• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
autor
Ahojte, jen na skok.....Piškotku já už ty knížky čtu potřetí a furt nemám dost. :slight_smile: Stmívání bezkonkurenční. :sunglasses: Totálně jsem si na tom "uletěla", jinak se to nedá říct....a jsem ráda, že nejsem takovej blázen jen já. :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2010 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, to nevyspání znám, já nespala poslední 2 měsíce před porodem a od porodu už vůbec, takže je to cca půl roku kdy jsem naposledy prospala noc a změna k lepšímu je v nedohlednu :sweat_smile: ale to kojení mi za to stojí. Chodím si lehnout s Oliem po obědě a i když většinou neusnu (koukám na něj) tak si odpočinu. Teď vstáváš jen na záchod nebo bolestí, pak tě v tom nejlepším vzbudí Honzík... ale tak už to prostě chodí. Takže odpočívej teď pak už to tak snadno nepůjde :wink:
Jajuldo krásnou dovču !
Piškotku jakej gel dáváš Matýskovi na zoubky ?
Žanetko, ještě že ty babičky máme že ? :grinning: Doufám že budete brzo úplně zdraví.
30. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem z toho Stmívání úplně nadšená omlouvám se napsala jsem to s chybou, ale někde to píšou se z a někde se s. No čestina :sweat_smile: Holky a jsou jen tři díly nebo i další doufám že i další stále přemýšlím jestli ji promění. Je to děsně romantické úplně jsem to prožívala s ní jak odešel. kolik je vlastně dílů jestli se můžu zeptat :slight_smile:
Jinak já byla dnes na té kosmetice tak jsem spokojená, řasy jako panenka a nabarvené obočí pěkně to zvýraznilo celou tvář a kosmetička mě potěšila, že mám zajímavé rysy :slight_smile:
No zoubky dokáží potrápit, ten gel znám dávali jsme to malému taky, ale nemůžu si vzpomenout jak se jmenuje. Jo noční nespavost kvůli miminkům je údělem maminek :wink:, ale určitě to za to stojí. :slight_smile:
30. črc 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem spala jako princezna na hrášku :grinning: . Naštěstí máme polohovací rošty, takže manžel mi to zvednul na maximum a donesl mi 4 polštáře :grinning: . Takže jsem dneska spala v polosedě a mohla jsem si dovolit polohu rádoby na zádech. Opravdu jsem se trošku vyspala. Sice jsem běhala co 3 hodiny!!! na záchod a k ránu mě zase nesnesytelně rozbolely kyčle a pak kříže, ale pořád lepší, než předešlá noc! Večer asi půl hodiny manžel domlouval Honzíkovi, ať už se vyklube, ale ten ho jen okopával a zřejmě si myslel svoje :dizzy_face: .
31. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji ještě že ty manžílky máme :grinning: jsou to taková naši princové :grinning: i ten můj manžílek je starostlivý. Já zase pokaždé když v noci vstanu na záchod tak se mě ptá co se děje a já mu vždy odpovím, že nic že musím čůrat :grinning: :grinning: Už z toho má asi dobré stresy. :slight_smile: :wink: No já už na to raději nemyslím, jen se modlím ať je to do termínu :slight_smile: Kdo ví na kdy to mají ty neše zlatíčka naplánované :grinning: Ale je dobře, že jsi si aspoň trochu odpočinula.
No Jajulda už odjela na dovču tak snad dojedou v pořádku a pořádně si to užijou :slight_smile:
31. črc 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten gel se jmenuje calgel a je dobrej!! :wink:
Jinak je Stmívání,Nový měsíc,Zatmění a Rozbřesk!!Ten Rozbřesk už jsem četla a doporučuju!!!Jen prozradím,že Bella bude upírka!!!Stojí to za to si to přečíst!!Teď už to i točí jako film,tak se těším až to půjde v kině!!!Zatmění v kině nemělo chybu!!!!!
Tak musim letět zatim papa :wink:
31. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji krásný víkend, to je Jaji fajn, že ses trošku dneska vyspala, člověk to potřebuje :wink: , nás dneska ráno o půl šesté ráno vzbudila babička, že Adrianka pořád brečí, že jí bolí kolínka, tak co jí na to dávám. Tak už si jí dneska stěhuju domů po třech dnech, ale angína je už na ústupu, už je to dobré. V pondělí jdeme na kontrolu.
Ivi, to máš pravdu, že se babičky hodí, člověk není stroj, že.
Těhulky držte se, už se těším na nové fotečky nových mimineček :wink:
31. črc 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a četly jste některá Stiega Larssona Milénium ? Na tom teď ujíždím já, super trilogie, v kině šel první díl pod názvem Muži kteří nenávidí ženy. Je to teda ve švédštině takže takový srandovní ale titulky tam naštěstí dali. I když knížka je 1000x lepší a je tam asi o 60% děje víc.... :wink:
1. srp 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak piškotku já už si ten rozbřesk stahla z netu jako knížku a čtu , je to vážně napínavé a už se moc těším až to bude v kině. potom bych na to moc ráda šla. Manžel chudák teď na mě nemůže ani promluvit, jak jsem do toho zažraná :grinning: :grinning: Zanetko taky se drž s prckama a snad už to bude dobré. Ty angíny v létě bohužel řádí. Tak zatím papa zítra :wink:
1. srp 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi a patří do té vaší série i Svítání ? Tu knížku jsem v knihkupectví viděla, ale možná to bude jen jinej překlad Rozbřesku :sweat_smile:
2. srp 2010 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi to já vůbec nevím. Jsem ráda, že jsem na to na netu narazila. :slight_smile: Ivi a plánujete s Oliverkem nějakou dovolenou? Třeba u rodiny někde jinde než v brně nebo třeba i s jeho tatínkem?A už začínáš s příkrmama nebo ještě ne.
Dneska to venku vypadá, že bude krásně zkusím si aspoň trošku opálit nožky ať nejsem tak bledá. :slight_smile: Holky první termín už mám za 8dní to není ani možné :sweat_smile: :grinning:
2. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji ještě stále jsi 2v 1? Musíme se aspoň jednou za den ozvat ať o sobě víme. :wink:
2. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dneska celý den u našich, tak jsem se neozvala! Stále 2v1! Jsem zvědavá, co zítra na kontrole, snad už se to chystá! Včera večer mě chytl takový bolehlav, že jsem asi do 4 hod. nespala a střídavě mazala čelo fastumgelem a přikládala mokrý kapesník. Já už jsem vážně nemožná, kdy mě nebolí kyčle a mohla bych se vyspat, tak mě zase rozbolí hlava :angry: !
2. srp 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme po druhé hexe (naočkován Infanrix hexa) a tentokrát měl reakci, zvýšenou teplotu a mrčel, večer jsem ho uspávala na třikrát, pořád přikojovala, v noci se vzbudil 7×, ale už se zase se spaním horší a ze 3 vstávání máme standardně 5, takže nič moč
Prevenar snáší dobře ale ta hexa je asi prevít, přecejen je to na celou abecedu nemocí…
Safirko letos dovča nebude, ale naši na zahrdě zbořili skleník asi po 30 letech (zabíral půlku zahrady) a je tam teď terasa na které se dá dobře sedět. Mám slíbenou Itálii příští rok, ale kdo ví... Slibuje mi dovču každej rok v létě a pak v zimě když to nevyjde a nikde jsme ještě nebyli (to je zatím 2O dovolených co nevyšly)
Otec mi včera vyryl na jejich zahradě mrkev a až se k tomu dostanu uvařím ji prďouškovi, chci zjistit jak ta to bude reagovat. Jinak jsem zapřísáhnutá skleničkářka, ale ještě přikrmovat nechci, je to jen pokus a když už byl stařeček tak aktivní… Včera dostal malej lžičku brambor co jsem jedla na oběd já, pěkně omaštěný od kuřete a něco z toho snědl, ale jak čučel !! Občas mu dám líznout něčeho co jím já – třeba meloun umí vysosat, okurek a šťavnatý věci mu jdou, jen se diví že je to studený :grinning:
Těhulky, teda vy jste napínavý jak kriminálka !! :wink:
3. srp 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Olie si včera už sedl, radost z toho nemám, ale co nadělám... :confounded:
3. srp 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po poslední poradně u svého gynekologa. Moc mě nepotěšil, nic se nechystá :confounded: . Hrubým odhadem mi řekl váhu 3320 g a velikost hlavičky v normě! Tak z toho jsem měla radost, že to zatím nevypadá na otesánka! Volala jsem si do porodky, tak na kontrolu jdu tento pátek. Ivi, u nás to asi bude na pěknou kriminálku :grinning: !

Oli sedí krásně :wink: . To víš, už zkouší, co se dá se svým tělíčkem provádět a už bude čím dál aktivnější :grinning: . Je fajn, že mu chutná, určitě to už je něco jiného, než jen to mlíčko :wink: .
3. srp 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nám nešel nert ! :angry: No jinak od neděle máme druhej zoubek a zatím to vypadá že končíme!! Jo a od soboty jsem začala s příkrmama a úplně v pohodě! Jí vše co mu dám! :grinning:
Těhulky finišujete, tak hlavně ať je vše OK! Jáji po tom stehu jsou fakt prý problémi s čípkem normální! :angry: Já si užila dost!!! Při nejhorším ti porod vyvolaj, a nějaká trágoška to taky není, tak nezoufej, ono to nějak dopadne!! :wink:
A taky jsem msylela na Jájuldu jak dojeli na dovču, když hlásili ty kolony!! :unamused:
3. srp 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se ví, že to nějak dopadne :wink: ! Moje mamka se mnou i se ségrou rodila přesně v termínu, tak budu doufat, že přesně za týden budu už v porodnici :slight_smile: !
3. srp 2010 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda těhulky vy mě taky pěkně napínáte, připadám si, jako bych měla rodit já a ne vy :grinning: , jo holky dopadne to dobře, jste šikulky.
Teda Ivi, vy jste šikulky, že tak pěkně sedíte. Mi připadá Laurinka, že je akčnější než Adrianka a nevydrží ani chvilku v klidu, ale na vás Ivi nemáme. No Laurinka taky asi nebude mít problém s jídlem, taky zkoušela cucat meloun a nektarinka, tak pěkně jazyčkem lízala, divá se na nas vždycky tak smutně, jak jíme :slight_smile:
3. srp 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono je asi nejhorší koukat na ta smutná očička, když vidíš, že je to jídlo zajímá. Moje babička vždycky říkala, že mému tátovi ve čtyřech měsících dávali i kyselé zelí. Prostě chtěl a chutnalo mu, tak mu ho dali. Těžko říct, jak moc by člověk tomu batoleti ublížil. Naše babičky to neřešily, neměly příručky, dělaly to podle sebe a žijou všichni :wink: .

Safča se dneska neozvala, tak snad už nerodí :dizzy_face: !
3. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Safi kdepak jsi ? :sunglasses:
3. srp 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak dneska jsme se vrátili z chalupy a já hned letěla na net,abych věděla co naše těhulky!!Tak koukám,že zatím nic!!!Mooc na Váy myslím!!
Jinak na chalupě super!!Malej tam spal jak zabitej!!!No jo je tam klid,tak to taky udělalo svoje!!! :slight_smile:
U nás zoubky zatím stále nic!!Jen prosvítají,ale ještě se nevyklubali!!Tak to občas stojí za to!!Asi ho to chudáčka bolí!!!
Tak zatim papa :wink:
4. srp 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na Safirku už to nejspíš přišlo a malá je už asi na světě :grinning: , tak o víkendu tipuju by mohly být fotečky, hurááá. Dneska jsem si byla vyřizovat rodičák a odcházela jsem znechucená, musím si nechat zase poslat(protože zaměstnavatele jsem měla v jiném okrese), kolik jsem vydělávala od 1.7. do 11.8., no myslela jsem, že mě odvezou, jako by si oni nemohli udělat pořádek v systému a vyřídit si to sami. No ten bordel vlastně udělala ta skvělá vláda, když jendou mateřskou sníží a podrudé ji dají na stejnou úroveň. Tak jsem si zanadávala, jak jsem šla z úřadu a udělala jsem si radost novým třičkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jaji, taky se drž, už možná taky rodiš nebo, co nevidět budeš :wink:
5. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jó! O těhulkách už 2 dny nic nevíme!!! Že by už měli prďolky!! :grinning: No jinak u nás žádná změna, zítra jdem do poradny tak jsem zvědavá kolik Matesoj naváží!!!No a hlavně má bej upršenej víkend, tak asi budem zalezlí doma! :confounded:
Žando úřady jsou fakt na ho..! Pořád něco potřebujou apak stejně nic nedaj!! :angry: Mě taky honili od jednoho k druhýmu! Prostě úřední šiml je pěkně línej!!
5. srp 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já mám za sebou lítání kolem rodičáku, formuláře a papíry fakt výživný. Myslím že po mateřské půjdu pracovat na socku, vážně se mi tam líbilo, klídek pohoda tabáček, krásný nový kanclíky, vyvolávací systém takže se nestrhají a mají svoje jistý.... :sweat_smile:
Těhulky hlaste se a vkládejte fotečky miminek !! :dizzy_face:
5. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak asi tu budou už 2 nová miminka!!! :slight_smile: :slight_smile: Jinak se omlouvám, že málo píšu, ale máme na paneláku na střeše hlavní anténu na internet, takže když se něco pokazí, jde se to spravit a samozřejmě nám net nejde jako prvním. :unamused: Teď nám nešel 3 dny. :angry: Jinak nic novýho, vkládám fota do alba a jdu spát. :slight_smile:
6. srp 2010 ve 22:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Vás zdravím naše holčička se narodila 3.8. ve 1:15 s mírami 2700g a 49 cm. Je nádherná a hrozně hodná. Porod trval asi 6hodin a byl bez nástřihu a šití. Porodní asistentka byla moc hodná. Malá byla akorát den v inkubátoru rychleji si dýchala a Abgar score měla 7,8 hned neplakala. Kojit kojíme přez klobouček a docela nám to jde. Prsa mám jako Pamela a mužíček si to chválí. Holky je to nádhera. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem ˇšťstná jako nikdy a manžel je ze Sabinky úplně hotový. V nemocnici jsem ani nespala všeho všudy 5 hodin a tak mám pěkný deficit, ale naše beruška je zlatíčko. Včera nás pustili a první noc byla moc hodná. :grinning:
7. srp 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot ------- 7.1.2010 ............0:12 -------- Matýsek ----- ---------3,5kg, 51cm
Vendulka ----- 14.1.2010 ....19:18 ------ Matýsek ----- -----------2,90kg, 49cm
Jajulda ------- 11.2.2010....... 9:44 ------- Lukasek ----- ---------3,886kg,51cm
Lucinka ------- 12.3.2010 ....19:40 ----- Kubíček ------ -----------3,8kg, 51cm
Katy m. ------- 16.3.2010 ------------- Eliášek ----- -----------------2,7kg,50cm
Žanet -----------18.3.2010 ...11:53 ------ Laurinka ----- -----------3,7kg,5Ocm
Iva ------- -------24.3.2010 ....14:00 ----- Oliver ----- ----------------3,8kg, 51cm
Miša --------------3.7. 2010....19:40............Dituška.......-----------2,650kg, 49cm (gratulace )
Safira -------------3.8.2010......01:15.........Sabinka-----------------2,7kg, 49cm :grinning: :grinning: :grinning:

Tak teď už jen čekám jak dopadla Jaji. Jak budu moct napíšu podrobněji jak to probíhalo. :wink:
7. srp 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Safirko tak moooooooooooooc velká gratulace k holčičce!! :slight_smile: :slight_smile: To je prďolka malinká, tedy podle kil. :slight_smile: A nějaké fotečky přidej, až budeš mít chvilku, ať tu tvoji princeznu můžem taky "přivítat". :slight_smile: Porod jsi měla tedy krásný. Teď už jsou na řadě jen ty příjemné "starosti". Ať se vám daří a jste zdraví!. :dizzy_face: :dizzy_face:
7. srp 2010 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!!!!Taaaak velikánská gratulace!!!!!!!!Sabinka je nádherný jméno!!Až budeš mít čas přidej fotečky a popiš co a jak!!! :wink: Ještě jednou moooc a moooc gratuluju!!A Sabinka je opravdu drobounká podle váhy a míry,ale ona to určitě dožene!!A co kojení??Zvládáte??
Jinak nám je dnes 7 měsíců a konečně hlásíme PRVNÍ ZUB!!!!!!!Jedničku v pravo dole!!!a našla jsem ho já,takže mi manžílek musí dát na šaty!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
No u nás leje jako z konve,takže jsme zavřený doma,tak zatim papa :angry:
7. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek