listovku. Od 15. DC mám předepsanej Dupfaston (někdo tady psal že má utroš) do 25. dne po dobu 3 měsíců a pak mě chce vidět doktor, nejlépe těhotnou :wink: Takže uvidíme. Jsem už zase "normální" a nechám to na přírodě... držte se berušky..! :slight_smile: Myslím na vás a jsem s vámi !!!
29. kvě 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Ivčo, jsem ráda, že jsi se ozvala. Gratuluji k první MS a držím palce se snažilkováním. Tak doufám, že se budeš hlásit častěji. K doktorovi za 3 měsíce půjdeš už určitě těhu, já bych řekla, že i dřív. :grinning:

Safirko, ty se budeš válet u moře zase v srpnu. To já se budu válet u našich u bazénu :grinning: . Teda pokud bude hezky. Malý má ve školce 5 týdnů prázdnin, takže se budeme čvachtat tam. Já si budu užívat se 3 malým :grinning: :grinning: . Ten nejmenší v pupíku snad bude zlobit nejmíň. :grinning: :grinning: Doufám. :sweat_smile:

Jo jinak jsem si dělala teď - odpoledne další testík (MS dnes už opravdu nedorazila) a byly tam // hodně vidět. Takže asi už je to 100%. Hlavně že čárky zesilují :sweat_smile:
29. kvě 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Luciienko, mě se tam neobjevuje žádný čtvereček na kterých bych klikla a něco mi to ukázalo. :angry: Jo s v kolikátem týdnu jsi byla, že jsi měla tak veliké bříško?
29. kvě 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jajuldo byla jsem skoro 14tt, končila jsem 13tt. Hoodně mi to vyskočilo za poslední 3 týdny, ale u druhorodiček je to prý normální, že máš bříško dřív. :sunglasses: Ivi vítej zpátky!!! :wink: Teď už to bude jenom lepší, jak se snažilkujete, tak to potom rychle utíká. :grinning:
29. kvě 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježiši, já si odskočím ke kadeřnici a vy tu tvoříte takové elaboráty :grinning: !
Ivi, to je fajn, že jsi se ozvala, doufám, že teď to bude zase častěji :slight_smile:
Holky, musím se vám s něčím svěřit. U nás doma je to podobné jako u Safi. V posledních 14 dnech jsem tak podrážděná, nespokojená, lítostivá a nevím, co ještě. Na manžela spíše jen štěkám a v podstatě s ním ani nemluvím. Přičítám to tomu, že mi nevěnuje dostatek pozornosti. Podniká, práce má dost a já budu pátým měsícem doma a nudím se. On už asi na ten potrat zapomněl, ale ve mě je to pořád. Raději už s ním o tom ani nemluvím, nemá to cenu. Nevím, jak bych to přesně popsala, ale cítím se hrozně ukřivděně. A ty vleklé komplikace to je zhoršují. Už bych chtěla být zdravá a vrátit se zpět do práce a zapojit se zase do každodeních starostí.
29. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se hlásím od našich!!Manžel už volal,že čekaj na vlak do Smrčný celej nadšenej ani mu to špatný počasí nevadí!!On je taky pěkně nabalenej!!Dohlídla jsem na to,protože kdyby to bylo na něm,tak si vezme jedny trenky a ponožky a tim končí veškerý balení :grinning: No prostě chlap :grinning: :grinning:
Ivčo!!Jsem ráda,že si se ozvala jak se máš!!Gratuluju k první MS a doufám,že pak dáš hned vědět jak budeš těhule!! :wink:
Luci teda ty si měla pupek,takovej sem neměla ani já a taky jsem byla ve 14tt i když mimčo odpovídalo 10tt!!Ale až budu doma tak vám pošlu nynější pupek a to mi teda připadá,že strašně přibýrám!!! :slight_smile:
Holky všem závidim dovču!!Nás čeká jen chalupa,měli jsme teď do Egypta,ale bohužel já nemůžu kvůli těhu!!Nevim jestli sem Vám to psala,ale mám nemocnou nohu a celý těhu si musim píchat injekce do břicha!!Takže se mám na co těšit,ale já to zvládnu hlavně když to dotáhnem do konce!!!Tak zatim :wink:
29. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek