• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Děkuji moc za gratulace jsem hrozně šťastná taky pořád břečím to ty hormony :grinning: :grinning: :grinning:
No jinak jak to probíhalo asi takhle. V neděli jsme si udělali krásnou procházku kolem přehrady a já se cítila dobře. V pondělí mě od rána bolely záda a jak při ms tak jsem si říkala to jsou zase poslíčci a nevěnovala tomu pozornost. No a pak přišel manžel z práce asi tak kolem druhé hodiny a já jsem si řekla, že bych ho měla trošku potěšit termín porodu se blížil a já věděla že ještě bude následovat šestinedělí :grinning: tak jsme se s manželem měli rádi a asi na tom něco bylo pak byly totiž bolesti ještě silnější musela jsem je vydýchávat a tak jsem si kolem čtvrté hodiny začala psát časi a rozmezí kontrakce byly tak po 7minutách pak i po 5 minutách a pak i po 9minutách. Manžel mi říkal tak nic pojedeme a já začala brečet, že nikam nejedu, že určitě rodit nebudu a že jsou to poslíčci a nebudu hysterka a nepojedu do nemocnice, aby mě poslali zpátky. No nakonec mě ukecal a o půl sedmé večer jsme jeli a já byl celá ubrečená. Tak nějak jsem dostala strach. :unamused: No přijeli jsme do porodnice sestřička se mě vyptávala jaké mám bolesti a řekla, tak si Vás tu necháme. Natočila mi KTG, kde teda kontrakce nic moc snad jen jedna. Sepsala semnou papíry a dr. mě vyšetřil. Při vyšetření jsem měla pocit, že asi prorazím hlavou zeď, ale vydržela jsem. No a dr. se usmál a říká no na 4 cm otevřená a já na něj zírala jako divá, že to není ani možné. Takže jsem dostala klistýr a pak jsem byla s manželem ve sprše na balóně a pak jsme šli na box. Natočil se další monitor a sestřička mě prohlédla a říká, že jsem asi na 6 nebo 5cm že si není jistá to bylo asi nějakých 10hodin, zavolala si dr, ten mě prohmatal a já byla už na 8cm tak mi píchnul vodu a kontrakce se pěkně zesílily a já myslela, že ještě silnější nevydržím. Dokonce jsem byla i ve vaně kde to docela šlo, ale pak už mi tam místama bylo i zle takže jsem chvilku skákala na balóně ale při kontrakci jsem na něm nevydržela. Manžela jsem chudáka mačkala a škrábala. Byl hrozně statečný a moc mi pomáhal nezvládla bych to bez něj. No něco málo po půlnoci byly už kontrakce po dvou minutách a já myslela, že to nevydržím. Sestřička mě zkontrolovala, a že branka už je zašlá. Tak že jak se budu cítit na tlačení tak ať řeknu. Pak přišel tlak na konečník a já myslela, že to teda nemůžu zvládnout. Nakonec mi musela dát infuzi s oxytocinem na posílení kontrakcí. Tlačila jsem jen dvakrát a měla jsem třikrát během kontrakce. Manžel byl stále semnou a dodnes vzpomíná jak bylo nádherné když viděl jak se malé klube hlavička a to jsem si myslela že nic neuvidí a on tím byl úplně fascinován. :grinning: A protože jsem malou nemohla vytlačit tak si zavolala sestřičku a tak mi párkrát pěkně tlačila na bříško a pak už jsem jen cítila jak malá vyklouzla a bolesti zmizely jako mávnutím kouzelného proutku :grinning: Ale málá hned neplakala tak jsem měla strach a pak jsem uslyšela ten její nádherný hlásek to byl teda pocit. Dětská sestra ji ošetřila dala mi jí jen na pár sekund na prsa a pak ji odnesli do inkubátoru. :frowning2: Byla jsem z toho nešťastná, že jí nemám u sebe. Manžel byl úžasný furt mě chválil jak jsem byla šikovná a jak je malá úžasná. No prostě se podruhé zamiloval :grinning: :grinning: :grinning: A já taky :grinning: :grinning:
7. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Safirko tak to je super že už máš Sabinku u sebe !! Moc gratuluju, je malinká ale to všechno dožene, to je vpohodě... Důležitý je že je zdravá, manža funguje a má vás obě rád a určitě ti bude hodně pomáhat, budeš to teď potřebovat. Tak hezky odpočívej a nic nedělej ! :grinning:
Piškotku gratuluju k zoubku ! Pak pošli fotku v nových šatech ! :wink:
8. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé Safir obrovská gratulace k Sabince!!!! :grinning: Je to miminko tak akorát!! Já jsem na takovýhle zvyklá!!! Áda měl úplně stejný míry a Matěj jen o 20 DKG víc a teď v 6 a půl měsících má 8930g a 74cm!!! Oni ty mrňousci to rychle doženou!!! :slight_smile: Hlavní je že jste obě OK a tak jak píšeš i porod byl rychlej a snesitelnej! :slight_smile: Tak přeju Sabince hodně mlíčka a tobě spinkavý miminko!!
Piškotku, tak já si za zoubek už něco koupila, a manža juž en obsouhlasil!! :sweat_smile:
8. srp 2010 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky moc děkuji. :slight_smile: Myslím na Jaji doufám, že už to má zasebu a malého v náručí.Je to nádherný pocit, být maminkou. :grinning: Jinak kojím přez klobouček, ale mlíčka mám zatím dost tak jsme ráda. Ze začátku to byla dřina, ale už to jde. Malá se na jídlo budí po dvou a půl hodině nebo po třech je šikovná. I večer musím říct, že je hodná. Včera u nás byla rodina a byl to teda záhul. Byla jsem unavená a do toho se mi chtělo brečet no prostě hormony si semnou dělají co chtějí.
Jinak gratulace Ivi k tomu, že malý už sedí a malému Matějovi od Piškotkovi k zoubku a pěkně manžela práskni prez kapsu :grinning: :grinning: Jak budu moct holky tak dám fotku maličké myslím, že dneska to půjdu. Manžel má dva týdny dovolenou tak jsem šťastná, že si nás užije. :grinning:
9. srp 2010 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak už si něco vybírám za zoubek,ale ještě nevím přesně co to bude!! :wink:
Nás v sobotu čeká svatba kamarádů,takže jsme zvaný a malýho bude hlídat poprvé manžela mamka!!Nemám z toho moc dobrý pocit,ale snad to bude ok!!
Jinak zítra jdem s manželem a Máťou k profi foťákovi na focení do ateliéru a vůbec netuším co mrněti obléct!!
Tak zatim papa :slight_smile:
9. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Safirko mooooc gratuluji k malému uzlíčku :grinning: , fajn míry na porod, já jsem měla holky o kilo větší, bohužel :unamused: , a ani mi to nepřišlo. Přeji vám hodně zdravíčka oběma, a ať Sabinka pěkně roste. To se super, že budete mít tatínka doma a že si budete navzájem užívat, je to prostě radost a kór u prvního miminka. Jo Safirko, super porod, líbilo se mi i jak jsi tomu porodu přistupovala a že ses nebála. Já při prvním, jsem bulela taky, jenom jak na mě manžel promluvil, ale věděla jsem, že to musím zvládnout sama, že to nikdo za mě neodrodí :slight_smile: Tak my zítra valíme do poradny, tak jsem zvědavá, jestli jsme něco přibraly :confounded: , ale jak Laurinka nevydrží ani chvilku v klidu, tak celkem pochybuju. Věčně je na břichu a mlíko valí z břicha ven. Na Jaju taky myslím, už myslím, že to taky zvládla.
9. srp 2010 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky tak v albíčku mám fotky malíčké tak koukněte. Jinak venku je krásně takže jsme včera kočárkovali a dneska taky. Malá je moc hodná a já jsem do ní hrozně zamilovaná. :grinning: :grinning:
10. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Safir krásný fotečky!! Sabinka je kouzelná!! :grinning:
Nějak nestíhám tak přidám pár fotek jen tak sem!!! :slight_smile: Už aby Áda šel do školky!! :wink:
Máme novou sedačku do vany tak se kluci solu koupou a jak seděj v domečku na hraní na zahradě!
10. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme 7,2kg v necelých pěti měsících, doktorka říkala, že už můžeme zkoušet dávat zeleninku, ale já chci počkat až do těch ukončených 6ti měsíců. Safirko, Sabinka je krásná, moc vám to sluší oběma, neboj ani se nenaděješ a bude velká holka :wink:
Vendulko krásné fotečky, kluci jsou šikovní.
10. srp 2010 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Vendulko to jsou už úplně velicí kluci :grinning: jsou krásní a moc si jsou podobní :wink: To je super, že si tak spolu hrají. Jinak děkuji za pochválení dcerušky. Je to naše sluníčko. V noci se budí po těch třech hodinkách někdy po dvou. Je to taky pěkný napapánek říkám jí mléčný upírek páč mě vždycky úplně vysaje. :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak doufám, že o sobě dá brzo vědět i Jaji abychom věděli jak se jim daří. Jaji myslíme na tebe tak jak budeš moct ozvy se. :wink:
10. srp 2010 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Safir jen si užívej Sabinky pokud je maličká, rychle ti vyroste a pak budeš jen vzpomínat!! :slight_smile: No Jáji je snad v pohodě a má prcka u sebe! Ona se nám ozve až bude moct!! Těším se na další fotečky mimíska!!! :grinning:
Jo kluci jsou si hodně podobní!! A Mates je po Ádoj úplně jatej! :sweat_smile: Jak ho uvidí tak se řehtá a natahuje po něm ručičky a volá Ada, a na manžela Tata-tata a na mě jen mlaská! No ví na co máma je!! :grinning:
10. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u nás je to taky tak Vendulko, nechápala jsem, že Laurinka tak pěkně reaguje na Adrianku a jak se pěkně chlame, myslím, že budou pěkné rošťandy. Já myslím, že se Jaji ozve, co nevidět, taky jsem zvědavá, jak to zvládla.
10. srp 2010 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Safirko Sabinka je úžasná a na té černobílé fotce vám to spolu moc sluší, to by chtělo udělat ve větším a zarámovat, úplně umělecká fotka ! :dizzy_face:
Vendulko kluci jsou bezva, neuvěřitelný jak to letí... Matýsek je šikula krásně sedí :wink:
Jaji rychle informace šup šup ! :sunglasses:
11. srp 2010 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsme Oliverkovi zkoušeli sporťák, no ještě je maličkej, ale líbilo se mu v něm a přidávám jednu "rodinnou" :slight_smile:
11. srp 2010 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!
Safir Sabinka je krásná!!Mooc si to užívej,protože se opravdu ani nenaděješ a bude veliká!!Vidim to u Matese!!
Vendulko!!Mates je teda pořádnej klus chlapa,my jsme proti němu teda drobci a ještě ani nesedíme!!
Ivčo oli už je taky pěknej kus a myslím,že už by klidně v tom sporťáku mohl být!!Jo a krásná rodiná fotka!!
My byli včera na těch profi fotkách,tak jsem zvědavá!!Ze začátku se Mates smál,ale pak ho to přestalo bavit a ke konci už byl protivnej,tak jsem zvědavá co z toho vyleze!!
Už se těšim až se ozve Jáji a budem kompletní maminky!! :slight_smile:
11. srp 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi myslím že Olí už ve sporťáku může být! Určitě se mu bude moc líbit, bude moct koukat! Klidně ho tam už nech! :wink: A ještě pěkná rodinka! :slight_smile:
Piškotku no je to fakt chlapák vždyť už s ním mám co dělat když má 9Kg!! :sweat_smile: Ale vidět to na něm není, je i dost dlouhej! Fakt nevím kde pořád přibejvá, když toho tolik neběhá v chodítku nebo napracuje na dece! :astonished:
Hele přídam fotku frjéra za sporťáčku a jsou vidět i ty jeho 2 zoukáčky! :wink:
11. srp 2010 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda holky to není možné jak to letí a ti vaši broučci už jsou tak velicí nestačím zírat :fearful: :grinning: Mám z toho hroznou radost, že se nám to všem podařilo. Jinak dneska jsem musela i odstříkávat kolik jsem měla mléčka v jednom prsu na to že jsem to odstříkávala asi jen dvě minuty jsem nastříkala 40 ml manžel byl úplně nadšený takže jsem to dala do mražáku na horší časy. Jak budu moct přidám zase nějakou fotku. A máte pravdu, že to rychle roste,malá se mi mění před očima. :slight_smile: :grinning:
11. srp 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko tak to je fakt vysmátej frajer, jako na plakát ! :slight_smile:
Safirko to je super že máš hodně mlíčka, já ze začátku dost bojovala s laktací a nenaučili jsme se správně kojit dodnes, pořád jí nejdýl po 2 hodinách :unamused: . Ale už na to kašlu - na těch 6 týdnů co mu zbývají do 6 měsíců to nemá smysl znásilňovat a mě to nevadí. Nic jinýho na starosti nemám a kojení mě baví, hezky se u toho mazlíme a jsou to krásný chvilky kdy ho mám v náruči a je v klidu. Děsím se až budu jen krmit :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte, u nás jsou tento víkend Hody a další víkend dračí lodě, přes týden asi na chatu, tak tu teď chvíli nebudu. :slight_smile: Safi malá je krásňoučká, malinkatá. :slight_smile: Ta barevná fotka Sabinky s růžičkou je nádherná!! :wink: Vendulko malej je fakt frajer. :slight_smile: :slight_smile: Kde jste pořídili tu bezva kšiltovku? Tu chci takyyyy! :grinning: Ivi my už ve sporťáku jezdíme taky, korbičku prodávám. :slight_smile:
12. srp 2010 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky!!Jsem tu na skok!!Přidávám fotku Matese s kámošem!! :grinning:
A Jáji furt nikde!!!Už jsem zvědavá snad je vše ok a brzo se ozve,tak papa
12. srp 2010 v 17:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, teda fajn klučiny máte, to jsou teda frajeři. No musím konstatovat, že ten čas pěkně letí... Tak dnešní TBC dopadlo asi dobře, už to máme lepší, už se to trošku menší, pokud se to nebude zvětšovat, tak nemusíme už na kontrolu.
Safir, máš pravdu, že je to dobře, že nám to všem dobře dopadlo a doufám, že Jaji to dopadlo taky dobře, akorát má frmol kolem prcka, tak nemůže dát vědět.
12. srp 2010 v 17:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky mrkněte mi do alba!!Dávám tam pár fotek z toho profi focení:slight_smile:
12. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku krásný fotky ! Ten tvůj Matýsek je pořád dobře naladěnej, úžasný dítě ! :dizzy_face: a tobě to taky moc sluší ! :wink:
12. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivu děkuju!!To měl Mates zrovna celkem dobrou náladu jinak je teď dost protivnej,rostou nám zoubky,tak ho to bolí!! :frowning2:
12. srp 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Piškotku moc Vám to sluší jste krásná rodinka :grinning: Taky plánuji fotografa dokud je maličká tak maličká, chci ji mít zvěčněnou jako úplného prcka. :grinning: Dneska jsme byli u babičky a kočárkovali jsme malé se to moc líbilo celé to krásně prospinkala :grinning: Piškotku to není ani možné, ale malý je teda opravdu už veliký člověk :grinning: :grinning: a čím dál víc celý tatínek :grinning:tak holčička potom bude krásná po tobě :grinning:
Taky myslím na Jaji, určitě je vše v pořádku a brzo se nám ozve.
12. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak Luci ta čepka a celej obleček je z CA a máme k tomu i do barvy ponožky!!! :grinning:
Piškotku krásný fotečky a moooc vám to sluší!! Bude to pěkná památka :slight_smile:
Žando tak to byste konečně mohli dostat očkování co?! Je fakt hrůza že to některý děti tak trápí, a ještě k tomu holka! Aby jí nezůstala po tom šeredná jizva! :unamused:
Safir taky jsem chtěla k foťákoj s miminkem ale nějak jsme to nezvládli, ale Piškotek mě navnadila a asi to spácháme co nejdřív taky!! :sweat_smile:
No snad se Jáji už ozve jsem každým dnem víc napnutá!!! :sweat_smile:
13. srp 2010 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Piškotku nádherné fotečky a říkáš pár, jo, no já myslím, že je jich hodně, to muselo stát peněz :grinning: . Matýsek je krásně vychlamanej a pohodovej a jste krásná rodinka.
No Vendy, očkování ještě 14dní nic a pak se uvidí, no jizva bude asi větší, ale co se dá dělat.
Jinak holky hezký víkend přeju.
13. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak Žanetko asi mi to nebudeš věřit,ale fotky nás stály 400Kč,takže paráda!!!
My jdem zítra na svatbu,tak už se mooc těšim,Máťu hlídá tchýně,ale až večer na obřad si ho berem a večer jí ho uspim a ona jen bude v pohotovosti,kdyby se náhodou vzbudil což doufám,že bude spinkat!!
Takže se loučím,protože tu celý víkend nebudu!Tak papa :wink:
13. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku tak si hezky užijte svatbu ! :wink:
14. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda Piškotku, tak to jo, to jde. Já už jsem vyléčená z fotografů, byly jsme se fotit s Adriankou, jak se narodila, dali jsme za 12 fotek kolem 7 stovek. No z vítání občanků jsme dali za 9 fotek 4 stovky, je to celkem mazec, jedna fotka 45kč.
14. srp 2010 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek