• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ten Mates tak roste :slight_smile: ! A pořád se směje! No, je to nádhera, jak vám ty dětičky krásně rostou :slight_smile: !

Safi, tak jsi na tom jako já :rolling_eyes: . No nic, budeme čekat, který den se těm našim prckům bude líbit! Safi, já jsem zase nešťastná ze stryjí :frowning2: . Už se mi to rozjelo i kolem pupíku, takže už opravdu všude! Váha se mi teď přibrzdila, takže tak kilo za dva týdny. Spíše budu doufat, že už do porodu nic nepřiberu, ale hlad mám pořád :angry: ! Dneska mě pekelně bolí kyčle a všechny kosti dole, takže jen skučím a jsem protivná a hlavně unavená, jak se mi nedaří pořádně spát. A hrozně mě zlobí trnutí rukou, hlavně té pravé! Takže se nám nemůže nikdo divit, že už bychom to chtěly mít za sebou :dizzy_face: .
28. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem nebyla nijak štíhlá ani před těhu, ale teď mám teda pocit, že jsem obrovská vím, že něco po porodu půjde dolů, ale mám strach co ten zbytek. Trápí mě to. Nevím jestli tak semnou cloumají i hormony, ale prostě bych nejraději brečela, že jsem tak moc přibrala. A pokaždé když musím vlést na váhu se děsím co tam bude za číslo. Chtěla bych se cítit po porodu dobře, ale mám obavu že si to budu kazit, těma kg navíc co se budu snažit dát dolů. Přitom vím, že můžu být ráda, že budeme mít mimouška a mám se vykašlat na přebytečná kg, ale nejde mi to, :frowning2: :frowning2: :frowning2: vyloženě si za to nadávám manžel mi sice říká, že tak tlustá nejsem, že to tak nevypadá, ale já se tím trápím.
28. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji kolik máš teď výšku fundu. Já stále 31.
28. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak my byli dneska na prvnim kurzu plavání a super!!Malj ani neplakal,hrozně se mu ve vodě líbí,tak jsem ráda!!
Vendulko a Mates si umí sednout sám nebo ho posadíš a on sedí??Jinak mooc hezký fotečky!!Už je to pořádnej chlap!!! :wink:
28. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidávám pár fotek mýho novýho obýváku!!Manžel je šikulka!! :slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, Matýsek je vážně moc velká šikulka. Luky se zatím zvedá, ale ještě nesedí. Ovšem co není může být během pár dnů, že... Trpaslíci jsou hrozně šikovní co se tohoto týče. Během pár dnů se všechno změní.
No holky, už balím a musím říct, že je to věcí a věcí. Vzhledem k tomu, že tam nebudu prát, tak toho musím vzít dostatek na oblečení. Zítra jdeme do poradny, tak jsem zvědavá, jak jsme porostli.
Pištkoku, pěkný obyváček. Manžel je šikulka. A pokojíček pro Matýska je v jaké barvě?
Holky těhulky, já vám říkala, že se prckům nebude chtít ven. Vám by se chtělo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tam mají vše co potřebují. Venku už musí dělat všechno sami, ale v pupíku ne. :grinning: :grinning:
Safi, z toho že jsi přibrala si absolutně nic nedělej. Kolik jsi za těhu přibrala? A dej fotečku pupíku, ať se ještě pokocháme než se malý narodí.
28. črc 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
piškotku opravdu pěkné barvy a manžela pochval je moc šikovný. To se malému musí určitě líbit takové barvičky. A přesně jak se ptala jajulda jakou barvu bude mít pokojíčku. :slight_smile:
No Jajuldo to balení ti teda nezávidím, ale určitě Vám tam bude dobře. :wink: No já se jim nedivím, že se jim moc ven nechce jak říkáš mají tam všechno. Už jsem si řekla, že na to myslet nebudu ať si prdelka udělá jak chce. Prostě až se na to bude cítit tak půjde. Možná tím jak na to furt myslím si to jen oddaluji. Jsem ráda, že je vše v pořádku a že se jí daří dobře. Dr. mi říkal, že by mi přál, aby to bylo v termínu no uvidíme.
Jinak váhu se mi nechce ani psát prostě moc a jsem z toho prostě nešťstná. Budu prostě pak muset zapracovat, abych shodila. Závidím maminkám, co jsou hubeňoučké a mají jen bříško. Mě se to vrazilo i do stehen. :frowning2: :unamused:
Fotečku dám během dneška nafotila jsem i postýlku i bříško tak to hodím ať ot vidítě ju?
28. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, já mám výšku fundu 37! Mazec! Včera se doktor usmíval a říkal "no, to bude pěkný budulínek". Já taky nebyla žádná štíhlule a mám navíc 14 kg! Teď mám před postelí zrcadlo, tak se každý den vidím a pohled to opravdu není nic moc! Taky se mi to vrazilo do stehen, ale nic s tím nenadělám! Taky budu muset na sobě zamakat, ale bude to chtít nějaký čas.
28. črc 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku moc pěkný barvičky!!! :wink: No Mates sedí sám ale posadit ho musím já, na to má ještě dost času! Ale jako si lehnout mu jde, skloní se jako na bok a pak se přetočí rovnou na bříško, dozadu nepřepadává a i v kočárku sedí a nekymácí se i když jedem po kostkách!! No je to šikula! Dnes jsem potkala známou, má o 2 měsíce steršího klučinu a Mates je větší a skoro o kylo těžší!! A když jsem jí řekla že máme 18 botičky tak nechtěla ani věřit!! No prostě fakt kus chlapa!! O víkendu začnu s příkrmama, tak jsem zvědavá jak mu to bude šmakovat!! :sweat_smile:
Těhulky váhu fakt neřešte, budete mít na to dost času po porodu, a věřte že při starosti o prcka a při kojení jdou kyla dolu úplně sami!! :wink: Hlavní je že jsou prcínci v pohodě!!
28. črc 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám výšku fundu až asi 3týdny pořád stejnou furt 31 a před tím jsem měla 30. Tak uvidíme jestli bude malá menší, prý je to taky jeden z ukazatelů, ale přesnější je měření obvodu hlavičky, bříška a stehenní kosti. :wink: Hlavně ať jsou broučci zdraví a budu věřit, že ty kg fakt půjdou dolů, ale už se nechci nikde moc ukazovat, jsem přecitlivělá a ti hubeňouři okolo mi dělají zle :frowning2: :angry:
No já jsem si četla jak je to se cvičením a kojením a prý to není pravda, že je po něm mléko jiné a děti ho nechcou. Má se krmit před cvičením a po cvičení tak po 30minutách. Takže jsem přemýšlela o spinningu, ten mě bavil, ale nevím jak moc budu unavená z miminka. :grinning: Holky ty děti tak rychle rostou než se nadějete budou chodit sami a začnou mluvit. :wink:
28. črc 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak já moc nestíhám, furt někde lítám. :grinning: Piškotku teda manžel šikulka! :slight_smile: Vendulko malej je borec a kus chlapíka. :slight_smile: Holky těhulky i když nepíšu, tak sem skoro každý den nakouknu, jestli už něco....a nic. :slight_smile: Safi tak já jsem u obou dětí přibrala 25 Kg!!!!! U Karolínky jsem teda "žrala", to vím, ale u Kubíka jsou mi ty nabraná kila záhadou-hlídala jsem se. :unamused: A nepomohlo... :angry: U Karolínky mi trvalo Rok a půl, než bylo všechno dole, teď, po Kubíkovi mi chybí posledních 6 kilo dát dolů do původní váhy-necvičím, ale omezuji se v jídle. :slight_smile: Jak píšeš, vrazilo se mi to do stehen a do zadku a do boků. Zaboha nemůžu shodit boky!! :unamused: Nevíte nějaké cviky na to? :confounded: Všechny rifle obleču přes stehna, přes zadek, ale jak to mám zapnout, to je konec.. :confused: Každej říká, že kojením jdou kila dolů, jenže já nekojila, tak je to zcela na mě asi. :slight_smile: Jinak je jedna veeelmi pozitivní věc na prázdninách a to je to, že Kája je celou dobu ZDRAVÁ,což je úspěch u nás. :grinning: Jinak Kuba baští příkrmy jak vzteklej, mlíko má už jen 3krát denně 150ml. Tak se mějte, já jdu spát, měli jsme poslední 2 noci "veselý". tak dobrou...
28. črc 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, krásní kluci, ta fotka v bazénu je super ! Moc vám to tam sluší :wink:
Jaji - já mám od porodu pořád bolesti kostí a kolena to je šílenost, chodit do schodů utrpení. Už jsem předávkovaná vápníkem, osteogenonem, Femibionem, listovkou a vším možným ale nic nepomáhá - až když jsem použila marijánku :grinning: Teda legálně, jmenuje se to konopné mazání, je to v lékárně za 159 Kč a můžou to i těhule a kojule. Zatím mažu dva dny (šíleně to smrdí) ale už mi to pomohlo, tak jestli chceš... je to jen tip :slight_smile:
Piškotku to je nádhera, máte to doma moc pěkný !!! :dizzy_face:
My byli dneska na 4m kontrole, máme 70 cm, 8,5 kg a hlavičku 42,5 cm. Dostal taky Prevenar a reakci mám zatím jenom já (matka-slepice) nesnáším když ho píchají ale která z nás to má asi ráda že ? :sweat_smile: v pondělí jdeme na Hexu, nechtěla jsem to píchat najednou ať si trochu to jeho tělo odpočine... :sunglasses:
28. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky děkuju za chválu!!Pokojíček bude mít malej do zelena a kaarád co krásně maluje mu do toho nakreslí obrázky!!Přemýšlím,že krtečka,ale ještě uvidím!!
Teda Ivčo!!Vy jste pěknej kusanec!!Náš mrňous váží v 6 měsících 7160g!!Tak to krásně vedete,ale jen tak dál je vidět,že se má oli dobře!!
Tak já musim letět jdeme ven,tak zatim papa :wink:
29. črc 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, díky za tip! To je divné, že na to stále trpíš, asi dáváš malému do mlíka tolik vápníku, že na tebe nezbývá. Ony ty meducíny z konopí jsou opravdu dobré :grinning: . Však co, hlavně, že to zabírá! Malý ti nádherně roste a vypadá, že mu nic nechybí!
29. črc 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak předem Ivi malého je tedy kus, jde vidět, že mu opravdu tvoje mléčko chutná a taky je hodně výživné :wink: Věřím, ti že je nepříjemné dívat se jak malého pichají taky jsem to neměla moc ráda, ale injekce ještě šli měl vadilo braní krve z hlavičky. :unamused: Jinak hlavně, že mastička zabere a nebude to tolik bolet. Říká se, že by se mělo i cvičit, aby se kosti tolik neodvápňovali. Ale ty máš myslím, cvičení kolem malého dost :slight_smile:
Piškotku, tak potom hoď fotky pokojíčku. Určitě bude krásný. Ten se bude mít. :wink:
Lucienko trošku jsi mě potěšila, že ani ty jsi nebyla štíhlounká v těhu, ale na fotkách to máš opravdu jen v bříšku. A tvoje slova mě povzbudila, taky se budu muset omezovat v jídle, jenže já mám pocit, že teď to sladké tělo vyžaduje, že se tím připravuje na ten porod, ale raději zblajznu meloun než oplatek, už opravdu nechci moc přibrat. Stejně jsi šikovná, že jsi to skoro všechno zhubla, a na fotkách s malým vypadáš moc hezky. Jinak jsem ráda, že je Karolínka zdravá. Bráška si teď prodělal neštovice, ale už to má dobré, ale měl jich asi 400 s mamkou to každý večer počítali :slight_smile:tak už to má aspoň za sebou.
Jinak já jsem dnes viděla nádherně na bříšku jak jsem se vzbudila bouličky jak se tam malá vrtěla bylo to nádherné a moc mě to potěšilo, asi to byly nožičky. No a teď o tom píšu a bulím a malá se boulí zase asi na mě vystrkuje zadeček. Včera na KTG krásné slyšet srdíčko naší berušky i slzička mi ukápla. :slight_smile:
Jajuldo chtěla jsem se zeptat dělal ti teď ke koncti dr. ještě uzv? Já jdu příští týden na kontrolu ale na KTG mě neposlal. Tak by mě zajímalo jestli bude ještě aspoň jedne uzv. Děkuji a doufám, že balení pokračuje dobře :slight_smile:
29. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska jsme byli v poradně. Luky váží 8120 a měří necelých 70cm. Dostal dvě injekce. Ivčo, neboj, já taky mále brečím, když malého pichají. Ale můžu ti říct, že horší bylo (to jsem fakt brečela víc než Daňulka), když brali Daňulkovi krev ze žíly, měl asi rok a půl. Od té doby chodí na krev ze žíly manžel.
Safi, na UZ už nepůjdeš. Jedině, že by jsi si ho sama zaplatila u doktora. Ale už to nemá cenu. Na KTG pujdeš až když budeš po termínu. To už budeš chodit do porodnice a před každou návštěvou, půjdeš nedřív na monitor.
Ivčo, Oli je fakt kus chlapa. No aby ne, když furt papá. On tě vycucne :grinning: :grinning: :grinning: .
29. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, máme doma angínu, tak nemám ani čas psát. Musím izolovat Laurinku od Adrinky, doktorka mě vylekala, že to může od Aďi dostal, ale zatím dobrý, je to dobrý. Těhulky držte se a přeji, co nejrychlejší porod a ať jste všichni v pořádku. Vidím, to tak na příští týden, že písnu a zkouknu ty vaše nové fotečky, zatím se mějte, pa
29. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak ještě neočkujeme, byly jsme dneska na kontrolu TBC a ještě nám to doktorka mačkala, měli jsme tam hnis :confounded:.
29. črc 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem vložila do alba fotky postýlky a do druhého fotky bříška tak to můžete zkouknout. Jaký jsem pěkný vorváněk :slight_smile: Žanet to je mi líto, ty angíny, ale bohužel o prázdninách dost řádí. Tak se držte :wink:
No Jajuldo i Lukas je teda kus chlapa. Doufám, že naše beručka jako holčička bude o krapánek menší uvidíme :slight_smile: Hmm tak to si už budu muset počkat až malou uvidím na vlastní oči. :slight_smile: :slight_smile: A už se moc těším. Už se mi čím dal častěji zdá o porodu a o tom jak ji dřžím v náruči. :grinning:
29. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko tak se držte v nemoci... izolovat holky a oběma se věnovat bude asi dost šrumec, nezávidím ti to. Mě tentokrát doktorka před píchancem TBC kontrolovala (teda Oliemu, já už to mám dávno zahojený :grinning: ) ale minule se na to nepodívala. Má tam teď červenej flíček a uprostřed suchou kůži, která se asi odlupuje, raději na to ani nekoukám, protože by mě to nutilo to odškrabávat :sweat_smile:
Jajuldo ze žíly ??? To bych omdlela. A Daňulka byl nemocný ? Nebo proč mu to utrpení dělali ?
Safirko krásný fotečky, pamatuj si to jak je to teď za pár dní už bude všechno vzhůru nohama, ty i byt a celý tvůj život (ale stejně je to paráda !) :dizzy_face: Postýlka je krásná, hned bych si tam vlezla. A vůbec nejsi tak tragická jak píšeš, máš krásný bříško, zatím hodně nahoře, ty si na porod ještě počkáš :sunglasses:
29. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, máš krásné bříško a vůbec né velké. :slight_smile: Postýlka je nádherná.
Žanetko, držte se a ať jste brzo zdravé. :slight_smile:
29. črc 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak venku nám pěkně prší ne že by mi to vadilo ba naopak vzduch je super a těhu se hned líp snáší, ale jen aby z toho zase něco nebylo. Dneska jdu na tu kosmetiku tak se těším. :slight_smile: Jajuldo a vy už dneska jedete že jo? Aspoň budete odjíždět do sluníčka. :wink: A děkuji za pochvalu postýlky mám z ní hroznou radost, je to pro mě potěšení se dívat na ni a představovat si tu naši karamelku v ní :grinning: :grinning: :grinning: A za bříško taky, to potěší že vám nepřipadám jako vyvržený vorvaň.
Jinak Lucinko nevím jestli ty a Vendulka jste se bavili o filmu Ztmívání stáhla jsem si všechny tři díly a byla jsem nadšená úplně jsem to s nima prožívala hlavně se mi líbilo, že tam neukazovlali žádné hrůzy a byla tam i romantika a to já můžu vždycky se mi líbily filmi o upírech :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot ------- 7.1.2010 ............0:12 -------- Matýsek ----- ---------3,5kg, 51cm
Vendulka ----- 14.1.2010 ....19:18 ------ Matýsek ----- -----------2,90kg, 49cm
Jajulda ------- 11.2.2010....... 9:44 ------- Lukasek ----- ---------3,886kg,51cm
Lucinka ------- 12.3.2010 ....19:40 ----- Kubíček ------ -----------3,8kg, 51cm
Katy m. ------- 16.3.2010 ------------- Eliášek ----- -----------------2,7kg,50cm
Žanet -----------18.3.2010 ...11:53 ------ Laurinka ----- -----------3,7kg,5Ocm
Iva ------- -------24.3.2010 ....14:00 ----- Oliver ----- ----------------3,8kg, 51cm
Miša --------------3.7. 2010....19:40............Dituška.......-----------2,650kg, 49cm (gratulace )

Čekatelky :
Jaji: TP dle MS ...........10.8. 2010, dle UZV......... 9.8. 2010 ( Sárinka, Honzík nebo Kubík)
Safira: TP dle MS .......10.8.2010 dle UZV +PP .......12.8.2010 ( Sabinka, Šimonek)

Těhu kontroly :
Jaji --------------3.8( KO+ KTG)
Safira ----------5.8 (kontrola )
30. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak já dneska zažila děsnou noc :frowning2: ! Včera jsem byla na velký nákup v tescu a už večer mě šíleným způsobem rozbolela stydká kost a přidaly se do toho kříže. Sprcha mi sice trošku pomohla, záda natřel manžel, ale zabralo to jen na chvíli a já celou noc proskuhrala. Do toho se přidávaly i takové ty menstruační bolesti, takže teď sedím s pěknýma kruhama pod očima a jsem úplně vyplivnutá :frowning2: . Ráno jsem si dala další sprchu, tak mě to konečně vcelku přešlo, ale kdo ví, na jak dlouho! Tak moje břicho už pěkně kleslo, tak já doufám, že se už Honzík umoudří a nenechá už mě dlouho se trápit.
Safi, postýlka je kouzelná! Krásné povlečení :slight_smile: ! Bříško máš teda opravdu menší, než mám já, ale tvoje beruška nebude takový cvalík, jako náš synek. Jen buď ráda!
30. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji chuďato to je mi líto, že tě to tak potrápilo, hold už budeš muset jen odpočívat a pokud ti kleslo bříško už to na sebe nemusí dlouho nechat čekat a budeš malého držet v náručí. No mě zatím teda opravdu kyčle ani stydká kost nebolí za což jsem ráda, ale u tebe to asi spíš znamená, že se něco chystá. Musíš se víc šetřit. Nohy nahoru a už nic nedělat. :wink: No jsem zvědavá jaká bude naše Sabinka Karamelka :grinning: :grinning: :grinning: Přeji nám oběma, abychom nepřenášely a rodili do termínu. :wink: :slight_smile:
30. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty bolesti stydké kosti jsem podědila po mamce :frowning2: ! Jí to taky trápilo! Ta bolest je hrozná, máš pocit, jako by se ti tam mělo něco rozpadnout, takové šílené brnění a bolest dohromady! Vlastně už nespím skoro celý týden, takže jsem protivná a totálně bez energie. Ale nic se nedá dělat, musím to ještě chvíli vydržet. Snad ten čípek nebude zlobit jako to bylo u Vendulky!
30. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kráááásný fotečky ....... to není ani možné, že už ty naše miminečka už ani nevypadají jako miminečka :angry: Máte všechny krásné prďolky.
Ivi, no bylo to náročný udržet Adrianku v posteli(měla 38,5st teplotu) a do toho Laurinka měla nějaké špatné dny, tak pokňurkavala, naštěstí se u nás ukázala babička, tak aspoň zabavila na chvilku Aďu. Manžel měl sice dovču, ale vracel se večer domů, ať se už co nejdřív stěhujem do nového.
Ivi, to se nedivím, že tě bolí celý kostlivec, Oli tě vážně celou vycucal, s těma příkrmama za chvili, už tě tak nebude vysávat :wink:
To je super, že už se nám vyklubal první koubeček a že už začínáme lést....ten čas tak utíká :frowning2: , ale už se těším i na to jak Laurinka bude cupkat, to bude legrace :grinning:
Dneska ráno jsem teda měla šok, už se ozvala menstruace, čekala jsem jí tak až za 2 měsíce, tak jsem byla naštvaná, no tělíčko si dělá, co chce.
Jajuldo, krásnou dovču přeji, pěkně si odpočiň.
30. črc 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji místo toho, aby člověk načerpával síly na porod a starání se o prcka, tak moc toho nenačerpá ke konci těhu, už ho všude všechno píchá a pobolívá, ta příroda to teda divně zařídila :angry: , tak odpočívej, co to dá i samozřejmě ty Safirko.
30. črc 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Žanet, přesně tak! Ale člověk vlastnímu tělu neporučí a všechny ty změny a nájemík je pro něj záhul, tak se s tím vyrovnává, jak se dá. Ovšem, není to k mé spokojenosti! Sice pořád slyším, ať jsem ještě ráda, že je v bříšku, ale já už jsem opačného názoru!
Žanet, to se budete mít, stěhovat se do nového domečku! Už se všichni určitě moc těšíte, co? Menstruace mohla ještě nějaký ten pátek počkat :angry: . Ale je vidět, že už tělo plně funguje tak, jak má :wink: . Snad tu angínu zvládnete a nechytnete to postupně všichni, to by bylo fakt k vzteku.
30. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak u nás je zataženo,tak jsem zvědavá co se z toho vyklube!!
Safir to já jsem psala o Stmívání!!Viděla jsem všechny tři díly a mám je ztáhnutý v kompu i knížky jsem četla!!!Miluju tu ságu!!!Nemá to chybu!!!Prostě úžasný!!!!!!!
Mates je protiva,ale má na to nárok!!klubou se nám 4 zuby najednou!!!Dva nahoře a dva dole!!Asi ho to chuděrku bolí!!!
Mažu mu dásně gelem,tak je to trochu lepší,ale už aby se vyklubali a bude klid!!
Žanet!!Zvládněte anginu a přeju ať jste co nejdřív ok!!
Tak papa a přeju krásný víkend!!Těhulky držte se!! :wink:
30. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek